Субота, 20.04.2024, 06:58















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 263 264 265 266 267 ... 351 352 »
Проглядів матеріалу: 834 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

   Боротьба за перемогу стала всенародним рухом.  Мужність і героїзм, відвагу і самопожертву, відчайдушність та бойове братство наші воїни демонструють  кожного дня, кожної години, кожної миті!

16 квітня в Червонодібровському НВК відбулася зустріч з учасником АТО  Чоботарем Валерієм Гергійовичем, колишнім випускником школи. Гість розповідав більш докладніше про себе , а також про деякі страшні події, які довелося пережити, як вони боролися проти зовнішньої агресії, за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ, за незалежність. 

 Як хлопці , так і дівчата із захопленням слухали розповіді, задавали питання. Школярі  намалювали малюнки та написали листи для воїнів-захисників. Вчителька молодших класів Одайська О.Д. подарувала  «Кобзар» та власноруч зроблену весняну композицію з штучних квітів нашому героєві.

А в кінці зустрічі ми  побажали нашому захиснику  здоров’я, удачі,  сил та щоб вони повернулися живими та неушкодженими.

Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичні почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини!

Сподіваємося, що в найближчий час  війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 577 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

   В  самому центрі сільського кладовища, в знак великої шани  односельців, у 1928 році було поховано та встановлено пам’ятний хрест  першому директору школи села Новий Вовчинець п.Янку Гояну. Невідома доля родичів та близьких пана Гояна, але впродовж всіх років щовесни хтось  з господинь села доглядав  могилу і ніколи поховання не було занедбане.  Цьогоріч перед поминальною неділею вчителі та учні Новововчинецького НВК  вирішили впорядкувати могилу  шанованого директора школи: зібрали суху траву та гілки, пофарбували  пам’ятний  хрест та огорожу, висадили квіти.
     Кажуть, що людина живе доти, доки її пам’ятають. Тож, нехай  пам’ять про пана Янка Гояна, першого директора школи,  ще довго живе в серцях односельчан.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

       Давня  мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій хліб, якщо на десятиріччя – посади дерево, якщо на віки – навчай дітей».  Саме школа є тією лабораторією, де навчають і виховують, відкривають можливості кожної дитини, допомагають їй розвивати власні здібності й потреби.  Адже кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе, самореалізуватися: хтось здібний до музики, образотворчого мистецтва, художньої праці, хтось до математики, хтось пише вірші, оповідання. Скільки дітей - стільки й здібностей, які залежать від психолого - фізіологічних особливостей людини, соціального оточення, сім'ї та школи.  А проблема розвитку творчих здібностей особи є однією з центральних в педагогіці, оскільки прогрес суспільства – це шлях постійної творчості, долання стереотипів і вироблення нових, нестандартних, часто несподіваних ідей, оригінальних підходів і шляхів до їх втілення. Тому на базі районного методичного центру було проведено семінар для вчителів української мови та літератури з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури», у ході якого вчителі Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ступенів демонстрували свої педагогічні знахідки. Зокрема, Тиміш О.Г. провела майстер-клас, підчас якого презентувала активні методи навчання, вправи, спрямовані на розвиток евристичного мислення. Саме такі  вправи допомагають вчителеві розвивати в учнів вміння будувати проблемну ситуацію: визначити проблему, критерії оптимального розв’язання, відокремити головне від другорядного, вишикувати предмети та об’єкти за ступенем важливості.

     Плеван Л.М. провела пристендовий урок  з української літератури у 6 класі «Емма Андієвська «Казка про яян».

 Учасники семінару висловили думку про те, якщо учитель зуміє прищепити любов до українського  слова, навчить оригінально, нестандартно висловлювати думки,  то тільки так виховає творчу особистість. Немає необдарованих дітей. Є дорослі, які не займаються розвитком дитини, адже будь-які здібності, творчі також, потребують розвитку, тому саме на це має бути спрямований навчально-виховний процес у школі.

