Понеділок, 21.01.2019, 03:29Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 222 223 224 225 226 ... 277 278 »

    Яскраві патріотичні малюнки передали учні 1-Б класу Глибоцької ЗОШ для воїнів на Схід України. Діти та вчителька Крайська Дарина Григорівна побажали швидкого повернення нашим воїнам, мирного неба та єдності в Україні. Малюнки розміщені на стенді в Глибоцькій райдержадміністрації та будуть передані нашим землякам найближчим часом. Це неоціненна підтримка для тих хто знаходиться далеко від дому, сім’ї. Тож нехай ці малюнки стануть і підтримкою і оберегом для Вас, наші дорогі.

Проглядів матеріалу: 201 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.11.2014 | Комментарії (0)

МОН презентовано революційні умови вступу   Міністерством освіти і науки підготовлено пропозиції до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2015 році.

Документом пропонується значна кількість новацій, що можуть бути втілені під час вступної кампанії у наступному році.

Зокрема, Міністерство освіти і науки пропонує відмінити норму про обов’язкове погодження вищими навчальними закладами власних правил прийому з освітнім відомством. Згідно з Проектом умов прийому, правила вступу розроблятимуться вишами та затверджуватимуться вченою радою вищого навчального закладу.

Також пропонується, що правилами прийому кожного вишу буде встановлюватися перелік та кількість сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу, вага кожного з яких має становити не менше 20 відсотків конкурсного бала; вага середнього бала атестата, що має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала; вага бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), що має становити не більш 50 відсотків конкурсного бала.

Окрім того, пропонується врахувати бали призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук та/або за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу на рівні від 0 до 5 відсотків конкурсного бала.

У 2015 році освітнє відомство пропонує розпочати конкурсний відбір вступників 10 липня. Абітурієнти матимуть традиційну можливість подати заяви про вступ як в електронному, так і у паперовому вигляді. Прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується 1 серпня. Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або вступні екзамени завершиться раніше.

Документом пропонується зберегти формулу оприлюднення рейтингових списків рекомендованих до зарахування вступників, яке відбуватиметься впродовж трьох "хвиль".

Однією з найбільш очікуваних новацій є запропонована норма щодо обмеження строку дії сертифікату ЗНО. Відповідно до пропозиції МОН вступники у наступному році матимуть право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий лише у 2015 році.

Також освітнім відомством вилучено пункт, який дозволяв вступникам, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році або раніше вступати до вишів за результатами вступних іспитів. Відтепер ця категорія абітурієнтів вступатиме до навчальних закладів лише за результатами ЗНО.

Іншим нововведенням, запропонованим Міністерством освіти і науки є надання можливості вищим навчальним закладам самостійно встановлювати мінімальну кількість балів сертифіката, з якою вступник допускається до участі у конкурсі. Тобто скасовується норма щодо мінімального бала результату ЗНО, який дорівнював 124 балам зі звичайних предметів та 140 балам з профільних.

Також пропонується закріпити норму, згідно з якою у разі проведення творчого конкурсу у вищому навчальному закладі будуть зараховуватися бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання не менш як з двох предметів.У інших випадках зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з трьох або чотирьох предметів. Обов'язковим конкурсним предметом залишається українська мова та література.

Згідно із запропонованими змінами, конкурсний бал абітурієнта розраховуватиметься як підсумкова сума балів вступника за кожен сертифікат, середнього бала документа про повну загальну середню освіту, бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), інших показників, передбачених умовами прийому, помножена на вагові коефіцієнти, що встановлюватимуть вищі навчальні заклади.

Проглядів матеріалу: 248 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.11.2014 | Комментарії (0)

     В Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ ст.  учні початкових класів провели Свято осені. Кожен клас підготував осінні композиції, перетворивши звичайні фрукти й овочі на дитячі шедеври. Адже ніщо не зможе зрівнятися з творчістю дитини. Ось сонечко простягло свої теплі промінчики до землі, а ось летять з дерев золотисті листочки, а ось їжачок , готуючись до зими, несе на своїх голочках грибочки…

На перерві вся школа зібралася подивитися на виставку. Але цим діти не обмежились.  В програмі свята була презентація осені  у вигляді віршів, пісень, інсценізацій. Свято осені ще раз підкреслило красу, різноманітність і щедрість природи, подарувало усім радість творчості та гарний настрій. Осіннє   тепле сонечко теж раділо святу і зігрівало всіх своїм теплом.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 193 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.11.2014 | Комментарії (0)

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

З родинного гнізда, немов пташа,
Ти полетиш, де світу далечизна,
Та в рідній мові буде вся душа
І вся твоя дорога, вся Вітчизна.

