Вівторок, 23.04.2024, 14:44















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 195 196 197 198 199 ... 351 352 »

Вітаємо Коровійську ЗОШ І-ІІІ ступенів зі здобуттям диплома за ІІІ місце в Всеукраїнському вебометричному рейтингу «Sumy Web Rank 2016»!!!

   Перший український рейтинговий портал (http://ranking.sumdu.edu.ua/) 2 рази в рік публікує рейтинги вебресурсів освітніх закладів України. Весною рейтинг складається лише для учасників конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу від Інтернет асоціації України (ІНАУ). Восени складається загальний рейтинг для всіх навчальних закладів України. Щоб гарантовано бути у осінньому рейтингу необхідно заповнити наступну форму за посиланням http://ranking.sumdu.edu.ua/.

   Центр вебометрії та веб-маркетингу (ЦВВМ) – це структурний підрозділ Сумського державного університету, що складається з навчально-методичної лабораторії вебометрії, навчально-методичної лабораторії веб-адміністрування, навчально-методичної лабораторії веб-маркетингу та дизайну, групи Інтернет-радіо, навчально-методичної лабораторії Інтернет-телебачення та екранних мистецтв та групи по роботі з міжнародними рейтингами. Здійснює аналіз за:

   1) Показниками інформаційної відкритості (об’єм та доступність на веб-сайті навчального закладу інформаційних, презентаційних, навчальних, методичних матеріалів тощо):

·кількості веб-сторінок усіх типів, доступних через пошукові системи Google (10%) і Yandex (10%);

· кількості файлів pdf, doc, docx, rtf, ppt, pptx, доступних через пошукові системи Google (15%) і Yandex (15%).

2) Показниками корисності (згадуваності веб-сайту навчального закладу школярами, їхніми батьками, вчителями, органами державної влади та місцевого самоврядування):

· індексами цитування від пошукових систем Google та Yandex: Page Rank (5%) та TIC (5%);

· індексами цитування від баз даних Majestic та Ahrefs: Trust Flow (5%), Citation Flow (5%), Ahrefs Domain Rank (5%);

· функціями кількості зовнішніх гіперпосилань та джерел, з яких вони надходять, згідно баз даних Majesticта Ahrefs (10%);

· кількості згадувань (цитувань веб-сайту навчального закладу) в соціальних мережах vk.com, fb.com, twitter.com, ok.ru (15%).

    Даний центр здійснює: рейтинг дошкільних закладів (Вебометричний рейтинг українських навчальних закладів дошкільної освіти – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2016 році, що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН); рейтинг позашкільних закладів (Вебометричний рейтинг українських позашкільних навчальних закладів – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2016 році, що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН)); рейтинги міських та сільськіх середніх шкіл (Вебометричний рейтинг українських навчальних закладів середньої освіти – учасниківконкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2016 році, що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН)); рейтинг закладів професійно-технічної освіти (Вебометричний рейтинг українських навчальних закладів профейсійно-техн ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 642 | Завантажив: Микола | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (7)

Дитячі очі - чисті й щирі,

Хай не торкнеться їх журба.

Живіть,  дівчатка, в щасті й мирі,

Хай квітне сонечком душа!

Нехай не зникне віра в казки й чудеса,

Хай будуть з вами завжди любов і краса

Як  буде   краса  -  світ врятованим буде,

До світла, до знань будуть  йти усі люди.

      Поглиблювати знання учнів з трудового навчання,  залучити учнів до пошукової роботи; розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності й розвивати їх – мета свята «П’ятикласниці – господарочки».

Заохочувати дівчат займати активну позицію в житті; розвивати комунікабельність, творчість; виховувати та збагачувати духовні  традиції, любов до прекрасного, до батьків – завдання заходу.

