Четвер, 28.03.2024, 14:25















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 174 175 176 177 178 ... 351 352 »

    25 січня відбулося засідання ради наукового товариства «Гіперіон». На засідання були запрошені члени ради наукового товариства, керівники секцій, вчителі, відповідальні за призначення днів науки у гімназії.

Члени ради прослухали звіти керівників секцій про проведення і результативність І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. У звітах було вказано, що на районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт було відправлено 34 роботи, 22 роботи удостоєні дипломів І-ІІІ ступенів, 6 робіт учнів Глибоцької гімназії удостоєні диплому І ступеня і представлятимуть Глибоцький район на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт :

Влад Валерія

10клас

«Вплив людини на природу; рівень забруднення навколишнього середовища в результаті здійснення різних видів господарської діяльності»

Безверха Віра Денисівна, вчитель Глибоцької гімназії

 

Русу Кароліна

11клас

«Дослідження штучного та природного освітлення в Глибоцькій гімназії»

Герман Антоніна Василівна, вчитель Глибоцької гімназії

 

Коваль Ольга

10 клас

«Чернівецький національний університет – визначний осередок

літературно-мистецького життя Буковини

Бошелюк Антоніна Орестівна , вчитель Глибоцької гімназії

 

Мінтянська Альона

10 клас

«Властивості глибоцьких пелоїдів та перспективи їх використання»

Безверха Віра Денисівна, вчитель Глибоцької гімназії

 

Мінтянська Альона

10 клас

Соки – джерело антиоксиданту вітаміну С

Блисенко Юрій Дмитрович, вчитель Глибоцької гімназії

 

Голова ради НТ Вороніна Л.А. прозвітувала про проведення днів науки у Глибоцькій гімназії.

"Дні науки" - це проект популяризації науки, започаткований у 2013 році молодими вченими Національної академії наук України та ГО "Наукова Унія". Глибоцька гімназія – новостворений заклад нового типу також долучився до цього проекту у 2016-2017 н.р.

Під час проведення днів науки використовувалися такі форми : зустрічі з науковцями, письменниками, поетами, круглі столи, ознайомлення з працями учених, які працюють в тій чи іншій сферах науки, проведення дослідів, наукових експериментів тощо.

Згідно графіка, у І семестрі було проведено такі дні науки: день мовознавства, день літературознавства, день математичних наук, день фізичних наук ,день хімічних наук, день біологічних наук, день іноземних мов, день науки інформатики, день естетичних наук. Звіти про проведення днів науки висвітлювалися на сайті гімназії.

Проглядів матеріалу: 521 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2017 | Комментарії (0)

   На виконання листа ІІППОЧО від 23.01.2017. № 2/4-52 «Щодо відзначення Дня пам’яті Героїв Крут».  У Привороцькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено виховні години у 6 кл. на тему: «На Аскольдовій могилі український цвіт», перегляд та обговорення відеофільма «Лист без конверта». Проведено лінійку Пам’яті Героїв Крут.

                                                                                    Вчитель історії Карпюк Ф.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 407 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2017 | Комментарії (0)

       „Сторінки боротьби за державну незалежність України“ під такою назвою пройшов тиждень виховних заходів у Глибоцькій гімназії. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш історії свого народу і своєї сім'ї.Тому вчителем історії Скибінською Л.С. та клубом «Феміда» було проведено інформаційні хвилинки «Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда», для учнів 10-х класів проведено круглий стіл «Герої крут. Міфи та реальність». Не залишилась осторонь і подія до Міжнародного дня памяті жертв Голокосту. Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду.Тому в гімназії проведено лінійку памяті «Голокост – лихо століття». Підсумками проведених заходів є усвідомлення, що патріотизм - це не тільки любов до себе, це ще й повага до інших. Будемо спільно будувати вільну Україну – запоруку нашої долі!

