Субота, 20.04.2024, 04:00















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 249 250 251 252 253 ... 351 352 »

     Благодійний фонд «Національне відродження» оголошує конкурс дитячих малюнків до Дня Незалежності – «Я народився в Україні». Прийом робіт на конкурс та голосування триватиме до 24 серпня 2015 року. Оголошення результатів конкурсу та урочисте вручення подарунків переможцям відбудеться протягом тижня після завершення конкурсу.

«Усі роботи будуть опубліковані на сайті фонду. Маленькі автори найкращих малюнків отримають цінні подарунки. Наш фонд регулярно проводить мистецькі акції, цього разу у фокусі – талановиті малюки. Вони власноруч зможуть допомогти своїм одноліткам, які постраждали внаслідок трагічних подій на Сході України»,  – розповідає президент благодійного фонду «Національне відродження» Інна Москаленко.
Конкурс розрахований на дітей від 4 до 16 років. Головний переможець конкурсу малюнків від фонду «Національне відродження» отримає путівку у табір «Фрістайл» під Києвом або в Карпатах. Для інших учасників передбачені цінні подарунки – яскраві набори для творчості та багато цікавих сюрпризів.
За результатами голосування інтернет-користувачів до 24 серпня будуть відібрані 10 найкращих робіт. Саме серед авторів цих малюнків конкурсне журі визначатиме щасливого переможця. До складу конкурсного журі ввійдуть відомі українські художники – Матвій Вайсберг, Олексій Белюсенко, Ірина Єремеєва та інші митці, а також артисти та представники влади, які опікуються дитячими проблемами.
Для участі у конкурсі батьки маленьких митців повинні сплатити реєстраційний внесок у розмірі 50 гривень за кожен малюнок. Усі грошові внески учасників благодійний фонд «Національне відродження» спрямує на потреби малюків, які перебувають у таборі «Лісова застава» поблизу Києва. Його мешканці – це діти з Донецької та Луганської областей та малюки, чиї батьки знаходяться в зоні АТО. Детальніше про умови участі та голосування читайте на сайті фонду http://ukraine-911.org/ в розділі «Конкурс малюнків».
«Наш благодійний фонд опікується табором вже досить довгий час і неодноразово проводив мистецькі акції з метою допомогти постраждалим дітям. Сподіваємось, що творчий дитячий конкурс приверне увагу до проблем маленьких переселенців і допоможе надати їм необхідні кошти для психологічної реабілітації та проживання у таборі – якнайдалі від жахів війни»,  – підсумовує президент фонду «Національне відродження» Інна Москаленко.
Проглядів матеріалу: 513 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.07.2015 | Комментарії (0)

Навчальний процес

Лист МОН України від 26.06.2015 № 1/9-305 «Про вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році»

2010-2011 навчальний рік

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1023 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.07.2015 | Комментарії (0)

     29 травня відбулося відкриття дитячого профільного пересувного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга», що знаходиться в с. Просикуряни. Юних туристів та організаторів табору  привітали: голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій,  заступник райдержадміністрації Віталій Гуменний, начальник відділу у справах молоді та спорту Олена Рєпіна, заступник начальника управління освіти Інна Цуркан, голова районного комітету профспілки працівників освіти Світлана Лазурко, керуючий справи районної ради Іван Веклич та благочинний Глибоцького району, настоятель церкви княгині Ольги о. Роман. Директор табору Анатолій Дудка ознайомив присутніх з останніми досягненнями ЦТКСЕУМ, вручив грамоти, представив інструкторів-керівників груп. Колориту урочистостям додали пісні Христини Величко, Наталії Горобець, ансамблю гітаристів Глибоцького центру туризму під керівництвом Галини Семенюк-Сисолєтіної, поетична мініатюра «Молитва за Україну» учасників Клубу молодіжної патріотичної поезії «Поетичний instagram» БТДЮ – керівник Олена Рєпіна. Цьогоріч в таборі вдосконалюватимуть свої навики та уміння з туризму будуть 123 дітей з Глибоцького району та 10 гостей – вихованців Донецького обласного центру туризму та краєзнавства. Для вихованців табору буде організовано – спортивно-туристські походи та краєзнавчі експедиції різної категорії складності, зокрема пішохідні, водні, велосипедні походи, географія яких є вельми поширеною – Буковина, Франківщина, Закарпаття та Молдова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 540 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.07.2015 | Комментарії (0)

