П'ятниця, 29.03.2024, 02:34















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 203 204 205 206 207 ... 351 352 »

   Заступником директора з НВР Кирстюк О.М. в Купському НВК №2 була організована зустріч з  Родікою Іоняк.

Родіка Іоняк - студентка  ЧНУ  факультет педагогіки, психології та соціальної роботи, кафедри педагогіки та методики початкового навчання вирішила спробувати себе в унікальному для України книжковому пітчингу Книголав, метою якого було знайти ідею книги про справжнього героя, якого полюблять маленькі українці. Родіка здобула перемогу.
„Хроніки звичайної надзвичайної людини” Родіки Іоняк — пригоди 6-річного киянина, який потрапив у Кольорове королівство і став там королем. Вона сама намалювала ілюстрації і зняла презентаційний ролик свого братика Дениса. 
Уже до кінця року книгу проілюструють і надрукують накладом у 15 тисяч примірників у видавництві „Основа”.

Чудова подія дня. Поговорили про книги і про те, чому і для чого потрібно розвиватись. Учні були приємно вражені творчістю Родіки!

 Успіхів тобі, Родіко, у всіх твоїх починаннях!
P.S. мабуть, скоро кожен із нас захоче отримати  книгу із автографом ! Записуємося в чергу, друзі!

                                              Заступник директора з НВР Кирстю О.М.

Проглядів матеріалу: 432 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2016 | Комментарії (0)

   В Чагорській школі на початку квітня розпочався місячник оборонно-масосвої роботи, присвячений Дню Перемоги. 14 квітня вперше було проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»). Традиційно змагання розпочалися з шикування, внесення прапора, виконання державного гімну та представлення суддівської колегії. У грі взяли участь рій «Укроп» - 7 класу, рій «Вовки» - збірна 8-х класів та рій «Пантера» - збірна 9-х класів. Змагання проводилися у 5 конкурсах: «Впоряд» (стройова підготовка), «Смуга перешкод», фізична підготовка (підтягування на перекладині та згинання та розгинання рук в упорі лежачи), «Влучний стрілець» (стрільба з пневматичної гвинтівки), «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України доби козаччини).
   Під час проведення конкурсу «Впоряд» команди показали свою вправність у стройовій підготовці, 

віддані та виконанні наказів, проголошували девізи команд та виконували стройові пісні.
Конкурс «Смуга перешкод» складався з таких етапів: подолання «лабіринту», визначення топографічних знаків, «Рятівник» - етап на якому учні показали теоретичні та практичні навички з надання першої долікарської допомоги, визначення азимуту на три предмети, подолання заболоченої ділянки місцевості по «купинам».
   При проведенні решти конкурсів учні демонстрували свої знання, вміння та навички зі стрільби, з історії України та 

фізичної культури.
    Протягом всіх змагань лунали патріотичні пісні, а вболівальники активно підтримували свої команди.
За результатами проведених змагань місця розподілилися наступним чином: І місце виборов рій «Вовки» (збірна 8-х класів), ІІ місце – рій «Укроп» (7клас), ІІІ місце – рій «Пантера» (збірна 9-х класів).
    Переможці будуть нагороджені на лінійці по завершенню місячника оборонно-масової роботи на початку травня.
 
Директор шоли В.Г. Калараш
 
          
Проглядів матеріалу: 416 | Завантажив: Микола | Дата: 15.04.2016 | Комментарії (0)

13 квітня 2016 року в Коровійській школі відбулося Свято англійської мови, яке пройшло в рамках заходів Року англійської мови в Україні, проголошеного Президентом України Петром Порошенком.

Учні, вчителі, батьки мали змогу прослухати вірші та сонети відомих англійських поетів (Вільяма Шекспіра та Роберта Бернса) в оригіналі і у перекладі українською мовою.

 Учні 2-7 класів гарно представляли різні частини Великобританії, під музичний супровід розповідаючи присутнім про географічне положення, столиці, прапори та символи. Завдяки яскравій презентації  перед присутніми повстали магічні неповторні краєвиди шотландських гір, річок та озер, таємничість і загадковість визначних місць Лондона, Едінбурга та Белфаста.

 Також увазі всіх глядачів було представлено казку «Cinderella» (у виконанні учнів 7 класу) та уривок з п’єси «Romeo and Juliet» (у виконанні учнів 9 класу).

