Вівторок, 25.06.2019, 18:00Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 260 261 262 263 264 ... 303 304 »
    Цього літа туристський актив Глибоцького ліцею разом зі своїми колегами з Коровійської ЗОШ здійснили пішохідний похід третього ступеня складності по Українських Карпатах. Маршрут пролягав одним із найкрасивіших карпатських масивів – Свидовцем. Розпочали похід із однойменної станції, з якої піднялись до найвищого в Україні гірськолижного комплексу «Драгобрат». Наступного дня група провела сходження на найвищу вершину Свидовецького масиву – гору Близниця (1881 м), де відбулась традиційна посвята в туристи. Наступною зупинкою було одне із найкрасивіших озер в Українських Карпатах – озеро Догяска. Зі Свидовецького хребта ми повернули в сторону гори Апецька, після якої спустились в селище Великий Бичків, яке розкинулось на берегах річки Тиса.

Протягом всього маршруту юні туристи мали змогу скоштувати весь асортимент лісових ягід, які зростають в наших Карпатах: малина, ожина, чорниця, суниця… Також зустрічали чи мало авто та мототуристів, оскільки даний масив сприятливий для розвитку таких екзотичних видів спортивного туризму. Відпочивши наприкінці походу на річці, вирушили до міста Рахів. Оздоровлені та вже досвідчені юні туристи вирішили наступного року повернутись на карпатські стежки та пройти більш складний категорійний похід.

Сандул Дмитро Вікторович,
керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ

 

Проглядів матеріалу: 284 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2014 | Комментарії (1)

П’ємо цілющу воду з джерел свого народу  «Кожен з нас повинен… пам’ятати святі речі – хто тебе народив, навіщо живеш, звідки ти, чого прагнеш, що скажеш людям, з якої криниці п’єш живу воду…». Так сказав незабутній Назарій Яремчук, наша гордість – буковинський соловейко та справжній митець.