          7–12 червня 2015 року проводився тимчасовий пересувний наметовий табір «Мандрівник Буковини» вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області на території пансіонату «Черемош» м. Вижниця, куди 07.06. 2015 року прибули делегації з усіх районів області, м. Чернівців, всього 200 дітей. Поряд з вихованцями гуртків Чернівецької області змагався і наш Глибоцький район. З Глибоцького району взяло участь 18 дітей.

Відповідно до програми в ході роботи табору відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), змагання «Школа безпеки» та обласний зліт краєзнавців.

Гра «Пластун» відбувалася у форматі квесту по м.Вижниця.

У загальнокомандному заліку на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Глибоцький район виборов ІІІ місце. А в обласному зльоті краєзнавців - І місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Після змагань групи вирушили у ступеневі, категорійні походи з пішохідного, велосипедного та водного туризму.

   

   

Проглядів матеріалу: 614 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.06.2015 | Комментарії (0)

       25 червня у конференц-залі райметодцентру відбулось п`яте, завершальне у 2014/2015 навчальному році, засідання методичної ради. Традиційно, підведено підсумки навчального року, прийнято відповідні рішення, окреслено перспективи роботи на наступний навчальний рік.

На порядку денному-наступні питання:

1. Аналіз роботи районних  МО за 2014/2015 навчальний рік. Звіти методистів - тисни тут.

2. Про поновлення Дошки пошани «Педагогічна еліта Глибоччини-2015» - тисни тут .

3. Аналіз виконання плану роботи РМЦ на 2014-2015 н.р. Аналіз опитування «Форми методичного супроводу вчителів району».  Анкетування, пропозиції до плану роботи на наступний навчальний рік.

4. Про друк збірки ППД «Вчитель року-майстер педагогічної справи» та  «Юна еліта Глибоччини» - тисни тут .

5. Про хід виконання рішення Ради РМЦ щодо відзнаки ЗНЗ з виховної роботи І.Топала. Погодження Положення про відзнаку.

6.Обговорення питання вшанування переможців конкурсу «Знавці Біблії».

 

Проглядів матеріалу: 554 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.06.2015 | Комментарії (0)

    З 1 травня в Україні стартував спільний проект Львівської міської ради та телеком-оператора "Київстар" під назвою "Зателефонуй Шептицькому".

 

З цього дня та впродовж року абоненти "Київстар" матимуть нагоду, зателефонувавши на короткий номер 2907, послухати думки Митрополита Андрея про найрізноманітніші сфери нашого життя, зібрані з письмової спадщини видатного українця. Про це повідомляє прес-служба національного телеком-оператора.

"З 1 травня абоненти "Київстар" можуть зателефонувати визначному українцеві — Митрополиту Андрею графу Шептицькому, якому цього року виповнилося б 150 років. За номером 2907 можна почути думки Митрополита про любов, родину, подружнє життя, про дитинство та виховання, а також про патріотизм, мистецтво, владу, державу і економіку. Також у окремому розділі голосового меню викладено історію роду Шептицьких", - зазначено у повідомленні.

Номер 2907 було вибрано не випадково, зазначають у компанії, це цифри, що визначають дату народження Шептицького. Відомо, що Митрополит Галицький народився 29 липня 1865 року.

Усі цитати, які абоненти матимуть змогу прослухати, зібрані з письмової спадщини графа та предстоятеля Української греко-католицької церкви.

Озвучив роздуми Митрополита Андрея графа Шептицького український актор Андрій Твердак.

Музичним тлом міркувань Митрополита Андрея стала гітарна мелодія Михайла Вербицького у виконанні львівського музики Остапа Мануляка. Саме така музика, вважають ініціатори проекту, була популярною на початку минулого століття, коли жив і працював Митрополит.