         Вчити поважати історію і традиції свого народу; виховувати в дитячій душі доброту, людяність, співчуття, милосердя; виховувати у дітей почуття любові, вдячності та поваги до бабусі, матері, сестрички, подруги, бажання їм допомагати, приносити радість оточуючим; розвивати зв’язне мовлення учнів, їх творчі та артистичні здібності; збагачувати словниковий запас; учити виразно інтонувати твори; виховувати естетичний смак, навички морально-етичної поведінки  - завдання педагогів школи.

Дівчата показали своє вміння  й  майстерність, отримані на уроках обслуговуючої праці, розвивали творчу самостійність при виконанні завдань - конкурсів. Сподіваємося, що юні господарочки, красуні-україночки прославлять на весь світ наші національні і культурні традиції, ніжну красу української берегині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 382 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.05.2016 | Комментарії (0)

    Основним завданням програми є підтримка розвитку демократичної культури в школах-учасниках та активізація ролі школи в місцевому співтоваристві. Такі зміни відбудуться завдяки загальношкільним проекту, який буде здійснюватися в 2016/2017 навчальному році.
Для того, щоб підтримати нашу роботу, будуть здійснюватися три модулі:
1. Дистанційна підготовка з травня по липень 2016 р
2. Семінар в Польщі з 8 по 16 липня 2016 р
3. Дистанційні консультації та моніторинг загальношкільних проектів з вересня 2016 року по травень 2017 р
Підтверджуючи свою готовність брати участь у Літній Академії, команда бере на себе зобов'язання брати активну участь у всіх вищеописаних модулях програми і здати звіт про реалізацію загальношкільного проекту до кінця травня 2017 р
Команда Глибоцького ліцею підтвердила участь в програмі до 18 квітня 2016 р. Цікавий факт, що грошові кошти, витрачені на поїздку, будуть повернуті під час семінару в Польщі.

Проглядів матеріалу: 461 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.05.2016 | Комментарії (0)


Проглядів матеріалу: 983 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

    Сьогодні у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято першокласників «Прощавай, Букварику!». Класовод Пуюл Віоріка Віорелівна  представила яскраву програму зі своїми учнями, які здобули свою першу велику перемогу – вивчили всі букви та навчилися читати й писати.

Під аплодисменти батьків у святково прибраної зали виступали першокласники з коронами із зображеннями букв. Поважними гостями свята були Букварик та Читанка, бібліотекар школи. 

Гості були вражені знанням першокласників стількох віршів, пісень та танців. Найяскравішими моментами дійства стали інсценізації діалогів  Букварика з учнями, з Читанкою, з Ледащим та вікторина «У світі казок» .

У серцях першокласників назавжди залишаться хвилюючі моменти цього незабутьного свята.

                                                  ЗДВР     Чупрун В.Л.

                                                  Педагог-організатор    Ауріте М.С.

Проглядів матеріалу: 397 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

   З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету, з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя, 13травня 2016 року у школі  відбувся Олімпійський день. У межах цього дня проведено спортивне свято «Майбутні олімпійці», виховні години в початкових класах  «Я здоров′я збережу, сам собі допоможу» та Веселі старти.  Директор школи Сарафінчан Ф.В. привітала учнів зі святом, акцентувавши увагу на тому, що  олімпійська освіта – перш за все освітній процес, тому вона виконує навчальні, виховні та оздоровчі завдання. На святі були присутні: керівник Чернівецького відділення Олімпійської Академії  України  Ячнюк  Юрій  Борисович  та майстер спорту СРСР  з  легкої атлетики, бронзовий призер кубку України з бар’єрного бігу  Ячнюк  Ірина Омельянівна. Учні  поширили  знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст. Отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь. На згадку про зустріч гості подарували школі книгу «Олімпійські ігри».

Олімпізм є життєвою філософією, що звеличує та об’єднує в гармонійне ціле якості тіла, волі й розуму. Поєднуючи спорт з культурою та освітою, олімпізм прагне створити такий спосіб життя, який базувався б на радощах, здобутих через зусилля, освітніх цінностях доброго прикладу та повазі універсальних етичних принципів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 407 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

   У Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ст. продовжується вшанування 160 річного ювілею Івана Яковича Франка.  Зокрема, 12 травня вчитель української мови та літератури Мазур Надія Василівна провела гарне дійство – літературні читання. Учні 8-х – 10-х класів читали напам’ять улюблені поезії І.Франка, співали пісні на слова Івана Яковича. Старшокласники отримали емоційне задоволення від зустрічі з шедеврами української класики, переконались, що лірика великого Каменяра актуальна у всі часи.

