П'ятниця, 29.03.2024, 15:51















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 257 258 259 260 261 ... 351 352 »

   Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 років, яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення, українці ніколи не забудуть про героїчні сторінки історії, про ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за мирне майбутнє нащадків, за наше право на життя.

На передодні відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Грушівському НВК, були проведені наступні заходи щодо відзначення даних важливих подій, а саме:

  • Єдиний урок «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»;
  • Перегляд документальних фільмів, присвячених подіям Другої світової війни;
  • Майстер-клас по виготовленню стилізованих червоних маків;
  • Декоративна виставка «Квітнуть маки пам’яті».

У вівторок, 5 травня вчителем української мови та українознавства Оленюком В.О. був проведений єдиний урок «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» для учнів 2-5 класів. Даний урок став для учнів насамперед  дуже повчальним та допоміг визначити  основну ідею – пам’ятати своїх героїв та прагнути миру.

6 травня вчитель історії Вільчак Д.Д. організував для учнів 8-9 кл. перегляд документальних фільмів, присвячених подіям Другої світової війни

 «Символ пам’яті – мак червоний» - під такою назвою, 7 травня, пройшов майстер-клас проведений вихователем ГПД Попович В.Г. та вчителькою початкових класів Попеску М.Г. для учнів закладу. Виготовлені стилізовані червоні маки з червоного атласу діти одразу почепили з лівого боку, тобто біля серця, тому що лиш серце відчуває все добре й погане на цій землі.

Учениця 6-го класу Пагон Едера додала родзинку до даного майстер-класу, а саме запропонувала виготовити ще «синьо-жовті маки» як символ боротьби за спокійне життя під синім небом та на рідній землі.

Також була організована декоративна виставка виготовлених маків з паперу  «Квітнуть маки пам’яті», під керівництвом вчителя трудового навчання Кіндрачука С.А.

8 травня була проведена урочиста лінійка щодо відзначення 70-тої річниці Перемоги над нацизмом та вшанування Дня пам’яті та примирення. Під час даної лінійки учні декламували вірші, вчителі розказали про значення маку як символу пам’яті, про події Другої світової війни. Мужність полеглих воїнів було вшановано хвилиною мовчання. А наприкінці заходу учні подарували вчителям виготовлені маки своїми руками.

Разом з учнями ми вшановуємо світлу пам’ять полеглих, усіх, хто не пережив ту страшну війну. Висловлюємо сердечну вдячність за мужність в боях, стійкість та самопожертву. Їх сила духа та непохитна віра в перемогу надихатимуть молоде покоління на захист рідної землі.

      Заступник директора з ВР                            Зінкевич Д.В.

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (1)

У день голубого квітучого маю,

До тебе, людино, звертаюсь, волаю…

Залиш на хвилину щоденні турботи,

І з нами побудь у великій скорботі.

Згадай Усіх хто загинув

За тебе, за мене за всю Україну…

Щороку в травні вся Європа відзначає День пам’яті та Перемоги над нацизмом. Указом президента Петра Порошенка, в Україні встановлюється День пам’яті та примирення, який повинен відзначатися щороку 8 травня.

Ми, зібралися тут, щоб відзначити 70- річницю Перемоги над нацизмом в Європі та 70 років як закінчилася ІІ Світова війна.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр.

Війна! Смертним пострілом ти розітнула мир і спокій. І навпіл життя...

Війна! Ой, яка жорстока й безбожна. Зруйнувала ти щастя, забрала синів і батьків.

Війна! Ти не бачила поглядів тих сумних, насторожених. Ти сіяла смерть і було тобі мало.

Війна! Ти несла біль і сльози, заглянула в шпарочку кожну. І вселяла в серця ти ненависть і гнів.

Війна! Будь ти проклята, зраднице чорна!!!

Провели панахиду за жертвами війни.

У нашому селі Молодія залишився один свідок тих страшних подій – Флюндра Степан Васильович.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони святиня нашої пам’яті.

До обеліска я в задумі стану,
До сивини своєї на путі.
Скажу «спасибі» тихо ветерану, 
Що вдруге народив мене в житті.
На картах не знайти мої дороги – 
Мій бойовий, мій босоногий шлях.
За вбитим батьком йшов до перемоги 
Траншеями по спалених полях.
Сльоза зорі стоїть над обеліском,
Сховавши клопоти людські і сни.
Сьогодні треба поклонитися всім низько, 
Усім хто не прийшов з війни!

