Четвер, 18.04.2024, 18:44















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 276 277 278 279 280 ... 351 352 »

    Добре кажуть, що «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

     20 лютого учні, вчителі Стерченської ЗОШ І-ІІІст. зібрались на лінійку –реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» приуроченій вшануванню пам’яті Небесної Сотні, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. І саме тут, сьогодні, сказати «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»

 По класам пройшов  єдиний  урок на тему: «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні». Учні запалили свічу пам’яті і вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

 Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

Проглядів матеріалу: 425 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

    Ще рік тому такі вигуки, як «Слава Україні! Героям слава!» були просто вітальними словами… лише словами, якими розпочинали свою промову численні оратори зі сцен Майданів не лише на теренах нашої держави. Але наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – Небесна Сотня. «Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим синам української нації, котрі у найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх у цій країні, а також є свідченням справжнього патріотичного подвигу.

 19 лютого учнями Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ст. спільно з працівниками культури була організована година пам’яті  «Герої не вмирають» на яку була запрошена  місцева поетеса Олександра Григорівна Возняк-Приходько. Олександра Григорівна поділилася з присутніми добіркою віршів на тему подій на Майдані 2013-2014 рр. Екскурс  у події 2013 року розпочав вчитель історії М.М. Возняк. Після чого  хвилиною мовчання та запалюванням свічок, під звуки старої лемківської пісні «Гей, пливе кача…» у виконанні сім’ї Тихон,  присутні пригадали всіх героїв Небесної Сотні поіменно, для яких пісня стала гімном.

Коли перед очима зринають кадри із по-

раненими та вбитими героями, проглядаю-

чи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм

у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло

ми положим за нашу свободу» став для су-

часної історії української нації не просто

словами з гімну.

Небесна Сотня віддала життя за кожного

з нас, за нашу гідність! Не забуваймо про це!

Вічна пам’ять!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

 Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок до нового життя, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.

Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж останього року, не залишили байдужими. Цей рік переписав сторінки історії України. Ми на порозі нових змін, нового майбутнього. Але якою ціною?

20 лютого   учні Димківського НВК вшанували пам'ять Небесної сотні під гаслом «Герої не вмирають»: провели  урочисту лінійку-реквієм, тематичний урок для старшокласників та організували патріотичний флеш-моб. Патріотичне дійство відбувалося біля «Зеленої Криниці Людяності» пам’яті Небесної Сотні.

Головата Крістіна, учениця 10-го класу, підготувала доповідь про мрію українського народу про вступ до ЄС, про початок акцій непокори та про головні події Євромайдану. Попович Лаура, учениця 10-го, класу прочитала присутнім свій вірш, присвячений мужнім героям України. П’ятикласники продекламували уривки з віршів про славних учасників Революції Гідності учениці 6-го класу Сандуляк Аделіни, в пам’ять про них запалили свічки. Старшокласниці виконали «Молитву за Україну». Організувала лінійку заступник директора з навчально-виховної роботи Світик О.Ф.

На уроці учні переглянули відеоролик "Всім полеглим героям Майдану й АТО".

Тримаючись за руки учні помолились й попросили у Господа миру в Україні. В кінці запалили свічку пам'яті та вшанували ГЕРОЇВ Небесної сотні хвилиною мовчання...

Мільйони українців віддали життя за свою націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескорена і вільна! Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга захистити рідну землю, бо Україна – єдина країна!

 
СЛАВА УКРАЇНІ!
 

Постевка Д.Д. -

вчитель історії та правознавства

Димківського НВК

 

 

Проглядів матеріалу: 501 | Завантажив: margareta | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

    Колись це буде сторінка історії у підручниках. Майдан. Це слово тепер звучить не на папері. Ні в телевізійних передачах. Це слово звучить в наших серцях та в нашій пам’яті.

Майдан! Небесна Сотня! Україна! Герої не вмирають! Ці слова стали символом гідності, мужності, пам’яті, героїзму…

 У зв’язку з річницею подій на Майдані у всіх закладах країни проводились та проводяться ряд заходів присвяченим цим подіям.

