П'ятниця, 29.03.2024, 10:27















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 302 303 304 305 306 ... 351 352 »

   «Україна – єдина країна»! Це гасло вкотре підтвердили юні туристи, які з’їхалися з 20 регіонів України до Буковинського краю, на Вижниччину, для участі в 43-му чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму і 3-му чемпіонаті України серед юніорів з водного туризму. 

Чемпіонати проводилися Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Розпочався захід вшануванням пам’яті Героїв, які загинули на Майдані під час Революції Гідності. Далі учасників змагань вітали представники Міністерства освіти і науки України, керівництво департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Вижницької районної державної адміністрації та Вижницької районної ради.

Відповідно до програми чемпіонату відбулися командні змагання на дистанціях «Крос-похід», «Смуга перешкод» та особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод». Учасники долали підйоми, спускалися крутими схилами, переправлялися по колоді через яр, транспортували «потерпілого». Юні туристи продемонстрували високий рівень спортивно-технічної, фізичної та морально-вольової підготовки. 49 учасників змагань виконали та підтвердили звання кандидата у майстри спорту, 28 – I спортивний розряд та 13 – II спортивний розряд зі спортивного туризму.

У напруженій боротьбі команда Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді виборола перші місця в загальнокомандному заліку та на усіх дистанціях змагань. Перемога команди Херсонської області в командних та особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» та у командних змаганнях на дистанції „Крос-похід” забезпечила їй ІІ місце у загальнокомандному заліку чемпіонату. III місце посіла команда Миколаївської області. А команди Полтавської області та м. Києва вибороли треті місця відповідно у командних та особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод».

13 команд виборювали першість на гірській бурхливій річці Черемош.  Юні туристи-водники демонстрували спортивну вправність у класах двомісних і чотиримісних катамаранів на комплексній дистанції, яка включала в свою чергу змагання на дистанціях «Спринт», «Ралі» та «Рятувальні роботи».

Злагоджена суддівська колегія визнала переможцем у загальнокомандному заліку на двомісних катамаранах команди Рівненської (І місце), Вінницької (ІІ місце) областей та  команду Глибоцького районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чернівецької області (ІІІ місце).

У змаганнях на комплексній дистанції кращими були команди Новоселицького районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чернівецької області (І місце), Рівненської (ІІ місце) та Вінницької (ІІІ місце) областей.

У змаганнях на чотиримісних катамаранах переможцем стала команда Глибоцького районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді  Чернівецької області, призерами – команди Рівненської (ІІ місце) та Житомирської (ІІІ місце) областей.

Команди-переможниці обох чемпіонатів нагороджені кубками та дипломами організаторів, їх учасники та тренери – дипломами  та медалями.  

У перервах між змаганнями діти відвідали Музей-садибу народного артиста України Назарія Яремчука, створену в батьківському домі, де пройшли дитинство і юність співака. Юні спортсмени ознайомилися з сімейними реліквіями родини Яремчуків,   побачили його листи, фотографії, вишиванки, сценічні костюми та святкову сорочку, вишиту маминою рукою старовинною технікою низинки.

Учасники чемпіонатів здружилися та повернулися додому з гарними  враженнями про мальовничу і гостинну Буковину. А ще у спілкуванні діти показали, що не байдужі до ситуації на сході країни і хочуть найшвидшого встановлення миру у нашій державі, адже дружба, єдність, спільна справа, розуміння один одного існують, незважаючи на мову спілкування.

http://mon.gov.ua/ua/news/37731-na-bukovini-yuni-turisti-zmagalisya-odrazu-v-dvoh-chempionatah

 

Проглядів матеріалу: 493 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

    З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей у творчості та самореалізації, розвитку та популяризації дитячої фото-, відео творчості  з 03 по 05 жовтня 2014 р. за адресою: м. Чернівці, вул. Кошового, 30 (ОЦ НТТУМ) проходив відкритий  Міжрегіональний  фото-, відеофестиваль „Осінні барви Буковини”.