Протягом свята всі отримали задоволення від прослуховування пісень-хітів, які майстерно виконали учениці 10 класу. Свято пройшло у атмосфері доброзичливості, єдності, із почуттям поваги до традицій країн Великої Британії.

   Таке свято – це важливий захід, інструментом якого є стимулювання учнів до роботи над собою та виховування в них інтересу до вивчення англійської мови.

      ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 15.04.2016 | Комментарії (0)

У школі відбувся І  етап Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали 2 рої школи. Програма Гри  була цікава і різноманітна. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння на станціях «Впоряд», «Вогнева підготовка», «Смуга перешкод», «Фізична підготовка», а також звітували  про добрі справи, проведені протягом року в школі, на станції «Добре діло». Вчитель Захисту Вітчизни Хабюк А.Я. формував в учнів школи здоровий спосіб життя засобами військово-прикладних видів спорту.

                

Проглядів матеріалу: 449 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 15.04.2016 | Комментарії (0)

«У більшості наук наступне покоління відкидає те,

що попереднє побудувало:

що одне встановило, інше руйнує.

І лише у математиці кожне покоління добудовує

новий поверх тієї самої споруди.»

                                                                 Герман Ганкель

 

    12 квітня  2016  року на базі Молодійської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів математики з теми: «Створення умов для підвищення пізнавальної активності учнів на уроках математики». Гостинно зустріла  вчителів математики району  директор школи  Сарафінчан Філіча Вікторівна, яка коротко ознайомила  учасників семінару із творчим колективом школи.  Трошина Ніна Василівна, методист РМЦ ознайомила із планом роботи семінару.

         В ході практичної частини  вчителі відвідали два відкриті уроки та виховний захід.   Сучасний урок – це урок демократичний. Він проводиться не для учнів, а разом з ними. Це урок, на якому присутній демократичний стиль спілкування, де діти вчаться здобувати знання, а не отримувати готові, де жоден з них не боїться висловлювати свою думку і доводити її. Саме  такий урок алгебри  у  7-А класі  показала   Мандрек Оксана Григорівна  під час вивчення теми: «Розв’язування системи рівнянь методом підстановки».

Вчителька Круліковська Олена Василівна  організувала для учнів 5-Б класу  цікавий  та захоплюючий урок- подорож  «Пам’ятки Глибоччини». Узагальнення та систематизація знань учнів з  теми «Множення десяткових дробів»  сприяло вихованню інтересу учнів до предмета та інших наук через звернення до історичних джерел, почуття любові до рідного краю  та популяризації туризму в Глибоцькому районі.

Виховний захід з учнями 9-х класів, організований Горобець Оксаною Костянтинівною, проведено з метою  прищеплення любові до математики, розвитку пізнавальних здібностей учнів, вміння швидко та раціонально приймати рішення.

При обговоренні відкритих уроків та заходу  всі учасники семінару відзначили їх високу ефективність та обмінялися своїми власними здобутками. Проблема семінару активно обговорювалася під час круглого столу,  проведеного методистом РМЦ Трошиною Н.В. Учасники  дійшли  спільної думки, що для успішного вирішення проблеми розвитку навчально-пізнавальної активності учнів на уроках математики необхідно створювати наступні  умови: 

  • формування загальнопізнавальних вмінь в чіткій послідовності та системі, починаючи з найпростішого;
  • застосовування нестандартних форм організації уроку;
  • застосовування елементів інтерактивних технологій;
  • створення проблемних ситуацій на уроках,  ситуацій успіху;              
  • здійснення диференційованого  та індивідуального  підходу у навчанні;
  • використання цікавого матеріалу на уроках, наочності, комп’ютерних технологій;
  • систематичне виконання учнями  вправ для розвитку мислення, пам’яті, уваги, уяви;
  • залучення учнів до активної участі у позакласній роботі з математики.

В ході семінару також  було розглянуто питання щодо особливостей проведення ЗНО  та ДПА з математики у 2016 році .