Проглядів матеріалу: 397 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

        12 травня  Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області спільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему «Громадянське і патріотичне виховання у сучасному освітньому просторі України: проблеми та перспективи».

      Із вітальним словом до учасників та гостей конференції на пленарному засіданні, яке проходило у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича звернувся Г.І.Білянін, зазначивши при цьому, що організаційна та науково-методична діяльність Інституту післядипломної освіти Чернівецької області спрямована, в першу чергу, на запровадження досягнення педагогічної науки в реальну освітню практику, виявлення й задоволення актуальних освітніх потреб педагогічних кадрів області.

      Про реалізацію завдань національно-патріотичного виховання учнівської молоді на регіональному рівні йшлося у доповіді О.Д.Барабаш.

      Костащук І. І. у своєму виступі логічно продовжив та змістовно доповнив проблему національно-патріотичного виховання учнівської молоді в контексті формування українського суспільства.

      Доповідь В.І.Юзька, якою завершувалося пленарне засідання, не залишила байдужим жодного із присутніх у залі, оскільки в ній не тільки було порушено проблему військово-патріотичного виховання, а й продемонстровано власний досвід волонтера. Доповідь супроводжувалася відеофрагментами сьогоднішніх бойових дій на Сході та справжнім проявом патріотизму бійців АТО, серед яких були і вихованці Володимира Івановича.

       Роботу конференції було продовжено на секційних засіданнях на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

      Делегатом Всеукраїнської  науково-практичної  конференції  від Глибоцької ЗОШ І – ІІІ ст.. була вчитель Андрон Т. О.. Вона працювала  у секції №2, де  учасники конференції порушили питання громадянського і патріотичного виховання учнівської молоді в сучасному навчально-виховному процесі ЗНЗ й ВНЗ, ділилися власними напрацюваннями, моніторинговими дослідженнями, методами, засобами та формами роботи.

Андрон Т.О. поділилася досвідом роботи Глибоцької ЗОШ І – ІІІ ст.. по вихованню  громадянина-патріота і  провела майстер-клас із учасниками секційного засідання.

Проглядів матеріалу: 378 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

Найбільший в світі скарб —
Це матінка моя.
Вона найкраща, наймиліша, дорога.

Нехай роки біжать і підростаєм ми,
Та для матусь залишимось дітьми.

       Мати — всьому початок. Мати — берегиня роду, домашнього вогнища. Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину.  Це  зрозуміли учні 6 класу, які разом із класним  керівником  Савчук О.І. організували  незабутнє свято для своїх мам: « Вона—любов, вона—печаль і втіха». Школярі  розповіли про найближчу, найдобрішу, найкращу, наймилішу, найріднішу для кожного з нас людину – Матусю. Вони декламували слова любові, вдячності та поваги, співали веселих пісень, переглянули відео-презентацію «Легенда про маму», створили презентацію «Я і моя матуся», а  на завершення вручили подяки  «Найкраща  матуся», подарували квіти  та свою любов.

      Свято розчулило матусь, які були приємно вражені побаченим та почутим.

Дорогі матері! Хай міцніє ваше здоров’я з кожним днем, а роки життя не знають меж. Хай в сім’ях ваших ґаздує щастя і радість, а на роботі - творчий успіх і натхнення. Хай діти ваші ростуть здоровими і щасливими на вашу втіху.

Проглядів матеріалу: 622 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

     Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця. (Івана1:1,14)

14 травня в Йорданештській ЗОШ I-III ст. відбулися різні заходи з нагоди Дня Біблії:

  • Виставка релігійних книжок (5-9 кл.)
  • Виставка ікон (5-11 кл)
  • Конкурс малюнків (1-10 кл)
  • Конкурс авторських віршів (6-7 кл)
  • Зустріч з священиком Марчел Ніцу (5-9 кл)
  • Виховний захід « Християнська поведінка – спосіб життяБожого послідовника».

