Вівторок, 25.06.2019, 18:00Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 264 265 266 267 268 ... 303 304 »

25 та 26 червня 2014 року пройшов інтернет-марафон ВГ «Основа». Протягом інтернет-марафону відбулось 2174 підключень під час 14 годинного прямого ефіру. Було переглянуто 16 вебінарів нон-стоп. 

 Викладаємо посилання на записи вебінарів, які відбулись:

25 червня

№1 09.00 – 09.30 «Зміни в освіті: що корисного?» . Для всіх категорій педагогів.

Спікер —Гришина Інна Іванівна, директор ВГ «Основа»

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№ 2 09.45 – 10.15 «Психологічні секрети продуктивного уроку». Для всіх категорій педагогів. 

Спікер — Андрєєва Вікторія Миколаївна,  головний редактор журналів «Шкільному психологу. Усе для роботи», «Класний керівник»

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№3 10.30 – 11.00 «Особливості викладання предмету «Сходинки до інформатики» в початковій школі». Для вчителів початкової школи та вчителів інформатики в початковій школі.

Спікер — Табарчук Ірина Вікторівна, вчитель інформатики в початкових класах Харківського ліцею №89

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№4 11.15 – 11.45 «Оцінювання в управлінській діяльності». Для адміністрації школи.

Спікер — Григораш Віктор Валентинович, головний редактор журналу «Управління школою»

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№5 12.00 – 12.30 «Ігрова феєрія для учнів початкових класів. Включення ігор на розвиток уваги, пам"яті ті мислення в НВП». Для вчителів початкових класів.

Спікер — Баришполь Світлана Володимирівна, учитель початкових класів Харківської гімназії №55, спеціаліст вищої категорії, звання "старший учитель", практичний психолог ХГ №55 вищої категорії; переможець районного та лауреат обласного конкурсу "Учитель року-2009"

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№6 12.45 – 13.15 «Як закріпити знання й навички учнів початкової школи за допомогою електронних тренажерів». Для вчителів початкових класів.

Спікер — Юрченко Наталія Федорівна, головний редактор журналу «Зростаємо разом»

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№7 13.30 – 14.00 «Раціональний споживач – свідомий споживач». Для вчителів економіки.

Спікер — Пужайчереда Лариса Миколаївна, головний редактор журналу «Економіка в школах України»

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

№8 14.15 – 14.45 «Креативне мислення в системі розвитку творчих здібностей учня». Для вчителів української мови та літератури.

Спікер — Маленко Олена Олегівна, головний редактор журналу «Вивчаємо українську мову та літературу»

Тисни тут для перегляду відеозапису вебінару

 

26 червня

 

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 636 | Завантажив: освіта | Дата: 29.06.2014 | Комментарії (0)

      День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.

Можливо, для когось це свято не більше ніж черговий вихідний, проте для кожного свідомого громадянина день Конституції України — це більше ніж просто червоний день календаря, це подія, з якої, власне, починається існування держави, як такої.

Навряд чи варто нагадувати, що значить для української нації наявність власної незалежної держави, визнаного члена світової спільноти і повноправного учасника міжнародних відносин. До цього народ прагнув багато сотень років, і сьогодні йому нарешті пощастило пожинати плоди багатовікових зусиль, саме тому день Конституції України володіє особливим історичним та почесним значенням.

Як відомо, хороший меч кують не за один день, процес створення Конституції Україні також був довгий і тернистий. Починаючи з Конституції Пилипа Орлика 1710 року, яка, щоправда, так і не вступила в дію, і закінчуючи безсонною ніччю з 27-го по 28-е червня 1996-го року, коли Основний Закон нарешті був прийнятий, — таким був нелегкий шлях цього великого документа, який стверджує незалежність, демократичність, соборність  України.

Проглядів матеріалу: 372 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.06.2014 | Комментарії (0)

Наказ "Про підсумки 69 районної спартакіади школярів" тисни тут!

