Четвер, 25.04.2024, 21:38















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 264 265 266 267 268 ... 351 352 »
Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес. 
            Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 
    
 
          
      15 квітня у Старововчинецькому ліцеї панувала атмосфера свята та духовності, що поєднувало нас з нашими предками. Саме збереження традицій та звичаїв народу вшанування Світлого Христового Воскресіння є чи не провідним чинником виховання молодих поколінь українців. Пригадування та збереження історії народних традицій написання писанок, їх значення, складання великоднього кошика - на це  і спрямовані наші уже традиційні виставки великодніх композицій. Надіємося що така атмосфера надовго залишиться у серцях і душах наших дітей!
 
 
Проглядів матеріалу: 602 | Завантажив: Жанет | Дата: 16.04.2015 | Комментарії (2)

     Рідна пісня – це трепетне серце народу, його душа, його крила. Вона пахне весняним дощем, синіми льонами, запашними чорнобривцями, материнськими теплими долонями.

15 квітня 2015 р. з добрим словом і гарною піснею розпочався районний відбірковий  фестиваль-конкурс  «Рідна пісня». Кажуть, що українці співають цілий рік і цілий вік, і в цьому ми вкотре переконалися.

В конкурсі прийняли участь представники з 20 навчальних закладів району. Найталановитіші діти Глибоччини  через пісню продемонстрували любов до рідного краю, мови та Батьківщини.

Пісня — це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

         Переможцями конкурсу стали:

  • Стрельчук Олександра, вихованка Глибоцького ЦТК (І вікова категорія);
  • Мірзамедов Михайло, вихованець Глибоцького БТДЮ (ІІ вікова категорія);

         -    Мицак Мар’яна, учениця Кам’янської ЗОШ (ІІІ вікова категорія),

які представлятимуть Глибоцький район на обласному фестивалі-конкурсі.

Співайте, бо з піснею світ чудовий, а життя прекрасне!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 697 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2015 | Комментарії (0)

      Наприкінці січня та на початку лютого В Чагорській ЗОШ згідно листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 13.11.2014 № 14.1/10-3563 «Про впровадження у навчально-виховний процес навчального закладу відеофільму «Чорно-біле кіно» Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було впроваджено в у навчально-виховний процес профілактичний відеофільм «Чорно-біле кіно» (автор ідеї А. Жуковський, головний режисер проекту П.Кулінський, режисер постановник І. Мечик).

         Відеоматеріали було включено в план роботи психологічної служби школи під час проведення виховних заходів чи соціально-психологічних тренінгів.

Після перегляду фільму було обговорення, обмін думками за участю соціального педагога  відповідно до рекомендацій, що додаються.

Проглядів матеріалу: 574 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2015 | Комментарії (0)

Використовуємо відеоурок у навчально-виховному процесі    Одним із найефективніших  навчальних інструментів є відеоуроки. Адже саме візуалізована інформація сприймається і засвоюється швидше і легше. Для того щоб створити відеоурок, достатньо скористатися однією з безкоштовних комп’ютерних програм.

Створення відеоуроку варто почати з пошуку, збору та підготовки робочого матеріалу, який ви будете безпосередньо демонструвати у своєму відео. Це можуть бути файли, програми, веб-сторінки та інше.

Сучасні програми зі створення відеоуроків дають змогу записувати відео, а також накладати голосові коментарі. Окрім того, отримане відео можна відправляти на різні інтернет-ресурси. Розглянемо найбільш популярні програми:

CamStudio — програма для запису відео, яка дає можливість зберігати відео у форматах avi і svf.

Webineria — за допомогою цієї програми можна записувати відео не тільки з екрану, але і з веб-камери одночасно. Підтримує формат запису avi.

CaptureFox — це інтернет-плагін для створення відео, запису звуку.  Використовується браузером FireFox.

SplitCam — програма для накладення відео-ефектів, розподілу відеопотоків, запису відео, онлайн-трансляції.

UVScreenCamera — програма для захоплення екрану, запису дій користувача, створення навчальних відеороликів, презентацій.

Clip2Net — програма для створення скриншотів і захоплення відео з екрану та розміщення їх в інтернеті.

CamStudio — безкоштовна програма для запису всього, шо відбувається на екрані монітора в файл avi або svf.