Україна! За її мир і спокій полягли мільйони. Війні не бути. Нехай панує мир! І ми про це подбаємо. Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

Проглядів матеріалу: 434 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

     В Купського НВК №2 відбулося засідання МО природничо-математичного циклу на тему: «Творчість – вищий рівень логічного мислення, це напруження всіх духовних сил» - з досвіду роботи вчителів.

     Вчителі мали можливість ознайомитись з досвідом роботи своїх колег щодо підвищення ефективності уроку. Це дасть можливість підвищити професійний рівень педагогів-практиків з питань модернізації змісту та форм навчання, спонукати їх до творчого пошуку та самовдосконалення.

Заст.директора з НВР   О.М.Кирстюк

 

Проглядів матеріалу: 410 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

   Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності - віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.

Україна цього року вперше спільно з іншими демократичними державами відзначає 70-у річницю перемоги над нацизмом у Європі. 8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День Перемоги.

Долучились до  святкування і вихованці   Черепковецького ДНЗ. Напередодні у закладі було проведено тематичне  заняття: « Земля батьків-земля героїв» та екскурсію до пам'ятника загиблим воїнам у роки війни. Також діти власноруч виготовили червоні  маки - символ пам'яті та символ перемоги.

 8 травня вихованці разом з учнями Черепковецької ЗОШ  I-III ст. пройшли  мирною ходою та вшанували пам'ять загиблих  у Другій світовій війни, а також тих,  хто  віддав своє життя  у ході антитерористичної операції на східних кордонах України.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

Проглядів матеріалу: 478 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

    Цей тиждень в Турятському НВК розпочався із урочистої лінійки на якій відбулося  вшанування пам'яті загиблих воїнів Другої світової війни та учасників АТО хвилиною мовчання.

 На  початку  першого уроку в кожному класі були присутні гості - ветерани Другої світової війни, учасники АТО, представники місцевого самоврядування.

Протягом тижня згідно розкладу проведено години класного керівника «Мужність і відвага крізь покоління» (3-5 класи), «Про минуле серце пам’ять зберігає» (6-8 класи) та уроки патріотизму «Війна у спогадах учасників бойових дій» (9-11 класи) із переглядом уривків документальних фільмів про військові події  на сході нашої країни.

Вихователі дошкільного підрозділу НВК на базі шкільного музею провели екскурсію в минуле нашого краю.

В  5-А класі спільно з батьками (класний керівник Олару Т.І.) відбулося свято Пам’яті, на яке було запрошено громадськість села. Неодмінним атрибутом заходів були державні символи, патріотичні пісні.

В шкільній бібліотеці створено  виставка книг та історичних документів: «Герої не вмирають», «Подвиг не має забуття», «Пишаємося подвигами Небесної сотні».

Патріотичний тиждень закінчився масовим виховним заходом «З Днем Перемоги», який провели учні 8 класу під керівництвом класного керівника Гушу М.С. та флешмобом «Квітка пам’яті». Червоні  маки, як офіційний символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги виготовили члени швейного гуртка (керівник Чорней О.С.)

Голова малої ради учнівського самоврядування Гімчинська Наталя

Проглядів матеріалу: 422 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

   Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Вже 70 літ відділяє нас від буремних воєнних років. В Черепковецькій школі протягом місяця проводились заходи присвячені цій даті. Організовано конкурс малюнків та творчих робіт «Життя заради України: нам є чим пишатись» та тематична виставка «Нездоланність українців – гідність держави».  Працювала майстерня з виготовлення стилізованих червоних маків.  Проведений єдиний урок «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

 Проводились змагання серед старшокласників з стрільби та складання і розбирання АК – 74.

Під керівництвом педагога організатора Колотило С.І. провели загальношкільну лінійку «Пам’ять про всіх загиблих ».

Учні 5 – 6 класів під керівництвом класних керівників Карпюк О.В. та Ткачук О.М. відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Радикульцева С.К.

Патріотичний флешмоб «Пам’ятаємо! Перемагаємо! » під керівництвом Баюк І.Г.   дружно зібрав учнівський та учительський колективи

Завершення місячника стала патріотична хода,  мітинг та покладання квітів до пам’ятника загиблим односельчанам.