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 563 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

  8 квітня 2016 року у Димківський НВК  прийшло справжнє свято:  психологічна служба закладу запросила в гості  випускницю, студентку  ІV курсу педагогічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича Родіку Іоняк.  Вона стала переможницею книжкового  конкурсу «Книголав», який організував канал «1 + 1 медіа». Її оповідання «Хроніки звичайної надзвичайної людини» - пригоди 6-річного киянина, який потрапив у Кольорове королівство і став там королем,  стало найкращим, найцікавішим, найпопулярнішим. Вона сама намалювала ілюстрації і зняла презентаційний ролик свого братика Дениса. Уже до кінця року книгу проілюструють і надрукують накладом у 15 тисяч примірників у видавництві «Основа». Крім того, Родіка Іоняк отримала авторський гонорар у розмірі 15 тисяч гривень.

              Зустрілася з обдарованими дітьми нашого закладу. Розповіла про шлях, який вона пройшла до досягнення своєї мети, презентувала відеоролики та дала відповіді на запитання, які зацікавили учнів. Гостя виявилася гарною співбесідницею. Зустріч була приємною та незабутньою для школярів та педагогів нашого закладу.

Заступник з виховної роботи Русу З.П.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 614 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (1)

       Вихователі дитячого садка Сарафінчан М.І. та Підойма Г.Д. провели екскурсію для дітей старшої та середньої груп в Чагорську ЗОШ.

Школа радісно відкрила свої двері для  майбутніх школярів. Майбутні першокласники мали змогу познайомитися з вчителями та умовами, в яких вони будуть навчатися. Цікаву бесіду з дітьми провів директор школи Калараш В.Г.

Діти розглядали виставку дитячих робіт, завітали до класу, де мали змогу сісти за парти та відчути себе справжніми школярами. Відвідали  кабінети, де згодом будуть навчатися. В їдальні малечу пригостили смачним печивом. В бібліотеці діти побачили величезну кількість книг,  познайомились з бібліотекарем.

Яскраві враження вихованці отримали від спілкування з друзями, які нещодавно ходили в садочок, де разом гралися, відпочивали,розважалися та навчалися.

Шкільна атрибутика викликала захоплення та бажання у дітей долучитися до учнівської спільноти.

Від екскурсії у дошкільнят залишилися піднесений настрій та ще більше бажання іти до школи!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 576 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

       У наш час все більш актуальне значення набувають  заходи покращення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення міст і населених пунктів.

   Озелененню та благоустрою території дошкільних навчальних закладів потрібно надавати особливого значення, тому що зелені насадження відіграють тут не тільки санітарно-гігієнічну і архітектурно-планувальну роль, а також мають і навчально-виховне значення , покращують фізичний  розвиток і відпочинок дітей.  

    Велике навчально-виховне значення має наявність дослідно-практичної активно-пізнавальної роботи вихованців на свіжому повітрі. Упорядкована ділянка садочка сприяє повноцінному відпочинку, прищеплює любов до природи, розвиває дбайливе ставлення до зелених насаджень, привчає до охайності та порядку. Велике значення для гармонійного розвитку мають вправи на ігрових майданчиках.

 Тому,  у Молодійському  дошкільному навчальному закладі на протязі березня відбулася акція з озеленення території садочка:  « Садимо дерева, бережемо природу». У заході взяли участь сільський голова, батьки, працівники та діти закладу. А також дошкільнята були активними учасниками при посадці дерев у зоні відпочинку села, де разом з дорослими допомогали висаджувати дерева

   Під час заходу дошкільнята мали можливість дізнатись про важливість створення насаджень для покращення навколишнього природного середовища та формування екологічного світогляду, шанобливого ставлення до природи, а також було показано, як правильно висаджувати дерева, поливати та доглядати їх. Діти із захопленням і любов’ю переймали досвід, працювали і навчалися цієї нелегкої , але корисної справи. Спільними зусиллями на території закладу посадили 140 саджанців самшиту біля літніх павільйонів, 10 ялинок,  горобини, липи та декоративні куші туй, створивши новий невеличкий парк, що в свою чергу покращить умови організації та проведення літнього оздоровлення наших вихованців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 523 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

     В дошкільному підрозділі Купського НВК №2, вихователем Віолетою Тарицою було проведено заняття з навчання грамоти та народознавство.