Проглядів матеріалу: 415 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 27.06.2014 | Комментарії (0)

     Саме під такою назвою на базі БМАНУМ відбувся ІІ обласний методичний фестиваль цікавих ідей творчо обдарованих вчителів області, які працюють з талановитою молоддю.

У роботі заходу взяли участь вчителі Глибоцького ліцею, які пройшли відбірковий тур і мали честь презентувати досвід Глибоцького району з даного напрямку. Під час роботи фестивалю педагоги представляли власні творчі ідеї:

Богдан Валентина Дмитрівна, вчитель початкових класів - «Творимо словом»,
Гаврилюк Наталія Іванівна, вчитель біології - «Проектно-дослідницька діяльність як інструмент розвитку професійної компетентності вчителя біології».

Усім учасникам були вручені дипломи. «Фестиваль проведено на високому організаційному рівні. Він подарував нам змогу збагатити власний досвід та поділитися своїми думками та ідеями. Ми вдячні працівникам БМАНУМ за свято, яке вони нам влаштували», - поділилися враженнями учасники фестивалю.

Проглядів матеріалу: 448 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.06.2014 | Комментарії (0)

18 червня 2014 року в Коровійській ЗОШ І-ІІІ ступенів було урочисто вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту  32 випускникам 9-го класу, а 4 з них - свідоцтва з відзнакою.

Випускників прийшли привітати учні школи, педагоги, батьки. З вітальним словом до випускників основної школи звернулися Ольга Георгіївна Лупуляк - директор школи, яка вручала СВІДОЦТВА, та Коровійський сільський голова Георгій Васильович Флюндра. Найкращим подарунком стали виступи випускників 11 класу, які були ведучими свята. Саме свято проходило в стилі зйомки кінофільму. Ще в 2005 році, коли дев'ятикласники пішли в перший клас, розпочалася зйомка багатосерійного фільму про шкільне життя випускників основної школи 2014 р. І вже в червні 2014 року режисер та його помічник представили короткий анонс всіх серій та зняли останню серію фільму "Випускники теж плачуть, або остання гастроль!". Артистами кіно, звичайно, були учні, вчителі та батьки. Глядачі мали можливість переглянути анонс таких серій:

 1 серія - Пролог. Офіційна частина. 

2 серія -  Перший раз у перший клас. Словом, все вперше.

3 серія -  Моя класна. Або скільки ж їх у вас було ( в цьому випуску з 5-го по 9-й клас було аж 4 класних керівника).

4 серія -  Вчителі-предметники.

5 серія - Батьківський дім, або під надійним батьківським крилом.

6 серія - Прощання з однокласниками і до зустрічі 1 вересня в 10 класі.

    Вже другий рік поспіль родзинкою випускних вечорів став хореографічний флешмоб від керівника шкільного гуртка Мирослава Костянтиновича Чорнея. Слід відмітити, що Мирослав Костянтинович вдало підбирає музичні стилі для кожної групи учнів і за 2-3 тижні творить справжні хореографічні шедеври навіть з тими учнями, які вперше спробували себе в ролі танцюристів.

    Хоч і третина 9 класу залишає школу, їхнє учнівське серце залишається назавжди в школі. 

   ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 26.06.2014 | Комментарії (0)

   Теперішнє керівництво Міністерства освіти і науки України приступило до виконання своїх обов’язків вже після того, як всі процедури щодо відбору рукописів підручників були здійснені. Скасовувати їх у березні не було правових підстав, оскільки жоден автор чи видавництво не оскаржували результати. Натомість була залучена громадськість до обговорення змісту рукописів підручників для учнів 6-х класів. Там, де було необхідно, відбулися зміни у текстах й усунені очевидні недоліки.

Так само, було проведено громадську експертизу вже виданих раніше підручників для 3-го класу, а також рукописів тих книжок, що не були видрукувані у 2013 році. У 2010-2014 рр. в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти МОН накопичилися десятки рукописів, що навмисно не розглядалися й складалися у «довгу шухляду». У такий спосіб вони зумисно не допускалися на конкурси підручників. Іноді організовувалися «розгромні» негативні рецензії, іноді фальсифікувалися протоколи. Весь масив цих рукописів розглянутий у Міністерстві, і там, де були підстави, підручники отримали схвалення до використання.

