Понеділок, 21.01.2019, 03:43Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 263 264 265 266 267 ... 277 278 »

   На базі Карапчівського ліцею 26 лютого 2014 року відбувся семінар учителів фізичної культури на тему: «Використання оптимальних методів і формування навчальної діяльності для забезпечення якості навчання учнів».  

 Метою семінару було розкриття ролі фізичної культури в житті людини, спонукання учнів до заняття фізичними вправами, загартовуванню організму в повсякденному житті.

Розпочав роботу семінару методист райметодцентру управління освіти, Глибоцької РДА Лях М.Г., який ознайомив присутніх з прогамою семінару, передавши слово директору школи Товарницькому Є.В.

Керівник навчального закладу ознайомив учасників семінару з особливостями функціонування навчального закладу, було детально проаналізовано роботу спортивного напрямку, досягнення учителів та їхніх учнів за останні роки. Євгеній Васильович наголосив на тому, що фізична культура та спорт посідають особливе місце у житті школи.

Керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури Шородок В.Г. доповів аудиторії про техніку безпеки під час проведення уроків фізичної культури та спортивно-масових заходів.

 На початку семінару учасники ознайомилися із презентацією досвіду роботи учителя фізичної культури Карпапчівського ліцею Савчука Г.І.  на тему: «Оптимізація навчального процесу на основі удосконалення структури сучасного уроку з вільним вибором здорового способу життя» та позакласної роботи з фізичної культури, де ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 404 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.02.2014 | Комментарії (0)

     5 березня 2014 року завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.  Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 19 березня.
   З метою надання можливості абітурієнтам вчасно зареєструватися на ЗНО-2014 доводимо до Вашого відома, що пункт реєстрації( вул. М.Горького,23, преміщення педагогічного коледжу ЧНУ ім. Федьковича ) буде працювати у вихідні дні ( 01 - 02.03.2014 ).

Проглядів матеріалу: 379 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.02.2014 | Комментарії (0)

Найважливіше завдання кожного вчителя – розпізнати, виявити, розкрити, виростити, виплекати у кожного учня його неповторно індивідуальний талант.

 26 лютого, в Просіцькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День відкритих дверей. Вчителі, які атестуються, поділилися досвідом.

Вчитель географії Іонець Василь Георгійович, провів урок у 6 класі на тему «Гідросфера. Кругообіг води  у природі». Майстер не вчить, а створює ситуації. Саме під таким девізом працював Василь Георгійович весь урок.

У 9 класі відбувся урок біології на тему «Зорова сенсорна система. Будова ока». Вчитель Іонець Ніна Аристидівна використовувала інноваційні технології з інтерактивними методами навчання. Для Ніни Аристидівни праця – найперше джерело творчості і щастя, а її учні зрозуміли, що нічого не може бути страшнішим, ніж лишитися зору.  

Про природу та любов був урок румунської літератури в 7 класі. Вчитель Козачук Марія Василівна провела урок на тему «Mihai Eminescu, idila-pastel «Crăiasa din poveşti.» Structura şi imagini.» Цей урок був справжнім твором мистецтва, де педагог уміло використовувала всі можливості для розвитку особистості учня.

"Роботящим умам, роботящим рукам

Перелоги орати, думати, сіяти, не ждати

І посіяне жать роботящим рукам."

Проглядів матеріалу: 500 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.02.2014 | Комментарії (0)

6 березня 2014 року відбудеться щорічний V Всеукраїнський форум "Вчитель – новатор". Захід проводиться компанією "Майкрософт Україна" за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України (МОН). Метою заходу є інформування освітян з сучасними передовими педагогічними та інформаційно-комунікаційними технологіями.

Для участі у заході необхідно заповнити он-лайн реєстраційну анкету та залишити свій коментар-побажання в освітній мережі "Партнерство в навчанні" на сторінці Десятий Всеукраїнський форум "Вчитель – новатор". Запрошені учасники отримають до 27.02.2014 відповідне запрошення на свою електронну скриньку. Під час відбору буде враховано і географічне розташування учасників у зв’язку з тим, що передбачається запрошення освітян із усіх регіонів України.