Повідомлення про можливість зателефонувтаи Шептицькому оператор надсилає своїм абонентам у смс. Львів'яни, наприклад,  з вчорашнього дня отримують повідомлення наступного змісту: "Шановні львів’яни, вітаємо з Днем міста! КИЇВСТАР бажає вам добра, миру, злагоди! До свята приурочене й святкування 150-річчя митрополита Андрея Шептицького - його мудрі думки за безкоштовним тел. 2907".

Нагадаємо, проект "Зателефонуй Шептицькому" ініційовано управлінням культури Львівської міської ради у партнерстві з національним телеком-оператором "Київстар" і проводиться в рамках святкування в Україні "Року Митрополита Шептицького"

Безкоштовний номер 2907 відкритий для дзвінків з 1 травня 2015 року, 

а сам проект триватиме до кінця ювілейного року. Номер 2907 доступний лише для абонентів "Київстар", в роумінгу послуга не надається.

Проглядів матеріалу: 499 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.06.2015 | Комментарії (0)

Друзі для перемоги потрібно ваш голос !    Ось і розпочинається голосування за найкраще відео конкурсу "Посилка Успіху"!
Нижче ви знайдете посилання на альбом з відео-роликами учасників, Глибоцький ліцей ввійшов до наступного етапу всього 67 (з 573) які виконали всі умови. 
Що треба зробити: 
- Стати учасником Група Фонд Кличко в ВКонтакті 
- Перейти за посиланням (http://тут)
- Знайти три відео (Глибоцький ліцей)
- Натиснути "Мені подобається" та "Розповісти друзям"
В разі виявлення порушення правил набору кількості «Мені подобається», Фонд залишає за собою право на відмову конкурсанту в подальшій участі в конкурсі. 
Результати конкурсу будуть оприлюднені 16 липня 2015 року на офіційному сайті Фонду Кличко klitschkofoundation.org , сайті packages.klitschkofoundation.org та в групі Фонду в соціальній мережі «ВКонтакті». 
Ви допомогли отримати нам гарний новий майданчик - допоможіть отримати "‎Посилку Успіху"‬

Проглядів матеріалу: 482 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.06.2015 | Комментарії (0)

Наступного року ДПА і ЗНО можуть об’єднати
      Міністерство освіти і науки має намір об’єднати проведення державної підсумкової атестації випускників шкіл із зовнішнім незалежним оцінюванням. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Міністр зауважив, що таке об’єднання планується поширити на всі предмети атестації.

Окрім цього, він повідомив, що в майбутньому роль зовнішнього незалежного оцінювання буде зростати, а процес його проведення змінюватиметься.

Мала академія наук України

Проглядів матеріалу: 492 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.06.2015 | Комментарії (0)

    Як так сталося, що в Україні навіть зараз, на початку ХХІ століття, на відміну від більшості європейських країн, можна порівняно легко знайти селянський одяг початку минулого століття (тобто дореволюційний та довоєнний)? Не буду стверджувати, що моя версія відповіді є єдино-правильною, це всього лише моє суб’єктивне припущення.

На мою упереджену думку, так сталося, тому що свого часу в наслідок багатьох безрадісних подій, Україна на початку минулого століття  була в індустріальному плані відсталою, нерозвиненою країною, більшість населення була зайняту у сільському господарстві, яке велося хоч і на родючих землях, але способом екстенсивним і дуже трудомістким...