Дмитро Павличко

    Тиждень української писемності та мови відзначають у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ст.  з 03.11  по 09.11 листопада . На засіданні МО філологічного циклу вчителями Шатько О.Г., Громик І.М., Топольницькою В.Г. затверджено план проведення тижня.  У навчальному закладі проводилися нетрадиційні уроки, були проведені  виховні, методичні заходи . Проведено тематичні заходи до вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Проведена урочиста лінійка під гаслом «Українська державна мова – символ єднання та престижу українського народу».

Проведено І етап конкурсу знавців української мови серед учнів 3-11 класів. Бібліотекарем закладу організовано виставку української книги, періодики.

«Рідна мова – запорука безсмертя нації».  Організовано випуски стіннівок з української мови.

 

Проглядів матеріалу: 198 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2014 | Комментарії (0)

   09 листопада 2014 року  в Коровійській ЗОШ було проведено І етап  конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учні старанно підготувалися: не один раз погортали словник фразеологізмів, повторили правопис займенників, особливості відмінювання числівників… Тут зібралися знавці мови, які усвідомлюють, що народ, який себе шанує, обов’язково плекає свою рідну мову. Складну й тернисту дорогу пройшла наша мова, але на цьому шляху вона змужніла і розквітла. Указом президента України 9 листопада – встановлено і відзначається як День української писемності та мови. Це свято пов’язують з іменем преподобного Нестора-літописця. У 2000-му  році вперше в Україні було проведено конкурс знавців української мови, який згодом набув статусу міжнародного. А оскільки цей конкурс проводився завдяки підтримці канадського мецената українського походження Петра Яцика, то згодом і отримав його ім’я.

 І День української писемності та мови, і Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика спрямовані на підтримку рідної мови й проводяться з метою привернути увагу світового українства до проблем української мови, на необхідність її вивчення і розвитку, пропаганду і популяризацію та, водночас, демонстрацію її краси і багатства, літературної довершеності.

   

     

 

Проглядів матеріалу: 392 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2014 | Комментарії (0)

В осені віночок з листя
Ще й калинове намисто
І кружляє по стежинах 
З гроном стиглим горобини
За птахами в дальній вирій
Сипле листячко із гілля. 
       Педколектив Валякузьминського ДНЗ під керівництвом музичного керівника Яковійчук І.В. та вихователів Шевчук Л.Г., Малей М.В. змістовно та цікаво підготували свято осені.
Дошкільнята мандрували осіннім лісом в хороводі "Ми у лісі були". А дівчатка старшої групи виконали пісеньку " Дощик накрапай". Порадувала всіх присутніх юна Валякузьминська зіронька Блассі Катерина із пісенькою "Кап-кап". Малята молодшої групи інсценізували пісню" Їжачок".
 В гості до дітвори завітала українська Осінь.Всі персонажі казкового осіннього свята кружляли  у таночку  . Маленькі розумники показали свої знання під час гри "Збери листочки".
 
 
      
Проглядів матеріалу: 215 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2014 | Комментарії (0)

     7 листопада  в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний учнівський екологічний конгрес "Живи, Земле". Метою якого є - активізація екологічного руху на Буковині, вивчення стану навколишнього природного середовища і пошук шляхів його поліпшення, а також привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем.

Роботи учасників Конгресу оцінювало компетентне незалежне журі, що складалося із представників Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Чернівецького краєзнавчого музею, Департаменту екології та туризму ЧОДА та Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

 Відзнакою Департаменту екології та туризму за активну еколого-просвітницьку діяльність та плідну роботу у сфері охорони та раціонального використання природних ресурсів Буковини  нагороджена  Кузик Катерина, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Глибоцького БТДЮ на базі Кам’янської ЗОШ (керівник Кукурудзяк К.В.),  яка захистила роботу за темою «Оцінка рівня забруднення автотранспортом атмосферного повітря чадним газом в межах села Кам’янка Глибоцького району» у номінації «Загальні екологічні проблеми».

