П'ятниця, 19.04.2024, 13:34















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 220 221 222 223 224 ... 351 352 »
Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

59 героїв-добровольців, патріотів України загинули 19-20 січня під завалами з бетонного перекриття. Кажуть, герої витримали, не витримав бетон…

242 дні героїчної оборони Донецького аеропорту. Почалася вона із захоплення російськими загарбниками, чеченськими бойовиками будівлі аеропорту тоді ще мирного Донецьку. Повна дестабілізація міста, початок окупації, і лише мужність наших воїнів, скоординовані дії українських Повітряних сил, високомобільних десантних військ дозволили перетворити Донецький аеропорт на символ української мужності, оплот українського духу. Вся країна цінує, шанує і пам’ятає  українських героїв, весь світ вражений їх мужністю, за незламність їх назвали «кіборгами». Та це були не кінороботи, а живі люди, чиїсь сини, чоловіки, батьки. Мужні, чесні, сильні герої України.

 Тетяна Власова, «Я не кіборг – я вчитель історії»

«Я не кіборг – я вчитель історії.
Я багато читав про війни.
Тут таких, як я, – тисяч сто. І їм
Дуже хочеться бути вільними».

«Я приїхав туди, де ціляться,
Хоч ніхто мене не просив.
Я не кіборг – я хлопець із Вінниці.
В мене скоро народиться син».

«Кажуть, кожен тут буде, і був, і є,
Хоч соромляться – всі герої.
Я ж не кіборг – удома я був водієм
І ніколи не чистив зброю».

«Ми за тих, хто далеко десь там, внизу
Божеволіє від напруги.
Я не кіборг – я плачу, коли несу
Покалічене тіло друга».

Що нам культи осіб і чужих богів?
Вся країна із дня у день
Щиро молиться не за кіборгів – 
За звичайних своїх людей.

Тоді, саме завдяки героїчному прикладу захисників аеропорту, стійкості та мужності «кіборгів» ДАП став символом, який сприяв підйому бойового духу українських воїнів та відродженню війська. Це були наші українські герої. 90-й батальйон 81-ї бригади, який був сформований з добровольців, і підрозділи 80-ї бригади вгризлися в землю і під шквальним вогнем утримували те, що залишилося від нового і старого терміналу. Ризикуючи життям, рятуючи життя інших, надаючи медичну допомогу.

У народній пам’яті ці герої навіки залишаться славнозвісними «кіборгами», безстрашними і непереможними українськими воїнами. Кожен день, кожна хвилина, кожен подвиг має назавжди залишитися не лише в серцях рідних і близьких, а в серці кожного українця.

Саме завдяки стійкості кожного з «кіборгів» українським військовим вдалося зберегти і очистити дві третини Донбасу.

 

Проглядів матеріалу: 521 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

       Найбільш довгоочікуваними святами нашого народу завжди були Різдвяні свята, яких чекали не тільки діти, а й дорослі. Розпочинались вони 7 січня святом Різдва Христового, а закінчувалися 19 січня на Водохреща.

 З метою розширення знань про святкування Різдвяних свят (різдвяні сімейні традиції колядування, віншування, вертеп, щедрування, посівання), формування усвідомленого ставлення дітей до свят, традицій свого народу, залучення їх до безпосередньої участі в святах, педагоги та дошкільники Кам'янського ДНЗ  провели цікаве та захоплююче дійство «Від Різдва до Йордана».

Господар та господиня запросили на святу вечерю, аж тут і колядники із зіркою, колядою та віншуваннями миру, здоров'я, радості, любові та злагоди.

  А на передодні свята Василя, на Маланку традиційно ходили маланкувати (водити Козу):

   Де Коза ходить, там жито родить,

Де Коза ногами – жито копами…

Головною людиною 14 січня був перший посівальник-хлопчик, який приносив до оселі щастя, здоров'я, надію на новий урожай.