Мартинюк В.І. познайомила присутніх з основними завданнями та напрямками роботи методичного об΄єднання суспільно-гуманітарного циклу Сучевенської ЗОШ, поділилася досвідом використання ІКТ на уроках української мови та  літератури.

Враховуючи досвід, напрацьований районним методичним центром, учителями української мови й літератури, учасникам  семінару рекомендовано :

- Не тільки намагатися дати певну суму знань, а й  дбати про паростки творчості;

- Вчасно помітити, виявити приховані творчі здібності дітей, "розбудити" їх;

- Задіяти не стільки розум, скільки почуття учнів, емоційно надихати дітей на творення власних текстів;

- Зосередити увагу на відборі оптимальних та ефективних завдань, враховуючи вікові особливості школярів;

-  Шукати такі завдання, які б заохочували дитячі душі до творчості шляхом постійного тренування, творчими вправами, спрямованими на розвиток допитливості, гіпотетичного мислення, фантазії, уяви;

-  Для творів підбирати теми, які порушують актуальні проблеми, дають можливість висловитися;

- Завдання для творчих робіт давати у кількох варіантах, щоб учень мав змогу вибирати;

- Створювати проблемні ситуації, що вимагають пошуків

альтернативи, прогнозування; 

- Під час опрацювання програмового матеріалу залучати учнів до творчої пошукової роботи з використанням випереджувальних завдань;

- Допомогти учням повірити у свої сили;

-  Не обмежувати творчу уяву учнів, не ставити її у вузькі рамки, а навпаки, давати волю дитячій фантазії:

- Не повчати відкрито, не критикувати строго, а лише тактовно порадити;

 - Стимулювати і підтримувати ініціативу учнів, їхню самостійність;

- Помічати навіть незначні досягнення учнів, підкреслюючи їхню оригінальність, важливість, адже творчість є тоді, коли дитина відчуває, що її цінують.

                                                                   Пенюк Л.С., методист РМЦ

 

 

Проглядів матеріалу: 709 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» під час весняних канікул практичним психологом Тереблеченського ДНЗ Бельчук Юлія Георгіївна, 14.04.2015 н.р,  було проведено семінар-практикум для батьків дітей середньої групи. Згідно плану було проведено: показ мультимедійної презентації на тему: «Про реалізацію програми «Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків», показ мультимедійної презентації на тему: «Роль, місце та основні функції практичного психолога, соціального педагога в організації навчально-виховного процесу», презентація  результатів діагностики, проведення інтерактивної лекції на тему: «Стилі батьківського виховання. Типи неправильного виховання в сім’ї», проведено тренінгове заняття батьківської ефективності у стосунках з дітьми з метою підвищення батьківської компетентності.

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

  16 квітня  на  загальношкільну лінійку   Глибоцької  ЗОШ І-ІІІ ст.  завітали  з важливою місією  шановні гості: голова райради Ванзуряк Г.С., начальник відділу культури Глибоцької РДА Крючко О.М., волонтери Шевченко В., Пархоменко Д. Вони  щиро подякували усім  учням школи 1-11 класів та їх батькам, які долучилися до благородної акції «Пасхальний кошик воїнам АТО» і передали школярам дорогоцінний подарунок від наших захисників - прапор України з підписами - подяками учням від воїнів, які захищають державу від посягань агресора.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 581 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

    Десята благодійна акція "Серце до серця" націлена на вирішення проблем забезпечення обладнанням реанімаціних дитячих відділень.

Відсутність технічної апаратури  становить серйозну загрозу наданню вчасної та такої необхідної медичної допомоги, і змушує звертатися медиків за допомогою до небайдужих людей.