В таких умовах селяни важкою, здебільшого ручною, працею мусили виробляти практично всі засоби для свого існування: їжу, одяг, хатнє начиння... Сьогодні ми захоплюємося народним мистецтвом та селянським одягом початку ХХ-го століття, вишивкою, оздобленням і тд., але в той час у селян просто не було вибору (хочеш мати гарну ношу - зроби її собі сам!). На збіжжі вирощеному на землі не можна було заробити стільки, аби накупити собі не те що готового одягу, а хай навіть якісного мануфактурного сукна, чи готової бавовняної тканини. Отже, єдиним можливим способом надбати собі одежину було: посіяти та виростити льон чи коноплі, зібрати, обробити, напрясти ниток (вручну веретеном або трохи швидше прядкою), наткати з тих ниток полотна, закроїти та вишити сорочки... а все це - тижні і місяці важкої праці! Нам сьогоднішнім витратність такого процесу, а ще й в тих умовах (світло від свічки, нема гарячої води і електрики тощо), важко навіть уявити. Думаю, що лише одиниці з нас протрималися б в таких умовах більше кількох днів, і майже стовідсотково ні у кого з нас сучасних не стало б терпіння у тих умовах виготовляти собі не просто по одному зразку, а весь необхідний одяг (для себе і своєї родини).

Чим ближче селяни жили до індустріально розвинених міст, тим більше було у них можливостей заробити більше грошей від продажу свого збіжжя (бо навіщо одному селянину купувати у іншого та витрачати гроші на те, що він сам міг виростити чи зробити, а міщани готові були платили гроші за збіжжя, бо самі його не вирощували). Доказом цього є той факт, що чим ближче до великих промислових міст (Київ, Львів), тим менше зустрічається давніх сорочок на домотканому полотні (а переважно на крамному), і навпаки, чим далі від промислових осередків, тим більше зразків одягу з високою часткою ручних процесів (свити з домотканого сукна, полотно не з крамних ниток тощо).

Як когось цікавить цей економічний механізм, відсилаю до праці Еріка Райнерта "Чому багаті країни збагатіли і чому бідні лишаються бідними" - там дуже доступно пояснено, чому збільшувана прибутковість практично неможлива у сільському господарстві і чому виробництво та промисловість на той час були шляхом до збагачення націй. Подальша індустріалізація (вже за совєтів) відбувалась за фактично рабовласницького ладу, бо у селян спершу все відібрали, а потім зробили їх рабами аж до кінця 60-х, відповідно, про які гроші та які закупи одягу могло йтися, коли працювали за трудодні?

Що ми маємо у висліді - оскільки Україна була підневільною частиною імперій, вона використовувалась як сировинний додаток (про "житницю Європи" всі чули, але гордитись тут нема чим, бо це ознака нашої відсталости та нерозвинутости - ми постачали збіжжя, в той час як розвиненіші країни нарощували обробну промисловість та послуги, які забезпечували їм збільшувану прибутковість). В таких умовах, селяни були вимушені виробляти одяг собі самостійно, бо своєю працею на землі не могли заробити достатньо грошей на готовий одяг. Все це ще й помножене на талант творців і призвело до такої кількості та такої якості давніх зразків, які ми ще можемо знайти сьогодні. Тому, на мою упереджену думку, ми мали б шанувати важку працю тих майстрів і шана ця мала б виражатися у збереженні їхніх витворів, в похідному від збереження вмінні відтворювати такі витвори (реконструкціях) та в подальшому розвитку мистецтв. Далі -  тисни тут

Проглядів матеріалу: 549 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.06.2015 | Комментарії (0)