 Наш район представляла  команда  комунального закладу „Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва”  у складі  вихованців  гуртка «Об’єктив» під керівництвом Балан Наталії Володимирівни:

  • Балан Юлія  -   учениця 8-го кл. Глибоцького ліцею;
  • Козачук Олена -  учениця 5-А кл. Глибоцького ліцею;
  • Безушко Меліса -  учениця   8-го класу  Глибоцького ліцею.

За результатами фестивалю наші учасники зайняли:

- Балан Юлія - ІІІ місце –  документальний фільм «Марш миру в  смт.Глибока», ІІІ місце – відео-бліц «Швидкість»;

- Козачук Олени - ІІІ місце – жанрове фото  «Нюх-нюх»;

- Безушко Меліса -   І місце – навчальний фільм «Майстер-клас різьби по дереву», ІІ місце –  макрозйомка «Комашка»,  ІІ місце – жанрове фото – бліц; ІІІ місце – жанрове фото «Україна молода».

Вітаємо переможців і бажаємо цікавих, неповторних моментів висвітлених у фото, відео роботах.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 676 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

    Доброю традицією стало в Глибоцькому ліцеї напередодні Дня вчителя проводити День самоврядування. У цьому році день самоврядування відбувся 3 жовтня. Члени Президентської служби мали змогу спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем. Кожен, хто був у ролі вчителя, зрозумів, що це дуже нелегка справа. Адже справжній вчитель повинен не тільки досконало знати свій предмет, але ще й дітей зацікавити ним, тримати дисципліну та увагу всього класу. А це завдання не з простих.

Весь навчальний процес Глибоцького ліцею 3 жовтня проходив під чітким контролем міністерства з питань дисципліни та порядку. І для того, щоб уроки пройшли на високому рівні, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь вчителі-дублери ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні подати учням. Самостійно склали конспекти уроків, підібрали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. Вся підготовка до дня самоврядування проходила під керівництвом заступника директора з виховної роботи Максимюк Валентини Василівна та педагога організатора Кристини Іллівни.
Після закінчення уроків весь учнівський та педагогічний колективи зібралися в учительській на педраду. «Вчителі» ділилися враженнями від пережитого в цей день – День самоврядування. Одні розповідали про успішність своїх учнів, інші взагалі про уроки, про важкість і складність професії вчителя. А в декого були і кумедні випадки, над якими ми разом посміялися. А вчителі початкових класів розповіли про те, як малеча дякувала їм за цікаві уроки. Отже, старшокласники зробили висновок: «Професія вчителя дуже важка і відповідальна».
Після педради в актовій залі відбувся святковий концерт учнів 6 класів під керівництвом Лупуляк Р.П., Поліщук Н.М., Гаврилюк Н.І.
А також, Міністерством добрих справ була проведена акція "Допопожи українському воєну".

Проглядів матеріалу: 585 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

    
   У другій половині дня, після завершення всіх уроків,  ліцеїсти провели урочистості з нагоди Міжнародного Дня вчителя.  Своїми словами діти дякували вчителям за сумлінну працю, недоспані ночі, підкресливши велич професії, яка є початком усіх професій.

      

   
 

Дізнатись більше

Проглядів матеріалу: 741 | Завантажив: Жанет | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

        Упродовж усього життя ми стикаємося із проблемою адаптації. Дитина йде до дитячого садка, дошкільник починає навчання в школі, молодший школяр переходить до середньої ланки, випускник вступає до вищого навчального закладу, людина просто змінює місце проживання…

       Від того, наскільки успішним буде період адаптації, залежать подальше навчання та кар’єрні успіхи – тому, на наш погляд, цій проблемі слід приділити найбільшу увагу і з цією метою психологічною службою Димківського НВК 01 жовтня 2014 року було проведено заняття з елементами тренінгу «Мій клас – моя сім’я» для надання ефективної підтримки учням 5-го класу у період адаптації до середньої ланки школи та сприяння формуванню дружніх стосунків у класі.