Проглядів матеріалу: 416 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

    29 січня 2017 року Україна святкує 99-ту річницю з дня історичного бою під Крутами. Символ патріотизму та жертовності задля свободи країни – так українці говорять про безстрашних юнаків, яким вдалося на кілька днів зупинити наступ ворога.

   Учні 8-А класу, разом з класним керівником Кіфірюк Світланою Дмитрівною провели урочисту лінійку, присвячену героям Крут.

  Класними керівниками та класоводами проведено виховні години та уроки мужності, приурочені цьому заходу.

  Рівно 99 років тому, після створення Української Народної Республіки тут, на залізничній станції Крути, понад півтисячі українських студентів, захищаючи Київ, вступили у нерівний бій з більшовиками. Біля меморіалу на місці, де відбувався бій, поіменно згадують закатованих студентів та кадетів, які стали на захист України. Натепер достеменно відомі імена та прізвища 27-ми героїв.

  Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

  Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі...

  Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

  В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це - символ нескореного духу нашої нації. Це приклад, який наслідують сучасні воїни АТО.

Проглядів матеріалу: 410 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

    31 січня завершується реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
(м. Київ, Київська область, Черкаська область, Чернігівська область);

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Вінницька, Житомирська та Хмельницька області);

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Дніпропетровська та Запорізька області);

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Донецька та Луганська області);

Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Тернопільська області);

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Львівська, Рівненська та Волинська області);

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Одеська та Кіровоградська області);

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Харківська, Сумська та Полтавська області);

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Херсонська та Миколаївська області, АР Крим та м. Севастополь).

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Проглядів матеріалу: 501 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

     Для пернатих не страшні навіть великі морози,проте голод не витримують та гинуть.
Не будьмо байдужими, допоможімо вижити в непростий голодний і холодний час тим птахам, які не залишають рідні краї.
Як саме допомогти їм?

Змайструвати годівниці, розмістити їх на деревах у саду, по-можливості недалеко від пішохідної доріжки, щоб взимку легко було долати сніг. Яку саме годівницю змайструвати – хай вам підкаже фантазія. Вона може бути довільної форми, але повинна бути зручною для насипання кормів.Заздалегідь треба заготовити корм, а це може бути насіння соняшника, дині, горобини, ясеня. Улюбленим кормом птахів є також насіння бур’янів, зокрема, кропиви, Такі, спеціально заготовлені корми, можна буде взимку підсипати до годівниці і тоді ви задовольните потреби різних птахів. Також крихти білого хліба є чудовим кормом для багатьох пернатих. Сире несолене м'ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.
 Фотозвіт про участь у МАРАФОНІ надсилати на e-mail: metod_centr_gluboka@ukr.net

 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 602 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

Одна Батьківщина, і двох не буває, 
Місця, де родилися, завжди святі. 
Хто рідну оселю свою забуває, 
Той долі не знайде в житті.