Проглядів матеріалу: 528 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2015 | Комментарії (1)

Проглядів матеріалу: 991 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2015 | Комментарії (0)

99 048.jpg   Учні вінницької школи №23 ініціювали Всеукраїнський благодійний проект випускників «Мій вибір». Школярі пропонують відмовитися від святкування випускного вечора у традиційному форматі у ресторанах з гучними бенкетами, танцями та музикою. Натомість – спрямувати кошти, які готували на святкування випусків батьки, на підтримку героїв, які воюють за Україну на Сході. Старшокласники закликають усіх однолітків приєднуватися до цієї ініціативи.

 

Детальніше - тисни тут!

Проглядів матеріалу: 563 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2015 | Комментарії (0)

   На початку квітня було проведено на базі Чагорської ЗОШ семінар – практикум №1 для батьків учнів ЗНЗ щодо впровадження "Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків  навчальних закладів Глибоцького району. Захід було проведено згідно плану роботи для батьків учнів 6- го класу :

  1. Привітання та відкриття семінару-практикуму.
  2. «Про реалізацію програми « Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків»
  3. «Роль, місце та основні функції соціального педагога в організації навчально-виховного процесу».
  4. Презентація результатів діагностики учнів (проведені до 01.04.2015р.)
  5. Інтерактивна лекція «Стилі батьківського виховання.»
  6. Мультимедійна презентація №1 «Типи неправильного виховання в сім’ї»
  7. Мультимедійна презентація  № 2 «Психолого-педагогічна профілактика суїцидальної поведінки підлітків»

Заключний шерінг (зворотній зв'язок, вручення пам’яток, вироблення стратегій роботи в подальших зустрічах).

Проглядів матеріалу: 540 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2015 | Комментарії (0)

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» 6 квітня 2015 року у Валякузьминській ЗОШ працівником психологічної служби Попеску Оленою Василівною було проведено семінар-практикум для педагогів. Згідно плану було проведено: інтерактивну лекцію на тему: «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників», презентовано результати діагностики, яка проводилась в лютому місяці, показ мультимедійної презентації на тему: «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини», проведений педагогічний консиліум на тему «Стрес. Профілактика і подолання», проведена інтерактивна лекція на тему: «Конфлікти в педагогічному колективі: шляхи вирішення», презентувалися дихальні вправи та розвантажувальні хвилини, які педагоги можуть використовувати в подальшій своїй роботі, після цього була робота в групах, де вирішувалися кризові, проблемні ситуації в шкільному колективі, показ мультимедійної презентації на тему: «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання», після презентувалася релаксаційна вправа «Чарівна хмаринка…». На завершення семінару відбувався шерінг.

 

Проглядів матеріалу: 605 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2015 | Комментарії (0)

    14 квітня у Михайлівському НВК практичним психологом Анастасією Іванівною Унгурян був проведений семінар-практикум на тему: «Розвиток психологічної компетентності педагогів». Розпочався семінар з вправи «Знайомство», де учасники віталися один з одним за традиціями різних народів світу. Психолог ознайомила усіх присутніх з планом проведення семінару та актуальністю психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників. Наступним етапом була презентація результатів діагностики педагогів, яка проводилася протягом лютого 2015р. За допомогою інтерактивної лекції педагоги мали змогу ознайомитися з основними шляхами збереження психічного здоров’я та методами профілактики емоційного та професійного вигорання. Психолог дала змогу педагогам відчули на практиці користь звукової гімнастики та дихальних вправ. Об’єднавшись у групи, учасники семінару виконували вправу «Валіза допомоги», де описували поради щодо профілактики та подолання стресу.
Наступним етапом семінару-практикуму був педагогічний консиліум на тему: «Конфлікт в педагогічному колективі: шляхи вирішення». Педагоги озвучували асоціації, які у них викликає слово «конфлікт», вирішували проблемні ситуації, шукали методи і способи вирішення конфліктів у шкільному середовищі.