         У Купському НВК на протязі тижня провели різні заходи. Насамперед ми підготували виставку газет, журналів, буклетів, малюнків, фотографій з цієї тематики. Всі учні школи мали можливість з нею ознайомитись. У всіх класах були проведенні так названі Уроки пам’яті. Класоводи та класні керівники провели бесіди та дискусії. У всіх класних куточках є патріотичний розділ,  де розміщенні різні дані (фото, інформації, повідомлення, символічні стрічки, вірші та пісні). Учні вивчили та декламували під час проведення класних годин вірші на патріотичну  тему. На початку кожного робочого дня на протязі  тижня перед початком першого уроку ми вшановували пам'ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Цими днями ми згадали ту незабутню зустріч з майором міліцій патрульної служби, нашого односельця та колишнього учня нашої школи Петра Цибуляка. Фотографії що ми зробили тоді на пам'ять та ті матеріали що були надруковані у засобах масової інформації а також прапор привезений з зони АТО всі зберігаються в нашій школі поруч з нашим патріотичним стендом. Всі учні та вчителі школи переглянули фільм про події Майдану 2014 року.

        Елеонора Скіпор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Проглядів матеріалу: 465 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

    Сьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

З метою вшанування пам’яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні 20 лютого 2015 року вчителі та учні нашого ліцею провели години спілкування,  інформаційні хвилини, лінійку, де запалили свічку пам’яті,  схиливши голови у жалобі, хвилиною мочання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє та свободу українського народу.

У шкільній бібліотеці оформлено інформаційно-тематичну виставку на тему : « Герої Небесної сотні».

Левчук Аліна Георгіївна – педагог – організатор Карапчівського ліцею

 

 

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

   Події 2013-2014 років не залишили байдужим нікого в Україні та потребують осмислення. Але безперечним залишається одне – мужність громадян, які вийшли на Майдан Незалежності в Києві аби відстояти право українського народу на самовизначення.
Досі невідомо, скільки людей входить до Небесної сотні, адже це не тільки ті, кого вбили в центрі Києва в кінці лютого. З початку Євромайдану багато людей пропали без вісті чи були замордовані у різних куточках України. Але термін Небесна сотня з'явився саме після найзапекліших боїв на Майдані Незалежності.

Проведення єдиного уроку «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні» відбулося в Червонодібровському НВК 19 лютого. Діти вшанували пам`ять загиблих героїв хвилиною мовчання, під запалені свічі памяті декламували вірші, також було переглянуто відео,присвячене пам`яті героям та тим трагічним подіям.

Проглядів матеріалу: 518 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 930 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

Небесна Сотня –

То в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная,

Свою дитину.

   18 лютого у Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася лінійка  вшанування пам'яті Небесної Сотні. Директор школи Шапка Флоря Аурелович виступив з промовою про Героїв Майдану, які полягли за світле майбутнє України.

Небесній Сотні, впавшим мертвими за світле майбутнє України, учні присвятили  хвилину мовчання.

В цей же день, в рамках шанування Героїв Небесної Сотні була проведена відкрита виховна година : «Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!» у якій брали участь учні з 5 по 11 класів. Вони закликали згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» ведучий запалив свічку і передав її учням по колу. Світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради  справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!
                                                   

                                                                     Педагог-організатор Малеон Л.І.

Проглядів матеріалу: 491 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

Учитель наче диригент,

Його оркестр – це його діти,

Урок – це чарівний момент,

Де можна щиро порадіти.

Бо діти, ніби мудреці

Працюють і відповідають

І радісні хвилини ці,

Що так частенько випадають.

Учитель! Твій оркестр звучить!

І буде жити поки й віку,

Яке це щастя – просто жить…

То ж хай оркестр звучить без ліку!...

   19 лютого  в Нижньосиньовецькій  ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День відкритих дверей. Відвідала заклад методист управління освіти Глибоцької РДА Колесник Альона Іванівна. Девізом цього заходу стали слова Єжи Леца: «Дитина – це єдиний геній серед сірих буденних людей».   Вчителі, що готуються до атестації у цьому навчальному році творчо підійшли до вирішення усіх проблем, якими переповнене шкільне життя  та провели цікаві відкриті уроки :

 - з румунського читання  в 2 класі, вчитель- спеціаліст Романюк Ольга Георгіївна;

  - з української мови  в 8 класі,вчитель- спеціаліст І категорії Педурару Алла Георгіївна;

   - з  біології в 9 класі,вчитель - спеціаліст вищої категорії  Дамаскін Лариса Георгіївна ;

   - з всесвітньої історії в 11  класі вчитель-спеціаліст І категорії Дамаскін Віталій Іванович;

  -  позакласний захід - інсценізація уривку з п’єси   В.Александрі «Rusaliile»- вчитель-спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти»   Атодиресі Віоріка Василівна.