   З метою виховання почуття відповідальності, патріотизму, любові до Батьківщини національної свідомості, любові до українського народу, його історії, збереження народних звичаїв та свят у навчально-виховному комплексі з 23.01 по 27.01 2017 року проведено тиждень патріотичного виховання .
   Патріотичні почуття дітей дошкільного та молодшого шкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливим напрямом патріотичного виховання є прилучення до народознавства — вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу.
   Вихователі дошкільного підрозділу (Козачук А.П., Мельничук А.Д., Козачук Ю.М., Кузик І.І.) провели з дошкільнятами заняття на теми: « Українська хата – щедра та багата», «Моя країна – Україна», «Вишиванка», «Калинонька-красунечка». Цікавими та повчальними для дітей були дидактичні ігри: «В українській хаті», «Рослинний та тваринний світ України», «Український віночок», «Український одяг».
   Пізнаючи традиції, народну мудрість, народну творчість, розширюючи уявлення про народні промисли, наші маленькі вихованці поступово отримують цілісне уявлення про втілену в художній і предметній творчості своєрідність українського народу. 
   Учнів молодшого шкільного віку педагоги ознайомлюють з культурними і матеріальними цінностями родини і народу, пояснюють зв'язок людини з минулими і майбутніми поколіннями, виховують розуміння смислу життя, інтерес до родинних і народних традицій. 
   Вчителі початкових класів (Піцул А.М., Воробець Л.А., Стругарь Л.П., Шелепюк С.М.) провели уроки: «Твоя Батьківщина – рідна Україна», «Шануй батька й неньку, буде тобі скрізь гладенько», «Україна – єдина країна», «Ми – українці – єдина сім’я» та переглянули презентацію з метою виховання національної свідомості, людської гідності, відродження паростків духовності, формування поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. Учні 3-4 класів писали диктант "Україна - моя країна".
   Музичний керівник Паламарюк М.В. презентувала учням початкових класів відеозбірку пісень про Україну у виконанні буковинських виконавців, учасників вокальних дитячих студій м. Чернівці та видатних українських співаків. 
  Дошкільнята вивчили пісню на слова та музику В. Дем’янчука «Тобі співаю Україно». 
   Педагоги нашого закладу виховують дітей у дусі патріотизму, формують у них усвідомлення прав і обов'язків перед Батьківщиною, відповідальності перед рідним народом.

Директор Петричанського НВК   Катренюк  Марія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

&nbs ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.01.2017 | Комментарії (0)

    У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба за соборність своїх земель. Це свято відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

     Готуючись до відзначення Дня Соборності, вчителі Привороцької ЗОШ для учнів 1-9 класів провели тематичні уроки та виховні бесіди, конкурс  малюнків на тему «Моя єдина батьківщина – Україна», відвідали виставку художньої, та історичної літератури в шкільній бібліотеці. Вчитель історії Карпюк Фелічія Іванівна провела для учнів бесіду «Україна – єдина країна», в якій розповідалось про історичні факти виникнення свята Соборності України. На початку прозвучав Гімн України та учні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв, які віддали своє життя за незалежність, за соборність, за процвітання нашої країни. Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Проглядів матеріалу: 426 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2017 | Комментарії (0)

    27 січня 2017 у Центральному палаці культури відбулися педагогічні читання «Степан Бандера – Герой нації», присвячені Дню народження Голови Революційного Проводу Організації Українських Націоналістів (РП ОУН), одного з лідерів національно-визвольної боротьби українців за незалежність першої половини ХХ століття та святкування 75-річчя УПА.

Глибоцький район представляла завідувач РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Намака Олеся Сидорівна  з виступом «Українська національна ідея у працях Степана Бандери»-  тисни тут та вчитель Луковицької ЗОШ Загарюк-Дамян Крістіна Степанівна з виступом «Степан Бандера – Герой нації» - тисни тут  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 469 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2017 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 674 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2017 | Комментарії (0)

        На Аскольдовій могилі

Поховали їх - 
Тридцять мучнів українців
Славних, молодих...
Павло Тичина

   29 січня 1918 року в історії українського народу сталася надзвичайно трагічна і водночас дуже важлива подія ─ бій під Крутами. Того дня близько 600 вояків, серед яких 300 осіб Студентської сотні й 250 – Першої української військової школи, були кинуті урядом Української Народної Республіки на протистояння з чотиритисячною російською армією, що йшла на столицю України. За різними оцінками, в бою загинуло близько 200–300 невинних людей. Найбільших утрат зазнала саме Студентська сотня.

 27 січня 2017 року у Черепковецької ЗОШ  І-ІІІ ступенів учні 7 класу разом з класним керівником Ткачук О.М. провели захід «Героям Крут – присвячується…» . Вчитель історії Карпюк  О.Д ознайомив з подіями, які відбулися під  Крутами, семикласники  підготували вірші приуроченій цій події,показали фрагменти історичних фільмів .

Адже людина має пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, культуру.