Реєстрація відкрита до 26 лютого 2014 року.

Організатори забезпечують роздаткові матеріали та харчування учасників. Транспортні витрати за рахунок відряджуючої сторони.

З питаннями щодо участі у Форумі звертатись на електронну скриньку novator@pil.org.ua.


... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 452 | Завантажив: Микола | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

         Сьогодні учні Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст., 3-4  класів під керівництвом класоводів Божеску М.Ф., та Костинян М.І., підготували прес – конференцію  на тему: «Ми тебе не забули, Тарасе !». Учні продемонстрували свої знання про життєвий та творчий шлях великого  Кобзаря. З вуст наших дітей прозвучали вірші  та пісні Т.Г.Шевченка. Лютик Ана  та Костинян Данієла виконали  композиції «Тече вода із-за горою» та «Зацвіла в долині  червона  калина» на бандурі. Учні закінчили прес- конференцію такими словами : «Тарасе, ти будеш жити вічно у наших серцях».


Проглядів матеріалу: 365 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

       25 лютого 2014 року в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів практичним психологом Ткачук М.С. було проведене заняття з елементами тренінгу з учнями 7 класу за програмою «Формування позитивного психологічного мікроклімату в учнівському та педагогічному колективах». Метою даної програми є: дати учасникам усвідомити свої здібності, розвити навички міжособистісної взаємодії взаємопідтримка і повага.
З учнями було проведене заняття №1. Метою даного заняття являється: створення позитивної психологічної атмосфери, визначення правил роботи в групі, визначити критерії успішності учня, сприяти глобальному розумінню психологічного комфорту в колективі.


Проглядів матеріалу: 361 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

      Щорічно з приходом весни ми, підтримуючи народні традиції, проводимо свято Мерцішор.  До цієї дати члени методичного об’єднання класних керівників нашого НВК підготували захід «Весна – красна». В ході цього заходу було проведено майстер – клас виготовлення листівок «Зі святом весни».   Класні керівники навчились техниці квілінгу, завдяки чому отримали гарні вироби.   Майстер клас провела вчителька молодших класів Родіка Василівна Цугуй. Активно включилися всі представниці жіночої статті нашої школи. Такі заходи завжди приносять хороший настрій.

                                                                                                             Ольга Захарюк

                                                                                                                                                                            Елеонора Скіпор

 
Проглядів матеріалу: 332 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

26 лютого 2014 року на базі Опришенської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар учителів   2-х класів з проблеми «Розвиток творчих здібностей молодших школярів»

Учасників семінару привітав директор школи – Боднарюк М. І., який розповів  та презентував заклад, в якому навчаються, його історію, традиції і сьогодення, потім учасники семінару відвідали музей.

 На високому методичному рівні, цікаво і змістовно був проведений  відкритий урок з позакласного читання в 2 класі вчителем Безушко Д. М. за темою «Дівчинка з червоними бантиками». Вчителька показала як працювати над удосконаленням читацьких навичок, розвивати спостережливість, увагу, зв’язне мовлення, збагачувати словниковий запас учнів, виховувати допитливість, дбайливе ставлення до природи. Учні  продемонстрували уміння співпрацювати в парах  та проявляти ініціативу, здатність чітко мислити та відповідати, проявляти свої творчі здібності.

 На початку виховного заходу учні, вчителі та учасники семінару вшанували память загиблих на Майдані. Змістовним був виховний захід «Завітала до нас казка».

 Семінар пройшов повчально. Учасники семінару відзначили професіоналізм Безушко Д. П. , її відкритість, щире бажання поділитися своїм досвідом з колегами.

 Вчителі взяли для своєї роботи багато нового, поділилися своїми враженнями та пропозиціями, обмінялися досвідом роботи і визнали, що подібні семінари приносять велику користь у роботі за новим державним стандартом.