 Педагоги продемонстрували  уміння створювати для кожного учня ситуацію успіху, показали присутнім, що кожна дитина унікальна, неповторна і має особливе призначення на Землі. Вони  уміло використали у своїй діяльності цілий калейдоскоп різних цікавих форм та методів роботи, як традиційних, так і інноваційних із застосуванням ІКТ.

Відчувається, що кожний педагог працює над підвищенням свого фахового рівня, постійно вдосконалюється, адже вчитель, який зупинився – вже відстав.

День відкритих дверей завершився, але, як сказала Л.Костенко, «кожний фініш – це, по суті, старт». У нас попереду ще чимало показових уроків, моменти яких вже народжуються в наших душах.

Учителем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Учитель лише той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить!

                      Заступник директора з навчально-виховної роботи  Лерка О.Є.

 

Проглядів матеріалу: 462 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

      Тиждень педагогічної майстерності в Турятському НВК проходив 16-20 лютого. Дирекція НВК, методична рада, атестаційна комісія, тісно співпрацюючи, постійно звертають увагу на підвищення професійної якості педагога, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури.          Враховуючи  можливості кожного вчителя, вихователя, бібліотекаря, були створені  умови для того, щоб педпрацівники показали свій професійний рівень. Відкриті уроки, виховні заходи, заняття в групах продовженого дня та дошкільної ланки показали, що кожен відповідає займаній посаді, категоріям та  заслуговує їх підвищення.

Атестується в цьому році Амоші М.Д., педагогічна майстерність якої висока. Марія Дмитрівна  є наставником молодої вчительки української мови і літератури  Громей Ю.В., яка атестується вперше. Її урок «Жіноча доля в творчості Т.Г.Шевченка. Поема «Катерина» в 9-Б відповідає усім вимогам сучасності.

 Вчителі початкової ланки Бока Т.М., Суружіу О.С. провели відкриті уроки у 4-Б і 1-Б класах, вихователь ГПД Дудуц В.В.  та бібліотекар Кіфірюк С.Г. – виховні заходи у 1-х і 6-Б класах,  молода вчителька світової літератури Троєцька Н.І. – інтегрований урок у 7 класі, вихователі дошкільної ланки – заняття - Тарабас В.Д. в старшій групі «Птахи – наші друзі», Корсей Л.І. в середній групі «Найдорожча в світі Україна», Гуштюк І.Г.  в молодшій підгрупі «Машина».

 Також проводилися анкетування, співбесіди з вчителями, які атестуються, засідання шкільних методичних об’єднань.

Закінчується тиждень засіданням методичної ради.

                                        

Проглядів матеріалу: 512 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

       Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

Конкурс «Патріот»є дуже популярним в Україні. Кожного року в ньому беруть участь учні з усіх областей України. Цьогоріч конкурс «Патріот» відбувся у четвер, 12 лютого 2015 року. Стати учасниками конкурсу мали можливість всі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться у десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну. Цей конкурс дає можливість дітям з різних міст та селищ змагатися один з одним, не виходячи зі свого навчального закладу. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання, не вимагає від учителя особливих зусиль.

 Учні Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів також долучилися до участі у конкурсі.

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

       Навіщо ми ходимо в театр, навіщо ми так любимо театр? Тому що він освіжає нашу душу ... потужними і різноманітними враженнями ... і відкриває нам новий і дивний світ пристрастей і життя!

                                           В.Г. Белінський

        У наш складний, насичений проблемами час, вкрай необхідно відволіктися від буденного життя, отримати позитивні емоції, нові враження.  Саме з цією метою у суботу, 14 лютого, члени профспілкової організації управління освіти  відвідали Чернівецький академічний музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської та насолоджувалися  виставою «Срібний павук». Впродовж всієї вистави події, які відбувалися на сцені заворожували , тим паче вони щільно переплітаються з подіями сьогодення.