 

Проглядів матеріалу: 448 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

     З 5 по 8 травня 2015 року у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень історії під керівництвом вчителя історії Габор Ганни Іванівни. Всі проведені заходи були присвячені відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Тиждень розпочався організацією музичного марафону «Пісні воєнних років». З великим задоволенням всі учні 5-11 класів виконували незабутні мелодії під ліричними акордами вчителя музики Русу Сергія Васильовича.

Вчителем історії та бібліотекарем школи Заєць Л.В. була створена постійно діюча  виставка книг та історичних документів «Відлуння війни».

Під час єдиного уроку на тему «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» Ганна Іванівна  використала багато документів,  фотоматеріалів, звукозаписів, які допомогли створити емоційно-піднесену атмосферу та посилили виховний вплив на школярів.

Завершила  тиждень літературно-музична композиція «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Всі присутні мали червоні маки, що стали офіційним символом пам’яті про тих,  хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

День пам’яті та примирення стає міцним стержнем у консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, налагодження громадянського взаєморозуміння і примирення у питаннях національної історії періоду Другої світової війни.

                    ЗДВР      Чупрун В.Л.

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

       6 травня 2015 року зав. бібліотекою-філією та зав. клубом с. Привороки провели цікавий захід під назвою "День пам"яті та надії", присвячений 70-річниці Перемоги у Другій Світовій війні. На заході були присутні: сільський голова Василь Чуляк, педагогічний колектив школи, учні 5-9 класів та активні читачі бібліотеки. Під час заходу було відмічено важливість грізних років війни. Вшановувалася пам’ять тих, хто поліг у боях і віддав життя заради нашого щасливого майбутнього. Учні приймали участь в літературних читаннях, присвячених подіям та героям нинішнього часу, які знаходяться в зоні АТО. Для присутніх звучали патріотичні пісні.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 407 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

  Вклоняємося Вічному вогню,
  Вклоняємось доземно всім солдатам,
  Що міряли дороги крізь війну,
  Щоб нам сьогодні мріяти й кохати

       У день річниці славної Перемоги в Сучевенський  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  було організовано і проведено:

- Єдиний урок «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Лінійка;

- Книжково-ілюстративні і тематичні виставки;

- Патріотичні читання віршів на тему «Була війна»;

- Перегляд документального фільму, присвяченого подіям Другої світової війни;

- Покладання квітів до пам’ятнику учасника війни Коломієць Д.Ф.;

- Патріотичний флешмоб «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»;

Висвітлювались інформаційний матеріал щодо відзначення подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Класними керівниками проведені виховні години “Пам’яті    героя”.

 

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

    З нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни у Стерченській ЗОШ І – ІІІ ст. відбувся ряд заходів, що висвітлювали події 1941 – 1945 рр. та вирішальну роль Української армії у знищенні фашизму в Європі.

7 травня  відбулося загальношкільне свято «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!». Після якого учні  вирушили на сільське кладовище, щоб покласти квіти ветеранам війни, які не дожили до цього часу.

8 травня по всіх класах відбувся єдиний  урок «Пам’ятаємо, перемагаємо!»  присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні. Учні 5-го класу  підготували виховну годину «Збережемо пам'ять про подвиг!», на якій поділилися спогадами, які зібрали у  своїх  рідних про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу.

У бібліотеці протягом травня буде діяти  виставка «Вклонімося великим тим рокам!».

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

 

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

    Червоні маки — символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової та гине на сході України у боротьбі за незалежність. Квітка червоного маку ще з козацьких часів була символом пролитої у боях козацької крові, не раз оспівана у народних піснях та думах. Червоний мак вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. А тепер червоний мак набуває символічного значення й в Україні, особливо після прийняття Указу Президента про вшанування в Україні 8 травня Дня пам’яті та примирення.

 «Символ пам’яті – мак червоний» - під такою назвою, 7 травня, пройшов майстер-клас у Грушівському НВК проведений вихователем ГПД Попович В.Г. та вчителем початкових класів Попеску М.Г. для учнів закладу. Виготовлені стилізовані червоні маки з червоного атласу діти одразу почепили з лівого боку, тобто біля серця, тому що лиш серце відчуває все добре й погане на цій землі. Решту виготовлених маків учні планують подарувати своїм вчителям 8 травня під час проведення лінійки щодо відзначення 70-тої річниці Перемоги над нацизмом та вшанування Дня пам’яті та примирення.