Учні були активні під час усіх заходів, продемонстрували свою любов до Біблії та Бога.

«Майбутнє цього світу залежить від того,

які цінності сьогодні пануватимуть у нашому серці.

Пам'ятаймо, що Добра Новина надзвичайно добра,

щоб тримати ії при собі – ії потребують наші ближні».

ЗДВР Кирчу О.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 433 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.05.2016 | Комментарії (0)

    На виконання річного плану районного методичного центру 13.05.2016 року адміністрацією   Просіцьким   та Йорданештським ДНЗ організовано проведення семінару керівників ДНЗ та НВК з проблеми «Екологічна компетентність вихователя в умовах сучасної дошкільної освіти». Метою семінару стало обговорення у фаховому колі актуальних питань еколого-просвітницької роботи в ДНЗ, збагачення, систематизація  та узагальнення знань  з організації еколого-розвивального середовища ДНЗ; сприяння формуванню управлінських компетенцій з даного питання.

    Теоретичний блок було проведено на базі РМЦ  у вигляді круглого столу, під час якого акцентувалась увагу на основних завданнях, напрямках роботи, вимогах Базового компонента дошкільної освіти щодо формування  природничо-екологічної компетенції у дітей дошкільного віку.

   У ході роботи семінару розглядались такі теоретичні питання:

  • алгоритм  вивчення стану екологічного виховання (Петрик Л.В., методист районного  методичного центру);
  • презентація «Еколого-розвивальне середовище в ДНЗ: інноваційні підходи» (Чоботарь М.Г., керівник методоб'єднання);
  • модель організації  методичної роботи з формування природничо-екологічної компетентності вихователя  (з досвіду роботи ДНЗ району);
  • Екологічна стежина в ДНЗ - перспективна форма природо-пізнавальної роботи з дітьми ( Кіндрачук Л.А. завідувач Коровійським ДНЗ).

    Наступний етап роботи семінару відбувся на базі Просіцького  та Йорданештського ДНЗ. Завідувач Просіцького ДНЗ  Голунга А. І.  провела оглядову екскурсію та розкрила  методичну проблемну  закладу «Пізнання природи шляхом спостереження  як провідного методу екологічної освіти дошкільників». 

     Приємною несподіванкою для учасників семінару було вітання дошкільнят Йорданештського ДНЗ. Завідувач Лютик О.Д. презентувала систему роботи  дошкільного навчального закладу.

До роботи у семінарі Долучилися сільські голови с.Сучевени та с.Йорданешти Баш  А.Л. та Лютик Г.Ф.

   Підсумком семінару стала ухвала та прийняття  рекомендації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 515 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.05.2016 | Комментарії (0)

   Згідно з наказом управління освіти про вшанування пам’яті Івана Франка та відзначення 160-річчя з дня народження поета в Турятському НВК було проведено:

  • Літературне свято «Я син народу, що вгору йде…», в якому взяли участь учні 9, 7, 6, 4 класів (Вчителі української мови та літератури Амоші М. Д. та Гімчинська О.Г.)
  • Літературна вікторина «Казки Івана Франка» за збіркою «Коли ще звірі говорили» (Вчитель української мови та літератури Громей Ю.В.)
  • Тематична виставка «Апостол духу»  (Бібліотекар Кіфірюк С.Г.)

                                                          Учениця 8 класу Щербан Андріана

 

Проглядів матеріалу: 424 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.05.2016 | Комментарії (0)

    У Молодійській ЗОШ в 2-А класі відбулося свято матері «Любов сердець своїх маленьких, дамо тобі, кохана ненько!»Діти вітали матусь та бабусь зі святом: декламували вірші, співали пісні, танцювали, влаштовували конкурси. Дітям дуже сподобалось танцювати з батьками. Свято супроводжувалось презентацією сімейних фотографій. Захід залишив теплий слід в душі дітей та батьків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.05.2016 | Комментарії (0)

  Сучасна психологічна служба системи освіти містить в собі низку завдань, які включають в себе:  психологічний супровід усіх учасників навчально-виховного процесу школи, прфілактику та корекцію відхилень в особистісному розвитку школярів.