        Поїздка до театру ще раз підтвердила, що мистецтво покликане дарувати людині насолоду. Адже похід у театр дав можливість всім нам переживати найрізноманітніші події разом з акторами та їх персонажами: сміятися і плакати, відчувати емоційне піднесення та просто отримувати насолоду від акторської гри.

       

Проглядів матеріалу: 588 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

        Відвідування театру – це свято, яке вносить у наше життя різноманітність і красу. Саме такою була неділя, 15 лютого, для нас, учнів 9-го класу Димківського НВК. В цей день вчителем художньої культури та класним керівником для нас була організована поїздка в Чернівецький академічний музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської на виставу «Різдвяна ніч» за М.Гоголем.

       Після перегляду вистави було помітно, що гра акторів справила незабутнє враження на нас, школярів, які вперше поринули в атмосферу театрального дійства. Тому ми хочемо поділитися своїми враженнями.

        Івана та Ігоря вразила будівля театру з вишуканим інтер’єром, одягненим у позолоту, запам’ятається надовго і сама поїздка, в колі найкращих друзів. Костя Андрієш із захопленням поділився, що вистава була дуже цікавою і пізнавальною. Особливе враження справили талановиті актори, які на сцені проживали життя своїх героїв.

      Барбаза Василь: « Мені запам’яталися такі персонажі як Вакула і чорт, яких майстерно і захоплююче  зіграли актори театру. Перегляд вистави додав нам всім веселого настрою, позитивних емоцій і бажання повернутися ще в театр».

    Паламарюк Міхаєла: «… було дуже цікаво , особливо сподобалась гра акторів. Під час антракту ми з друзями обмінялися своїми враженнями. Я переконана, що при першій же нагоді з радістю погоджуся ще відвідати театр».

    Савчук Аліна: « Коли ми переступили поріг театру всіх переповнило почуття радості, бо сама  будівля надзвичайно гарна і велична. Мені дуже сподобалася ця поїздка. Сподіваюся, що  не остання.»

 

      Пізнання театрального мистецтва – це можливість доторкнутися до прекрасного . Нові емоції, незабутні враження і, врешті-решт, можливість такого необхідного спілкування з друзями за межами школи спонукають нас до нового пізнання і навчання.

                                                                        Учні 9-го класу Димківського НВК

Проглядів матеріалу: 507 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

      «Пізнай себе, свій рід, свій нарід – і ти побачиш свій шлях у житті…» - такий заповіт залишив своїм нащадкам видатний український філософ Григорій Савич Сковорода. І ці його слова залишаються актуальними понад два століття. Тільки пізнаючи свою країну, її народ, історію, культуру, традиції ми можемо ідентифікувати себе українцями.

У рамках всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Пізнай свою країну» вихованці Глибоцького Центру туризму і краєзнавства провели триденну екскурсійну подорож на Волині. До складу групи увійшли учні Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., всього 19 осіб.

Неабияке враження у юних краєзнавців викликало знайомство зі столицею Волині – древнім Луцьком. Про те, що мешканці міста з пошаною і гордістю відносяться до своєї історії та самобутності, свідчать назви ошатних вулиць та майданів, встановлені чимало пам’ятників видатним діячам краю. Шанують волиняни пам’ять про своїх земляків - сучасних героїв та патріотів України, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави під час революції гідності на Майдані в Києві та загинули на Сході України. Про це свідчать безліч свічок, лампадок і квітів, які приносять люди до портретів загиблих героїв на площах та у храмах. Про минулорічні події розповіли нам під час знайомства з виставкою «Герої не вмирають» у Луцькому краєзнавчому музею, де представлені особисті речі волинських героїв: шоломи, щити, книги, фотографії тощо.

За короткий час ми відвідали десять музеїв. Більшість з них є особливими не тільки для західних регіонів, але і для всієї України. У музеї Волинської ікони нам представили унікальну колекцію волинського іконопису, основу якої складають ікони XVI – XVIII століть. Перлиною музею є унікальна пам’ятка візантійського мистецтва Холмська Чудотворна ікона Божої Матері ХІ-ХІІ століть. Ікона зберігається у окремій кімнаті, обладнаній як каплиця, і біля неї часто проводяться Богослужіння та молебні. Тож і наша група молилася до Матері Божої за нашу Україну, за її народ, мир і злагоду у нашій державі.