 

 

Проглядів матеріалу: 771 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

   Вчитель - це той вогник, який має запалити у кожному серці  любов до всього прекрасного, а ці серця,  в якості маленьких вогників мають світити "яскравими промінчиками краси". Всю велич, повагу  та любов до вчителів  проявили  випускники Йорданештської ЗОШ №2 напередодні Свята працівників освіти .

         Ми, вчителі були приємно вражені всіма  сюрпризами, які вони разом з класним керівником  - Гушулей Родікою Василівною та головою батьківського комітету їхнього класу - Костинян Марією Іллівною підготували для нас, щоб ми почувалися немов у казці у прямому розумінні цього слова. По перше, випускники теплим  словом зустріли нас біля воріт школи, організували шивий коридор, які оплесками провели нас аж до дверей вчительської, а там...  - гарно прикрашена кімната, запалені свічки у формі сердець, листівка з привітаннями, та щ,е їхня була  ініціатива, щоб вони, як активні лідери учнівського самоврядування, беруть на собі зобов'язання провести уроки замість нас. Як відмовити таким щирим і прекрасним діточкам...

         Весь день у школі панував порядок, уроки були організовані якнайкраще, а з ініціативи педагога-організатора та за підтримки класного керівника та батьків, вчительська праця  була оцінена учнівськими грамотами : грамотою "Першої зорі"   нагороджені   добрі, милі; перші Вчителі  - вчителі початкових класів; грамотою "Мудрої книги і Чарівного пера"- мудрі, справедливі зорі – учителі мовники; грамотою "Трудової слави" -  вчитель трудового навчання; грамотою "Історичної слави"  -  вчитель історії; грамотою "Хімічного дива" -  вчитеь хімії;  грамотою "Палкого серця" -  вчитель біології; грамотою "Закордонної зорі" -  вчителі іноземних мов; грамотою "Олімпійської слави"  -  вчителі фізкультури;  грамотою "Геометричної професії" - вчителі математики; грамотою "Безмежного простору душі" -  вчителі географії.   А наприкінці дня  гурт "Моштеніторій" закрили  тиждень  шкільної родини "Молитвою" за мир в усьому світі, щоб всі  - і вчителі, і учні, і батьки, і брати, і сестри наші,  змогли б  радіти  в подальшому таким святам.                                                     

         Шкільне свято було організоване якнайкраще. За це весь колектив дякує нашим випускникам, класному керівнику та батьківському комітету, які завжди -  і словом, і  серцем з нами.

Опаіць М.І. - педагог - організатор та вчитель румунської мови

Проглядів матеріалу: 512 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

                             Вчитель наш — він найкращий у світі,

                             Допоможе в хвилину важку,

                             І нехай тільки посмішки й квіти,

                             Він знайде на своєму шляху.

   Учнівське самоврядування Карапчівського ліцею зробили цей день особливим. У цей святковий день навіть стіни навчального закладу вітали вчителів – квітами, різнокольоровими кульками.
         Директор ліцею Є. В. Товарницький та сільський голова Іонець В. Г. привітали всіх  працівників ліцею з професійним святом. У дружній, теплій атмосфері пройшли виступи учнів 11 класів. Кожен поспішав висловити слова подяки своїм вчителям. Адже вчитель – сіяч, невтомний мудрий садівник, лікар, котрий лікує душі. Учитель заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

Комісія з питань преси та інформації друкувала спеціальний випуск шкільної газети. Відпочивши, набравшись позитивних вражень і сил, повернулись до щоденних справ.
 

Левчук Аліна Георгіївна  ­-  педагог -організатор  Карапчівського ліцею

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 491 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2014 | Комментарії (0)

     Початок жовтня-особливий для кожного-адже День працівника освіти, День Вчителя-свято кожної родини, кожної дитини.