  Тому, особистісна професійна компетенція працівників психологічної служби – психологів та соціальних педагогів є вкрай важливою, адже від професійних зань, вмінь та навичок працівників психологічної служби залежить якість роботи та психолгічної допомоги, яку вони здійснюють.

  У рамках виконання Програми  розвитку психологічної служби до 2017р. та виконання низки завдань, яка її містить, зокрема це:

  • програма психологічної компетентності директорів ЗНЗ (реалізовано ІV модулі в районі);
  • семінари-практикуми психологічної просвіти для педагогів та батьків( реалізована у вигляді тренінгових занять протягом осінніх та весняних канікул працівниками психологічної служби);
  • психологічні мінімуми для педагогів шкіл з метою виявлення прогалин у знаннях з педагогіки та психології(проводяться у серпні з 2015р.);
  • організація та проведення практичних занять з учнями, педагогами та батьками щодо підтримки під час ЗНО та ДПА;
  • щорічне вивчення стану роботи працівників психологічної служби на робочих місцях та висвітлення питання на нараді.

На даний момент працівники психологічної служби району готуються до звітнього періоду, обгрунтовують продуктивність своєї  діяльності в аналітичних та статистичних довідках.

 

 

Методист РМЦ А.І. Колесник

 

Проглядів матеріалу: 463 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.05.2016 | Комментарії (0)

     10 травня у Слобідському НВК було проведено низку заходів до Дня перемоги. З кожним роком все далі відходять у історію роки війни. Головним залишається - не дати забути підростаючому поколінню про ту жорстоку війну. Щорічно відзначають День Перемоги. В цьому році до цього свята проходив цикл заходів. В рамках циклу в бібліотеці діяла книжкова виставка «День перемоги – день пам’яті та надії».

Також учні мали змогу переглянути презентацію та відеоролики про історію українських земель під час Другої світової війни.

Старшокласники вшанували загиблих хвилиною мовчання та відвідали могили ветеранів війни принісши їм квіти.

Метою заходу було виховувати мужність, почуття патріотизму,  любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої Світової війни.

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.05.2016 | Комментарії (0)

      12 травня в Червонодібровському НВК  відбувся урочистий концерт присвячений "Дню матері".

 Де́нь матері — міжнародне свято. В Україні відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

У вихованні велика роль відводиться матері, яка боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони пам'ятали свою національну спадщину і походження.

 В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

Концертну програму підготували та провели  класні керівники та учні початкових класів. Саме для матерів лунали пісні, привітання. Наприкінці  свята  діти запросили своїх найрідніших на танець та подякували  ім за все букетами весняних квітів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.05.2016 | Комментарії (0)

          Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі та допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його «локомотивом». З метою залучення до навчання обдарованих учнів, для здійснення науково-дослідницької та мистецької діяльності між Багринівською ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вижницьким коледжем прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка було укладена угода про спільну діяльність. На базі школи у рамках цієї угоди були проведенні майстер – класи з ткацтва та художньої ліпки   з глини. Майстер – класи проводили викладачі коледжу. Вижницький коледж був представлений потужним десантом на чолі з директором Р.М.Гаврилюком. Також було відкриття постійної  виставки творів студентів коледжу. Прикрасою виставки було кована решітка, це дипломна робота студентів – випускників цього року.  Школу також відвідали  начальник управління освіти Глибоцької РДА Барарюк В.І., співробітники ІППОЧО доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Бирка М. Ф., методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Воскобойник Ю. М., представник ЧНУ ім. Ю.Федьковича Давидович В. О.