Влітку цього року в с. Просокиряни тривала 17 зміна районного профільного пересувного туристсько-виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга» Глибоцького центру туризму та краєзнавства.
З метою відродження та популяризації культурних та моральних цінностей, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, української культури, встановлення дружніх контактів між людьми різних регіонів України в рамках цієї табірної зміни була запланована та здійснена фольклорно-етнографічна експедиція з пішохідним походом ІІ-го ступеня складності Буковиною та на Покутті.
Учасниками експедиції були 10 учнів: це шестеро гуртківців творчого об’єднання «Самодіяльна і туристська пісня» (керівник – Сисолєтіна Г. І.), троє вихованців гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник – Плеван Л.М.), учень гуртка «Етнографічне краєзнавство» (керівник – Коваль Ю.С.) та четверо педагогів – керівники гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ: Сисолєтіна Г. І., Товарницький Г. М., Зеленівський Г. І. та Бежан Л. К. 
Ідея провести таку подорож була невипадковою. Адже 3-й рік поспіль триває Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція з активним способом пересування «Мій рідний край». Тому наш експедиційний загін протягом 8-ми днів проводив пошуково-дослідницьку роботу територією Чернівецької та Івано-Франківської областей з метою дослідження, вивчення та поглиблення знань учнів про етнічну культуру нашого краю, усвідомлення його оригінальності та неповторності.
Також нашою метою було продовження знайомства дітей з народними традиціями та звичаями. Щоб викликати інтерес до історичного минулого, ми вивчали народне мистецтво, а саме: роботи різьбярів, вишивальниць, мосяжників, вироби кераміки і художнього ткацтва, писанковий розпис, іграшки з сиру, інкрустації та випалювання на дереві, прикраси з бісеру тощо.
Наш маршрут проходив дивовижними місцями: м. Вижниця - с. Виженка - перевал Німчич - с. Підзахаричі - с.Розтоки – с.Тюдів - с.Малий Рожин - с. Бабин - м.Косів - с.Кути - м.Вижниця.
Територією Національного природного парку «Вижницький» прокладений еколого-туристський маршрут «Назарова криниця». Цей маршрут присвячений пам’яті нашого славетного земляка, народного артиста України Назарія Яремчука і покликаний ознайомити туристів з тією місциною, де він народився, та природними об’єктами, біля яких любив бувати і які були любі його серцю. Серед ключових пунктів маршруту є садиба-музей Назарія Яремчука, де ми і побували. Під дощем, біля музею співали пісню «Родина». Із захопленням слухали розповіді сестри Назарія Катерини та його племінниці Ольги. Відтак залишили на згадку запис у книзі відгуків, сфотографувалися біля червоної рути, яка полум’яно цвіте у квітнику біля музею-садиби.
Неповторним було наше перебування на перевалі Німчич. Тут ми здійснили «радіалку» до скелі «Соколине око» в урочищі «Протяте каміння» та Смугарських водоспадів. У селі Підзахаричі Путильського району побували в музеї етнографії та краєзнавства. У декількох кімнатах музею було представлено багато експозиційного матеріалу з різних куточків Путильщини та інших населених пунктів: писанки, рушники, одяг, вироби з дерева, предмети побуту та багато іншого.
Дізналися про історію фестивалю «Захарецький гарчик», метою якого є розвиток соціальної активності сільської молоді, пропагування та сприяння розвитку сільського зеленого туризму в регіоні, виявлення шляхів ефективного використання існуючого потенціалу сільської місцевості, унікальних природних ресурсів та об’єктів історико-культурної спадщини, збереження та відродження національної культури, етнічних традицій і ремесел.
Під час перебування у селищі Тюдів ми мали змогу дослідити звичаї, народний одяг та вишивки Франківщини. У ніч на Івана Купала наші дівчатка пускали віночки гірською річкою. Тут проживають дуже гостинні, чуйні і добрі люди, які з нами охоче спілкувалися та фотографувалися.
Наш маршрут пролягав і через село Малий Рожин, де народився і виріс поет Юрій Петричук, творчість якого ми досліджуємо і вивчаємо, збираємо ще більше матеріалу для написання пошуково-дослідницької роботи. Хатина, де зараз проживає його 84-річний батько Михайло, знаходиться на вершині гори, тож добратися туди було не легко у спекотну днину.
Подорожуючи мальовничими місцями, гірськими стежками, ошатними селами, ми милувалися незабутніми краєвидами, спілкувалися з людьми, фотографували церкви та каплички, різні цікавинки, пам’ятники, будівлі тощо.
У багатьох населених пунктах (наприклад в с. Бабин, м. Косів та інших) ми побачили, як люди вшановують пам’ять Небесної сотні. У центрі сіл розміщено фото героїв, куди люди приходять вклонитися, покласти квіти і запалити свічки…
Незабутні враження залишилися від «днівки» в місті Косів. Тут ми відвідали Косівський музей народного мистецтва і побуту Гуцульщини. Це своєрідна скарбниця неповторної творчості умільців-гуцулів. Широко експонуються вироби знаменитих майстрів Ю.Шкрібляка, В.Девдюка, П.Клима та інших. Ми познайомились з одвічними барвами гуцульського краю – з творами, в які вкладено стільки фантазії, почуття міри і смаку, а найголовніше – душі! Ці твори да ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 2484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2014 | Комментарії (0)

методичне об'єднання класних керівників

  Вчора в Глибоцькому ліцеї відбулося планове методичне об'єднання класних керівників. На ньому були розглянуті наступні питання:
1. Про результати роботи за 2013-2014 н.р.
2. Засідання "Круглого столу":
- основні напрямки методичної та виховної роботи на новий навчальний 2014-2015 рік;
- рекомендації щодо планування виховної роботи;
- вивчення нормативно-правової бази.
3. Скринька невирішених питань - "Виховна робота в школі: якою вона має бути?"
4. Затвердження плану роботи МО класних керівників на 2014-2015 н.р.