Одинадцятикласники Волоківської школи підготували для своїх вчителів щирі слова подяки, вітання з нагоди професійного свята. Кожному вчителю подарували шкільну газету з індивідуальними віршованими побажаннями, на урочистій лінійці вчителям вручено «медалі»: найвимогливішому, найтолерантнішому, найвеселішому, найкреативнішому… Ліричну пісню зі словами подяки школі та вчителям виконала десятикласниця Патрісія Гинку, пісеньку «Наша перша вчителька» першокласники подарували усім вчителям початкових класів. Шкільний оркестр народних інструментів привітав усіх працівників зі святом гарною народною мелодією. Ведучі урочистостей-одинадцятикласники Олена і Роман протягом всіх урочистостей знаходили найщиріші, найтепліші слова вдячності, любові і поваги до вчителя.

Проглядів матеріалу: 535 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.10.2014 | Комментарії (0)

    Під такою зворушливою назвою 3 жовтня проходили   урочистості з нагоди Дня працівників освіти у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Розпочався святковий день з вітальних листівок для володарів найблагороднішої професії. А потім учні старших класів проводили уроки замість вчителів. В День самоврядування всі поводилися гарно, не було звичайного галасу, навіть на перервах. А найцікавішою була літературно-музична композиція «Про вчителя слова, чиє життя - невичерпна криниця...» підготовлена учнями дев’ятого та одинадцятого класу (класні керівники Мандюк В.Г. та Панчук А.Д.). А ще, старшокласники зробили гарний солодкий подарунок всьому педколективу -  величезний торт.

  Незабутні хвилюючі враження залишили в серці кожного учасника заходу  щирі слова про вчителів, що мають найдобріші, найсвітліші очі, які випромінюють тепло, ніжність, любов…

Наприкінці свята, кілька груп учнів були делеговані до вчителів-ветеранів з квітами та щирими словами подяки.

ЗДВР      Чупрун В.Л.

    

Проглядів матеріалу: 766 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.10.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1176 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.10.2014 | Комментарії (0)

2 жовтня 2014 року на базі Чернівецького машинобудівного ліцею відбувся cемінар-практикум у рамках акції «Зігрій воїна». Акція проводилася з метою допомоги українським військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність нашої держави.

У семінарі взяли участь: директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксана Палійчук; голова громадського об’єднання «Майдан», волонтер організації «Буковина – українському війську» Галина Абрам’юк (050 3741991); приватний підприємець з м. Кіцмань, ініціатор створення пристроїв обігріву для українського воїна Дмитро Сухарик; методисти трудового навчання РМК/ММК відділів/управлінь освіти, вчителі трудового навчання ЗНЗ (обробка металу) із кожного району/міста нашої області, старші майстри та майстри виробничого навчання ПТНЗ. 

Оксана Михайлівна привітала присутніх освітян із прийдешнім професійним святом, побажавши усім Божого благословення, мирного неба, мудрості та творчості. Також очільниця крайової освіти висловила вдячність організаторам акції «Зігрій воїна» за небайдужість та співпереживання українським солдатам. «Покликання педагога – це не тільки навчити дитину виготовляти виріб, а й прищепити їй любов до ближнього, нагадати, що солдат зігрівається не тільки теплом пічки, а й нашими молитвами за нього, думками, переживаннями», – зазначила директор Департаменту.

Майстер-клас «Виготовлення пічки-обігрівача для солдата» разом зі своїм учнем проводив Михайло Пукало, вчитель-методист трудового навчання Кіцманського ЗНЗ I-III ступенів. Михайло Володимирович на уроках трудового навчання вже виготовив 20 пристроїв і готовий їх відправити в зону АТО (Покрокова інструкція виготовлення виробу).