Учні Глибоцького району брали активну участь у попередніх 9 акціях. Сподіваємось, що і цього року учні, вчителі, батьки, жителі всіх сіл району не залишаться байдужими, а учнівське самоврядування разом з волонтерами з 20 по 25 квітня 2015 року зберуть кошти, які підуть на придбання медичного обладнання для Чернівецької обласної лікарні. Наша спільна посильна допомога врятує чиєсь життя.

Голова районної ради «Лідер» Жиряда Лариса

Координатор Леонтій Емілія Миколаївна

Дорожня карта- тисни тут!

 

 

 

Проглядів матеріалу: 513 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (0)

Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»    Фонд Кличко оголосив всеукраїнський конкурс на встановлення 20 дитячих спортивних майданчиків для школярів 6-18 років. До участі запрошувалися усі загальноосвітні школи України. В рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» Фонд Кличко, за підтримки Фундації Кока-Кола, планує встановити та урочисто відкрити 20 майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном! Учні, педагоги Глибоцького ліцею згуртувались та показали, що дійсно чемпіони і стали переможцями, посівше 7 місце з 2122 учасників!

Ми вдячні всім друзям за активність! Бажаємо всім ніколи не здаватися та завжди боротися за свою мрію до останнього!
Фонд Кличко в рамках конкурсу до участі в проекті «Клич друзів – граймо разом! - 2015» знайшов більше 10,000 тисяч нових друзів! А це означає, що з кожним роком у молоді збільшується бажання вести здоровий спосіб життя, займатися спортом і розвиватися не тільки духовно, але й фізично.
Вже за місяць учні Глибоцького ліцею матимуть змогу займатися спортом на майданчику, обладнаному сучасним інвентарем та вдосконалювати свої спортивні навики щодня на свіжому повітрі! Переможці були визначені на основі конкурсних анкет та набраних балів. Проект, що надає можливість займатись спортом, вести здоровий спосіб життя та виховує успішну молодь!

Список переможців
1. Харківська область Лозівська середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів №7
2. Тернопільська область Мельнице-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3. Кіровоградська область Комунальний заклад "Начально-виховне об'єднання –" Багатопрофільний ліцей - фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 - центр дитячої та Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»юнацької творчості "Надія" Кіровоградської міської ради
4. Львівська область Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86
5. Запорізька область Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23
6. Рівненська область Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
7. Чернівецька область Глибоцький ліцей
8. Чернігівська область Новгород-Сіверська гімназія №1
9. Вінницька область Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Вінницької міської ради
10. Житомирська область Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира
11. Івано-Франківська область Івано-Франківський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
12. Хмельницька область Кам'янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів
13. Херсонська область Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради
14. Полтавська область Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки
15. Черкаська область Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
16. Миколаївська область Вільнозапорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст
17. Дніпропетровська область Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням інформатики у 8-11 класах
18. Закарпатська область Королівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
19. Київська область
Переяслав - Хмельницька ЗОШ І - ІІІ ступенів №3
20. Сумська область Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26

 
 
1. Спортивний майданчик
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 

2. Комплект інвентарю
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»

3. Алею каштанів
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
4. Веселе відкриття майданчика
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 
Результати конкурсу «Клич друзів – граймо разом! - 2015»
 
Проглядів матеріалу: 790 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2015 | Комментарії (2)

   На педагогічній раді, що відбулася 17 квітня в Чагорській ЗОШ І-ІІІ ст. Гамалюк К.К. доповідала про роботу психологічної служби у виховному середовищі навчального закладу.

  Дитина – це дар Божий, який потрібно берегти. Дитина – це Всесвіт, який потрібно вивчати. Дитина – це талант, який потрібно розвивати. Дитина – це наше майбутнє, яке має бути кращим за нас.

 Для того щоб наших дітей всебічно та правильно розвивати і виховувати  психологічна служба школи повинна тісно співпрацювати з:

- батьками учнів;

- педколективом;

- адміністрацією школи;

- правоохороними органами;

- медичними працівниками.

         Намагаємось працювати над попередженням негативних проявів серед школярів.