 Завершилась робота літніх мовних таборів на Глибоччині        З метою популяризації вивчення іноземних мов в Україні, належної підготовки літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів у літній період та на виконання  наказів Міністерства освіти і науки України №89 від 03.02.2015 р., Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації №155 від 02.04.2015 р. та управління освіти Глибоцької райдержадміністрації № 287 від 28.04. 2015 р. «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» на базах загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району з 02.06 по 08.06. 2015 року вчителями іноземних мов було організовано та проведено літні мовні табори (ЛМТ) (англійська, французька мови). В роботі ЛМТ взяли участь 54 педагоги та 643 учні 34 ЗНЗ району.      
        Творчою групою вчителів англійської та французької мов були розроблені програми роботи літнього мовного табору з англійської та французької мов за напрямом «Країнознавство», погоджені та затверджені Методичною радою. Програма мовного табору була складена так, щоб учні щодня були зайняті цікавою діяльністю, в якій вони вдосконалювали б різні аспекти володіння мовою. Кожен день мав свою тему, в якій проводилися заняття у формі дискусії, рольових ігор, навчальних фільмів та вивчення пісень, культури країн світу, спорту, охорони навколишнього середовища та екскурсій. Крім  того, вчителі іноземних мов ЗНЗ району мали можливість скоригувати програму відповідно до вікових особливостей їхніх груп.
         Сьогодні вивчення мови не може обмежуватись лише типовими уроками в класах. Іноземна мова має стати не наукою, а цікавою частиною життя для дітей. Тому ретельно сплановане та цікаво організоване вивчення мови на дозвіллі дає прекрасні результати.
         У ЛМТ діти мали унікальну можливість вдосконалювати свій рівень володіння англійською/ французькою/ німецькою  мовами (як ІІ іноземна мова), гарно відпочити і весело та корисно провести час. Крім цього, протягом тижня роботи в таборі діти отримали багато творчих завдань для розвитку креативності:  підготовка музичних номерів, театральних сценок, випуск газети табору (Старововчинецький ліцей, Червонодібровський НВК, Карапчіський ліцей, Глибоцький ліцей та ін.). Кожен день в таборі починався з ранкової зарядки і закінчувався ланчем та підбиттям підсумків проведеного дня: для учнів організовувалися різні змагання, інтелектуальні ігри, конкурси тощо. 
       Окремої уваги заслуговують заходи, організовані вчителями іноземних мов спільно з класними керівниками та за підтримки батьків.
      Окрім практики усного мовлення, виконання цікавих креативних завдань, переглядів відеофільмів, створення презентацій, дискусій, вивчення пісень, декламування поезії, театральних дійств, різний флеш мобів і т.д. учні – учасники ЛМТ мали змогу взяти участь у незвичайних «шоу»,  а також відвідати цікаві місця не тільки України, але й Румунії. Зокрема для учнів – учасників ЛМТ Глибоцького ліцею було організовано конкурс «Голос Глибоки», під час якого вони мали змогу показати (а дехто навіть відкрити) свої таланти вокального співу та володіння іноземною мовою, тому що усі пісні виконувалися виключно англійською. Діти мали можливість спілкуватися в скайпі з волонтером Олександрою Хольцер, яка проводила для них віртуальні екскурсії англомовними країнами. В останній день табору діти (за сприянням батьків) поїхали на екскурсію до м.Яремче.
     Учні Глибоцької ЗОШ в останній день проведення табору мали змогу відвідати музей побуту у с. Старий Вовчинець та храм старовірів у с.Біла Криниця, здійснити краєзнавчий похід по смт. Глибока та с. Просекуряни.
        Учителі Валякузьминської ЗОШ провели табір за межами школи. Щодня діти  приходили, щоб провести час не лише у забавах, екскурсіях, спортивних змаганнях, але і покращити знання з іноземної мови, яку вивчають. Для учнів було організовано похід Молодіївськими пагорбами. Наступного дня учасники здійснили екскурсію до міста, де мали змогу не тільки покататись на роликах, але й повторити правила дорожнього руху, види транспорту, описати визначні пам'ятки м.Чернівців англійською мовою. 
       Цікавою була екскурсія в м.Яремче учасників ЛМТ Турятського НВК:  учасники табору пройшли стежкою Довбуша,  познайомилися з карпатськими пейзажами, історією та художнім мистецтвом краю.
      Учні – учасники ЛМТ Просіцької ЗОШ І-ІІ ст. відвідали обласний центр – м.Чернівці, познайомилися із визначними пам'ятками міста; кожен з учасників підготував змістовну розповідь французькою мовою про визначні місця Чернівців і мав змогу бути гідом для групи.
         Учні – учасники ЛМТ Станівецького НВК  відвідали табір Poiana Pinului область (повіт) Buzau (Румунія), де мали змогу вдосконалити навички володіння і французькою, і румунською мовами, оглянути визначні місця та дізнатися багато цікавого про культуру та звичаї населення. 
     Зі слів педагогів та учнів про літній мовний табір:
«Літній мовний табір – це цікавий і корисний досвід, як для вчителів, так і для дітей». (Зоя Балан – вчитель англійської мови Глибоцького ліцею)
 