І закінчуються  Різдвяні свята освяченням води 19 січня на Йордан, а бажаючі смільчаки занурюються у крижану воду:

 Ісус Христос охрестився у річці Йордані,

Він крокує нині у славі і шані.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 589 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

  5 січня 2016 року гуртківці «Пішохідного туризму» Глибоцького  ЦТКСЕУМ  на базі Михайлівського НВК відвідали археологічний  та етнографічний  музей ім. Максиміліана Гакмана, в селі Опришени Глибоцького району. Екскурсію проводив директор школи та музею Боднарюк Микола Іванович, який розповів багато цікавого про історію створення музею,  цікаві експонати від епохи палеоліту до сьогодення. Юні гуртківці мали змогу ознайомитися з секцією  "Археологія”, де представлена одна з найбагатших колекції речей з палеоліту, Трипільської культури та археологічних пам’яток середньовіччя. 

  Увагу відвідувачів привертає і середньовічна зброя, яка знайдена на території села, стріли, списи, ядра  ХVIІ ст., мортира ХVIІІ ст. В музеї широко представлена історико-культурна спадщина села, району. Це все є невід’ємною частиною історії Буковини. В експозиційних залах відвідувачі можуть побачити різноманітний цікавий матеріал і декілька десятків експонатів, які є унікальними. Наприклад, в Археологічній залі зберігається Молдавська срібна монета Богдана ІІІ (1504-1517 рр.), залізна стріла VІІ ст. н.е.,зооморфні та антроморфні глиняні статуетки трипільської культури ІV-ІІ тис. до н.е., бронзові кільця, списи, рештки керамічного посуду різних культур. 

 Відвідувачам музею надзвичайно сподобалася екскурсія.

Гушул В.І., кер. гуртка «Юні туристи»

 

                                                                                 

     

                             

 

Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

    Зимові канікули – це чарівний час. Передноворічний настрій і очікування чуда обов’язкові супутники цих канікул. Усюди білосніжний і хрусткий, немов свіжоспечені вафлі, сніг, сама природа начебто завмерла чекаючи чарівництва. Ці зимові канікули видалися чудовими для учнів 1,3 та 4 класах Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. Вони побували у  казковому будиночку, сходили до великої міської ялинки. Також відвідали ТРЦ «DEPOT» та  новорічну ялинку у місті Сторожинець. Усюди панувала святкова атмосфера.  Учні разом з класоводами гарно відпочили.  Яскраві враження від добре проведеного часу назавжди залишиться у їхньому серці.

ЗДВР                                              О.Г. Кирчу

 

 

 

Проглядів матеріалу: 489 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

    16 січня 2016 року в Йорданештській  ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися батьківські збори. Головне питання зборів – харчування учнів у 2016р. Директор школи Шапка Ф.А. ознайомив присутніх зі змінами до законодавства України щодо харчування учнів та запропонував шляхи вирішення даного питання. Також директор школи розповів батькам про хід проведення будівельних робіт у новій школі та попросив при потребі надати посильну допомогу у проведення деяких робіт шляхом толоки.

Про проведення профілактичних заходів, підвищення захисних сил організму під час сезонних захворювань виступила медична сестра школи Савюк Л.А.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Шапка М.Г. виступила з питань реєстрації учнів та пробне ЗНО у 2016 році та зробила аналіз успішності учнів та відвідування учням школу у І семестрі 2015/2016 році.

У роботі зборів прийняв участь і виступив перед батьками Йорданештський сільський голова Лютик Г.Ф.

ЗДВР                  О.Г.Кирчу

Проглядів матеріалу: 456 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

     Вже вкотре Глибоцький краєзнавчий музей гостинно відчиняє двері для усіх бажаючих пізнати традиції маланкування нашого краю.

 Школярі  Глибоцької ЗОШ , учні 10-А та 8-Б класів, не втрачають можливості  долучитись до скарбниці народних традицій краю, тому з радістю відвідують заходи, зорганізовані директором музею.  Замість привітання, як годиться, лунали колядки та щедрівки. Пані Анжела, як справжня господиня, щедро обдарувала колядників та запросила до гостини .