Проглядів матеріалу: 439 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2017 | Комментарії (0)

    25 січня 2017 року Глибоцький ліцей гостинно вітав слухачів курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів області під керівництвом методиста ІППО ЧО Ватаманюк Ольги Дмитрівни.

  Гості відвідали шкільну бібліотеку, де поспілкувались у колі однодумців; послухали і подивились презентацію роботи завідуючої бібліотекою Глибоцького ліцею Магалюк Віталіни Петрівни; методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Трошина Ніна Василівна розповіла про здобутки та проблеми району, ОТГ, надала рекомендації щодо вирішення нагальних питань.

А ще шкільні бібліотекарі побували у музеї Домки Ботушанської, де учасники гуртка «Юні музеєзнавці» та завідувач музею Ольга Василівна Шевченко розповіли про життєвий і творчий шлях нашої землячки і цікаві факти із особистого життя письменниці. Курсанти написали свої враження від почутого і побаченого у книзі відгуків музею.

 Слухачі курсів залишилися задоволені візитом у Глибоцький ліцей та районний методичний центр управління освіти Глибоцької РДА, наголосивши про необхідність обміну досвідом для вдосконалення роботи шкільних бібліотек.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 496 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2017 | Комментарії (0)

  У середу, 25.01.2017р., на базі Глибоцького РМЦ, відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби, яке працювало над проблемою «Оволодіння навичками кризового консультування та розвиток психосоціальної стресостійкості».

 Така методична форма роботи проводиться в нашому районі вдруге і передбачає в собі інтерактивне навчання психологів та соціальних педагогів за обраною проблематикою.

 Серед основних форм роботи, які були організовані та проведені сьогодні, були:

  1. Мультимедійна презентація «Консультування в роботі психолога. Методологічна основа консультаційного процесу», запропонована методистом РМЦ А.І. Колесник.
  2. Вісім кроків психологічної допомоги. Робота в групах. Вправа «Моя криза очима інших», яку провела соціальний педагог Камянської ЗОШ – Білійчук Л.І.
  3. Робота з картками «Креатив», відбулася під керівництвом соціального педагога Чагорської ЗОШ – Маляр І.В.
  4. Арт-терапевтична методика «Дерево»,  провела психолог Грушівського НВК – Албу-Букатар Л.М.
  5. Методика BASIK- PH Консультування за АЙВІ презентувала соціальний педагог Старововчинецького ліцею – Каменюк В.В.

Закінчилося засідання РМС підведенням підсумків та зворотнім зв'язком.Наступна РМС відбудеться 15.03.2017р. на базі РМЦ і буде працювати над проблемою: « Підвищення психологічної компетентності адміністрації ЗНЗ, НВК та ДНЗ».

 

Методист РМЦ А.І.Колесник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.01.2017 | Комментарії (0)

      За експертними прогнозами, у 2020 році найбільш затребуваними на ринку праці будуть вміння особистості навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх. Проте, чи готує українська школа до викликів часу? Адже якість надання освітніх послуг – це стратегічне завдання економічного зростання та соціально-політичної стабільності України, а потужна загально-середня освіта – другий фронт нашої незалежності!

Одним з гострих та дискусійних питань реформування освіти є шляхи забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з сільської місцевості, зокрема запропонована Міністерством освіти і науки України система створення опорних шкіл та їхніх філій.

Про особливості системи «опорна школа – філії», процесс їх утвореня на Буковині розповідає Оксана Михайлівна Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

  • Оксано Михайлівно, скажіть, будь ласка, що передбачає реформа освіти, про яку сьогодні так багато говорять?

Саме поняття «реформа» передбачає нововведення, яке не знищує   основ існуючої структури, а має на меті досягнення нового, якісного стану суспільства шляхом позитивних змін. Такої нової «форми» потребує сьогодні структура шкільної освіти, її зміст, організація навчально-виховного процесу. Ми дедалі частіше чуємо про «нового» вчителя, розуміючи під цією ознакою креативну, мобільну особистість, професіонала, свідомого громадянина, патріота, бо «вчителем школа стоїть» а, значить змінювати потрібно і процес підготовки педагогів, і якість надання освітніх послуг.