Змістовною та пізнавальною була екскурсія до Луцького замку, який у списку семи чудес України посідає перше місце. Замок Любарта, як його ще називають, збудований у другій половині XIV ст., до наших днів виглядає надзвичайно гарним та поважним. У 1429 році саме у стінах цього замку відбувся з’їзд монархів Європи – подія, яка залишається однією з найцікавіших сторінок історії не тільки Луцька, але і всієї України. У замку зібрана колекція дзвонів, виставлені експонати бойової техніки середньовіччя, у галереях В’їзної вежі знаходяться виставки «Старожитності Луцька», «Старовинні карти Луцька та Волині», «Плитниця». Про перебування у замку першодрукаря Івана Федорова розповіли нам у музеї книги. Тут ми побачили унікальні стародруки, які датуються XVIІ-ХХ ст., та реконструйований друкарський верстат, якому понад чотириста років. У приміщенні луцького суду, що на території замку, свою діяльність розпочав майбутній гетьман України Іван Виговський. Неабияку естетичну насолоду викликало у нас знайомство із шедеврами мистецтва, представленими у художньому музеї. Закінчили знайомство з Луцьким замком, спустившись у підземелля, де археологами законсервовані залишки церкви Іоанна Богослова – одного з найдавніших храмів України, збудованого у другій половині ХІІ століття.

Екскурсія до регіонального музею військової техніки викликала жвавий інтерес у наших юнаків. Працівник музею ознайомив нас з з чималою колекцією, зібраною на території: танки, бронетранспортери, гармати, зенітні установки, військові вантажівки, а також літаки і гелікоптери. Майбутні захисники України спробували розбирати і збирати автомати і пістолети.

У музею Луцького братства ми дізналися про історію виникнення та діяльність однієї з найвизначніших громадсько-релігійних та культурно-освітніх організацій українського народу – Хрестовоздвиженського братства шляхтичів Волині. Екскурсовод Олена Бірюліна розповіла про шляхетність, патріотизм, любов до України луцьких братчиків, які боролися за збереження національної православної віри, мови, культури й письма, коли Україна не мала своєї незалежності. Луцькими братчиками були свого часу митрополит Петро Могила, гетьман Петро Конашевич, поет і громадський діяч Данило Братковський, засновниця київської школи братчиків Галшка Гулевичівна, батько Лесі Українки Петро Косач, мати гетьмана Мазепи.

Перлиною екскурсійної поїздки було відвідування музею – садиби видатної української поетеси Лесі Українки у селі Колодяжне, де понад 50 років прожила родина Косачів. Тут все нам розповідало про Лесю: «білий» будиночок, у якому вона жила, її рояль, письмовий стіл, дзеркало, книжкова поличка з улюбленими книжками і навіть букетик із засушених квітів, які Леся привезла з Криму. Після знайомства з меморіальною та літературною експозицією музею, ми мали змогу пройтися доріжками, якими любила гуляти Леся Українка, помилуватися ставком у родинному саду, відпочити під розлогим кущем дерену, який посадила поетеса.

У вечорі учасників подорожі чекала приємна зустріч із героями славнозвісної комедії Михайла Старицького - у Луцькому драматичному театрі ім. Тараса Шевченка ми відвідали виставу «За двома зайцями», присвячену 130-ій річниці з дня написання твору.

Знайомство з «синьоокою» Волинню залишило чимало приємних спогадів. Натхненні такою красою, школярі повернулися додому, щоб поділитися враженнями зі своїми батьками, друзями, однокласниками. А тому хочу подякувати працівникам і директору Волинського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за сприяння та організацію екскурсійної подорожі для наших вихованців.

На черзі нові мандри та знайомство з визначними пам’ятками України. Саме таке завдання ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 492 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2015 | Комментарії (0)

     17/02/2015, з метою профілактики вживання підлітками психоактивних речовин та підвищення рівня усвідомлення негативних наслідків цього явища, психологічною службою Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. було організовано для учнів 8-11-х  кл. перегляд фільму «Чорно-біле кіно».