 Учні дізнались чимало цікавого про традиції маланкування, символіку кожного з персонажів переберії, особливості маланкування в різних селах району. А під кінець усі бажаючі отримали змогу спробувати себе у ролі маланкарів.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 444 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.01.2016 | Комментарії (0)

1    Suntem  la un pas de încheiere a sărbătorilor de iarnă. A sărbătorilor creştine care sunt pline de tradiţii şi obiceiuri, pe care  noi, românii, le–am moştenit de la bunici şi încercăm să le păstrăm şi să le transmitem generaţiilor tinere.

      Dar un loc deosebit îl ocupă în inimile românilor şi ziua de 15 ianuarie în care sărbătorim ziua de naştere a lui Mihai Eminescu. Cine nu-l cunoaşte pe acest mare poet al neamului românesc nu se poate numi român.  El este „...Cel făr de-nceput” cum l-a numit Maria Toacă în articolul său.

Читати далі - Тисни тут
Проглядів матеріалу: 496 | Завантажив: margareta | Дата: 17.01.2016 | Комментарії (0)

   До Глибоцької районної державної адміністрації, районної ради, Управління освіти та Глибоцької селищної ради завітали колядники Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти щиро засівали та щедрували. Господарі ж щиро дякували та бажали щедрувальникам веселих свят, добра, злагоди і миру, а також  вручили гостинці та подарунки. Григорій Ванзуряк  зауважив, що завдяки таким гарним посівальникам рік для усієї громади та України має бути вдалим.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 508 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2016 | Комментарії (0)

15-16 січня 2016 року відбулися учнівські Інтернет-олімпіади з базових дисциплін, переможці яких стануть учасниками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із обраного предмета. Відрадно, що вже пʼятий рік поспіль учні Глибоччини гідно представляють наш район у цих змаганнях. Цьогорічними переможцями стали:

- Патраш Міхаєла Михайлівна, учениця 9 класу Багринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (румунська мова та література);

- Тофан Марія-Данієла Вікторівна, учениця 10 класу Багринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (румунська мова та література);

- Топало Катерина Костянтинівна, учениця 11 класу Багринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (румунська мова та література);

- Турянський Михайло Мирославович, учень 10 класу Глибоцького ліцею (економіка);

- Воробець Віталіна Петрівна, учениця 10 класу Камʼянської ЗОШ І-ІІІ ст. (екологія);

Щиро вітаємо учнів, вчителів, батьків, які виховують справжню юну еліту Глибоччини. Бажаємо переможцям успіхів та перемог на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 16.01.2016 | Комментарії (4)

     Сьогодні, 15 січня,  в приміщенні конференц-залу методцентру управління освіти   відбулась  нарада  керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Глибоцького району під керівництвом  начальника  управління освіти Глибоцької РДА Василя Барарюка. В нараді взяв участь  голова районної ради Петро Панчук.  Згідно порядку денного розглядались наступні питання:

1. Про організацію харчування учнів та вихованців в взагальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району у 2016 році, –доповідач – Барарюк В.І. – начальник управління освіти.

2.Про реєстрацію учнів 11 класів для участі у пробному ЗНО у 2016 році, – доповідач – Цуркан І.Ю.- заступник начальника управління освіти.

3. Про організацію роботи  медичних працівників в закладах освіти району– доповідач – Міхай Д.М. – головний спеціаліст управління освіти.

4.Про організацію роботи закладів освіти району з попередження злочинності та правопорушень, – доповідач - Стрельчук О.К. – начальник відділу управління освіти.

5. Про роботу закладів освіти району щодо попередження дорожньо-транспортного  травматизму дітей, - доповідач – Марчук А.І.- головний спеціаліст управління освіти.

6.Оголошення.

Таким чином присутні директори у формі діалогу мали змогу звернутися з найболючішими питаннями безпосередньо до керівника освіти та отримати вичерпні відповіді на всі запитання.

Проглядів матеріалу: 561 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.01.2016 | Комментарії (0)

    În fiecare an ziua nașterii poetuli nepereche al neamului nostru este marcată în mod deosebit în incinta CIE Cupca.

Astfel chiar în ziua nașterii Luceafărului  în toate clasele  au avt loc lecții eminesciene, la care s-a vorbit, ținând cont de vârstă,  despre viața și opera marelui nostru înaintaș.