Учениця 6-го класу Пагон Едера додала родзинку до даного майстер-класу, а саме запропонувала виготовити ще «синьо-жовті маки» як символ боротьби за спокійне життя під синім небом та на рідній землі.

Також були виготовлені маки з паперу, які стали основою декоративної виставки «Квітнуть маки пам’яті», під керівництвом вчителя трудового навчання Кіндрачука С.А.

Учням закладу дуже сподобалася дана рукодільна праця та духовно-моральна справа задля вшанування пам’яті тих, хто загинув під час Другої світової та гине на сході України у боротьбі за незалежність.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Заступник директора з ВР                                                   Зінкевич Д.В.

 

 

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (1)

       9 травня в день відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої Світової війни відбулося відкриття меморіальної дошки учаснику Майдану, загиблому воїну АТО – Іллі Василашу із села Горбівці. У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь батьки покійного Іллі Євгеновича - Євген Іванович та Марія Дмитрівна, діти, друзі, його побратими, керівники району Георгій Придій та Григорій Ванзуряк, керівник апарату Валентина Безверхня, начальник управління освіти РДА Василь Швець, громадські активісти, жителі с. Горбівці. Спогадами про загиблого ділилися його рідні, друзі, бойові побратими. Громадському активісту, людині, яка була з Іллем Євгеновичем на Майдані - Володимиру Григорчуку надали почесне право відкрити меморіальну дошку. Після невеликого мітингу пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі Горбівецької ЗОШ.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 485 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.05.2015 | Комментарії (0)

 8 травня 2015 р. учні 10 класу  Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. провели виховний захід під гаслом: "Пам'ятаємо! Перемагаємо!". Основний акцент єдиного загальношкільного уроку був поставлений на вшанування пам'яті всіх жертв Другої світової війни, а також сьогоднішніх подій на сході України. Десятикласники доклали всіх зусиль, щоб кожний учень пройнявся тривожним відчуттям страху перед війною, віддав шану героям 1939-1945 рр. і сучасним героям АТО, щоб всі гордилися й пишалися тим, що ми - українці і хочемо жити у вільній державі! А головне - хочемо миру!!!

   До цього дня готувалася вся школа. Протягом тижня учні разом зі своїми вчителями старанно виготовляли червоні маки - символи жертв війни, прибрали та облагородили сільський пам'ятник загиблим, могили ветеранів - жителів с.Коровія.

  А наприкінці всі учасники вшанували пам'ять про полеглих у Другій світовій війні урочистою ходою, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника та могил ветеранів.

   

    

   

  ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 534 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 11.05.2015 | Комментарії (1)

    8 травня  Указом  Президента  України «Про заходи відзначення у 2015 році Перемоги над нацизмом в Європі та 70-ї річниці  Перемоги над нацизмом в Європі та 70- ї річниці завершення Другої світової війни»  встановлено День пам’яті та примирення. Цього дня в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст.  пройшов   мітинг – реквієм відкриття меморіальної дошки К.Лук ’ янюку . Окрім цього, в нашій школі було проведено ряд заходів по відзначенню пам’ятних дат. Зокрема, була підготовлена фотовиставка «Війна у спогадах учасників бойових дій», проведена екскурсія « Імена фронтовиків на обеліску селищного парку», проведена зустріч з ветераном війни О.В.Лютиком. У шкільній бібліотеці розгорнуто виставку «Шана за подвиг, вдячність за мир». Учнями школи було відвідано заходи у краєзнавчому музеї та районній бібліотеці, проведено єдиний урок  «1939-1945 року – Пам’ятаємо. Перемагаємо».

 

Проглядів матеріалу: 491 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.05.2015 | Комментарії (0)

  Щоб пам’ять жила і передавалася з покоління в покоління педагогічний колектив Глибоцької ЗОШ № 1, де навчався загиблий воїн Костянтин Лук’янюк, учні, волонтери та громадськість прийняли рішення та зібрали необхідну суму для виготовлення та встановлення меморіальної дошки.