Слід зазначити, що ключова ланка корупційних схем полягає не в тому, що вже друкується (це вже наслідок), а що і як відбирається на конкурсі. Тому в разі дискримінаційних порушень з боку держави, найкращий вихід для авторів і видавців – звертатися до суду, що потім дає легітимні підстави для оскарження конкурсів Колегією Міністерства освіти і науки. Під час громадської експертизи виявлені також корупційні схеми, пов’язані з фальшуванням документів стосовно цін на поліграфічні послуги й папір. Тож, особлива роль у вирішенні цього питання належить Державній акціонерній компанії «Укрвидавполіграфія».

МОН спонукало видавців переглянути кошториси на видання підручників для 6-х класів, на чому було заощаджено для Державного бюджету близько 12 млн гривень. Уперше за всю історію державного замовлення на шкільні підручники МОН надало у відкритий доступ усю наявну інформацію щодо їх публікації, включно з рішенням Колегії та відповідними наказами Міністерства. Міністерство освіти і науки відмовилося друкувати підручники для 4-х і 7-х класів через скарги видавців на непрозорість його проведення. На відміну від ситуації з видруку підручників для 6-х класів, у Міністерства ще є час, аби ще раз оголосити конкурс за прозорими й відкритими процедурами. На цьому було заощаджено ще близько 200 млн. гривень.

Слід зазначити, що підручники для 6-х класів востаннє друкувалися 8 років тому (2006 рік), тоді як дозволений термін для їх використання – 5 років. Наразі спільно з громадськими організаціями та Міжнародним Фондом «Відродження», Асоціацією книговидавців і книгорозповсюджувачів України завершується розробка нових процедур відбору підручників, які будуть діяти вже з 2014 року й перебуватимуть під контролем громадськості.

 

Проглядів матеріалу: 402 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.06.2014 | Комментарії (0)

  Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» оголошує набір обдарованих учнів, які мають досягнення з вивчення тих чи інших предметів, певні здобутки у спорті, творчі здібності та діти соціально-незахищених категорій (діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, напівсироти, діти, позбавлені батьківського піклування) з Чернівецької області у 8, 9 та 10 класи на 2014/2015 навчальний рік.

У ліцеї створенні найсучасніші умови для успішного навчання та проживання учнів: просторі навчальні кабінети забезпечені мультимедійним обладнанням, комп'ютерні класи оснащені сучасною технікою.

Кімнати спального корпусу облаштовано необхідними меблями, доступом до мережі Інтернет. В закладі п’ятиразове харчування.

Просимо вас посприяти у наборі дітей відповідних категорій.

Прийом документів розпочнеться з 1 червня 2014 р. і триватиме до 30 серпня 2014 р. за адресою м. Чернівці, вул. Винниченка, 119.

Для вступу до ліцею необхідні наступні документи:

 Заява батьків або осіб, які замінюють;

 Копія свідоцтва про народження дитини;

 Копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків;

 Довідка про склад сім’ї;

 Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї;

 Табель успішності;

 Особова справа;

 Фото 3х4 (2 штуки);

 Документи, що підтверджують статус сім’ї;

 Довідка про стан здоров’я (форма 086-У).

Додаткова інформація за телефонами: (0372) 521808; 52212; моб. 0996362376. м. Чернівці, вул. Винниченка, 119, електронна пошта: oblinter119@ukr.net

 

Проглядів матеріалу: 357 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 26.06.2014 | Комментарії (0)

Затверджено зміни до Умов прийому до ВНЗ України в 2014 році (наказ МОН № 553 від 7.05.2014 «Про внесення змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 травня 2014 року за № 531/25308).

Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році (зі змінами)

Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників розпочинається 11 липня.

Прийом заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 12.00 годині 1 серпня.

Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і проходять співбесіду закінчується о 18.00 годині 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 25 липня до 1 серпня.

Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах закінчується 24 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 25 липня до 1 серпня.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 2 серпня.

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 4 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 5 серпня.

Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 7 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 8 серпня.

Третій строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 10 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбудеться:

- за державним замовленням не пізніше 15.00 години 11 серпня;

- за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності)) не пізніше 18 серпня.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання за скороченими програмами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра закінчиться о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 1 серпня.

Строки прийому заяв та документів на навчання за вечірньою і заочною формами навчання визначаються Правилами прийому, тривалість прийому документів – не більше одного місяця. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу.

При вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, а також бакалавра, вступник може подати заяву (заяви) в паперовій або в електронній формі не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) у кожному з них. Заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

Факт кожного подання заяви в паперовому вигляді (із зазначенням того, оригінали чи копії документів додані до заяви) реєструється уповноваженою особою приймальної комісії у Єдиній базі безпосередньо під час прийняття заяви.

У заявах, поданих до одного вищого навчального закладу, вступник зазначає пріоритет кожного напряму підготовки (спеціальності).

У разі відсутності у вступника додатка до диплома в друкованому вигляді під час подання заяви для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста або магістра, відомості про цей додаток (його змістовну частину) приймальна комісія отримує з Єдиної електронної бази з питань освіти.

Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

Заяви в електронному вигляді мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів.

Вступники, які подають сертифікат з кількістю балів з визначених предметів нижче встановленої цими Умовами та Правилами прийому мінімальної кількості балів, до участі у конкурсн ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 2578 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 26.06.2014 | Комментарії (0)

    27 червня завершується основна сесія ЗНО—2014. Цього тижня на абітурієнтів ще чекають тестування з біології (25 червня) та світової літератури (27 червня). Вступники з Донецької та Луганської областей складатимуть тести під час проведення додаткової сесії ЗНО, що розпочнеться з 1 липня.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), свої знання з біології перевірить понад 105 тисяч абітурієнтів, а зі світової літератури — 15 500 вступників.

Не пізніше 8 липня УЦОЯО має оголосити результати тестування учасників основної сесії ЗНО з усіх предметів. Якщо після ознайомлення із ними в абітурієнта виникнуть сумніви щодо їх об’єктивності, він має право подати заяву до апеляційної комісії УЦОЯО.

Нагадаємо, що загалом для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні цьогоріч зареєструвалося 297 тисяч абітурієнтів. Учасники тестування мали змогу скласти від одного до чотирьох тестів з 11 тестових предметів.

Проглядів матеріалу: 309 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.06.2014 | Комментарії (0)

  Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка

О г о л о ш у є

набір студентів на І курс денної форми навчання на базі базової загальної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст»

на 2014-2015 навчальний рік

Адреса коледжу: 59200, Чернівецька обл., м.Вижниця, вул.Д.Загула,13

Директор: Козубовський Дмитро Онуфрійович

тел./факс (03730) 2-11-78, E-mail:  coledj@cv.ukrtel.net; www.vkpm.org.ua

Рік заснування – 1905р.

Навчальний заклад І рівня акредитації. Ліцензія АБ №552230 від 16.08.2010р.

Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст.

Спеціальності і спеціалізації:

  5.02020801 Декоративно-прикладне мистецтво

 -          художня обробка дерева

 -          художня обробка металу (ювелірний напрямок)

 -          художнє ковальство

 -          художня вишивка, моделювання та конструювання одягу

 -          художнє ткацтво

5.02020501 Образотворче мистецтво

 -      образотворче мистецтво та креслення

5.02020701 Дизайн

 -          дизайн середовища

Термін навчання: 3 роки 10 місяців – на основі базової загальної середньої освіти;

2 роки 10 місяців – на основі повної загальної середньої освіти.

Прийом документів на денну форму навчання:з 11 липня по 24 липня 2014р.

Вступні випробування: з 25 липня по 01 серпня 2014р.

Зарахування за держзамовленням: не пізніше 11 серпня 2014р.;

за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 18 серпня 2014р.