       Розвиток обдарованості учнів залежить від професійного рівня педагогів та використання креативних методів навчання. У практиці педагогічної діяльності слід використовувати нові технології навчання, які сприятимуть розвитку інтелектуальної, творчої, предметної або лідерської обдарованості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 536 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.05.2016 | Комментарії (0)

Мама! Найдорожче слово в світі
Де б не був ти, що б ти не робив.
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем відданим тобі!

13.05.2016 року у Слобідському НВК було проведено виховний захід до свята «День матері». День матері –  найбільш зворушливе свято для кожного серця, тому що кожен з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами. Вона завжди зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде щиро любити свою дитину. 

Учні молодшої та середньої ланки у віршах, піснях, інсценізаціях та танцях розкрили суть материнської любові. Також на святі було продемонстровано учнями молодших класів українські народні казки, що розкривають глибину материнства та відданості.

На святі був присутній колишній директор школи Романюк Радіон Микитович, який також привітав зі святом дорогих матерів повчальним та змістовним віршем.

В кінці свята під пісню «У моєї мами, очі наче зорі…» учні дарували мамам квіти, дякуючи за турботу, недоспані ночі та за все, що є в них у житті!!! Мами – раділи, плакали… Всі були приємно вражені  від почутого та побаченого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 466 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.05.2016 | Комментарії (0)

     Чимало свят дарує нам весна. А травень особливо. Саме в ці дні ми вшановуємо пам'ять тих,  хто відав і відає своє життя , здоров'я за наше мирне небо .

      8 травня у День пам'яті та примирення у с.Кам'янка біля пам'ятника загиблим воїнам-односельцям зібралися всі ті, хто пам'ятає їх подвиги.

      З промовою виступили сільський голова Звоздецький І.Д,  Голова ради ветеранів Карлійчук Г.Т. депутат обласної ради Грижук В.І,  директор школи  Карлійчук О.В.

      Пригадати загиблих, вшанувати  присутніх ветеранів воїнів АТО жителів села прийшли вихованці дитячого садка, учні Кам'янської ЗОШ. Віршами ,піснями,букетами з різноманітних квітів діти вітали своїх колишніх та сьогоднішніх захисників.

      Настоятель Кам'янської Свято-Спиридонівської церкви отець Василь провів молебень за померших героїв і за здоров'я живих.

        Ніколи не померкне подвиг солдатів , що кували перемогу. Покоління людей, які їх пам'ятають повинні передати свою пам'ять  онукам , аби вони шанували тих, хто загинув за їх майбутнє життя.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 473 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.05.2016 | Комментарії (0)

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої…

  1 вересня 1939 року людство увійшло у новий час – час війни. Розпочалася Друга світова війна. 1418 днів і ночей тривала ця кривава битва. Скільки славних синів і дочок нашої землі не повернулися з війни. Їхніми тілами вислано шлях від Сталінграда, Києва, Курської дуги, Харкова, через усю Європу до Берліна.

  9 травня 1945 року європейські країни були звільненні від фашизму -  Друга світова війна завершилась.

  Шлях до перемоги був довгим і важким. Ми завжди будемо пам’ятати безсмертний подвигнаших дідів і прадідів.

  10 травня цього року учні 8 класу, разом з класним керівником Амоші Марією Дмитрівною, провели урочистий захід з нагоди цього свята.

На свято було запрошено багато ветеранів ІІ світової війни та учасників АТО.

На свято було запрошено гостей.  Це  учасник бойових дій в зоні АТО – Кіфірюк Віктор Михайлович, який розповів про те, як разом з нашими односельцями Остафічуком  Віктором, Петрашко Денисом, Давидяну Денисом протистояли терористам, як захищали східні кордони України.

  Також на свято завітала 94-річна Федеренчук Домніка Дмитрівна, яка на власні очі бачила і відчула горе війни.

Уклін і шана ветеранам.

Ви в бою здобували свободу,

Ви в бою гартували її,

Пронесли крізь недолю-негоду

Прапор волі по рідній землі.

 

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.05.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024