         Проводимо опитування щодо жорстокості та насилля в сімʼї та школі.

         Провели моніторингове дослідження щодо вживання наркотичних речовин, алкоголю та тютюнопаління.

        Щоб розширити знання школярів про шкідливий вплив алкоголю та наркотиків на організм людини нам прийшов лист з Інститута післядипломної педагогічної освіти про впровадження у навчально-виховний процес навчального закладу відеофільму «Чорно – біле кіно». Під час перегляду та обговоренні відеофільму учні побачили до яких наслідків можуть призвести алкоголь та наркотики.

Проглядів матеріалу: 564 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2015 | Комментарії (0)

    Традиційно у  квітні в  Йорданештській ЗОШ №2  бібліотекарем школи проводиться  тиждень юнацької книги. Мета тижня – підтримка читання  та широке використання літератури  у вихованні підростаючого покоління. Як зазначила Кирчу Софія Троянівна  - бібліотекар школи, хоч ХХІ століття манить нас все новими і новими дивами техніки,  хоч Інтернет стає хлібом насущним сучасної молоді,  проте книга не лише  не  втрачає своєї цінності,  вона не може її втратити,  адже друковане слово -  це глибина думки, це оаза мудрості, яку не спроможна закреслити історія, яку ніколи не зможе знищити спам чи вірус.

В рамках тижня книги заплановані  найрізноманітніші  заходи, які мають за мету привернути увагу  учнівської молоді до друкованого слова, виховувати  у них читацьку культуру. Розпочався тиждень гарною театралізованою виставою на основі казки "Соакра ку трей нурорь" румунського класика І. Крянге, яка мала за мету розкрити роль казки у розвитку особистості, розширювати світогляд, вчити дітей розуміти моральний зміст казки та розвивати читацькі інтереси.

Всім відома казка, але нова постановка і гра акторів оселі "Фурнікуцеле" 4- го класу, по новому відкрили для нас цю історію та додало святковості.  Глядачі, а саме учні початкових класів, пильно спостерігали за дійством,  були надзвичайно активними, реагували життєрадісним, веселим сміхом, позитивним настроєм. Це було свято сміху, яке пройшло легко і не вимушено, по-домашньому. Навіть ми,  вчителі, відчули себе  на кілька хвилин  дітьми.

Опаіць М.І. - педагог - організатор

Проглядів матеріалу: 669 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2015 | Комментарії (0)

     14 квітня у Молодійському ДНЗ практичним психологом  Продан О.М. був проведений семінар – практикум для батьків вихованців ДНЗ щодо впровадження « Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків навчальних закладів Глибоцького району.

  Відповідно плану семінару практичний психолог провела з батьками старших груп тренінгові заняття « Ефективне спілкування батьків та дітей» з метою  підвищення батьківської компетенції . Під час якого батьки брали участь у виконанні наступних вправ: «  Як звертатись до дитини , « Ми творимо», « Пластилінова дитина , « Як слова діють на дитину».

А також О.М. Продан ознайомила батьків з результатами діагностики з даної програми та прочитала інтерактивну лекцію « Стилі батьківського виховання. Типи неправильного виховання в сім’ї».

Заключним етапом став шерінг де учасники семінару виробили спільну стратегію щодо подальшої роботи та обмінялися своїми пропозиціями і враженнями.

Проглядів матеріалу: 535 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2015 | Комментарії (0)

   16 квітня 2015 року відбувся виїзний семінар вчителів трудового навчання (технічна праця). Тема семінару: «Організація та проведення профільного та допрофільного навчання на уроках трудового навчання в співпраці з ПТУ, коледжами, іншими закладами професійної освіти».

   Роботу семінару було організовано на базі Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка.

     Чому саме в цьому закладі було вибрано проведення ? Тому що наші 2 освітні заклади, а саме: Михайлівський НВК і Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, в 2014 році заключили договір про співпрацю з Вижницьким коледжем прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка.