Проглядів матеріалу: 360 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2014 | Комментарії (0)

Електронні підручникиРозроблено електронний репозитарій http://ua.lokando.com/start.php , який дозволяє вчителям обирати підручники для навчання. Про це повідомляє офіційний сайт МОН. Станом на сьогодні вчителі вже можуть проглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників.

Проглядів матеріалу: 419 | Завантажив: Микола | Дата: 08.09.2014 | Комментарії (0)

    Міжнаро́дний день гра́мотності — один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності— однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО, починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі. Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті. У цей день проводяться конференції та злети вчителів, найвидатніших педагогів нагороджують. Свято було запроваджене й святкується не тільки на честь тих, хто дав людству писемність, але й всіх, хто навчає дітей і молодь та розповсюджує грамотність.

Грамотність — фундамент, на якому можна збудувати подальший розвиток людини. Відкриваючи доступ до книги, вона дає можливість користуватися скарбницею думки та знаннь, що створені людством.

Релігія і грамотність

Значний вплив на поширення грамотності надавала релігія. За часів Київської Русі духовенство було першим упорядником шкіл і розповсюджувачем грамотності. Освіта того часу була під владою держави та церкви. Школи мали на меті виховати освічених людей і державних діячів. В Київській Русі  існувало приватне навчання. Видатною подією було заснування бібліотек у Софії Київській. У давньоруських школах і бібліотеках виховувалось багато видатних літописців і літераторів, богословів і філософів, публіцистів. Імена деяких із них за умов, коли авторству не надавалося такого значення, як пізніше, дивом збереглися до наших днів. Це літописці Никон Великий, Іоанн, Нестор, Сільвестр та інші.

У справах освіти на Русі роль Софії Київської важко переоцінити. У бібліотеці на той час налічувалось до 900 примірників книг, що за мірками Середньовіччя було досить вражаючим. Книги, які виходили із її стін, служили основою для створення наукових бібліотек. У великих монастирях за прикладом Софії Київської виникали свої майстерні із переписування книг, що разом із бібліотеками стали базою для розвитку писемності, літератури та основою сучасної освіти. Раннє ознайомлення на Русі з писемністю засвідчує літописне повідомлення про знахідку в Корсуні (Херсонесі) слов’янським просвітителем Кирилом Євангелія і Псалтиря, написаних "руськими письменами".

Особливий інтерес у цьому плані становить"софіївська абетка", виявлена С. Висоцьким на стіні Михайлівського вівтаря Софіївського собору в Києві. Абетка написана на фресковій штукатурці, містить 27 букв, з яких 23 відповідають грецькому алфавіту, а чотири – слов’янському мовленню.

На Русі широкого розповсюдження набуло освоєння знань в галузі фізичних та хімічних властивостей матеріалів, набуло розповсюдження математичних і астрономічних знань, що слугувало базою для розвитку у сучасності усіх наук.

Проглядів матеріалу: 289 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.09.2014 | Комментарії (0)

   1 вересня учні 3-Б класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. «знайшли» нового друга – Голубничого Кирила, який приїхав до нашого селища з м.Донецьк. Працівники  психологічної служби школи допомагають учневі адаптуватися в новому колективі. Психолог Стрільчук О.В. провела консультації з Кирилом та його батьками, Соціальний педагог Цуренко Н.Г. провела в 3-Б кл. (де навчається Кирил.) заняття «Ми обираємо дружбу!».  Учні мали змогу подарувати Кирилу «Намисто побажань», яке складалося зі стрічечок-намистинок, що символізували побажання кожної дитини.  По завершенню заняття учні створили колаж «Дружба»

Проглядів матеріалу: 297 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.09.2014 | Комментарії (1)

  У Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено  заняття з елементами тренінгу у 4-Б класі  «Світ навколо нас і ми його частинка». В ході заняття учні  навчилися розпізнавати різні емоції. Вправа «Подаруй комплімент» допомогла  відчути на собі силу добрих слів-компліментів. На завершення заняття діти переконалися, що кожен з нас це - маленький Всесвіт.