Вступні іспити:

  • на основі базової загальної середньої освіти - рисунок, композиція, українська мова (диктант);
  •  на основі повної загальної середньої освіти – рисунок, композиція, українська мова та література (сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти);
  •  на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник - рисунок, композиція, українська мова та література (сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти).

Спеціальності заочної форми навчання (на основі повної загальної середньої освіти):

5.02020701 Дизайн

Термін навчання: 3 роки 10 місяців. Навчання платне.

Прийом документів на заочну форму навчання: з 11 липня по 24 липня 2014р.

Вступні випробування: з 25 липня по 01 серпня 2014р.

Зарахування: не пізніше 18 серпня 2014р.

Приймаються випускники ПТУ та ВПТУ художнього спрямування.

Вступні іспити:

на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник - рисунок, композиція українська мова та література (сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти). Для абітурієнтів, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше – рисунок, композиція, українська мова (переказ).

Вступники подають такі документи:

1. Заяву на ім’я директора коледжу.

2. Свідоцтво про базову загальну середню освіту або атестат про повну загальну середню освіту (оригінал і копія).

3. Шість фотокарток розміром 3 х 4  см.

4. Медичну довідку форми № 086-О.

5. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

6. Копію свідоцтва про народження (копію паспорта: 1,2,11 стор.).

7. Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (на базі повної  загальної середньої   освіти) з української мови та літератури.

8. 5 конвертів з марками, папка на зав’язках, 5 файлів, 1 зошит у лінійку.

  Приймальна комісія

Проглядів матеріалу: 2957 | Завантажив: Микола | Дата: 25.06.2014 | Комментарії (0)

    18 червня 2014 року випускникам Грушівського НВК було вручено свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти.

Після даного дійства учні 9 класу разом з класним керівником Оленюком  В.О.  вирушили на екскурсію до визначних місць міста Чернівців, а саме: у Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, на Театральну площу міста та в Чернівецький обласний державний музей народної архітектури та побуту.

Першою зупинкою став Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, де учні відвідали Мармурову, Блакитну, Червону зали, церкву та парк при університеті. Учні залишилися враженими від побаченого та побажали не тільки відвідувати даний заклад з екскурсіями, але й вчитися у ньому.

Другою зупинкою стала Театральна площа міста Чернівців. Саме тут учні змогли порахувати та згадати визначних зірок нашої області.

Третьою, чи не найцікавішою зупинкою став візит  до Чернівецького обласного державного музею народної архітектури та побуту. Саме тут учні мали змогу побачити експозицію, що складається з двох архітектурно-етнографічних зон: «Хотинщина» та «Західне Подністров'я», споруди, розташовані у сформованих садибах, напівземлянки, народний одяг, тканини, селянські знаряддя праці і предмети побуту, тощо.Згодом діти відвідали розважальний центр «DEPOT-а”, де також провели незабутній час.

Бажаємо і радимо наступним поколінням випускників проводити подібні випускні заходи (екскурсії, спільні поїздки учнів, батьків та класного керівника), які справляють незабутні враження на учнів.


 

Заступник директора з ВР                                          Зінкевич Д.В.

Проглядів матеріалу: 356 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.06.2014 | Комментарії (2)

       З 16 по 20 червня 2014 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проводилася Літня школа для вчителів англійської мови. Організаторами даної Літньої школи є завідуюча центром іноземних мов та міжнародних відносин Світлана Куриш та директор Студії освіти для викладачів («СОВА») Світлана Сушко. Під час Літньої школи, в якій взяло участь близько 20 педагогів Чернівецької області, серед яких двоє вчителів англійської мови Глибоцької ЗОШ Віра Заяц та Алла Шевчук, тренери п. Альона, п. Марія та п. Ольга проводили п’ятиденні семінари для вчителів. Усі тренінги проводилися англійською мовою, інформація з методики викладання англійської мови подавалася тренерами дуже доступно, просто і цікаво. Такого формату навчання сприяє підвищенню фахової майстерності вчителів іноземних мов, спонукає до «перезагрузки» форм та методів викладання іноземної мови. «СОВА» - це кейс нових, корисних ідей, практичних навиків для викладачів, адже мета цього навчання - активна діяльність, направлена на вдосконалення роботи педагогічних працівників, підвищення їх мотивації на самовдосконалення та розвиток. 