Проект всеукраїнського масштабу «Чорно-біле кіно», фільм про шкоду наркотиків та алкоголю у підлітковому віці унікальний тим, що творять його самі ж підлітки, ідея фільму полягає у тому, щоб показати школярам дві сторони медалі та дати можливість зробити свій вибір.

По завершенню перегляду учні мали змогу поділитися свої думками та емоціями.

Школярі відзначили, що сюжет фільму побудований на грі контрастів. У чорному кольорі показано до чого призводить вживання алкоголю і наркотиків. У білому – якби могло бути, якби підлітки не спокусилися на шкідливі звички та зробили інший вибір.

Проглядів матеріалу: 559 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2015 | Комментарії (0)

    В Купському НВК №2 практичним психологом Ванзуряк Анною Василівною, був проведений тренінг з учнями 8 класу на тему: «Вчимося толерантності». Останнім часом стало модним говорити про толерантність. Для нашої свідомості поняття "толерантність" незвичне. Нам ближче наше слово – "терпимість". Толерантність – терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її перевагами і недоліками. Розвитку толерантності сприяє справжній інтерес до людини, збагнення його емоційного стану, життєвий досвід.

 Тренінг розпочався з міні-лекції психолога про толерантність. Дуже цікавою та змістовною  була притча про аксакала. Учні з великим задоволенням брали участь в таких вправах: «Чи ми схожі?»,   «Що таке толерантність?»,  «Імпульс», «Про толерантність»,  «Як проявляти толерантність»,  «Біла ворона», «Потрапити в коло»

У світі поширюється рух за толерантність, бо вона є необхідною умовою миру і демократії. Наш український народ неодноразово виявляв свою терпимість до інакодумців, здатність до компромісу, вміння виходити із проблемних ситуацій. Толерантність не є вродженою рисою характеру, її потрібно виховувати в себе з дитинства.

Практичний психолог Ванзуряк Анна Василівна

 

Проглядів матеріалу: 479 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2015 | Комментарії (0)

  Важливою складовою особистісного становлення дитини дошкільного віку є формування її духовно-моральної культури. Особливої актуальності сьогодні набуває виховання уявлень про добро, милосердя, справедливість, патріотизм, чуйність, ввічливість.

   Зважаючи на це педагоги Кам’янського ДНЗ з вихованцями старших груп сьогодні, в День спонтанного прояву доброти, завітали до колишньої виховательки закладу, нині хворої, Кирстюк Марії Георгіївни. Діти принесли Марії Георгіївні гостинці, подарунки виготовлені власноруч, прочитали їй вірші, розпитували про здоров’я.  Цікавою для дошкільнят була розповідь-згадка про трудову діяльність  Кирстюк М.Г. в садку.

                                                                  Вихователь –методист Домніка Балан

 

 

Проглядів матеріалу: 427 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2015 | Комментарії (0)

     Сиротюк Алла Костянтинівана

(wiki.iteach.com.ua ) -  кращий вчитель правознавства, педагог Глибоцького ліцею, успішно представила свій проект та сьогодні демонструватиме майстер - клас. Щирі вітання Аллі Костянтинівні. Вона провела конкурсний урок та успішно подолала усі випробування. Чекаємо результатів та дякуємо Вам, вчителю!

 

 

 

 

 

 

 

Карпюк Домніка Георгіївна

http://karpiukdg.ucoz.ua/ ) - вчитель української мови Кам"янської ЗОШ   ознайомила журі з проектом. Готується до майстер - класу. Сьогодні у Домніки Георгіївни-зоряний час: урок- основне випробування фахової майстерності. Хай щастить!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Козачук Ольга Олександрівна

(http://kozachukolga.at.ua) - цікаво представила проектну діяльність на уроках хімії. Своїм майстер- класом вчителька продовжить презентацію власних педагогічних надбань. Для Ольги Олександрівни сьогодні найважливіший день: незабаром вона дізнається, який урок проводитиме завтра. Тож хай фортуна буде на Вашій стороні.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Поліщук Наталія Миколаївна

(http://polishchuknata.at.ua/ ) - презентувала творчі проекти з образотворчого мистецтва. Попереду - майстер - клас справжнього  майстра педагогічної справи. Перший урок у перший день-так пощастило Наталі Миколаївні! ЇЇ урок був маленьким шедевром педагогічного мистецтва. Вітаємо з успішним виступом на конкурсі кращих з кращих! 