Створення опорних шкіл – один із механізмів реформування системи загальної середньої освіти, мета якого –  забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної освіти; впровадження допрофільної  підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця  їх проживання; раціонального і ефективного використання наявних ресурсів. (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. №79)

Опорні школи – це один із способів упорядкування шкільної мережі, забезпечення навчального закладу усім необхідним для ефективного оволодіння учнями основ наук та формування їх життєвих і предметних компетентностей: мультимедійною технікою, навчальним обладнанням , новою довідковою та художньою літературою, облаштуванням спортивних залів, площадок, басейну, тобто створення всіх необхідних умов для всебічного гармонійного розвитку учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я, якісної організації навчально-виховного процесу.

  • Скажіть, будь ласка, за яким принципом утворюються опорні школи? Де це найбільш доцільно?

Опорна школа – це не панацея. Однак, це дієвий спосіб залучення необхідних фінансових ресурсів, раціональної організації навчально-виховного процесу. Створювати опорні школи треба там, де це виправдано. Наприклад,  де «штучно» утримуємо школи І-ІІІ ступенів, в яких у 10-11 класах навчаються по 4-10 дітей, коли до найближчого закладу відстань – 3-5 км чи 7-8 км і є можливість підвозу . Зрозуміло, щоб обладнати усім необхідним кабінети, постійно оновлювати інвентар потрібен величезний фінансовий ресурс. Нам його часто не вистачає і у  результаті ми розпорошуємо кошти, закуповуючи найнеобхідніше у ту чи іншу школу. На жаль, побутує неправильне розуміння сутності конституційної гарантії держави «доступність якісної освіти». Доступність ми не можемо вимірювати тільки в кілометрах, вона , в першу чергу, полягає у забезпеченні права кожного учня отримувати якісну освіту від кваліфікованого вчителя у відповідно створених умовах навчально-виховного середовища. Звичайно, кожне рішення має бути виваженим , обґрунтованим з позиції добра, блага для самої дитини. Учень потребує колективу, однокласників, а ми його утримуємо на індивідуальній формі навчання за демографічною ситуацією, аргументуючи, що це краще, ніж підвозити  на 3-5 кілометрів до найближчої школи з повноцінним класом і створеними умовами. У даному випадку це не аргумент.

  • Розкажіть, як проходить процес створення опорних закладів та їх філій в Чернівецькій області?

Протягом 2016 року, після прийняття відповідного рішення засновниками (власниками) навчальних закладів у Чернівецькій області було створено три опорні заклади: Кельменецький ліцей – опорний заклад  із філіями – Лукачанський НВК , Коновський НВК;  Мигівський навчально-виховний комплекс – опорний заклад із філією – Великівський НВК; Мамалигівська загальноосвітня школа Мамалигівської ОТГ – опорний заклад  із філіями –Стальнівецький НВК, Несвоянський НВК, Бал ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 687 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.01.2017 | Комментарії (0)

    Галасливим гомоном  і  веселим  дитячим  сміхом  наповнилися приміщення  навчальних  закладів  району  23 січня 2017 року. Адже  після  чергових  зимових  канікул  учні  повернулися  за  шкільні  парти - розпочався   ІІ навчальний  семестр.