 

Проглядів матеріалу: 419 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.06.2014 | Комментарії (0)

   «Патріотичне виховання  учнів в контексті європейського  вибору України»,- такою була тема районного семінару керівників навчальних закладів, який провели Глибоцька та Кам`янська ЗОШ 20-21 червня. Учасникам семінару було запропоновано цікавий інформаційний матеріал та насичену програму.  Райметодцентр систематизував довідкові матеріали «Україна в процесі євроінтеграції» про історію створення ЄС, символіку Євросоюзу та історію євроінтеграційних процесів в Україні. Червонодібровським НВК  підготовлено тематичну презентацію з проблеми семінару. Кам`янська ЗОШ подарувала всім стрічки з державною символікою України та ЄС, а Глибоцька ЗОШ підготувала 3 прапори: України, Європейського Союзу та Глибоччини, які вирішили підняти на найвищу вершину України – Говерлу.

Семінар розпочали з мітингу-реквієму біля пам`ятника  героям, загиблим в боях за волю і незалежність України. Поклавши квіти до підніжжя обеліска, вшанували пам`ять полеглих хвилиною мовчання. Начальник управління освіти Василь Швець у промові зауважив: «Історія нашої Батьківщини - це історія вічної боротьби за волю і незалежність. У страшні часи, коли ворог спокусився на найвищу цінність України - її цілісність і єдність, освітяни району відгукнулись на заклики про допомогу: зібрано кошти на допомогу армії, закуплено обладнання для полігону, перераховано кошти на бронежилети. У єдності – наша сила, тому сьогодні, як ніколи, важливо згуртуватись і вистояти, зберегти цілісність, єдність, соборність України. Сьогодні на найвищій вершині України замайорять прапори України, Європейського Союзу та Глибоччини, як символ єдності та сили наших патріотичних почуттів. Наше сходження на Говерлу ми присвятимо Вітчизні, її незалежності, волі та процвітанню».

Ні град, ні шквальний вітер та стрімкі, здавалось, нездоланні схили Говерли не зупинили освітян Глибоччини у їх прагненні досягти мети, тож 20 червня близько 15 години на найвищій горі України замайоріли наші прапори. До небес, до самого Бога злетіло наше щире і смиренне: «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!», та патріотичне і потужне: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля!»

Здіймаючись на Говерлу, зустрічались з багатьма туристами з різних куточків України, різного віку, та спільним для всіх було вітання і слова підтримки: «Слава Україні!», «Слава нації!», «Україна - понад усе!»

Так піднесено і патріотично завершився на Глибоччині 2013/2014 навчальний рік – найскладніший і найтрагічніший рік в історії незалежної України. Серця кожного сповнені любові до Вітчизни, болю за загиблими героями, віри і надії на мир і процвітання України. Віримо, що наші молитви почує Всевишній та в Україні запанує мир.

Проглядів матеріалу: 540 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 23.06.2014 | Комментарії (4)

     Запрошуються учні 8-10 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Прийом документів до 22 вересня 2014року. Конкурсні випробування з базових дисциплін будуть проводитись 27 вересня 2014 року  о 10 годині за окремим графіком.

Без конкурсного відбору до БМАНУМ зараховуються переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Напрямки роботи відділень Буковинської Малої академії наук:

І.       Історії

ІІ.      Наук про Землю

ІІІ.     Філософії та суспільствознавства

IV.    Фізики і астрономії    

V.     Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

VI.     Мовознавства /нові секції – російська та румунська мови)

VIІ.   Економіки

VІІІ.  Комп'ютерних наук

ІХ.    Хімії та біології

Х.      Математики

ХІ.    Екології та аграрних наук

ХІІ.   Технічних наук

Контакти:

м.Чернівці, 58029

вул.Сторожинецька, 62

ІІ поверх

тел.(0372)555-834

т/ф. (0372)573-076

E-mail: bmancv@gmail.com

Заява на вступ електронний варіант (Завантажити)

Заява на вступ паперовий варіант (Завантажити)

Проглядів матеріалу: 403 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.06.2014 | Комментарії (0)

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації щодо навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів та структури 2014/2015 навчального року.