Вихователька пропонувала дітям уявити літеру живу, як добре знайому людину, що проживає в нашій країні, має свій характер, знає державні символи та народні обереги. Кожна літера- це казковий герой, пісня, а також має  національний одяг. Вихователь використовувала дидактичні ігри і вправи: «Літера - українка», творчу розповідь про літери. Закріплювала образ літери під час ліплення із солоного тіста.

Пізнавально – творча діяльність сприяє швидкому та стійкому запам’ятовування дітьми літер, розширює їхні знання про рідний край, розвиває наочно-образне мислення, творчі здібності. Виховує у дітей любов до Батьківщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 414 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2016 | Комментарії (0)

     Відповідно до наказу управління освіти Глибоцької райдержадміністрації № 58 від  26.01.2016 «Про проведення атестаційної експертизи  Глибоцького дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  «Сонечко» з 11.04.2016 року розпочалась атестаційна експертиза закладу. Саме в цей день відбулась відкрита  публічна презентації діяльності  ДНЗ керівником Загудаловою О.С.. На презентації були присутні  голова атестаційної комісії Барарюк В.І., - начальник управління освіти,  Ванзуряк Г.С.  - Глибоцький селищний голова,  члени атестаційної комісії, працівники закладу та представники батьківської громадськості.

      Презентація закладу розпочалась з виступу вихованців, які продемонстрували свої творчі здібності та природні нахили.   Завідувач ДНЗ Загудалова О.С. представила на розгляд присутніх доповідь про результати роботи колективу за останні три роки, яка  супроводжувалася  слайдами.  

В.І. Барарюк проаналізував дії управління освіти щодо створення умов для забезпечення функціонування навчального закладу, про фінансове   забезпечення   функціонування навчального    закладу  та   зміцнення    його    матеріальної   бази виступив   Ванзуряк Г.С.  Від батьківської громадськості виступила голова батьківського комітету Срільчук Л. В.   

    Атестаційна комісія працюватиме за розробленою та затвердженою Робочою програмою, визначить відповідність ДНЗ державним стандартам дошкільної освіти, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти.

     За результатами роботи атестаційної комісії буде підготовлено підсумковий наказ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 620 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.04.2016 | Комментарії (0)

  На засіданнях літстудії «Витоки», що існує у Глибоці вже багато років, проходять дуже цікаві зустрічі, презентації, обговорення нових книг.

Цього разу на черговому засіданні відбулася зустріч з письменниками: Георгієм Шевченком, Михайлом Брозинським та Юхимом Гусарем. Разом з ними завітав молодий автор Микола Лисич, заступник голови  спілки митців Буковини. Зустріч відкрила керівник літстудії «Витоки» Олександра Возняк.

Учні  Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ декламували вірші відомих поетів.

"Такі зустрічі - це свято для душі",- зазначила Голова районного комітету профспілки працівників освіти та вручила грамоту управління освіти Глибоцької РДА поетесі Елеонорі Скіпор.

Ми дуже вдячні невтомній Олександрі Возняк – керівнику «Витоків» за таку діяльність, за такі цікаві зустрічі та сподіваємось, що їх буде чимало і у майбутньому.

Е.Скіпор

Проглядів матеріалу: 456 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.04.2016 | Комментарії (0)

  З  04  по  08  квітня 2016року  в  стінах Валякузьминської  ЗОШ  проходив Тиждень  дитячої  та юнацької  книги. Метою   заходів було:

- виховувати  патріотичні почуття, любов до  прекрасного,бажання  зберегти  красу природи  та виховання допитливості, любові  до  книги ;

-  актуалізувати набуті знання учнів у різних сферах; сприяти інтелектуальному вихованню; розвивати кмітливість, увагу, пам’ять, пізнавальну активність;

- виховувати вміння прислухатися до думок своїх товаришів, колективізм;

-  бажання  більше дізнаватися, виховувати  культуру  спілкування та вміння  працювати  в команді ;

- сприяти  ґрунтовному  оволодінню  повної  та достовірної  інформації.

