Вівторок, 25.06.2019, 18:16Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 276 277 278 279 280 ... 303 304 »

Шановні вчителі Глибоччини!

Перше і основне, чого ми навчаємо наших учнів- допомагати тим, хто в біді. Освітяни району завжди відкликаються на прохання про допомогу:  акції милосердя, безстрокова акція «Подаруй колезі життя», зініційована райкомом профспілки, завжди знаходять відгук у серцях вчителів.

Сьогодні нашої допомоги потребує вчитель багатьох освітян району та області, людина з великої літери, справжній педагог, друг і порадник не одного покоління освітян, колишній викладач Чернівецького педучилища - Михайло Григорович Стадничук. Тяжка хвороба вимагає дороговартісної операції, родина просить відгукнутись небайдужих.

Якщо б кожен студент Михайла Григоровича зміг допомогти хоч гривнею - ми б допомогли відомому педагогу, улюбленому викладачу, добрій і щирій людині!

Кошти можна перерахувати за реквізитами:

Одержувач: Стадничук Михайло Григорович

Вклад 5659424, код 1193302034

Державний академічний банк України

ТВБВ10025/008   р/р 290959009

м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 77

Код 09356307, МФО356334, 26201005659424.

РАЙОННИЙ КООРДИНАТОР ДАНОЇ ІНІЦІАТИВИ - ГОЛОВА РК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ С.І.ЛАЗУРКО (0502039912)

Милосердя та допомога ближньому-основні християнські чесноти. У ці передвеликодні дні по-особливому звучать заклики про підтримку, доброчинність, любов до ближнього. Тож будьмо милосердними і пам`ятаймо, що добро повертається сторицею.

Проглядів матеріалу: 365 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

      У вівторок, 15 квітня, жителі Західної півкулі Землі можуть побачити своїми очима досить рідкісне астрономічне явище - повне затемнення Місяця. Природний супутник Землі увійде в територію її тіні і, в той же час, не зникне з небосхилу, а забарвиться в темно-червоний колір.  Саме через багряні тони таке явище часто називають "кривавий Місяць". Це явище  наживо змогли спостерігати учні Багринівської ЗОШ. Вчитель астрономії Михайло Акатріні розповів учням, що таке «місячне затемнення». Нагадаємо, що місячне затемнення наступає, коли Місяць входить в конус тіні, що відкидається Землею. Коли природний супутник повністю входить у тінь планети, спостерігається повне місячне затемнення.

        Під час затемнення Місяць жевріє повністю і набуває темно-червоний колір. Це пояснюється тим, що він продовжує освітлюватися сонячними променями. Оскільки земна атмосфера найбільш прозора для променів червоно-помаранчевої частини спектру, то саме вони більшою мірою досягають поверхні Місяця при затемненні - це і пояснює забарвлення місячного диска. Наступні повні місячні затемнення відбудуться 8 жовтня цього року, 4 квітня і 28 вересня 2015 року.

  

 

Проглядів матеріалу: 828 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

"Життя без книги - хата без вікна "

Дмитро Павличко.

 

         З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.
         Але на превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки   не в змозі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями.

        Вже не перший рік шкільна  бібліотека  проводить  акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ ». В рамках цієї акції учні 5-Б класу зібрали 115 грн. і на ці кошти купили дві книги «Пригоди Тома Сойєра» та «Гаррі Поттер».

          14.04.2014 року учні завітали до бібліотеки і передали ці книги шкільному бібліотекарю. Під час зустричи Марія Никіфорівна ознайомила учнів з новими придбаннями бібліотеки, розповила багато цікавого про бережливе ставлення до книги як до джерела знань.

         Після відвідування бібліотеки учні вирішили і надалі приймати участь у акції, щоб поповнювати бібліотечний фонд новими цікавими книгами.

Проглядів матеріалу: 239 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

    Навчити школярів любити книжку, піклуватися про неї - завдання всіх педагогів та бібліотекарів школи. Виховання бережливого ставлення до книги - не лише економічна потреба суспільства, а, насамперед, моральне формування особистості. Дбайливе ставлення до книжки - проблема моральна. І тут потрібно об'єднати зусилля школи, сім'ї, бібліотеки. Тільки ефективна, продумана система роботи з дітьми сприятиме вихованню у них читацьких навичок та навичок умілого користування книжкою. Моральна спрямованість цієї роботи передбачає усвідомлене, дбайливе поводження з книжкою, підручником.