В освітньому відомстві наголошують, що відповідно до законодавства, структуру навчального року мають встановлювати загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з місцевими органами управління освітою.

У наступному навчальному році міністерство рекомендує організувати навчальні заняття за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня до 26 грудня, ІІ семестр – з 12 січня до 29 травня.

Осінні канікули рекомендовано провести з 27 жовтня до 2 листопада, зимові - з 29 грудня до 11 січня, весняні - з 23 до 29 березня.

Навчальний рік випускників початкової, основної та старшої школи буде завершено проведенням державної підсумкової атестації.

Шкільні іспити учнів 4-х класів відбудуться у вигляді підсумкових контрольних робіт з 12 до 21 травня з трьох предметів: читання, української мови та математики.

Державна підсумкова атестація дев’ятикласників відбудеться у період з 1 до 8 червня. Випускники шкіл складуть шкільні іспити з 22 до 28 травня.

Головною новацією державної підсумкової атестації у 2014/15 навчальному році стане скорочення кількості іспитів в учнів 9-х класів з 5-ти до 3-х, а також відмова від обов’язкових збірників завдань ДПА для учнів шкіл.

Отже, державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

Вручення документів про освіту Міністерство освіти рекомендує провести для випускників 9-х класів 10 – 11 червня, 11-х класів – 30 – 31 травня.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади прийматимуть самостійно.

Також Міністерством освіти і науки надано рекомендації щодо розроблення робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на 2014/2015 навчальний рік.

Докладно про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів, а також розроблення робочих навчальних планів шкіл див. у листі МОН "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року" від 11.06.14 року.

за матеріалами http://osvita.ua/school/41571/

Проглядів матеріалу: 2328 | Завантажив: Микола | Дата: 22.06.2014 | Комментарії (0)

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що після широкого громадського обговорення було ухвалено рішення про затвердження змін до Типових навчальних планів для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. В освітньому відомстві наголосили, що були затверджені лише ті зміни, які були підтримані педагогами, учнями та батьківською громадою.

Зокрема, йдеться про відміну обов’язкового вивчення другої іноземної мови починаючи з 5-го класу в тих школах, де для цього поки що немає умов (відсутність вчителя тощо).

Водночас для навчальних закладів, де є відповідне кадрове та навчально-методичне забезпечення, а головне – бажання учнів та їхніх батьків, розроблено варіант Типових навчальних планів, який дозволяє вивчати дві іноземні мови. Години, які планувалися для вивчення другої іноземної мови, школа може спрямувати на посилення вивчення інших предметів та запровадження курсів.

Також розроблено варіант Типових навчальних планів, що передбачають вивчення мови національної меншини: болгарської, вірменської, гагаузької, івриту, корейської, кримськотатарської, молдовської, німецької, новогрецької, польської, російської, румунської, словацької, угорської (за необхідності – й інших мов). Також значно збільшено кількість годин на вивчення рідної мови у школах з навчанням мовами національних меншин.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що розроблено варіант Типових навчальних планів, яким передбачено вивчення етики чи курсів духовно-морального спрямування (християнської етики та ін.) у 5-6 класах.

"При цьому курси духовно-морального спрямування можуть впроваджуватися лише за умови письмової згоди батьків усіх учнів класу та за наявності підготовленого вчителя", - зазначають у МОН.

Перерозподілено й години на вивчення алгебри і геометрії у 7-му класі: на вивчення алгебри – 2,5 години, геометрії – 1,5.

Розроблено варіанти Типових навчальних планів для вечірніх (змінних) шкіл.

Внесено зміни і до навчальних планів для старшої школи, а саме: на півгодини збільшено час на вивчення предмета "Захист Вітчизни".