  În coridorul școlii a fost amenajată o importantă expoziție de cărți, ziare, reviste, desene de și despre Eminescu. Expoziția a fost pregătită de profesoarele de limba maternă a școlii noastre doamnele Lucica Dușceac și Marilena Zâgrea. Aici elevii claselor a 7-ea A și B au petrecut și o mică victorină răspunzând la întrebările profesoarelor. Ele s-au referit la opera poetului.

Elevii claselor mari au privit și un film la calculator  despre măsuri organizate în cinstea marelui poet.

 Un recital poetic au susținut elevii claselor mijlocii îndrmate de profesoarele de română.

Măsuri dedicate lui Mihai Eminescu vor avea loc pe parcursul lunii ianuarie.

Astfel planificăm să organizăm o serie de măsuri cu membrii cenaclului literar LĂMÂIȚA, dar și cu membrii cercului Tinerii muzeografi în incinta muzeului istoric din Cupca.

                                                ELEONORA SCHIPOR

Проглядів матеріалу: 721 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2016 | Комментарії (0)

З Новим по старому і не зовсім Старим по новому і не новим...

Одним словом - з НОВИМ РОКОМ!!!

Проглядів матеріалу: 640 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2016 | Комментарії (0)

     11 січня начальник управління освіти Глибоцької РДА Василь Барарюк разом із головою Глибоцької районної державної адміністрації Георгієм Придієм  та заступником голови РДА Іллею Лопуляком в рамках робочої поїздки відвідали Карапчівський ліцей, де поспілкувалися з директором Євгеном Товарницьким. Посадовці ознайомилися з ходом запуску еклектрокотельні в навчальному закладі.

Проглядів матеріалу: 539 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2016 | Комментарії (0)

Десять кращих методів релаксації для дітей   Від страху темряви до спроб впоратись із тиском однолітків – кожна дитина відчуває свої власні страхи, тривоги й переживає свої особливі стресогенні ситуації. Вам варто навчити дітей деяких з найбільш ефективних методів релаксації, щоб допомогти їм управляти їх щоденними стресами. Тим самим ви дасте дітям необхідні інструменти, які будуть допомагати їм протягом усього життя.

Десять чудових способів допомогти дітям розслабитись

Існує безліч методів, які діти можуть використовувати, щоби знизити рівень напруги й розслабитись. Кожний з них по-різному ефективний і сприймається індивідуально. Спробуйте для початку навчити дитину одного-двох із запропонованих далі методів, а потім поступово навчайте інших у міру її готовності.

1. Глибоке дихання. Глибоке дихання – це ефективний спосіб уповільнення природної реакції організму на стрес. Воно уповільнює серцевий ритм, знижує кров'яний тиск і забезпечує почуття впевненості. Цей простий метод підходить практично всім.

  • Вдихніть глибоко.
  • Затримайте дихання на мить.
  • Повільно видихніть.

​Продовжуйте дихати глибоко, поки не віднайдете почуття спокою.

2. Прогресуюча релаксація м'язів. Прогресуюча релаксація м'язів – це прекрасний спосіб зняти стрес. Релаксація досягається шляхом напруги й подальшого розслаблення різних груп м'язів тіла.

  • Обличчя – попросіть дитину наморщити ніс і лоб, ніби вона нюхає щось неприємне, а потім розслабити м’язи обличчя. Повторити три рази.
  • Щелепи – попросіть дитину щільно стиснути щелепи, ніби вона собака, який висить на кістці, а потім відпустити уявну кістку й повністю розімкнути щелепи. Повторити три рази.
  • Руки та плечі – попросіть дитину витягнути руки перед собою, потім підняти їх над головою й потягнутись якомога вище. Після цього нехай дитина опустить вниз і розслабить руки. Повторити три рази.
  • Кисті рук – нехай дитина уявить, ніби вона щосили стискає апельсин однією рукою, а потім кидає його на підлогу і розслабляє кисть і руку. Повторити три рази, а потім виконати вправу іншою рукою.
  • Живіт – нехай дитина ляже на спину і всього на мить максимально напружить м'язи живота. Потім нехай розслабить живіт. Повторити три рази, а потім виконати цю ж вправу стоячи.
  • Ноги й ступні – попросіть дитину стоячи втиснути пальці ніг у підлогу, ніби вона проробляє це з піском на пляжі. Нехай почергово вдавлює кожний палець у підлогу й розставить їх настільки, щоб відчувати напругу в ногах, а потім розслабиться. Повторити три рази.