05 квітня в школі  був  проведений такий  захід: Інтелектуальна гра:  «Рідна  мова  - неоціненний  скарб».Гра  була  проведена між  учнями  5 – 6 класів. Бібліотечний урок: «Посвята  в  читачі» - був  проведений у 1 класі. 07 квітня проведений  такий  захід: Конкурс ерудитів – «І  сила перед  розумом  никне»  між  7 –8  класами.     08   квітня були  проведені  такі заходи: 1. ПОДОРОЖ  У КАЗКОВУ  КРАЇНУ.- 3-4 класи. 2.Бібліотечний  урок – тренінг:«Здоров’я –то  найбільший  в світі  дар! Цінуй  його! – 9 клас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 455 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.04.2016 | Комментарії (0)

     7 квітня практичним психологом Михайлівського НВК  Унгурян Анастасією Іванівною було проведено заняття з батьками учнів 6 класу у формі дискусійної платформи на тему: «Батьки і діти: стилі виховання». Метою даного заходу було визначення стилів батьківського виховання за допомогою опитувальника «Стилі батьківського виховання» (затвердженого рішенням обласної Експертної комісії НМЦППСР ІППОЧО Протокол №28 від 02 лютого 2016 року), а також проаналізувати проблеми батьків та знайти шляхи їх вирішення. Після результатів діагностики батьки працювали над питаннями: «Найефективніший стиль виховання. Який він?» та «Чому мені необхідно щось змінювати?». Наприкінці дискусії, усі присутні дійшли висновку, що стиль виховання залежить не тільки від соціокультурних правил і норм, представлених у вигляді традицій у вихованні, але і від педагогічної позиції самих батьків  щодо того, як повинні будуватися дитячо-батьківські стосунки у сім'ї. Адже повагу і відповідальність, сильний характер і свідомість неможливо сформувати лише кількома спробами моральних настанов. Потрібно багато часу спільного повчання і праці, щоб утворився міцний фундамент. Така міцність зв’язків досягається в повсякденному житті постійним двостороннім спілкуванням батьків і дітей з виявленням щирої поваги.

Анастасія Іванівна Унгурян, практичний псхолог Михайлівського НВК

 

 

Проглядів матеріалу: 512 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

    7 квітня  у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  традиційний конкурс для учнів шостого класу, які вивчають історію Давнього світу  -  «Подорож у Древню Грецію»,  організований вчителем історії  Габор Ганною Іванівною. Цього року вони виступили перед своїми батьками, до початку класних батьківських зборів.

Це була яскрава і радісна подія для учасників двох команд, яка принесла багато позитивних емоцій всім присутнім. Команда хлопців представляла грецьких богів Олімпу, а дівчата  - грецьких богинь, і вбрання відповідало їх ролям. Представники обох команд показали  глибокі знання, кмітливість та почуття гумору, подолавши всі етапи конкурсу: від представлення, мозкового штурму, розв’язувння інтеграм, кольорового марафону, чарівної скрині до двобою між капітанами.

 Найкращими знавцями історії Давнього світу стали Аксенюк Анастасія та Заєць Пентелей, за що і отримали корони як справжні олімпійці.

                                                                      ЗДВР Чупрун В.Л.

                                                                     Педагог-організатор Ауріте М.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 414 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 419 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

    Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня біології та хімії є: виховувати любов до предметів; побачити учнів, у яких інтерес до біології, хімії уже сформувався, привернути увагу тих школярів, які мало цікавляться даними науками; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того тиждень біології та хімії може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити звязки між різними віковими групами.

Для того щоб реалізувати дану мету у Червонодібровському НВК з 04 квітня по 08 квітня 2016  року було проведено тиждень біології та хімії. Відповідальна особа - учитель біології та хімії Коломійчук Оксана Вікторівна .У рамках цього тижня були проведені такі заходи:

  • конкурс малюнків " Зоологічна галерея" ( перші місця отримали : учениця 8 класу – Гушул Анастасія , учениці 6 класу – Метусь Ірина та Радул Христина);
  • учні 9 класу разом із вчителем Коломійчук О.В. та педагогом – організатором Арманаш О.Д. виготовили пам 'ятки " Права та обовязки учнів" ," Правопорушення та закон" ;
  • біологічна гра " Біологічний калейдоскоп" ( переможцями стали учні І місце – 8 клас , ІІ місце – 9 клас );
  • провівся випуск оперативних стінгазет приурочених до тижня біології .