«Загальна атмосфера табору вражає, так як постійно переслідує відчуття, що потрапив до Німеччини чи Англії». (Діана Мехно – учениця 9 класу Валякузьминської ЗОШ І-ІІІ ст.)
Проглядів матеріалу: 608 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.06.2015 | Комментарії (1)

  За сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту педагогіки НАПН України, Української асоціації видавців та книго розповсюджувачів з 8 по 22 червня проходив Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон на тему «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта – це …». В рамках педагогічного марафону відбулися вебінари за участю фахівців МОН та ІІТЗО, науковців Інституту педагогіки НАПН України, авторів провідних видавництв України. Інформаційну і технічну підтримку здійснювало видавництво «Ранок».

Шановні колеги!

Пропонуємо для перегляду записи вебінарів, що проводилися з 8 по 22 червня 2015 року в рамках Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта — це…». Записи вебінарів та презентації до них ви можете переглянути, перейшовши по посиланню: Тисни тут

 

Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Микола | Дата: 23.06.2015 | Комментарії (0)

     Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» оголошує набір обдарованих учнів, які мають досягнення з вивчення тих чи інших предметів, певні здобутки у спорті, творчі здібності та діти соціально-незахищених категорій (діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, напівсироти, діти, позбавлені батьківського піклування) з Чернівецької області у 8, 9 та 10 класи на 2015/2016 навчальний рік.

У ліцеї створенні найсучасніші умови для успішного навчання та проживання учнів: просторі навчальні кабінети забезпечені мультимедійним обладнанням, комп'ютерні класи оснащені сучасною технікою.

Кімнати спального корпусу облаштовано необхідними меблями, доступом до мережі Інтернет. В закладі п’ятиразове харчування.

Прийом документів проводиться щодення з 9 до 16 години за адресою м. Чернівці, вул. Винниченка, 119.

Для вступу до ліцею необхідні наступні документи:

  • заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • копія свідоцтва  про  народження дитини ;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків;
  • довідка про склад сім'ї; (с/р)
  • акт обстеження матеріально-побутових умов сім'ї; (с/р)
  • табель успішності;
  • характеристика дитини;
  • особова справа зі школи;
  • фото 3*4 – 2 шт;
  • документи підтверджуючі статус сім'ї;
  • грамоти, дипломи.

Можна звертатись і бажаючим не із соціально-незахищених категорій.

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.06.2015 | Комментарії (0)

  У червні цього року відбулась паломницька поїздка учнів Купського НВК. З великою радістю учні відвідали жіночій монастир Святих Жінок-Мироносиць, який знаходиться на півночі Верхніх Петрівців на хуторі Леорда на схилах однойменного пагорба. Перший монастир у Петрівцях побудував ще у 1487 році Стефан Великий. Сучасний монастир зустрічає високою брамою-дзвіницею. Ліворуч від входу розташований двоповерховий корпус монастирських келій. Праворуч височіє храм Архангела Михаїла, побудований у 1998 році.

Програма екскурсії була досить насиченою й учням вдалося побачити багато цікавого.

Гостинно зустрів школярів монастир Святого Рівноапостольного князя Володимира, який розташований на околицях Колінківців( Хотинський р-н ). Змістовна розповідь про створення монастиря зацікавила учнів.

 Багато позитивних емоцій викликала  поїздка до села Бояни. Учні відвідали  монастир знаменитий передусім чудодійній іконі Божої Матері, написаної у 1991 році. 18 грудня 1993 році під час богослужіння у день Св.Миколая ікона «заплакала», сльози Богородиці пролилися до самого низу ікони. Люди йдуть сюди з вірою в Бога і щирою молитвою до Богородиці, з горем і радістю, з вірою і надією, з любов’ю і миром.

Збагатившись духовно, юні паломники згадуючи радісні зустрічі, щасливими повернулись додому. І  покладають надію, що їм ще не одноразово доведеться відвідати ті святі місця, де благодать Божа веде людей до спасіння і життя вічного.