А сьогодні, у День пам’яті та примирення, всі зібралися на території навчального закладу аби віддати данину пам’яті загиблому воїну Костянтину Лук’янюку та схилити свої голови перед його родиною: мамою - Ольгою Іллівною, сестрою – Аліною та бабусею.
Зі словами невичерпного смутку до присутніх звернувся директор школи Юрій Блисенко, який охарактеризував Костянтина як скромну, добру, чуйну людину, з активною життєвою позицією, пригадавши минулі навчальні роки.
Право урочистого відкриття меморіальної дошки пам’яті було надано побратимам Костянтина. Благочинний Глибоцького району української православної церкви Київського патріархату отець Роман Грищук освятив меморіальну дошку та розповів присутнім, що мав честь також навчати загиблого Костянтина урокам християнської етики.
Також зі словами подяки виступили голова райдержадміністрації Георгій Придій, голова районної ради Григорій Ванзуряк та селищний голова Костянтин Горячко. В заході взяв участь і народний депутат України – Максим Бурбак.
Згорьовані мати та сестра щиро подякували всім присутнім за пам’ять, підтримку, побажали всім миру, злагоди, а матерям військовослужбовців, які наразі перебувають на Сході країни – скорішого та щасливого повернення їх синів додому. Протягом всього заходу присутні не стримували сліз, жалю, болю. А щирі слова молитви, віршів та пісень, виконаних учнями Глибоцької школи,продемонстрували глибину дитячих душ, їх високий патріотизм та віру у перемогу і мир в Україні.  
 
 
Проглядів матеріалу: 492 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2015 | Комментарії (0)

   Кожного року у квітні-травні у Йорданештській ЗОШ №2 І-ІІ ступенів відбувається радісна подія, на яку очікують усі – і дорослі, і малі. Це тиждень іноземної мови у школі.

Не став винятком і цей навчальний рік. Скільки радості, цікавих заходів було проведено у цей тиждень!

З 27 квітня по 5 травня в нашій школі пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів іноземної мови. Нагадуємо, що в нашій школі ми вивчаємо французьку та англійську мови.

У заходах цього тижня взяли участь всі класи нашої школи. План проведення «Тижня іноземної мови» дав змогу залучити всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників.

Понеділок 27.04. Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій вчителі Кирчу Марія Григорівна та Кирчу Оксана Дмитрівна ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня. Відкриття тижня, яке було підготовлене ученицями 8 класу було організовано виставку-презентацію "Ma France". Відвідуючи її, учні могли познайомитися із видатними діячами, побачити визначні місця країни, видатних письменників та поетів. Учениці 5 та 6 класів Перчула Крістіна та Варварюк Марінела виконали пісню “Sous le ciel de Paris”.

Вівторок був присвячений миру  в Україні і у всьому світі. Цього дня учні декламували вірші англійською та французькою мовами на тему «Мир – наша мрія» та співали пізні: “Do you Know”, “Katyusha”, “Nous ne voulons plus de guerre”, “Ma planète” та ін.. Скільки пісень,  інсценувань, оповідань, віршів про дружбу, дитинство і про таке прекрасне слово МИР пролунало того дня! Завершився другий день тижня іноземної мови із піснею «Le temps du muguet» у виконані нашої маленької артистки Шапки Іонели.

Четвер порадив всіх учнів і вчителів школи різними піснями французькою мовою та довгоочікуваними сценками “La galette”  підготовлена Марією Григорівною та учнями 5, 6 та 9 класів. Учні 8-го класу під керівництвом Оксани Дмитрівни інсценували казку “Le Cendrillon”.  Актори нашої школи подарили всім присутнім гарний настрій на весь день та без сумніву запам’яталися надовго завдяки своїм акторським здібностям та чудовим вмінням інсценувати казки французькою мовою.

Під час тижня іноземної мови, а саме у вівторок 05.05 у 5-9 класах було проведено вікторину «Найкращі знавці французької та англійської мов». До вікторини учні відносились дуже серйозно, підготували презентації команд, склали власні вірші, співали, декламували, розгадували сканворди; боротьба була дуже запеклою, адже капітанами команд були переможниці обласних олімпіад з французької мови Лукинюк Анна-Марія з командою “Funny boys” та Кирчу Марінела з командою “Les fleurs de la vie”. Емоції учасників передалися всім присутнім, адже команди змагалися до останнього. Всі учасники конкурсу отримали високі оцінки та хороший настрій, а перемогу виборола команда Кирчу Марінели “Les fleurs de la vie” з рахунком 93:78.