Грамотою за І місце нагороджена Балан Юлія, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Юні друзі природи» Глибоцького БТДЮ на базі Глибоцького ліцею (керівник Балан Н.В.),  яка  найкраще захистила свою роботу «Лімітуючі фактори поширення лелеки» в номінації «Охорона тваринного світу».

Вітаємо переможців і бажаємо подальших перемог!

 

Проглядів матеріалу: 215 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2014 | Комментарії (0)

     День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Методичне об`єднання суспільно-гуманітарного циклу навчальних дисциплін, зокрема-група вчителів української мови нашої школи щороку відзначає цей день: проводяться святкові уроки, виставки, презентації, перегляд навчальних фільмів, мовні конкурси та інтелектуальні розваги. Учні Волоківської школи люблять уроки української мови та літератури, мають міцні знання та із задоволенням беруть активну участь у заходах, які їм пропонують у День писемності  вчителі Ганна Димашок, Галина Онофрійчук, Оксана Кожокар, Оксана Руснак, Тамара Ватаманюк : це кросворди, квести, змагання в групах, створення слайд-шоу-презентацій, учнівських проектів, інсценізації, уявні подорожі, літературні журнали.

«Кожен громадянин держави повинен знати, любити та поважати державну мову»,- переконані педагоги, а учні стверджують відому істину, що мова-душа народу, нації, основна ознака держави, і патріотизм-це, насамперед, повага до держави і мови - як основного символу, як гаранту існування держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 202 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 10.11.2014 | Комментарії (0)

     В Купському НВК №2, вчителем української мови та літератури Бойко Марією Іванівною був проведений урок з української літератури з учнями 6 класу на тему «Т. Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Санкт-Петербурзі. Поезія «Думка» («Тече вода в синє море..»)»

Мета: повторювати знання учнів про життя і творчість великого українського поета Т.Г.Шевченка, здобуті у попередніх класах; ознайомлювати із життям і творчістю Тараса Григоровича петербурзького періоду;  розвивати уяву, креативне мислення, навички виразного читання ліричних творів, вміння пояснювати роль художніх засобів, уміння коментувати прочитане й висловлювати своє ставлення до нього ; виховувати в учнів почуття патріотизму, відчуття духовного зв’язку з історичним минулим рідного краю.

 Марія Іванівна зуміла швидко організувати учнів до роботи на уроці. Методично правильно спланувала усі етапи уроку. Використовувала різноманітні цікаві вправи, сприятливі для зосередження уваги учнів. Протягом уроку вела активну участь з усім класом, працювала над розвитку зв’язного мовлення. Виправляла мовні помилки. Учні працювали на протязі уроку активно. Вчителька добре володіє класом. Постійно звертається до попереднього досвіду. Етапи уроку були чітко зазначені та мали логічне завершення.

Заступник директора з НВР Кирстюк О.М.

Проглядів матеріалу: 232 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 574 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2014 | Комментарії (0)

Тема : «Мова моя колискова»

Мета : Продовжувати залучати дітей до високохудожньої усної народної творчості та вітчизняної і зарубіжної класичної та сучасної літератури ; знайомити з кращими віршами про українську мову ; про Тараса Шевченка, формувати художній і читацький смак, вчити впізнавати назву та автора вірша, заохочувати дітей до запам’ятовування віршованих текстів, вчити інтонаційної виразності при читанні віршів напам’ять; звертати увагу дітей на особливості поетичного мовлення; розвивати образотворчі здібності дітей засобами літературного мистецтва, виготувати любов до української мови та писемності.

Заступник директора з ВР Скутарь В.І.

Проглядів матеріалу: 153 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2014 | Комментарії (0)

   Сьогодні, 9 листопада 2014р. на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувається районна олімпіада з екології. В олімпіаді беруть участь 45 учнів (20 учнів 10 класу, 25 учнів 11 класу).