    На семінарі було показано практичну спрямованість даного договору. Один із пунктів договору говорить, наприклад, що освітні заклади працюють над тим, щоб учні освітніх закладів Глибоцького району після закінчення школи продовжували навчання в Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка для отримання кваліфікаційної спеціальності, яка дозволяє здобути професію з наданням відповідного документу. Для цього, на уроках трудового навчання (технічна праця) підбираються відповідні модулі варіативної частини програми з трудового навчання для учнів 5-9 класів, які відповідають напрямку роботи і підготовки Вижницького коледжу.

    На сьогоднішній день вже в районі здійснюють в Михайлівському НВК (допрофільну підготовку в 8-9 класах), а в Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – допрофільну підготовку в 5-9 класах, профільне навчання в 10-11 класах.   

   Про те, як була організована і як проводиться робота в Михайлівському НВК – розповів директор Михайлівського НВК В.К. Каменюк. Своїми думками, присвяченими даній тематиці, поділилися вчитель трудового навчання (технічна праця) Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпюк Іван Іванович та вчитель трудового навчання (технічна праця) Михайлівського НВК Карпюк Юрій Іванович. Перед вчителями виступив директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка – Козубовський Дмитро Онуфрійович, який розказав про історію коледжу та його досягнення. Велику увагу приділив він набору учнів на І курс денної форми навчання на базі базової загальної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на 2015-2016 н.р. Розказав про основні спеціальності і спеціалізації, на яких учні можуть вчитися:

Декоративно-прикладне мистецтво:

  • Художня обробка дерева
  • Художня обробка металу (ювелірний напрямок)
  • Художнє ковальство
  • Художня вишивка, моделювання та конструювання одягу
  • Художнє ткацтво 

Образотворче мистецтво:

  • Образотворче мистецтво та креслення

Дизайн:

  • Дизайн середовища

   Для учасників семінару було проведено змістовні екскурсії по коледжу та музею виконаних робіт (дивись фото нижче).

    За підсумками семінару ухвалено рекомендації, основний напрямок яких полягає в тому, що необхідно вивчити думку учнів ЗНЗ району щодо здобуття професії в житті, покращити роботу по профорієнтаційній роботі в школі, після чого кожному загальноосвітньому закладу винайти можливість заключити подібні договори з різними ПТУ, коледжами, іншими закладами професійної освіти. Всі ці заходи спрямовані на одну єдину мету – учень поряд з закінченням школи повинен отримати професію, яка йому допоможе в житті.

    На семінарі було проаналізовано роботу методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технічна праця) (керівник Гімчинський В.Г.) з серпня 2014 року по квітень 2015 року, виконання плану роботи по реалізації намічених заходів та накреслені шляхи по організованому завершенню 2014-2015 навчального року. Відмічено активну участь в жовтні-листопаді 2014 року в організації та проведенні Всеукраїнсько ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1041 | Завантажив: Микола | Дата: 18.04.2015 | Комментарії (1)

Предмет математики настільки серйозний, що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим.

Блез Паскаль.

 Кожен учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять  перед собою вчителі математики та інформатики Кирстюк О.М. та Костинян Ф.І. Купського НВК №2.

Одним із засобів зацікавлення учнів математикою та інформатикою є добре спланована позакласна робота. Одним із заходів позакласною роботи є проведення тижня математики і інформатики, що стало доброю традицією в Купському НВК №2.

Інтелектуальна – гра з математики в 7-му класі зацікавило учнів та присутніх. В той же день була і виставка стінгазет.

В 9-му класі був проведений урок-гра з інформатики. Мета заходу навчити учнів в першу чергу самостійно формувати мету та шляхи її досягнення.В той же день  була проведена виставка математичних моделей.

Був проведенний позакласний захід з інформатики з учнями  5-6 класів «Турнір веселих інформатиків». Мета заходу : розвиток стійкого інтересу до інформатики, формування творчої особистості, виховання поваги до суперника, стійкості, волі до перемоги, спритності, повторення й закріплення основного матеріалу в нестандартний формі.