В Глибоцькому ліцеї пройшов рейд-операція "Живи, книго!", також у шкільній бібліотеці, в класах  проводились виховні  бесіди: "Чи знаєш ти, для чого складається фонд підручників?", "Як створюється підручник, книжка?", "Хто випускає зошити, картки, атласи?" та ін.

Під кінець навчального року, під час рейду-перевірки підручників, можна було побачити, що учні намагаються зробити все можливе, щоб книжки мали охайний, чистий вигляд. Більшість книжок були підклеєні, обгорнуті, мали закладки.

Проглядів матеріалу: 337 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

Шановні учні, студенти, батьки, колеги-освітяни! 

Сьогодні під загрозою опинилися територіальна цілісність і державний суверенітет України. Коли нашу державу намагаються силою розчленувати агресори, найкращим захистом країни є наша єдність. 

Ми, вільні громадяни вільної країни, можемо мати різні погляди чи вподобання, але збереження єдності і цілісності Батьківщини є нашим спільним завданням. Не залежно від того, якою мовою ми послуговуємося чи в якому регіоні країни проживаємо, ми є громадянами України.

Єдність країни - це  відповідальність, яка лежить сьогодні на кожному з нас: учнях, студентах, педагогах, батьках, міністрові.

Закликаю вас, друзі, не піддаватися на сепаратистські заклики, доклавши натомість усіх зусиль, щоб наша країна залишалася демократичною, суверенною, цілісною європейською державою, в якій людська гідність, громадянські права і свободи будуть гарантовані й захищені.

Україна - єдина!

 

З повагою

Міністр освіти і науки України                                                                  Сергій Квіт

Проглядів матеріалу: 284 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 394 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

     В Купському НВК №2 практичним психологом Ванзуряк Анною Василівною був проведений тренінг «Все у твоїх руках!».
Мета: усвідомити понят­тя «здоров'я», використовую­чи активні форми роботи, проаналізувати стан власного здоров'я, з'ясувати чинники, які позитивно та негативно впливають на стан здоров'я, показати цінність здоров'я для особистості, розробити реко­мендації стосовно збереження власного здоров'я, розвивати мислення, творчість, уяву та фантазію учнів, спонукати ро­бити усвідомлений вибір.
На занняті були використані такі вправи: «Коло здоров'я», «Сонечко», «Чому потрібно бути здоровим...» (переваги здорового способу життя), мозковий штурм, «Модель здоров’я»,  «З'ясування причин, що …», «Міф і реальність»,  «Залежність»,  «Терези»,  «Торбинка напам'ять»,  «Ситуація», «Символ життя».
Учні мали змогу переглянути повчальну презентацію « Я хочу бути здоровим».
Заняття завершилось притчею «Все за­лежить від тебе».

 

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

     Команда Глибоцького ліцею бере участь у Всеукраїнському турнірі "Обніміться брати мої". 10 квітня відбувся перший тур змагань "Тарас Шевченко і література". 
Склад команди:
Ванзуряк Олександр - капітан,
Котюк Сергій,
Бабина Анастасія,
Тоненчук Вікторія,
Сигидін Андрій.
Проглядів матеріалу: 253 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

    У Кам’янській ЗОШ  проводилось анкетування учнів: « Мотивація до навчання» на запит,  (Катеренюк Р.Г. класного керівника 6 – Б класу до практичного психолога Телегуз Т.Д.),  у якому прийняли участь 25 респондентів. За результатами дослідження можемо сказати що :

1     18 ( 72,0%)  з радістю відвідують школу ;   14 ( 56,0%) дуже подобається вчитися у школі.

   На запитання: « Що  найчастіше ви відчуваєте від навчання?» -  18 ( 72,0%)  відповіли що відчувають  задоволення.

 

 

Проглядів матеріалу: 325 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

      З 07 по 11 квітня  2014 року у  Купському НВк №2 відбувся предметний тиждень біології.Основною метою проведення тижня біології є: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався і привернути увагу тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень біології може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв'язки між різними віковими групами.

В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

 У понеділок, 7 квітня, на лінійці було оголошено про відкриття тижня біології, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. Після уроків було проведено позакласний захід «Ярмарка здоров’я», де учні 5-9 класів подорожували по павільйонах ярмарку, виконували завдання ведучих, дізнавалися про корисні поради щодо зміцнення свого здоров’я. Найкраще впоралися з усіма завданнями учні 9 класу, другими були учні 7 класу, третє місце розділили дві команди учнів 5-6 і 8 класів.

 У вівторок, 8 квітня, відбувся конкурс стін газет серед учнів 5-11 класів.