   Викладач Чернівецького Національного Університету ім..Федьковича, доцент, кандидат біологічних наук  Ситнікова Ірина Олександрівна та  методист РМЦ управління Глибоцької РДА Блисенко О.В. привітали учасників. Висловили побажання перемоги кожному. В складі журі, крім вчителів району, працює Ситнікова Ірина Олександрівна.

Протоколи підсумків перевірки робіт ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, учнів 10-11 класів освітніх закладів Глибоцького району Тисни тут

 

Остаточні протоколи ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з екології

 

 

     

Проглядів матеріалу: 322 | Завантажив: Микола | Дата: 09.11.2014 | Комментарії (0)

   Cьогодні, 8 листопада 2014 року, на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов (англійська, французька мови). В олімпіаді беруть участь 135 учнів (79 - ангійська мова та 56 - французька мова). Методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Заяц В.П., привітала учасників, висловила побажання перемогти кожному учаснику.

   В складі журі, крім вчителів іноземних мов Глибоцького району, працюють викладачі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Якубовська Наталія Олексіївна та Семенюк Олеся Василівна.

 

 

Протоколи підсумків перевірки робіт ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов, учнів 8-11 класів освітніх закладів Глибоцького району

 

 

1. Французька мова

2. Англійська мова

              

Проглядів матеріалу: 804 | Завантажив: Микола | Дата: 08.11.2014 | Комментарії (2)

    Після осінніх канікул  в Тереблеченській школі відбулося свято-конкурс «Золота осінь». З самого ранку у школі панував оксамитовий аромат красуні осені. Свято пройшло надзвичайно цікаво. Всі класи брали активну участь в усіх етапах свята-конкурсу. Першою, в конкурсній програмі, була презентація осені у вигляді твору, вірша чи пісні, а також оцінювався і одяг учасників, що мав відповідати золотій осені.  У другому конкурсі  журі оцінювало композиції з квітів,насіння, овочів, фруктів та інших дарів осені.

Всі визнали що таким яскравим і цікавим це свято ніколи не проводилось. Школярі проявили свою майстерність, креативність і талант. Нелегко було визначити переможців, бо всі виступи були цікаві й варті нагороди, але конкурс є конкурс, і тому результати саме такі:

І місце — 11 клас;

ІІ місце — 9 клас;

ІІІ місце — 10 клас.

Найкращими композиціями були визнані: «Карта України» (6 клас), «Ми – за мир!» (10 клас), «Тризуб» (5 клас),  «На балу у овочів» (8 клас), «Квіти – символ нескореності» (9 клас), «Зайчик-побігайчик»  (11 клас).

ЗДВР                 Чупрун В.Л.

 

Проглядів матеріалу: 197 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2014 | Комментарії (0)

           Під такою назвою в Стерченському  ДНЗ пройшла виставка осінніх поробок з природного матеріалу  дітей та батьків. Кожна родина проявила творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари матінки – Землі, а й підручні матеріали. В результаті всі поробки – це справжні витвори мистецтва. На виставку завітала «Чарівниця-осінь», яка розповідала діткам про себе багато цікавого.

          Зараз наш садок  насичений справжніми ароматами та фарбами осені. Шедеври, створені руками батьків та дітей – милують  погляд та дарують радість. Створення подібних виставок із залученням батьків демонструє дітям, як зі звичайних матеріалів зробити незвичайні, оригінальні, цікаві вироби.

           Діти із задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженнями та смакували гостинці, якими пригостила їх чарівна осінь.

Проглядів матеріалу: 272 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2014 | Комментарії (0)

   5 листопада 2014 року відбулась         районна  учнівська конференція «Учнівське самоврядування - реальне життя в контексті вимог 21 століття». Члени районної Ради «Лідер» зібрались для того, щоб підвести  певні  підсумки діяльності, поділитись  досягненнями, запозичити досвід інших, щоб зробити шкільне життя змістовнішим, цікавішим, кориснішим. Перед початком роботи учасники конференції мали можливість оглянути виставку шкільних газет.

В роботі конференції взяла  участь Кришмару Олена Михайлівна – методист з виховної роботи районного методичного центру.