 

Методист РМЦ                                 Е. М. ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 385 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (1)

     Щороку Глибоцький ліцей активно долучається до цієї доброї справи. Десятки годівниць приносять школярі. Для підгодівлі птахів діти виготовляють їх з різних підручних матеріалів: фанери, пакетів з-під соку, пластикових пляшок Найактивнішими є учні 2-8 класів. Найкращі годівнички встановлені на подвір’ї школи, а решту - школярі вирішили подарувати жителям прилеглих до ліцею будинків, щоб ті долучилися до процесу підгодовування птахів взимку.
У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Традиційним кормом для них вважаються насіння соняшнику, просо, овес, насіння гарбуза, пшоно і навіть несолоне сало, яке особливо люблять подзьобати синиці. Крихти, пшеничний хліб допустимі, а ось житній хліб шкідливий для птахів. Птахи які прилітають до нас взимку — снігурі, та й омелюхи, воліють грона калини, бузини і горобини. Чим би не годувати взимку птахів, головне, щоб вони не залишалися голодними. Їх відомо біля 8600 видів, а на Україні – понад 300 видів.
Підгодівля птахів взимку є одним з найважливіших біотехнічних заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Вихованці ГПД 2-х класів Глибоцького ліцею із вихователем Бомпою Оксаною Миколаївною усвідомлюють, що гине пташка не від холоду, а від голоду, тому і щоденно проводять операцію "Пташина їдальня». Тих птахів, які зимують вдома потрібно постійно підгодовувати. 
Ми запрошуємо усіх учнів нашого району приєднатися до орнітологічної акції, мета якої залучити якомога більшу кількість людей до підгодівлі зимуючих птахів, проводити екологічну роботу, досліджувати та сприяти вихованню почуття відповідальності за світ, у якому ми живемо.

Проглядів матеріалу: 919 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)


        25 лютого 2014 року в Тереблеченській ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 відбувся районний  семінар вчителів 4 класів (україномовні школи) на тему: «Формування комунікативної компетентності. Культура спілкування усного і писем -ного мовлення у початковій школі».

   Семінар відкрила Микитюк Тетяна Олексіївна, методист РМЦ.  Учасники семінару мали можливість відвідати показовий урок з української мови на тему: «Змінювання дієслів за часами і числами. Складання речень з різними часами і формами дієслова». Незабутні враження залишилися від проведенного брейн- рингу «Йдемо з дитинства до Шевченка».Вчителем 4 класу, Цигирою Л.В. було використано сучасне мультимедійне обладнання та ігрові форми роботи.

       На завершення роботи вчителі початкових класів обмінялися досвідом, підвели підсумки своєї роботи за круглим столом та обговорили рекомендації  підготовки до ДПА.
... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 398 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

Математика вимагає уяви та інтуїції, спонукає до дослідження, сприяє розвитку інтелекту і формуванню таких рис характеру учня, як акуратність, вміння долати труднощі, доводити розпочату справу до кінця. Велике значення має зацікавленість учнів. А цьому сприяє залучення їх до активної пізнавальної діяльності. 

    З 10 по 14 лютого в школі проходив тиждень математики, який підготувала вчителька математики Костинян Марія Іллівна.  Розпочався він  математичною газетою, яка включала  цікаві за змістом завдання, кросворди, математичні формули. 

       У 5-му  класі  був проведений КВК "Самий кмітливіший!"  Дві команди змагалися в розв’язуванні задач логічного змісту. У напруженій боротьбі переможцями вийшла команда "Y". Хоча на п'єдесталі були найкмітливіші, але старалися всі.  
       ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 352 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

   В Петричанському НВК – тиждень поезії. З цієї нагоди на гостини запросили дружину буковинського поета Семена Продана Домніку Юліанівну, якому цього року виповнилось би 80 років…

   Домніка Юліанівна розповіла дітям, що народився поет 7 лютого 1934 року на Кельменеччині в селі Оселівка в багатодітній родині. Закінчивши 7 класів, вступив до Хотинського педагогічного училища, але закінчував його уже в Чернівцях в 1955 році.