Вправа «Психологічний портрет ідеального та не ідеального вчителя» закріпила набуті протягом семінару знання. Релаксаційна вправа «Фарби природи» допомогла зняти напруження, поринути у світ прекрасних краєвидів. 
На закінчення педагоги розповіли про свої враження від заняття за допомогою вправи «Скринька сподівань» та отримали пам’ятки «Психологічна компетентність – необхідна складова педагогічної компетентності педагога», а також виробили стратегії роботи для подальших зустрічей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 590 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2015 | Комментарії (0)

   У Петричанському НВК практичним психологом Лазурко М.М. був проведений семінар-практикум згідно Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів. Метою якого було формування у  педагогічних працівників позитивного ставлення до діяльності  психологічної служби в закладі освіти та готовності до співпраці у вирішенні проблем навчально-виховного процесу, розвиток особистісних якостей, стимулювання професійного зростання та удосконалення навиків ефективної взаємодії в системі стосунків «учитель-учень-батьки». Педагоги були ознайомленні з результатами діагностичних досліджень, які були проведенні, дізналися про свій стан. Прослухали інтерактивні лекції: «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників», «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини», «Стрес. Профілактика і подолання» та «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання».

    Виконували вправи: «Соціальні ролі», «Колесо життя», релаксаційну вправу «Чарівна хмаринка…» та висловили свої враження і емоції.

   Заключним етапом було вручення пам’яток «Порятунок у стресових ситуаціях».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2015 | Комментарії (0)

    7 квітня в Чагорській ЗОШ було проведено семінар – практикум  №1 для педагогів ЗНЗ щодо впровадження Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків  навчальних закладів Глибоцького району згідно плану:

  1. Привітання та відкриття семінару-практикуму. Про реалізацію програми « Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків».
  2. Інтерактивна лекція «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників»
  3. Презентація результатів діагностики педагогів(блок 1-ий даної програми 3 діагностичні методики, проведених до 01.03.2015р.)
  4. Мультимедійна презентація «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини».
  5. Вправа «Міняємося ролями»
  6. Педагогічний консиліум «Стрес. Профілактика і подолання». Презентація дихальних вправ та розвантажувальних хвилин для педагогів.
  7. Заключний шерінг (зворотній зв'язок, вручення пам’яток, вироблення стратегій роботи в подальших зустрічах).   

Проглядів матеріалу: 544 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2015 | Комментарії (0)

    На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» 9 квітня 2015 року у Валякузьминській ЗОШ працівником психологічної служби Попеску Оленою Василівною було проведено семінар-практикум для педагогів. Згідно плану було проведено: показ мультимедійної презентації на тему: «Про реалізацію програми «Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків», показ мультимедійної презентації на тему: «Роль, місце та основні функції практичного психолога, соціального педагога в організації навчально-виховного процесу», презентація  результатів діагностики, яка проводилася в лютому місяці, проведення інтерактивної лекції на тему: «Стилі батьківського виховання. Типи неправильного виховання в сім’ї», проведено тренінгове заняття батьківської ефективності у стосунках з дітьми з метою підвищення батьківської компетентності, показ мультимедійної презентації на тему: «Психолого-педагогічна профілактика суїцидальної поведінки підлітків». На тему завершення відбувся шерінг.

Проглядів матеріалу: 529 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 960 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 14.04.2015 | Комментарії (0)

    Згідно Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у Коровійській школі було проведено семінар-практикум для педагогів. Під час його проведення практичний психолог школи Флюндра Юлія Василівна провела інтерактивні лекції з тем "Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників" та "Конфлікти в педагогічному колективі. Шляхи його вирішення". Також вчителі попрацювали в групах над вирішенням проблемних кризових ситуацій як у педагогічному, так і в учнівсьокому колективах, ознайомилися з різними психологічними вправами та розвантажувальними хвилинками. Кожний вчитель взяв участь в тестуванні та дізнався про свій рівень емоційного та професійного вигорання. В кінці обмінялися думками та виробили спільну стратегію щодо подальшої роботи.

 

 

 

 

   

  

Проглядів матеріалу: 573 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2015 | Комментарії (0)

        Христос Воскрес! Його жертовність і моральні настанови гріють серце кожної людини, особливо в часи тяжких іспитів. Віримо, що Він сьогодні з нами, з Україною. Підтримує і береже нас.

       Свято Великодня символізує перехід від старого життя до нового! Нехай з цього дня залишаться позаду всі печалі і проблеми, і ваше життя засяє новими барвами!

   Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, достатку, любові й тепла.   Хай Божа милість, взаємна повага та порозуміння допоможуть нам здолати всі труднощі на тернистій дорозі до щастя, добробуту й гармонії, а щира любов до України нехай об’єднує нас у невпинному поступі до вершин духовності та надихає на добрі праведні діла!