В середу 06.05 відбулось закриття тижня іноземної мови. Заключенням тижня іноземної мови стало нагородження найактивніших учасників грамотами та дипломами за зайняті перші місця у конкурсах та змаганнях. Марія Григорівна та Оксана Дмитрівна щиро вдячні всім учасникам предметного тижня та закликають не зупинятись, а пізнавати світ в усіх його проявах через вивчення іноземних мов!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Йорданештської ЗОШ №2 І-ІІ ступенів Кирчу О.Д.

Проглядів матеріалу: 523 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2015 | Комментарії (2)

Проглядів матеріалу: 970 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2015 | Комментарії (1)

   7 травня  відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи  на тему:  «Найкраща вчительська діяльність» - основа філософії школи.

Розпочала роботу Намака О.С., завідувач РМЦ, яка ознайомила всіх присутніх з планом роботи та презентувала проблему семінару. Потім виступив заступник директора Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст.  з навчально-виховної роботи Плеван В.Г. з доповіддю «Філософія Сучевенської школи: стратегія, стиль, напрям руху.».  Далі учасники семінару мали змогу почути  заступника  директора Просіцької ЗОШ І-ІІ ст.   з навчально-виховної роботи Попеску А.М. з доповіддю «Просіцька школа: базові ідеї розвитку» .

Після цього роботу семінару було перенесено   до музею  архітектури та побуту. Там учасники семінару ознайомились з  територією музею — мальовнича ділянка площею 20 гектарів, яка найбільш відповідає природним характеристикам усіх частин Буковинського краю.

Закінчився семінар в конференц-залі РМЦ, де за круглим столом було вироблено рекомендації (тисни тут) за результатами семінару .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 505 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2015 | Комментарії (0)

      Протягом попередніх 23 років незалежна Україна відзначала 9 травня День Перемоги за усталеним радянським/російським зразком. Святкування за цим (пост)радянським зразком не відповідали історичній пам’яті українського народу і загальноєвропейським традиціям, призводили до ігнорування трагічних сторінок ІІ світової війни, закріплювали в свідомості культ війни. Результатом цього стало домінування історичних міфів, перманентне протистояння в суспільстві та посилення впливу Російської Федерації на громадське та політичне життя в Україні.

Завдяки Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.
Довідково
22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію №A/RES/59/26, в якій проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті та примирення. Нею державам-членам ООН, неурядовим організаціям, приватним особам, крім святкування своїх Днів Перемоги чи Визволення, рекомендовано також щороку відзначати один або два дні як данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни. У Великій Британії та країнах Співдружності відзначається «День Перемоги в Європі»; у Вірменії – «День Миру»; у Норвегії – «День визволення»; у Словаччині – «День перемоги над нацизмом»; у США – «День Пам’яті»; у Франції – «День Перемоги»; у Чехії – «Національний День».
Символ відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги — червоний мак, який вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Дизайн українського червоного маку розроблено за сприяння Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України; автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін, роботу передано для вільного використання з некомерційною метою. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого — кривавий слід від кулі. Поруч з квіткою зазвичай розміщено дати початку і закінчення Другої світової війни (1939 та 1945) та гасло.
Торік в Україні святковим гаслом було: «Ніколи знову». Протее стало очевидним, що «знову» стало реальністю, бо ж Росія досі не повернулася з тієї війни, і більшість її громадян, під’юджуваних пропагандою, переконана, що і досі триває їхня «священна війна», і якщо їхні «діди воювали», то вони воюють теж. Тож гасло цього року інше: « 1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».
Проглядів матеріалу: 434 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2015 | Комментарії (0)

 
Найвірніша з друзів – книжка рідна, мила.
Наша в ній надія, в ній і наша сила.
Слався, величайся, зіркою з гори,
Українська книжко, серед дітвори! 
    

     

   Книголюби  Старововчинецького   ліцею разом із своїм наставником, бібліотекарем ліцею – Каменюк Ганною Іллівною,  до Дня книги  провели ряд заходів.  Діяла  виставка «Уклін тобі, книго!». Протягом тижня працювала Книжкова лікарня у бібліотеці ліцею, де барвінчата мали можливість  долучитися до підклеювання художніх книг.  Проведено рейд «Збережемо наші підручники», під час якого перевірено стан підручників ліцеїстів.  21 квітня урочисто відзначили День книги. 
Проглядів матеріалу: 469 | Завантажив: Жанет | Дата: 07.05.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024