   Вірші почав писати з 7 класу, які друкувались поспіль в газеті «Радянська Буковина» та інших буковинських виданнях.

   Педагогічну діяльність розпочав на  Путильщині. А вже продовжував в Глибоцькій середній школі, викладаючи українську мову та літературу. Діти любили Семена Васильовича за доброту, душевність, щирість. Усі ці людські якості відображені в збірках поезії «Стежина», «На крилах волі», «Квітка пам’яті». Остання збірка публікувалась вже після смерті поета.

   Творчість доброї і щирої людини, шанованого знавця української мови та літератури, який віддав дітям свого селища найкращі літа і найсердечніше почуття, непідробна, така ж безпосередня, як народна душа.

   Домніка Юліанівна відзначила, що у поезії Семена Васильовича немає чогось штучного. Все у нього просте і доступне, як розмова людини з людиною. Це велика цінність сьогодні, коли слово звітрюється, втрачає свою силу і стає штучним.

   На згадку про зустріч школярі подарували квіти та подарунок. Гостя подякувала за неповторні хвилині зустрічі та пообіцяла, що неодмінно завітає в наступному році ще.

Вчитель початкових класів Воробець Людмила Анатоліївна

Проглядів матеріалу: 367 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

«Зазвичай легше змінити індивідуумів, зібраних у групу, ніж змінити кожного з них окремо »

                                        Курт Левін

В сучасному світі учнівські колективи є досить незгуртованими  групами. Класні керівники, педагоги, адміністрація школи першочерговою потребою для дітей вважають отримання знань, вмінь, отримання атестату про закінчення закладу. А чи комфортно почуваються учні в своєму класному колективі — на це не завжди звертається увага.

        У згуртованому колективі роль кожного з її членів має відповідати завданню, що розв’язує клас загалом. Тобто, завдяки конструктивним взаємодіям в колективі, учні підвищують свою особистісну гнучкість, тому їх соціалізація відбувається успішніше.

    25 лютого 2014р. з метою сприяння розвитку згуртованості класного колективу, психологом Михайлівського НВК Анастасією Іванівною Унгурян було проведено корекційне заняття для старшокласників на тему: «Ми – одна команда!!!».

  Дітям була запропонована вправа «Незвичайний будинок», де вони мали «побудувати» з газет  такий будинок, щоб всі там помістилися. Згодом, коли будиночок був готовий, діти зіграли у рольову гру, де кожен представився і розповів, які обов’язки він виконує у «Незвичайному» будинку.

   Для розвитку міжособистісної довіри та зняття  напруження, учні зіграли у гру «Сліпий та поводир». Об’єднавшись у пари, діти з зав’язаними очима, слухаючи підказки свого «поводиря», намагалися  знайти м’яку  іграшку та влучити нею в свого «противника». Під час заняття кожен мав змогу спробувати себе  у ролі як «сліпого», так і «поводиря».

  Наприкінці заняття усі поділилися своїми враженнями, почуттями та дійшли висновку, що люди не можуть існувати ізольовано від суспільства, вони постійно перебувають у русі, здобувають знання і обмінюються інформацією між оточуючими. А класний колектив – це особливий, ц ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 417 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

    У вівторок , 25 лютого на базі Грушівського НВК,  відбувся День відкритих дверей. Навчально-виховний заклад  відвідала методист управління освіти Глибоцької РДА – Колесник Альона Іванівна.

          Під час Дня відкритих дверей були відвідані  відкриті уроки  з української мови  у 8-му класі  ( вчитель І категорії , Онофрейчук Доріка Георгіївна, атестується на встановлення вищої категорії) . Тема уроку: «Звертання непоширені й поширені. Розділові знаки при звертанні». Новий матеріал вивчався в процесі самостійної роботи, яка носить творчий пошу­ковий характер. Це сприяє розви­тку в учнів самостійності, допит­ливості, здатності встановлювати певні закономірності. Вчитель доповнює і поглиблює відповіді учнів, стимулює їх на активне, свідоме засвоєння матеріалу

        Урок з  румунської мови у 8-му  класі (вчитель  вищої  категорії, Галушка Жанна Іллівна)., на якому учні писали контрольний диктант  на тему : « Legenda albinei» та у 9-му класі - тести.