 

Проглядів матеріалу: 282 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.09.2014 | Комментарії (1)

  1 вересня у Валякузьминському ДНЗ відбулося свято Знань. У різновікових групах проведено перші заняття на тему:  " Україна- єдина країна". Маленькі патріоти єдиної України декламували вірші про рідну Батьківщину, прапор України, заспівали пісню " Козачата", виконали танець " Українські хустини". Учасники музичного гуртка " Веселі нотки" зіграли на дитячих музичних інструментах твір "Гопачок". 

  Дошкільнята дитсадка впевнено крокуватимуть стежинами знань в новому навчальному році!
Проглядів матеріалу: 272 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.09.2014 | Комментарії (1)

  Активно долучились до збору коштів, які потребує українська армія в нелегкий для країни час й учні Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4 вересня у школі  було проведено благодійний ярмарок. Старшокласники приготували різноманітну смачненьку випічку, соки, фрукти, поп-корн. Виручені кошти віддаєм на потреби рідної армії сьогодні, щоб не годувати завтра чужу.

Детальніші - тисни тут!

Проглядів матеріалу: 253 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.09.2014 | Комментарії (1)

           Першого вересня 2014 року в в дитячому підрозділі Димківського НВК  відбулися заходи приурочені початку нового навчального року та  Дню знань під гаслом: «Україна – єдина країна»

Вихователі ознайомили дітей з державними та національними символами, з історією України. Заняття були пронизані духом патріотизму та гордості за історичне минуле. Розповідали дітям, яка гарна наша Батьківщина – квітуча, з широкими ланами, голубими озерами та річками, зеленими лісами, що на нашій землі живуть гарні, роботящі, талановиті люди – українці.

Вихователь старшої групи організувала з дошкільниками екскурсію до Димківського НВК  для участі в урочистому святі Першого дзвоника.

 Дітей ознайомили із державною символікою України: прапор, герб, гімн. Вихованці дитячого  підроздіду читали вірші про Україну, співали українські пісні та гралися в українські народні ігри.

 

Проглядів матеріалу: 334 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.09.2014 | Комментарії (0)


Сьогодні у Глибоцькому ліцеї був проведений благодійний ярмарок
 «Насолоджуйся Україною» в рамках акції «Допоможи Українській армії».
 В акції взяли участь весь учнівський та педагогічний колектив ліцею. 
Усі зібрані кошти, а саме 3325 гривень, будуть адресно направлені бійцям АТО та їх сім’ям.

 

Проглядів матеріалу: 303 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.09.2014 | Комментарії (1)

   Сьогодні, у Волоківській ЗОШ I-III ступенів був проведений ярмарок «Насолоджуйся Україною».    

    У благодійному ярмарку взяли участь учні 2-7 класів. Діти разом із батьками приготували різні гостинці для продажу на ярмарку. Справжня  атмосфера здорової конкуренції панувала на святі,всі виручені кошти учні з радістю передали на підтримку наших солдатів . Задоволеними залишились як продавці-так і покупці, тому вирішили на цьому не зупинятися,і проводити подібні заходи частіше.

Проглядів матеріалу: 298 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2014 | Комментарії (1)

Вересень ласкаво нас прийняв

І школа рада діточкам,

 Навкруги так гарно, ніби як ніколи,

Бо в нас мир панує і не знаємо ми болі.

Але душа болить, і серце плаче,

За тих дітей й солдатів, які миру не бачать,

Які перший дзвоник не могли почути,

І їхня душа сповнена отрути.