"Усі зміни підтримані учасниками Всеукраїнської наради з питань загальної середньої освіти, що відбулася в Міністерстві освіти і науки України 27 травня", - повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Оновлені навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2014 № 664.

За матеріалами  http://osvita.ua/school/41411/

Проглядів матеріалу: 2310 | Завантажив: Микола | Дата: 21.06.2014 | Комментарії (0)

     Верховна Рада України прийняла постанову «Про встановлення мораторію на закриття  загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності» від     18.06.2014   № 2922.

      245 народних депутатів, які проголосували за цю постанову, вважають неприпустимим    закриття загальноосвітніх навчальних закладів через брак коштів на їх утримання,  повідомляє офіційний портал Верховної Ради України.

   Згідно з постановою Кабінету Міністрів України необхідно:

  ·                     доручити місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого      самоврядування проаналізувати ситуацію щодо функціонування загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності у містах і сільській місцевості з урахуванням прогнозованих демографічних змін та вжити заходів призупинення їх необгрунтованої ліквідації;

·                     вжити невідкладних заходів щодо зміни умов фінансування загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності;

·                     проаналізувати хід виконання державної програми «Шкільний автобус» та передбачити в Державному бюджеті на 2015 рік збільшення коштів на її фінансування.

(За матеріалами http://pedrada.com.ua/news/gruppy/shkola/moratorijj_na_zakrittja_navchalnikh_zakladiv/)


 

Проглядів матеріалу: 375 | Завантажив: Микола | Дата: 19.06.2014 | Комментарії (0)

    У ці скорботні для України дні думки кожного свідомого громадянина-про мир, взаємодопомогу, підтримку армії, єдність нашої Батьківщини. Щодня тривають бої, щодня гинуть люди. Не оминула важка втрата і Буковину-загинули наші земляки.

18-19 червня 2014 року оголошено Днями жалоби на території Чернівецької області (розпорядження ОДА від 18.06.2014 № 278-р). Просимо забезпечити внесення змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань. Під час урочистостей з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту пропонуємо  вшанувати пам`ять про загиблих хвилиною мовчання. Просимо обмежити музично-розважальну програму урочистостей.

 

З повагою- Василь Швець, начальник управління освіти РДА

Проглядів матеріалу: 271 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.06.2014 | Комментарії (0)

      Щороку це важлива подія для кожного дошкільного підрозділу нашої країни.

         У Купському НВК ця подія завжди проходить на високому рівні.

         Ось ще один випуск 2014 року цими днями прощався з рідним дитячим садком . З першого вересня більшість з них вже будуть першокласниками.

         Відкрила свято вихователь-методист М. В. Дуган. Директор Купського НВК М. І. Лазурка вручила всім працівникам дипломи та подяки за проведену роботу на протязі року.

         Випускники  на святі танцювали, співали, читали вірші.

         Привітати своїх старших колег прийшли вихованці   молодшої та середньої груп

         На згадку про дитячий садок директор НВК, педагог-організатор та вихователі вручили своїм вихованцям-випускникам альбоми з фотографіями, дипломи, стрічки випускника та подарунки. Майбутні першокласники приймали вітання  від батьків.

         Дирекція Купського НВК висловила щиру подяку всім батькам, вихователям, працівникам дитячої установи за хорошу підготовку, зусилля, старання у проведенні чудового свята. Всі, а особливо діти будуть згадувати через роки їх перший випускний бал у житті.

                  ЕЛЕОНОРА СКІПОР, педагог-організатор Купського НВК   

 

Проглядів матеріалу: 394 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.06.2014 | Комментарії (0)

     Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку.  Настав цей довгоочікувальний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя.  Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання…

      18 червня проводжали своїх випускників у школу в дитячому садочку  Купського  НВК  №2.  З нагоди свята випускники  разом зі своїми вихователями підготували для батьків цікаву концертну програму.

                                                                         Заступник з ВР     Унгурян І.М.

Проглядів матеріалу: 318 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.06.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019