           Наступний урок  з основи здоров’я  у 4-му класі (вчитель спеціаліст Мудрак Марія Григорівна, атестується на присвоєння звання старший вчитель).Тема уроку : «Безпека під час зимового відпочинку».

Проглядів матеріалу: 482 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

            24 лютого розпочався тиждень математики в Купському НВК №2 .
Тиждень розпочався з лінійки, де учні розказували вірші про математику. Цікава  також була виставка стінгазет.

         25 лютого Костинян  Флорин  Ілліч  провів між 7-8 класами  виховний позакласний захід з математики «Математичний бокс».  Мета: Повторити теоретичний матеріал з математики, виконати різні види завдань, обчислювання, застосовувати набуті вміння та навички щодо вирішення проблеми, розвивати уміння аналізувати, висловлювати думку, пов’язувати приклади із життєвими ситуаціями, виховувати уважність, активність, організованість, колективність, зацікавленість.

         Учні були пожвавлені і проявили зацікавленість.

                                                               

Проглядів матеріалу: 329 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2014 | Комментарії (0)

Інтернет Асоціація України проводить 4-й Конкурс на кращий веб-сайт серед українських навчальних закладів. Підбиття підсумків відбудеться у березні 2014.

Заявки разом із анкетами приймаються до 28 лютого за адресою info@inau.ua.

Претенденти будуть оцінені в трьох номінаціях:

·                    кращий шкільний сайт,

·                    кращий веб-ресурс закладу позашкільної освіти,

·                    веб-сайт ВНЗ I-II рівнів акредитації. 

Сайт має бути створений або оновлений у 2014 році. Розгляд заявок членами незалежного журі триватиме близько місяця. Оголошення результатів відбудеться у період весняних шкільних канікул.

 Критерії оцінювання веб-сайту:

 1) Контент:

• якість анонсування подій та новин навчального закладу;

• опис майбутніх кваліфікацій, спеціальностей;

• опис умов вступу та навчання;

• інформація про викладацький склад;

• інформація для випускників;

• опис проектів навчального закладу;

• опис навчальних предметів, розклад занять, інвентар, необхідний для занять;

• наявність та зручність користування віртуальною бібліотекою;

• огляд додаткових послуг, які можна отримати при навчальному закладі (напр. клубів, гуртків, студій, тощо);

• наявність і доступність рубрики «контакти»;

• наявність адреси, карти проїз ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 393 | Завантажив: освіта | Дата: 25.02.2014 | Комментарії (0)

       Згідно   навчально-виховного  плану тиждень математики  в Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. проходив   з 17  по 21 лютого .В проведенні   тижня  були   задіяні   вчителі  математики    Строїч К.Д. , Азоіцей Л.В. і Сташеску В.В.       За  цей  період на всіх уроках  математики з 5 по 11 клас використовувались  ігрові технології  з цікавими элементами ,  що  розвивали  пізнавальний  інтерес учнів до  предмету «математика».  
Класним колективам було   запропоновано  випустити  математичну  газету. Для  учнів 5-11 класів було проведено  змагання «Шашки ».
Певна  увага  була  приділена вчителем математики  Азоіцей Л.В.  в підготовці  учнів до ДПА та ЗНО.


Проглядів матеріалу: 311 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.02.2014 | Комментарії (0)

Vieţuiesc în limba mea, acţionez în limba mea; de la un cuvânt

 până la altul se întâmplă toate minunile Universului în limba mea.

Grigore VIERU

      Ziua Internațională a Limbii Materne este o sărbătoare ținută anual la 21 februarie în întreaga lume, cu scopul de a promova diversitatea lingvistică și culturală, precum șimultilingvismul. A fost anunțată de UNESCO pentru prima oară la 17 noiembrie 1999 și a fost recunoscută de Adunarea Generală a Națiunilor Unite prin aceeași rezoluție prin care 2008 a fost declarat Anul Internațional al Limbilor.