 

Але ми серцем з ними і душею,

І хочемо підтримати, хоча вони в траншеях,

Сьогодні для підтримки наших "рідненьких",

Спекли ми всі щось солоденьке.

Ярмарок взялися влаштувати,

Щоб для наших героїв гроші зібрати,

Бо ми за  ту гривню  чи  копійку,

Можемо купити , хіба, що лінійку,

А гривня до гривні може життя врятувати  ,

І  наших бійців за волю лікувати.

Ярмарок у школі для дітей - це було свято,

І не так тяжко було  організувати,

Бо у нас батьки золоті,

І не лишать нікого в біді.

Зібрали ми кошти чималі,

Хочемо підтримати ними бійця, що в селі,

Але не хочемо лишити у біді,

І сусіда нашого, що в Просіці живе.

З АТО привозять його днями,

Бої за волю лишили йому рани...

Хай добре нам весь час живеться 

Без горя, смутку та біди, 

І хай сонечко сміється,

Тим, що  уже давно не бачать сни

Хай Бог дарує їм життя,

 І повернуться в обійми матерям.

 Брати ви наші, знайте, що ми з вами,

І душею і словами.

             Опаіць Марія Іванівна

PS. На правах голови ПК у школі та організатора ярмарку хочу подякувати всім класним керівникам за допомогу в організації  і велику підтримку, всім матерям, старшим сестричкам та бабусям, які   лишили всі справи і спекли неймовірно смачні солодощі, бо в єдності сила! Ще раз дякую, і нехай над нами буде мир.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 311 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2014 | Комментарії (2)

   4 вересня в Йорданештській ЗОШ І – ІІІ ст. був проведений  благодійний ярмарок «Насолоджуйся Україною». Учні школи  з великим ентузіазмом  та  водночас з відповідальністю продавали солодощі у нашій школі, адже вони осмислювали  значну роль цієї справи; вони помагають  добрим ділом нашій армії. Учні  на цьому ярмарку зібрали кошти на суму 175 грн.

Всього в ході акції «Допоможи українській армії»  (з 01.09.2014 р. по 04.09.2014 р.)  було  зібрано кошти в сумі  655грн.

Проглядів матеріалу: 313 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2014 | Комментарії (1)

    За ініціативою батьків, учнів та педагогічного колективу Грушівського НВК всі бажаючи долучилися до всеукраїнської акції “Допоможи українській армії”,  замість букету на 1 вересня учні та батьки вирішили пожертвувати кошти на допомогу українській армії.

Скринька для збору коштів була розміщена в холі навчального закладу. Дана акція тривала до 4 вересня. У рамках акції був проведений ярмарок учнівських робіт: малюнки, вишивки, рушники, роботи з бісеру тощо. 

Всі зібрані кошти разом із складеним актом будуть передані координатору даної акції на потреби української армії.

Дане благочинне дійство популяризує благодійництво, виховує співчуття, патріотизм, віру в наше майбутнє покоління, у відданих хлопців, які борються за своє майбутнє та майбутнє своєї держави.

Проглядів матеріалу: 346 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2014 | Комментарії (1)

   Виховання чуйності та милосердя  немає у звичайній  шкільній програмі, але саме ці якості прищеплюють своїм вихованцям вчителі Черепковецької ЗОШ. Уже традиційним у навчальному закладі стало проведення щорічних благодійних  ярмарків. Діти разом із батьками та вчителями готують різні смачні страви до ярмарки. Виручені  кошти  шкільна  учнівська рада  передасть на потреби військовослужбовцям, які знаходяться в АТО.

Педагог - організатор                                                    Колотило   С.І.

Проглядів матеріалу: 252 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2014 | Комментарії (1)

   4 вересня в  Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. був організований та проведений ярмарок учнівських поробок: малюнки на склі, вишивки, роботи з паперу, картини з бісеру, м’які іграшки, тощо. В результаті були зібрані кошти на суму 1592 грн. і складено акт, який передано координаторам акції в управління освіти Глибоцької РДА.