Проглядів матеріалу: 396 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

      Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН. Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні Стерченської ЗОШ І — ІІІ ступенів взяли участь у загальношкільному проекті  «День здоров’я». Захід розпочався  загальношкільною лінійкою, потім учні  вишикувались на ранкову зарядку.  Для всіх  учнів 1 — 11 класів на першому уроці  було проведено урок здоров’я.  Діти мали можливість висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них, створити модель здоров’я. Вчителем біології Миронюк Д.О. проведено урок-кіносеанс « 14 фактів про здоров’я.», а психологічною службою школи організовано виставку соціальних плакатів та  проведено тренінг «Здоровим будь!». Медична сестра Данелюк Є.В. провела з дітьми бесіду, під час якої діти ознайомилися з основними симптомами, правилами попередження захворюваності та отримали корисні поради по зміцненню імунітету.

      День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

  Заступник директора з ВР      Кнапик О.В.

 

Проглядів матеріалу: 455 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

   Природа — це невичерпне джерело всебічного розвитку дитини, ефективний засіб формування її світогляду, виховання почуттів. Ось чому вихователь у своїй роботі має використовувати такі прийоми, за допомогою яких спілкування дітей з природою залишило б у їхній пам'яті глибокий слід, позитивно впливало на свідомість. Природа ж повинна відкритись перед дитиною не лише як нероздільне ціле, жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців, а й як школа, в якій варто успішно оволодіти елементарними правилами поведінки, навичками розумного використання, примноження йохорони її багатств.

     З метою формування еколого-доцільної, поведінки виховання бережливого ставлення до флори рідного краю у дошкільному підрозділі Купського НВК № 2, вихователем Оленою Товаровською було проведено розвивальну прогулянку на тему: «Збережемо рідну природу». Дошкільнята мали змогу: почути чарівний спів птахів, помилуватися прекрасними весняними квітами, відпочити на лоні природи та відчути справжню насолоду. Вихователь спонукав дітей до роздумів про живу природу, яку потрібно охороняти та берегти. Підчас трудової діяльності, діти прибирали тогорішнє листя, сміття. Після прогулянки дошкільнята вивчили чудові вірші про природу.

Проглядів матеріалу: 423 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

       В рамках тематичного тижня «Перші квіти весни» педагоги Кам'янського ДНЗ використовують кожну нагоду, щоб вихованці знову помилувались розмаїттям живого, зеленого світу природи. Адже ніщо не може замінити живого спілкування дітей з природою і ніщо не впливає так на формування у них краси почуттів як безпосередні спостереження.

     Цікавими об'єктами для спостереження є кущ  форзиції,  який своїм жовтим цвітом прикрасив територію закладу, розквітлі первоцвіти та гіацинти в квітниках. Спостереження поєднуються з працею. Діти під керівництвом вихователів охоче працюють в квітнику, прополюють бур'яни, висівають насіння квітів, доглядають за ними. Цінність праці полягає у тому, що дитина взаємодіє з реальними об'єктами природи, що сприяє формуванню реалістичних уявлень про природу, збагачується мова, а враження від спостережень та трудової діяльності спонукають до відтворення побаченого в зображувальній діяльності.

                                                            Домніка Балан, вихователь-методист

Проглядів матеріалу: 399 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

     29 березня в молодшій групі «Пролісок» Купського НВК дошкільного підрозділу вихователь Грижинку Т.Г. провела тематичне заняття «Без доброго слова у світі не прожити!».

Відкритий показ був спрямований на підвищення професійної обізнаності педагогів. Під час перегляду заняття вихователі ознайомились з нетрадиційною формою його проведення з використанням різних видів роботи, які були кваліфіковано направлені на розв’язання програмового змісту.

     Заняття було проведене у формі гри-подорожі, насиченої завданнями різного спрямування, що пов’язані між собою ігровим сюжетом. В ході заняття діти на основі наочності виконували різноманітні мовленнєві завдання, словесні вправи, під час яких закріплювали поняття про ввічливі слова, знання про основи шляхетності (дидактична гра «Веселий килимок»). А разом з ведмедиком, під час вправи «Пригостимо друзів», демонстрували вміння серіювати об’єкти на площині за розташуванням у просторі. Протягом заняття вихователь також застосовувала елементи інноваційних технологій, зокрема мнемотехніку. Саме така організація роботи сприяла  розвитку мислення, зв’язного мовлення, збагаченню словникового запасу, зосередженості, бажання допомагати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 397 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024