      Ziua Internațională a Limbii Materne se sărbătorește în fiecare an din februarie 2000 pentru a promova diversitatea cultural-lingvistică și multilingvismul. Data semnifică ziua din 1952 în care studenții care au ieșit la demonstrație pentru recunoașterea limbii lor materne, Bangla, ca limbă națională a Pakistanului, au fost uciși de poliție la Dhaka, astăzi devenită capitala Bangladesh-ului.

      Ziua Internațională a Limbii Materne a fost proclamată de Conferința Generală a UNESCO în noiembrie 1999 (30C/62). La 16 mai 2009, Adunarea Generală a ONU a făcut apel prin rezoluția A/RES/61/266 „să promoveze conservarea și protecția tuturor limbilor utilizate de popoarele lumii”. Prin aceeași rezoluție, Adunarea Generală a proclamat anul 2008 ca Anul Internațional al Limbilor, pentru a promova unitatea în diversitate și înțelegerea internațională prin multilingvism și multiculturalism.

         Limba maternă este cel mai puternic instrument de conservare și dezvoltare a patrimoniului tangibil și intangibil. ONU consideră că toate acțiunile ce promovează diseminarea limbilor materne servesc nu doar scopul încurajării diversității lingvistice și educației multilingve, ci ajută și la dezvoltarea conștiinței tradițiilor lingvistice și culturale în întreaga lume și la inspirarea solidarității bazată pe înțelegere, toleranță și dialog.

         Tradițional, la școala din Bahrinești, la 21 februarie este marcată ziua Limbi materne prin diverce manifestări. Anul acesta elevii au participat la concursul declamatorilor poeziilor despre limba maternă, au prezentat fragmente din operele literare, au pregătit prezentări cu citate despre limbă ale oamenilor iluștri. Totodată au alcătuit compuneri și eseuri în baza acestor citate, am compus poezii.

        "Trăiască frumoasa şi cumintea limbă română! Fie în veci păstrată cu sfinţenie această scumpă Carte-de-boierie a unui neam călit la focul atâtor încercări de pierzanie.” (Ion Luca Caragiale)

    

 

Проглядів матеріалу: 395 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 25.02.2014 | Комментарії (1)

Участь дитини в моніторингу допоможе вчителеві і Вам отримати об’єктивну інформацію про результати її навчання, відомості про рівень знань, з’ясувати, які шкільні предмети цікавлять її найбільше, засвоєння якого навчального матеріалу не вимагає від неї великих розумових, фізичних та вольових зусиль, і навпаки, у чому Ваша дитина потребує допомоги вчителя і Вашої уваги.

За Вашим бажанням можна здійснити порівняльний аналіз навчальних досягнень Вашої дитини з відповідними досягненнями однокласників та допомогти зорієнтуватися щодо засобів удосконалення подальшого навчання в основній школі.

24 лютого цього року в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІступенів проведено моніторинг з англійської мови за програмою «Підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності учнів ЗНЗ шляхом розвитку усного мовлення у навчально-виховному процесі з іноземних мов на 2013-2016 рр.».

 Педагог-організатор                                          Барарюк В.І.


 
Проглядів матеріалу: 366 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 25.02.2014 | Комментарії (0)

         З метою розширення і поглиблення лінгвінстичних знань, розвитку комунікативних вмінь і навичок, духовного багатсва, моральної чистоти  у Купському НВК№2 було проведено тиждень іноземних мов вчителями  Попеску О.П. та Плеван А.А.
   Тиждень розпочався з лінійки,  на якій учні були ознайомлені з планом проведення та завданнями тижня. Також були виставлені стінгазети «Great Britain»  та  «France». Протягом тижня учні брали активну участь в конкурсах та вікторинах. Школярі отримали  задоволення та нові знання.

 

Проглядів матеріалу: 379 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.02.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019