                                              Ємілія Спетару

Проглядів матеріалу: 466 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.06.2015 | Комментарії (0)

  18 травня профспілка освітян району зібрала  педагогів-ювілярів на традиційне свято-зустріч . «Ювіляр-2015» поєднав за урочистим столом 150 педагогів-ювілярів, усіх, кому у цьому році випало відзначати ювілейні 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85 та 90.

Радість зустрічі та спілкування з ювілярами розділили почесні гості: Іван Звоздецький - заступник голови райради; Інна Цуркан - заступник начальника управління освіти;  Олеся Намака – завідувач РМЦ. 

  Ведучі свята – голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Лазурко та  головний спеціаліст Оксана Стрельчук  – вміло створили у залі  теплу і затишну атмосферу щирого спілкування. Музичні вітання, поетичні мініатюри від учнів та вчителів району, палкі виступи-настанови від найстарших ювілярів, щирі слова подяки організаторам зустрічі, побажання, спогади, жарти і смуток,- таким розмаїтим був настрій зустрічі.

Подарунки, подяки, святковий концерт і невимушене спілкування за святковим столом створили ювілярам гарний настрій, а щирі слова побажань і вітань від ведучих огорнули  присутніх любов`ю, турботою і шаною:

Нехай летять собі літа,

Нам зупинити їх не вдасться.

Хай буде істина проста:

Чим більше літ-тим більше щастя!

Одноголосно ювіляри висловили подяку управлінню освіти та голові райкому профспілки працівників освіти Світлані Іллівні за теплу зустріч  та головне побажання протягом усього свята було і в очах, і в словах, і в думках кожного: хай буде мир, хай Україна стане вільною, сильною, квітучою європейською державою.

Проглядів матеріалу: 613 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.06.2015 | Комментарії (1)

    На землях України небагато історичних пам’яток, які б за своєю славою та знаменитістю порівнялися із стародавнім Хотином. Мабуть, не знайдеться такого середньовічного літопису чи хроніки, де б не згадувалася Хотинська фортеця та перипетії боротьби за неї між різними державами. 
    Хотину присвячувалися оди, він оспівувався в народних піснях, возвеличувався в літературних творах, героїзувався у баталістичних сюжетах картин. Під стінами могутньої фортеці неодноразово вирішувалася доля європейських народів, тут проходив трансконтинентальний торгівельний шлях, який з’єднував країни Балтії із Левантом, зустрічалися і взаємозбагачувалися культурні надбання християнського та мусульманського світів. Хотинську фортецю будували, укріплювали, штурмували, включали до своїх володінь: давньоруські князі, молдавські господарі, польські королі, українські гетьмани, турецькі султани, російські й австрійські полководці. Твердинею над Дністром захоплювалися і милувалися дипломати й мандрівники, в ній розпочинали кар’єру майбутні військові й політичні діячі, вона стала доленосною для багатьох відомих особистостей нового та новітнього часу.
    Учні 7 класу Старововчинецького ліцею приєдналися до когорти шанувальників міці та багатовікової легендарної історії Хотинської фортеці. Із захопленням учні  слухали цікаву розповідь екскурсовода. Позитивних вражень море!!! 

 

 

 


  


  

Проглядів матеріалу: 525 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.06.2015 | Комментарії (0)

     Кінні прогулянки і їзда верхи стають дедалі більш популярними видами активного відпочинку. Адже в прогулянках на конях є незвичайність і екстрим, користь, аристократизм і спілкування з розумними та добрими тваринами. Саме тому  учні Коровійської ЗОШ під час навчально-виробничої практики вирішили  відвідати  Клуб верхової їзди «Троя», що в селі Реваківцях Кіцманського району.

 На території площею майже 6 гектарів є поле для верхової їзди, декілька манежів для тренувань, конюшня, де, власне, вирощують і виховують скакунів. Діти тут не просто розважилися, але навчилися добре триматися в сідлі. Усього у власності клубу дев’ятеро коней різної породи і троє поні. Усі вони спокійні та доброзичливі. Протягом кількох годин наші учні засвоїли науку спілкування з кіньми і не хотіли  з ними розлучатися.