​Виконуючи ці вправи, попросіть дитину спостерігати, як добре почувається тіло, коли вона розслабляє кожну його частину. Мета виконання цих вправ полягає в тому, щоб досягти повного розслаблення м'язів тіла.

3. Фізичні вправи. Фізичні вправи – це дієвий вид відпочинку. Ходьба, біг, плавання й активні ігри – це ті види вправ, які подобаються дітям. Однак не забувайте займатись під музику. Є багато прекрасних CD і DVD із вправами для будь-яких вікових категорій.

4. Візуалізація. Візуалізація також відома як метод візуально керованих образів. Ця техніка використовує уяву, щоб уповільнити мозкову діяльність і позбутись негативних думок і тривоги. Цей метод особливо ефективний після виконання прогресуючої релаксації м'язів і дозволяє спочатку розслабити м'язи, а потім заспокоїти розум. Уявлення за допомогою сили образного мислення прекрасного, спокійного місця – це один з видів візуалізації для зн ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 566 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 536 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2016 | Комментарії (0)

Перший мобільний додаток для вивчення української мови     Команда популярного освітнього проекту «Мова — ДНК нації» презентувала нову розробку — мобільний додаток «Mova» для вдосконалення знань з української мови. Додатком наразі можна користуватися на платформах iOS та Android. Згодом він стане доступним і для Windows Phone.

Додаток нагадає всім охочим основні правила українського правопису, познайомить із цікавими випадками вживання фразеологізмів та синонімів, роз’яснить наголоси і допоможе позбутися русизмів у мовленні. Для зареєстрованих користувачів доступні тематичні вправи.

Засновниця проекту «Мова — ДНК нації» Наталія КЛИМЕНКО підкреслила, що особливість проекту полягає в тому, що це перший додаток для вивчення саме українською мови. «Для вивчення іноземних мов є багато застосунків, а от для вивчення української не було. Ми вирішили це виправити, оскільки відчували таку потребу», — зазначила вона.

Безкоштовно завантажити «Mova» в Google Play та App Store.

pedrada.com.ua

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2016 | Комментарії (0)

    Найввічливіший день у році – 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній день „спасибі”.
Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. А між тим слова подяки мають дивовижні властивості, але вимовляти їх не можна, коли людина знаходиться у роздратованому стані. Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними „погладжуваннями” і здатні зігріти своїм теплом.
Ми кожного дня говоримо один одному „дякую”, тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця.
Проглядів матеріалу: 531 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2016 | Комментарії (0)

        Новорічні та різдвяні  свята, найулюбленіші свята дітей та дорослих. Їх чекають з нетерпінням у кожному домі. Саме тоді ставлять ялинку, прикрашають її кульками та гірляндами, дарують один одному подарунки. 28 грудня в Тереблеченському ДНЗ відбулося Новорічне свято, насичене піснями, танцями,хороводами, загадками та художніми композиціями.   Діти  молодшої групи раділи приходу Діда Мороза та Червоній Шапочці. Старшим дітям святкувати з Дідом Морозом заважала Баба Яга. Усі діти  та дорослі залишились задоволені. За свої старання кожен малюк отримав від Діда Мороза новорічний подарунок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 509 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2016 | Комментарії (0)

    Дітки гарно підготувалися до свята: співали пісень,  вели хороводи, танцювали, розповідали вірші, грали ігри. На свято завітали Маша і Ведмідь, Бабуся - Ягуся, Зима, Сніговик,  Дід Мороз та Снігуронька . Всі казкові герої радо вітали та звеселяли малят. На завершення свята діти старшої групи продемонстрували Різдв’яний вертеп та заколядували. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.01.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024