 У середу,  9 квітня, була проведена  Інтелектуальна гра « Щасливий випадок » між командами  5-11 класів. Під час гри учні згадали видове різноманіття живих організмів нашої місцевості, складали ребуси про первоцвіти. Впродовж гри між командами велась запекла боротьба і все ж у кінці гри перемогла  «дружба».

Крім того цього дня було проведено КВК вікторина з природознавства між командами хлопців і дівчат 5-6 класів. Під час гри учні згадали основні поняття з курсу природознавства. Учні добре справилися з домашнім завдання придумати казку на екологічну тематику. Перемогу в даному змаганні отримала команда дівчат.

У четвер,  10 квітня, відбулося свято «Зимуючих птахів» для учнів 1-6 класів. Під час свята учні дізналися про різноманіття зимуючих птахів, про їхню поведінку, послухали звуки птахів, розказували вірщі. Найцікавішою для учнів виявилася гра «Синички стрибунці».

Також цього дня було проведено Конкурс малюнків на природничу тематику серед учнів 5 -010 класів.

 У п'ятницю, 11 ківтня,  відбулася виставка плакатів на тему «Вірусні хвороби і їх профілактика», підбиття підсумків тижня та нагородження переможців.

        Заступник директора з НВР  Кирстюк О.М.

    

 

Проглядів матеріалу: 555 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

Є святкових днів багато
На листах календаря,
А між ними наше свято –
„Вшанування Букваря”.
День вітання і прощання –
Свято перших букварів.
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів.

    Нещодавно у 1-В класу Глибоцького ліцею відбулося свято „Прощавай, Букварику!”. Класний керівник Богдан Валентина Дмитрівна підготувала цікавий концерт з танцями, піснями, гумористичними сценками. В гості до першачків завітали Букварик, та підручники з 2-го класу Читанка, Музика, Математика та Рідна мова. Першачки висловили щирі слова вдячності своїй першій книжечці та відсвяткували 430 день народження нашої першої книги – Букваря.
Всі гості та учасники отримали море задоволення та заряд гарного настрою.
 
       
Проглядів матеріалу: 401 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1556 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.04.2014 | Комментарії (1)

  

  

  

Проглядів матеріалу: 403 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 12.04.2014 | Комментарії (0)

       Під такою назвою пройшов у Багринівської ЗОШ тиждень. Тиждень був приурочений до Всесвітнього дня авіації і космонавтики. Як відомо, 12 квітня, в 1961 році громадянин СРСР майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, який тривав 108 хвилин.

В рамках тижня пройшли конкурси, лекції, перегляд фільмів, виставки. Яскраві успіхи космонавтики - закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі. Вчитель астрономії провів урок «Космонавтика у нумізматиці та філателії». Учнів було цікаво подивитися на чарівні монети та марки різних країн. Також учням був продемонстрований фільм «Гравітація». 

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАЇ) 12 квітня відзначається як «Всесвітній день авіації та космонавтики».В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97, його святкування відповідно проводиться щорічно 12 квітня. Пізніше, 7-го квітня 2011-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН, була прийнята відповідна резолюція № 65/271, в якій 12-е квітня проголошено Міжнародним днем польоту людини в космос.

На закриті тижня директор школи сказав: «Враховуючи ризики, фізичні та інтелектуальні навантаження, гіганську працю і безпрецедентну самовідданість всіх, хто створював для нашого людства цю сміливу можливість, хотілося б побажати в цей День всім нам спокою і впевненості. Досягнувши космосу ми лише зробили ще один крок, а скільки їх буде ще?»

 

  

 

Проглядів матеріалу: 377 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 12.04.2014 | Комментарії (0)

   У четвер, 10 квітня,  десятки небайдужих учнів Глибоцького ліцею разом із вчителями зібралися щоб висадити сотню молодих дерев,  алею пам’яті Героїв «Небесної Сотні». Відтак, висаджені дерева нагадуватимуть жителям про ту ціну, яку довелося заплатити народові у боротьбі з «режимом». А також про жертви людей, які поклали власні життя за нові цінності для суспільства там, на Майдані.
Проглядів матеріалу: 330 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.04.2014 | Комментарії (0)

     З  7 по 11 квітня  2014 року в  дошкільній  групі   Купського  НВК №2 відбувся  тиждень знань  з  основ  безпеки  життєдіяльності.Основною метою проведення тижня є:
- підвищення ефективності навчально-виховної роботи з дітьми з питань  - особистої безпеки та захисту життя;

- поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;

- пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків та їх дітей;

- інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини.

В рамках цього тижня були проведені такі заходи:    ТИСНИ ТУТ !