 В 8 класі був проведений математичний бій «Найрозумніша команда». Мета заходу : розвивати увагу, логічне мислення учнів, виховувати активність, самостійність.

В останній день тижня було оголошено підсумки, найактивніші учасники були нагороджені грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 482 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.04.2015 | Комментарії (0)

     15 квітня 2015 року в Димківському НВК пройшов на високому методичному рівні районний семінар працівників психологічної служби з проблеми «Основні методи та прийоми розвитку духовної культури та патріотизму педагогів та дітей». Актуальною проблемою сьогодення є особливості і психолого – педагогічний супровід біженців, переселенців, учасників АТО та їх сімей». Про те , як вирішують це питання психологи та соціальні педагоги Глибоцького району, розповіла психолог військкомату  Сабран О.М. Психолог Димківського НВК Міхай А.П. підготувала для присутніх на районному семінарі змістовну презентацію на тему: «Духовно орієнтована стратегія діяльності психолога в НВК: теоретичний аспект». Практичний блок розпочався з представлення психодіагностичного  інструментарію , який провела соціальний педагог Димківського НВК Паламарюк М.М.  Працівники психологічної служби ДНЗ та НВК продемонстрували власні  майстер – класи на тему «Форми, методи та основні прийоми в роботі працівника психологічної служби щодо формування патріотизму та духовності у дітей дошкільного віку».  Цікавою формою роботи виявилася на семінарі «Подорож до країни духовності». На завершення відбулося обговорення побаченого і почутого, виробилися методичні рекомендації. Семінар пройшов в теплій , дружній атмосфері, його учасники отримали багато приємних вражень.

Заступник директора з навчально-виховної  роботи Світик О.Ф.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 588 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)

 Прийшов до нас Великдень!

 Приніс білу паску

Дзвонять дзвони, розсипають

 Радощі і ласку.

    Великдень на Україні – це свято весняного воскресіння природи, духовного оновлення християн. Радіють йому люди, діти , все живе на землі , а Великодні дзвони доносять нашу радість до небес. Христос Воскрес!

    Про свої враження від святкування Великодня  розказали старші дошкільнята Кам’янського ДНЗ на тематичному занятті «Котилася писаночка», яке провели вихователі Галина Карлійчук та Євдокія Опаєць. Цікаві розповіді педагогів про воскресіння Божого сина Ісуса Христа, легенди про походження писанок, традиція освячувати паску та ще багато цікавого дізнались сьогодні мялята.

     Та найцікавішою була безпосередня участь дошкільнят у іграх – змаганнях : «Хто швидше збере Великодній кошик?», «Покрути писанку», «Хто далі прокотить писанку?», у весняних хороводах, водінні Кривого танцю, відгадуванні загадок.

     Тож тішмося Воскресінням Господнім! Бережімо наші звичаї , бо в них душа народу. На щастя, на долю, на віки!

                                            Вихователь – методист Домніка Балан

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 557 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)

     На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» під час весняних канікул практичним психологом Хаю Ольгою Василівною  Черепковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум для батьків учнів 4-6 класів. Згідно плану було проведено: показ мультимедійної презентації на тему: «Про реалізацію програми «Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків», показ мультимедійної презентації на тему: «Роль, місце та основні функції практичного психолога, соціального педагога в організації навчально-виховного процесу», презентація  результатів діагностики, яка проводилася в лютому місяці, проведення інтерактивної лекції на тему: «Стилі батьківського виховання. Типи неправильного виховання в сім’ї», проведено тренінгове заняття батьківської ефективності у стосунках з дітьми з метою підвищення батьківської компетентності.