Колесник Альона Іванівна – методист-психолог районного методичного центру та Товарницька Іонела Євгенівна –психолог Карапчівського ліцею презентували нові програми для учнів. Очільники шкільних осередків презентували  найбільш вдалі проекти, справи, напрямки діяльності.

Учениця  Кам" янської ЗОШ Мицак Мар'яна розповіла про низку патріотичних учнівських справ, учениця  Старововчинецького ліцею Турянська Євдокія поділилась досвідом спільної діяльності учнівського колективу, батьків, вчителів,  учениця Грушівського НВК Пентелейчук Коріна презентувала благодійний проект «Вони чекають на нашу допомогу». Учень  Глибоцької ЗОШ  Лупуляк Ігор поділився роздумами про те, що учнівське самоврядування не самоціль, а цікаве шкільне життя. Ванзуряк Степан – про роль учнівського самоврядування у формуванні особистості школяра. Мова йшла й про відбиття шкільного життя на сторінках шкільної газети, організацію дозвілля учнів в позаурочний час, спортивно-оздоровчу діяльність, розвиток музеїв, екологічні та трудові акції тощо. Голова районної учнівської ради Жиряда Лариса презентувала обласний сайт «Лідер». Учасники конференції ухвалили подальшу програму дій .

Матеріали заходу – тисни тут

Проглядів матеріалу: 309 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2014 | Комментарії (2)

    Anual are loc din iniţiativa Centrului de turism şi etnografie a raionului Hliboca Forumul tinerilor etnografi. La două secţii şi anume cea a istoriei ţinutului natal şi a etnografiei ţinutului natal au participat două dintre cele mai bune eleve de la CIE Cupca – Mirabela Plevan elevă a clasei a 9-a la secţia de etnografie (Conducătoare- profesoara de ucrainologie M. V. Alerguş), şi Veronica Ţâţâu elevă a clasei a 11-ea la secţia de istorie (conducătoare – profesoara E. T. Schipor).

         Ambele eleve s-au pregătit foarte bine sub conducerea profesoarelor date şi au prezentat două lucrări importante. Astfel Veronica a susţinut lucrarea cu tema „Oamenii de vază ai satului Cupca”, iar Mirabela a avut ca temă „Meşteriţa populară – Felicia Ungurean”. În afară de lucrările pregătite am avut atât varianta electronică a teuelor susţinute cât şi slaiduri (varianta filmată). Îi mulţumim profesorului de informatică Ion Plevan care ne-a ajutat la pregătirea variantei electronice, cât şi a filmului dat.

         O mare importanţă a avut faptul că noi cei de la Cupca am avut şi materiale publicate în ziarele noastre româneşti şi ucrainene pe tema respectivă. Le mulţumim sincer celor două redacţii ale ziarelor româneşti „Libertatea Cuvântului” şi „Vidrodjennia” care au publicat pe parcursul acestui an materiale pe tema respectivă.

         Juriul a dat o bună apreciere lucrărilor date căt şi pregătirii elevelor ambele cunoscând bine limba de stat, având şi o dicţie fromoasă, iar Mirabela a interpretat şi un cântec despre cămaşa cusută în limba ucraineană.

         Asemenea măsuri educă la elevi cunoaştera ţinutuli natal cât şi dragostea de baştină, oamenii lui minunaţi, contribuţia lor la dezvoltarea şi înflorirea baştinii.

                         ELEONORA SCHIPOR  

Проглядів матеріалу: 246 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2014 | Комментарії (0)

     Помешкання добрих і щиросердних людей завжди видно здалеку тому, що там навкруги все милує око.Йорданештська ЗОШ №2  - це осередок де завжди дбають про те, щоб все навкруги було гарно і, щоб створити умови для того, щоб діти змогли відпочити на свіжому повітрі між уроками. А для того, щоб добре відпочити треба спочатку трохи потрудитись. Учні та вчителі школи проводили трудовий десанти по благоустрою території школи, довівши, що вони є справжніми господарями, а сонячна погода, гарний настрій учнів та вчителів сприяв тому, щоб все пройшло швидко та якісно. Адміністрацією школи був розроблений план заходів і цими днями,  закінчилась робота щодо прибирання території школи.