 

 

 

 

 

Успіхів  вам, наші найкращі!

Проглядів матеріалу: 725 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2015 | Комментарії (0)

  12 лютого 2015 року лідери Старововчинецького учнівського об’єднання «Роксоланія» мали можливість стати учасниками Всеукраїнської інтернет – конференції лідерів учнівського самоврядування на тему «Здоров’я дитини сьогодні – здоров’я нації завтра». Серед поданих до участі понад 90 проектів на дану тему учениця нашого ліцею Качуляк Олександра  захищала  проект  «Здоров'язберігаючі проектні технології – основа виховання здорового учня». Роксоланці мали можливість ознайомитися з проектами лідерів як Чернівецької області так і інших областей України! Приємним було спілкування з лідерами України! Здоров’я Всім!

  

 

Проглядів матеріалу: 508 | Завантажив: Жанет | Дата: 19.02.2015 | Комментарії (0)

      17 лютого 2015 року гуртківці Будинку творчості дітей та юнацтва та Центру туризму і краєзнавства – учні Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ –  об`єдналися, щоб завітати до воїнів, які проходять реабілітацію у Військовому госпіталі м. Чернівці.

     Найщирішими порухами душі була пронизана вже сама підготовка до цієї поїздки. Всі, хто знав про заплановану зустріч з бійцями, долучалися,  чим могли: фрукти, печиво, вишукана домашня випічка, варення, соки і безперечно листи і малюнки  - таким був шляхетний вантаж, зібраний учнівсько-викладацькими колективами Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ, дирекцією Центру туризму та краєзнавства разом з вихованцями творчого об`єднання «Самодіяльна та туристська пісня». Частину коштів, зібраних на доброчинність підприємствами та організаціями району,  надала для поїздки керівник апарату Райдержадміністрації – Валентина Безверхня.

     У госпіталі зовсім молоді хлопці і статечні чоловіки, відгукнувшись на запрошення,  зібралися у столові, що слугує водночас залом для зустрічей.  Пісенне бардівське частування «Спасибі вам, фронтовики» під керівництвом та за участю Галини Сисолєтіної викликало зворушливі сльози на очах.  Але далі за справу взялися КВНівці – команда «Сміх-пост», що створена на базі гуртка «Культура мови та спілкування» БТДЮ, поклала собі за мету провести сеанс сміхотерапії, запросивши воїнів у безтурботний світ дитинства.  Спочатку несміливі посмішки, а потім веселий сміх та аплодисменти викликали гумористичні мініатюри зі шкільного життя.

    І за КВК, і за патріотичну пісню та поезію, якою закінчили свій виступ гуртківці, пролунали щирі слова подяки від глядачів. Концерт закінчився, а ніхто не хотів розходитися – діти дарували воїнам малюнки, пригощали привезеними солодощами, фотографувалися.

    Організаційну  підтримку заходу та озвучення надала команда працівників культури на чолі з начальником  районного відділу культури, матір`ю бійця, що також пройшов через цей госпіталь,  – Ольгою Крючко, яка по-материнськи звернулася до присутніх.  Особлива подяка за допомогу в озвученні виступів  КВНівців вчителю музичного мистецтва Глибоцької ЗОШ – Олександрові Крайському та за сприяння в проведенні заходу – заступнику директора з навчально-виховної  роботи Глибоцької ЗОШ – Ірині Крючко та заступнику директора з виховної роботи Глибоцького ліцею - Валентині Максим`юк.

         На згадку про зустріч ми залишили у госпіталі прапор із побажаннями швидкого одужання та миру. Натомість, на ще одному прапорі свої автографи та побажання учням написали наші захисники. З таким значущим трофеєм учасники поїздки повернулися додому.  

      У колі воїнів-захисників такі високі поняття як добро, Батьківщина, братерство звучать до сліз щиро і по-справжньому.

Ще заколосяться  міновані поля,

Ми відбудуєм наших міст руїни,

Іще всміхнеться нам заквітчана земля –

Відродиться моя свята Вкраїна!

Червоним маком проросте страшний свинець –

Війна – закінчиться!  Війні – кінець!

                                                                              Тренер команди КВК – Олена Рєпіна

  

Проглядів матеріалу: 556 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2015 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024