Всіх Вам земних благ!

 

 

 

 Начальник управління освіти Глибоцької РДА                                                             В.Г. Швець

 

 Голова Глибоцького райкому профспілки

 працівників освіти і науки                                                                                 С.І. Лазурко

Проглядів матеріалу: 562 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.04.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1193 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 09.04.2015 | Комментарії (0)

     Великодні свята важко уявити без яскравих писанок. Цей атрибут має багаторічну історію, овіяну легендами та повір'ями, та з плином часу писанки, які розмальовували наші діди-прадіди, набувають дещо нового трактування. Зрештою, доволі часто експерименти таки вдаються, і у тренді сьогодні не лише пасхальні яйця, пофарбовані звичними способами, а, наприклад, писанки у техніці декупаж.

Учні 4-Б кл.  Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Паладій А.В.) успішно ознайомилися з даним  видом декорування.

Для роботи дітям знадобилися: тришарові серветки, плаский пензлик, маленькі ножиці, клей ПВА.

Діти отримали багато нових враженнь і приємних емоцій від результативної роботи. І їхні великодні кошики цьогоріч прикрасить така незвичайна писанка.

   

Проглядів матеріалу: 564 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.04.2015 | Комментарії (0)

    Відповідно до наказів Глибоцького управління освіти №31 від 23.01.2015 р. «Про затвердження Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів» та наказу №196 від 24.03.2015 р. «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015р.» 7 квітня у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів соціальним педагогом Куцак Т.Л. було проведено семінар-практикум з педагогами школи щодо впровадження Програми розвитку психологічної  компетентності педагогів та батьків навчальних закладів Глибоцького району. Завданням семінару-практикуму було ознайомлення учасників семінару із планом  реалізації програми «Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків» у нашій  школі. Учасники семінару  були ознайомленні з результатами діагностичних досліджень, які були проведенні соціальним педагогом до 01.03.2015 р., а також представлено мультимедійну презентацію «Профілактика і подолання стресових станів», після перегляду якої педагоги виробили свої шляхи боротьби зі стресами. Виконали вправи «Вибір цінностей» та «Обмеження». Також була представлена інтерактивна лекція «Конфлікти та їх види. Потім педагоги представили свої шляхи вирішення конфліктів та виконали вправу «Асоціація», де вони асоціювали себе з тваринкою, якою вони є під час виходу із конфліктної ситуації і виконали вправу «Колесо життя».

Заключним етапом семінару було вироблення стратегій подальшої роботи та вручення пам’яток педагогам щодо боротьби з негативними емоціями.

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.04.2015 | Комментарії (0)

   8 квітня 2015 року відбувся  вебінар щодо відбору загальноосвітніми навчальними закладами оригінал-макетів підручників на ІІ етапі конкурсного відбору.

   Питання які обговорювались: комунікація зі школами, які ще не у репозитарії навчального контенту; форма вибору конкурсних підручників; заповнення навчальними закладами форми з результатами відбору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожного навчального предмета на репозитарії і відправлення її до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. Пропонується вам для перегляду запис даного вебінару.

 

Проглядів матеріалу: 594 | Завантажив: Микола | Дата: 09.04.2015 | Комментарії (0)

     Найбільше, найурочистіше і найрадісніше свято християн – Великдень ( Пасха, Світле Христове Воскресіння).  Це – свято над святами, радість над радощами. Останній тиждень перед Великоднем називають Білим, Чистим, або Вербним. У ці дні в нашій школі  очищають, прибирають усе навкруг. Приміщення  прикрашають витинанками, виготовленими учасниками гуртка «Прикладне мистецтво»  під керівництвом Простебі Л.А.  Вивішують найкращі святкові рушники, які вишили вихованці гуртка «Вишиванка» зі своєю  майстринею  Радовою О.І. Також учнями школи  зібрано та відправлено до пасхальних свят  120 кг продуктів харчування та речі першої необхідності для воїна АТО нашого земляка Сприня Михайла Івановича.  Незабутнім для нас  залишиться передвеликодня середа, коли  учні, вчителі, наші батьки - всі дружньо,  пліч-о-пліч розмалювали  писанки, крашанки, крапанки, мальованки, які ми також поклали у Великодній кошик і направили на Схід України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 572 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.04.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024