Проглядів матеріалу: 215 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2014 | Комментарії (0)

            В цей день потрібно жартувати,

            І людей усіх вітати!

           Адже сенс у цьому є,

          Хто жартує – той живе!

    Людські проблеми, негаразди  просто через край і так кожного дня. Як з цим боротися?  Тільки сміхом. Коли тільки засмієшся у відповідь на усілякі негаразди - так все і минеться. Світ сміху – це особливий світ. Це світ, у якому зажурені очі раптом починають сміятися. .Той, хто любить сміятися, хто сприймає життя іронічно, ніколи не захворіє .

Учень10-го класу Йорданештської  ЗОШ I-III ст.- Карч Іван теж такої думки. Своїм виступом  у районному етапі обласного фестивалю – конкурсу читців – гумористів «Буковинські пересмішники» , зайнявши I- місце, довів, що має справжній дар від Бога. Він упевнений, що сміх подовжує життя.

Усмішка і сміх – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого.

 

Проглядів матеріалу: 340 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2014 | Комментарії (0)

   10 квітня в Купському НВК №2 практичним психологом Ванзуряк Анною Василівною був проведений тренінг з учнями 4 класу «Справжній друг. Який він?». Метою тренінгу було довести до дитини важливість слів «дружба», «товаришування»; виробляти в учнів правила товаришування, вчити їх розуміти один одного, аналізувати думки, вчинки своїх товаришів, виробляти такі риси характеру, які допомагають миритись, відповідально ставитись до своїх вчинків, жити в мирі та злагоді. Розвивати мовлення, увагу, вміння складати план дій, аналізувати думки, вчинки. Виховувати товариськість, доброту, бажання виручати товариша з біди, розкрити переваги добра над злом, щирості над хитрістю.

   Тренінгове заняття розпочалось з вірша. На занятті був присутній казковий герой Дружок. Були використані такі вправи: «Мікрофон», «Сонечко», «Очікування», «Займи позицію», «Бінго», «Гарячи стілець», «Знайди собі друзів», «Заспівай пісню», «Мирилка», «Продовж прислів’я», «Впізнай мого друга». «Так чи ні». Учні залишилися задоволеними від проведеного заняття.

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2014 | Комментарії (0)

     Сьогодні, 11 квітня 2014 року, в приміщені актового залу Глибоцького ліцею, під головуванням начальника управління освіти Глибоцької РДА  Василя Григоровича Швеця відбулася колегія управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, в якій взяли участь працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними навчальними закладами, головні спецалісти управління освіти, керуючий справами Глибоцької райради Бужак А.Г.

  Згідно порядку денного,  розглядались питання:

1.  Про стан викладання та результати  моніторингу рівнів навчальних досягнень учнів ЗНЗ району у 2013/2014 н.р. з румунської мови та літератури (румунської та світової). Доповідач Міхай Д.М. – головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу ,    інспектування навчальних закладів.

2 .  Про стан розвитку дошкільної освіти в районі. Доповідач Петрик Л.В. -  методист райметодцентру.

3 . Про підсумки участі учнів ЗНЗ району у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних дисциплін. Доповідач Герчак А.І. – методист райметодцентру.

По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань. Рішення колегії покликані покращити діяльність ЗНЗ та ДНЗ.

Проект рішення «Про вивчення стану викладання, рівня знань, умінь та навичок з румунської мови і літератури (румунської та світової), наслідки моніторингу навчальних досягнень учнів ЗНЗ району у 2013/2014 н.р.»

Проект рішення колегії «Про підсумки участі учнів ЗНЗ району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін»

Проект рішення колегії «Про стан розвитку дошкільної освіти в районі»

Проглядів матеріалу: 593 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2014 | Комментарії (0)

     «Пізнай себе» - саме такою була тема тренінгового заняття, яке провела соціальний педагог Молодійської ЗОШ Куцак Т.Л. в 11-б класі. Метою заняття було формування позитивного ставлення до себе ідо інших.

Діти виконали такі вправи як: «Бінго», «Грамота», «Усі ми - різні», «Плутанина», «Мої поради», «Усе одно ти молодець».

Під час вправи «Мої поради» учні по черзі говорили про свої недоліки. Вони давали поради своїм однокласникам як виправити ці недоліки. Писали похвальні грамоти собі і вказували зо що вони її отримують. Кожен з учасників заняття знайшов в собі щось позитивне за що їх можна було похвалити. Дізналися більше одне про одного.

Вправою прощання було утворення учнями правою рукою зірочки, щоб передати тепло рук один одному.  

          

Проглядів матеріалу: 337 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019