   Та цей  день  приніс  ще  й  багато  приємних  несподіванок  як  школярам, так  і  працівникам  Турятського  НВК, бо  до  них   завітав депутат  Верховної  ради  Г.І.Тіміш, голова  райдержадміністрації  В.Г.Придій, голова  районної  ради  П.В.Панчук,   начальник  управління  освіти  В.І.Барарюк   та помічник народного депутата К.І.Горячко. Гості  привітали  усіх з   початком  нового  семестру  і  відзначили  основні  напрямки  роботи  по  покращенню  умов  навчально-виховного  процесу.  Григорій  Тіміш   коротко  ознайомив  присутніх  з  виконаною  ним роботою  за  період  свого  перебування  у  Верховній  раді та   проблемами, які потребують  вирішення.

   Розмова  з  вчителями  пройшла  на  рівні  взаєморозуміння, поваги  і   щирої  вдячності. 

 Колектив отримав від гостей подарунки: два комп'ютери, що  є  свідченням  небайдужого ставлення до проблем школи  і розуміння  важливості навчання і  виховання.

 Зі словами  вдячності  виступила  директор  школи  Н.Д.Гуштюк, яка  подякувала гостям  за  відвідини  і  щедрі  дарунки  і  побажала  здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.   Хай Господь Бог сторицею віддячить керівництво  району  за розуміння, підтримку і за частку душі, подарованої дітям.

Проглядів матеріалу: 440 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.01.2017 | Комментарії (0)

    На виконання ідеї про популяризацію Буковинського краю, любові до своїх селищ, сіл,  формування в юних краян активної життєвої позиції, мотивації до саморозвитку та самовдосконалення,  з метою привернення уваги суспільства до проблем сільських населених пунктів, висвітлення історичного минулого, здобутків, розповіді про кращих людей, збереження екології та довкілля , залучення дітей шкільного віку до дослідницьких і пошукових робіт, кращого ознайомлення з минулим своїх сіл, обласною громадсько-політичною газетою «Буковина» та  Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації  був оголошений обласний конкурс творчих робіт «Моє село – колиска України» до якого долучилися і дев’ятикласники Михайлівського НВК – Джугалик Владислав Васильович,  (керівник Білоус Д.Г.) та  Рожок  Карина   (керівник  Савчук О.І.).  Наукові консультації надавав історик і дослідник  Микола Васильович Рубанець.     

Однією серед  кращих дослідницьких робіт  визнано творчу роботу «Михайлівка люба…» (додається - тисни тут) Джугалика Владислава, яка опублікавана       на шпальтах  газети «Буковина» 20 січня 2017 року.   

Проглядів матеріалу: 518 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.01.2017 | Комментарії (0)

  Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми.

 Ми горді зватися українцями. Поклик рідної землі завжди відчували наші діди і прадіди, ті, хто живе в Україні, і ті, кого доля закинула на чужину.

22 січня велике свято – День соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. Відзначили це свято і в Слобідському НВК. Вчитель історії  (Костюк Ю.В.) підготувала з учнями 5 і 9 класів виховну годину на тему «Співаєм славу тій події і тепер».

 Насамкінець дійства діти висловили свої побажання, щоб життя в Україні стало таким красним та щедрим, як гроно калини!

Любімо свою Вітчизну, пишаймося нею і гордо будемо нести по життю звання представників мудрого і творчого, героїчного і відважного, великого українського народу!

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі
Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти,на землі!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.01.2017 | Комментарії (0)

   Минула половина часу, відведеного для реєстрації осіб, які виявили бажання брати участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, станом на 20 січня 2017 року загальна кількість зареєстрованих осіб – 27 864, що становить близько 14% випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року. Зокрема, найбільші показники зафіксовано у Харківській – 27,75% (3 467 учасників), Сумській – 23,4% (1 205), Полтавській –21,9% (1 572), Дніпропетровській – 20,8% (3 274) областях.

Скласти пробний тест з української мови і літератури виявили бажання 24 860 осіб, математики – 7 151, історії України – 5 216, англійської мови – 4 665, біології – 1 890, хімії – 1 280, фізики – 849, географії – 463.

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 31 січня 2017 року.

Проглядів матеріалу: 409 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2017 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 925 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.01.2017 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1360 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.01.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024