Проглядів матеріалу: 439 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)

   16 квітня у дошкільній ланці Михайлівського НВК психолог Анастасія Іванівна Унгурян провела корекційно-розвивальне заняття з дошкільниками віком 4-5 років на тему: «Цікаві малюнки». Метою заняття було забезпечити активізацію розвитку аналітико-синтетичної діяльності в дітей на основі формування логічних операцій; розвивати наочно-образне мислення. Адже завдяки пізнавальним психічним процесам дитина одержує знання про навколишній світ та про себе, засвоює нову інформацію, запам'ятовує, розв'язує певні завдання.

 За допомогою карток «Креатив» діти мали змогу розвивати зорову пам'ять та увагу. Вправи «Склади малюнок з різних частин» та  «Мишка» сприяли розвитку мисленнєвих операцій, просторової орієнтації дошкільників. Для розвитку уяви, пам’яті та спостережливості діти за допомогою рухів виконували вправу «Покажи вірш». Діти намалювали гарні малюнки та подарували їх своїм друзям.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 746 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)

   У Стерченській ЗОШ І-ІІІ ступенів практичним психологом  Мешак  О. М. та соціальним педагогом Данилюк Л. М. було проведено семінар-практикум для педагогів на тему: «Впровадження Програми розвитку психологічної компетентності педагогів». Основними завданнями програми було: розширення знань керівників про фактори, які впливають на формування стилю керівництва та психологічного клімату в колективі, причини виникнення конфліктів; стимулювання професійного зростання педагогів.

 Із педагогічним колективом школи було проведено лекції на теми: «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників» , «Конфлікт в педагогічному колективі і шляхи вирішення»; педагогічний консиліум  «Стрес. Профілактика і подолання»; тест «Наскільки Ви конфліктна людина»; мультимедійна презентація «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання» та різні вправи. Заключною частиною семінару-практикуму була релаксаційна вправа «Чарівна хмаринка…».

   Педагогічний колектив Стерченської ЗОШ І-ІІІст.  отримав задоволення від проведення даного семінару-практикуму.

Практичний психолог                                   Мешак О.М.

Проглядів матеріалу: 540 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)

         На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» під час весняних канікул  у Черепковецькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів практичним психологом Хаю Ольгою Василівною було проведено семінар-практикум для педагогів. Згідно плану було проведено: інтерактивну лекцію на тему: «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників», презентовано результати діагностики, яка проводилась в лютому місяці, показ мультимедійної презентації на тему: «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини», проведений педагогічний консиліум на тему «Стрес. Профілактика і подолання», проведена інтерактивна лекція на тему: «Конфлікти в педагогічному колективі: шляхи вирішення», презентувалися дихальні вправи та розвантажувальні хвилини, які педагоги можуть використовувати в подальшій своїй роботі, після цього була робота в групах, де вирішувалися кризові, проблемні ситуації в шкільному колективі, показ мультимедійної презентації на тему: «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання», після презентувалася релаксаційна вправа «Чарівна хмаринка…». На завершення семінару відбувався шерінг.

Проглядів матеріалу: 595 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)

       16 квітня 2015 року на базі районного методичного центру відбувся семінар вчителів історії та правознавства з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

    В рамках семінінару Дамаскін В. І., вчитель Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготував презентацію «Використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці учнів до ЗНО з історії».

    Методист  РМЦ І. В. Білан  ознайомила присутніх із програмою ЗНО з історії України 2015 року, характеристикою сертифікаційної роботи та закцентувала увагу учасників семінару на важливості цьогорічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що зазнало чимало змін, особливо у визначенні результатів ЗНО (встановлення порогового балу «склав/не склав»)

    Керівник районного методоб’єднання вчителів історії К. А. Передерко презентувала  науково-методичні матеріали «Революція гідності 2013/2014 рр.», тематика яких буде включена до програми ЗНО з історії України 2015 року.

   Обмін думками з теми семінару та затвердження методичних рекомендацій стало підсумком районного семінару вчителів суспільствознавчого циклу дисциплін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 560 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024