 

 

 

 

        

 

Проглядів матеріалу: 482 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.06.2015 | Комментарії (0)

 

 

DSCN0234   З метою  популяризації  вивчення іноземних мов в Україні  з 02.06 по 08.06 на базі  Опишенської  ЗОШ був  проведений мовний  літній  табір  з  французької мови.

 На протязі тижня були проведені різні  заходи :КВК на тему: « Уявна подорож до Парижу », круглий стіл на  тему: « Ми за  мир », конкурс  малюнків на тему : «Символи Франції».

 Учасники табору слухали і співали французькі пісні, переглянули фільми: « Людина , яка сміється ».

Під кінець  табору  учні зі своїми наставниками влаштували пікнік,  різні розважальні ігри, співали та танцювали біля вогнища.

 

 

 

 

 

 

 

DSCN0239DSCN0241

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.06.2015 | Комментарії (0)

Відбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області     16 червня 2015 року відбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю «Однодумці у творчості».
У заході взяли участь: С.С. Тодорюк, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Т.С.Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; директор Буковинської малої академії наук учнівської молоді М.К.Тріска, заступник директора з науково-методичної роботи Буковинської Малої академії наук учнівської молоді Ляшенко С.І., методисти ІППОЧО та методисти РМК/ММК.
«Кажуть, що талант – це вміння бачити світ очима дитини. Мабуть, і сама ідея залучення школярів до науково-пошукової діяльності зародилась у творчого вчителя, який не обмежується тільки викладанням свого предмету, а відкриває шлях до пізнання нового і незвіданого. Тому надзвичайно важливим є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах. Одним із шляхів вирішення цих завдань став щорічний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю», – зазначила заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації С.С.Тодорюк.
Завданнями фестивалю є: виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи науково-пошукової роботи; популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників навчально-виховного процесу; створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня; організація методичної підтримки учасників навчально-виховного процесу з питань впровадження психолого-педагогічного проектування в практику роботи сучасного педагога.
Номінації фестивалю щорічно оновлюються. У ІІІ фестивалі новими фестивальними майданчиками визначено:
- Створення індивідуальної траєкторії обдарованого учня.
- Блог вчителя – нова форма взаємодії творчого вчителя з обдарованими дітьми.
- Рідний край – невичерпне джерело для дослідження та написання НДР.
За результатами заочного оцінювання у кожній номінації визначаються кращі творчі ідеї, які представляються учасником під час фестивалю.
Відбувся ІІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів областіСвої напрацювання в номінації «Рідний край – невичерпне джерело для дослідження та написання НДР» продемонструвала на фестивалі вчитель української мови і літератури, українознавства Глибоцького ліцею Димчук Тетяна Мирославівна.

Проглядів матеріалу: 561 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.06.2015 | Комментарії (0)

    Вихованці Турятського НВК, які невдовзі стануть школярами, прощались з улюбленим садочком.

Свято проходило за участю батьків у яскраво прикрашеному актовому залі, з веселощами, сюрпризами, танцями, піснями.

  Маленькі випускники висловлювали щиру вдячність тим, хто протягом кількох років їх виховував, готував до шкільного життя. І хоча звучали і сумні нотки, але вони пишалися тим, що скоро йдуть у перщий клас.

Батьки пригадали що вдалося, що сподобалося вихованцям, чим дивували, радували, над чим разом журилися.

Вихователі побажали дітям успіхів, запевнили, що діти з любов’ю будуть згадувати садок.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 516 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.06.2015 | Комментарії (0)

 Національно-патріотичне виховання здійснюватиметься за новою Концепцією      Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, 16 червня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав Наказ Міністерства освіти і науки № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».
 Уже з наступного 2015-2016 навчального року Концепція реалізовуватиметься у загальноосвітніх навчальних закладах України.
 
 
Проглядів матеріалу: 506 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.06.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024