   Всього в Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. в ході акції «Допоможи українській армії» (з 01.09.2014 р. по 04.09.2014 р.) зібрано 4178 грн. Дирекція школи висловлює щирі слова подяки батькам, учням та гостям школи за те, що не залишаються осторонь і беруть активну участь у АКЦІЇ.

 

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.09.2014 | Комментарії (1)

      Благодійний ярмарок «Насолоджуйся Україною», в рамках акції «Допоможи Українській армії», розпочався в нашій школі під час великої перерви.  Взяти участь у ярмарку зголосилось чимало охочих учнів з усіх класів. Столики з різноманітними домашніми солодощами були розташовані перед школою. Як учні, так і вчителі куштували  смачні пироги та тістечка, пончики та пампушки, компоти та соки, отримавши подвійне  задоволення, як від з’їденого, так і від осмислення того, що долучилися до доброї справи. Під час ярмарку волонтери вторгували 480 грн. Загалом під час акції зібрали 1211 грн.

Такого роду заходи популяризують благодійництво, виховують патріотизм  і спрямовують зусилля педагогів на залучення якомога більше учнів до прояву милосердя.

   ЗДВР              Чупрун В.Л.

Проглядів матеріалу: 268 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.09.2014 | Комментарії (1)

    День 01 вересня 2014 року видався надзвичайно насиченим та цікавим, адже, окрім свята "День ЗНАНЬ" та єдиного уроку "Україна - ЄДИНА країна", було проведено й звітну конференцію директора школи Лупуляк О.Г. перед педагогічними працівниками, батьками й представниками громадськості села (за наслідками діяльності Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2013/2014 н.р.) Всього в конференції взяли участь 68 делегатів (згідно рішень батьківських комітетів школи та рішення педагогічної ради). Головуючим конференції було обрано Георгія Васильовича Флюндру - Коровійського сільського голову.

      Співдоповідачами були Білик Л.А. та Простебі М.М. - заступники директора школи. В ході обговорення доповіді виступили: Марія Семенівна Мунтян - голова батьківського комітету школи, Тетяна Теофілівна Деліцой - голова первинної профспілкової організації працівників школи. За наслідками голосування роботу школи та директора було оцінено на високому рівні.

 

 

 

   

    

Проглядів матеріалу: 277 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 04.09.2014 | Комментарії (0)

  З відкритими обіймами Коровійська школа в черговий раз зустріла своїх учнів. За мить подвір'я засіяло усмішками.  В патріотичній палітрі жовто-синіх кольорів, які знайшли свої відображення у віршах, піснях та одязі школярів, розпочалася урочиста лінійка з нагоди святкування Дня Знань - початку 2014/2015 н.р. Першими почесно вийшли першокласники з великим вогником зацікавленості та радості в очах. В руках кожного з них були шарики з зображенням білого голуба - символу миру, які вони відпустили в небо. А супроводжували їх вчителі - Косован В.І. та Усатої О.В. Згодом приєдналися й найстаршні учні- випускники школи. 

    Від поважних гостей, присутніх на святі: Підлубного Б.М.- першого заступника голови Глибоцької РДА, Флюндри Г.В.- Коровійського сільського голови та директора школи Ольги Георгіївни Лупуляк лунали слова вітань та вдячності. Були відзначені учні, педагоги, батьки, які своєю працею прославляють Коровійську ЗОШ І-ІІІ ст.

  Під час свята були згадані і вшановані хвилиною мовчання герої Небесної сотні та лунали імена тих героїв с. Коровія, які на даний час захищають Україну в зоні АТО (Гаврилюк М., Михайлюк Я., Мороз О.).

  Наша сила - в ЄДНОСТІ! Символом єдності України та шкільної родини став РУШНИК ЄДНАННЯ, який утворили діти на подвір'ї школи.

 

           ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 827 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 04.09.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019