Потрібно пам'ятати, що  школа – це наша друга домівка, і потрібно дбати про те, щоб завжди милувало око при першому кроці на її подвір'ї.

Опаіць М.І.

    

Проглядів матеріалу: 177 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2014 | Комментарії (0)

      Глибоцький район долучився до акції «Зігрій воїна». 9.10.2014 року було проведено  методичне об’єднання вчителів трудового навчання Глибоцького району,  на якому було ознайомлено вчителів трудового навчання (технічна праця) з презентацією виготовлення пічки-обігрівача. Зокрема, пропонувалося вчителям трудового навчання освітніх закладів Глибоцького району на уроках трудового навчання, під час гурткової роботи, позакласних заходах провести практичне заняття «Виготовлення пічки-обігрівача для солдата».

Станом на 23.10.2014 року було виготовлено 61 пічку-обігрівача індивідуального користування для учасників АТО. За кошти, зібрані вчителями району (410 грн.), було закуплено 75 упаковок сухого спирту для комплектації даних приладів. Ця перша укомплектована партія була надіслана в ОІППО (координатору акції «Зігрій

 воїна», методисту Воскобойникову Ю.М.) для організації пересилки в зону АТО нашим воїнам.

Робота по виготовленню даних пристроїв триває, бо приймають участь в акції «Зігрій воїна» всі школи району.

Перша партія пічок-обігрівачів була складена з виробів, які були зроблені силами учнів Луковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 шт. (вчитель Чоботар В.І.), Димківського НВК – 10 шт. (учні Зазуляк Антон, Мунтян Едуард, Головаті Микола, Іоняк Іван, Жижиян Максим, Тощук Андрій, Ілюк Василь, Тощук Петро, Тощук Микола та Тощук Мірча, вчитель М.Д. Постевка),  Глибоцького ліцею -1 (вчитель Букатар В.М.),, Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 шт. (Дамаскін В.І.), Черепковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 шт. (вчитель Фенін Б.М.), Опришенської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 21 шт. (учні 10 класу Петрович Денис, Петрюк Лазор, Ватаманюк Елізар, вчитель Сандуляк Г.П.), Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 10 шт. (вчитель Крецу Т.І.),  Турятського НВК – 6 шт. (вчитель Гімчинський В.Г.), Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 10 шт. (вчитель Козуб В.І.). 

Пропонуємо також для перегляду відеоматеріал, репортаж телеканалу "Інтер", присвяченій цій тематиці.

                   
Проглядів матеріалу: 884 | Завантажив: Микола | Дата: 07.11.2014 | Комментарії (0)

Сім дитячих книжок на осінь      До сімки ввійшло шість книжок українських авторів та одна довгоочікувана книжка про фантастичних звірів: книжка-картинка, білінгва «Скільки? / How many?» Галини Кирпи та Ольги Гаврилової (видавництво «Братське», 2014) спонукає замислитися про незліченні речі й запитання без відповідей;   книжка вибраних дитячих віршів Євгена Гуцала «Зайці в полі варять борщ» («Видавництво Старого Лева», 2014) з ілюстраціями Ольги Кваші;  книжка Тетяни Щербаченко «Біла, Синя та інші» («Видавництво Старого Лева», 2014) ставить перед малюками найголовніше запитання: хто я є? Одна з найочікуваніших новинок цієї осені – продовження кротячої історії Тараса і Мар’яни Прохаськів «Куди зникло море» («Видавництво Старого Лева», 2014); сучасний, яскравий, пізнавальний «Мій маленький Київ» («Laurus», 2014) від Анастасії Денисенко та художників Олени Старанчук і Олега Грищенка; свіженькі «Фантастичні звірі і де їх шукати» («А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2014, переклав із англійської Віктор Морозов) Джоан Ролінґ поглиблять знання про чарівний світ, зображений у серії про Гаррі Поттера; а також повістинка «Росли груші на вербі» Кузька Кузякіна («Радуга», 2014), якого багато хто знає як художника Дмитра Кузьменка. Твір визнано найсмішнішим із-поміж поданих на конкурс «Коронація слова–2014».
Проглядів матеріалу: 233 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019