«У французькому легіоні кожен солдат має такий обігріваючий пристрій. Виготовити його досить легко. Я переконаний, що кожен громадянин України у силу своїх умінь та можливостей зобов’язаний допомагати українському війську», – розповів Михайло Володимирович.

Інформуємо про те, що до 9 жовтня пройдуть методичні об’єднання вчителів трудового навчання області з презентаціями виготовлення пічки-обігрівача, сірників тривалого використання. Учні та вчителі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів готові зробити свій внесок у підтримку Збройних Сил України.

(за матеріалами сайту http://oblosvita.com/navigaciya/novyny/13394-semnar-praktikum-u-ramkah-akcyi-zgry-voyina.html)

Звертаємось до освітніх закладів Глибоцького району активно прийняти участь в даній акції. Зокрема, пропонується вчителям трудового навчання  освітніх закладів Глибоцького району з 6.10.2014 року по 10.10.2014 року на уроках трудового навчання, під час гурткової роботи, позакласних заходах провести практичне заняття «Виготовлення пічки-обігрівача для солдата» (покрокова інструкція-презентація – Тисни тут). Прохання готові вироби до 10.10.2014 року занести в РМЦ управління освіти Глибоцької РДА (кабінет ІКТ 3 поверх). Коли будуть всі вироби зібрані (а необхідно зібрати до 10.10.2014), буде організована робота по передачі їх на схід воїнам АТО.  

Проглядів матеріалу: 1561 | Завантажив: Микола | Дата: 05.10.2014 | Комментарії (0)

    Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Відповідним наказом Міносвіти затверджено 9 програм ЗНО з навчальних предметів, що будуть конкурсними при вступі до вищих навчальних закладів у 2015 році. Зокрема, нові програми тестування затверджено з української мови і літератури, географії, біології, математики, фізики, хімії, історії України, іноземних мов, а також російської мови.

Варто зазначити, що до переліку програм, затверджених міністерством, не включено програми ЗНО з світової літератури та всесвітньої історії, тестування з яких проводилося останніми роками. Чи будуть зазначені навчальні предмети включені до програми проведення ЗНО у 2015 році стане відомо найближчим часом.

Під час розроблення та укладання тестів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання Український центр оцінювання якості освіти має забезпечити відповідність тестових завдань змісту затверджених програм ЗНО.

Проект наказу про затвердження нових програм ЗНО був погоджений з громадськими об'єднаннями керівників вищих навчальних закладів. Попередній наказ освітнього відомства про затвердження програм зовнішнього оцінювання від 03 грудня 2013 року, визнаний таким, що втратив чинність.

Як відомо, Міністерством освіти і науки розроблено проект Умов вступу до вищих навчальних закладів України, який має бути затверджений не пізніше 15 жовтня, після процедури громадського обговорення.

Однією з найбільш очікуваних новацій є запропонована норма щодо обмеження строку дії сертифікату ЗНО. Відповідно до пропозицій МОН, вступники у наступному році матимуть право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання виданий лише у 2015 році.

Також освітнім відомством вилучено пункт, який дозволяв вступникам, які здобули повну загальну середню освіту в 2007 році або раніше вступати до вишів за результатами вступних іспитів. Відтепер ця категорія абітурієнтів вступатиме до навчальних закладів лише за результатами ЗНО.

Пропонується закріпити норму, згідно з якою у разі проведення творчого конкурсу у вищому навчальному закладі будуть зараховуватися бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання не менш як з двох предметів. У інших випадках зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з трьох або чотирьох предметів. Обов'язковим конкурсним предметом для вступу до ВНЗ України залишається українська мова та література.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року:

Про дати реєстрації абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні у 20 ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 653 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.10.2014 | Комментарії (0)

   Щоразу на засіданні літстудії «Витоки» що існує у Глибоці вже багато років проходять дуже цікаві зустрічі, презентації, обговорення нових книг .

Цього разу на черговому засіданні відбулася зустріч з відомою буковинською діячкою, журналісткою, колишньою телеведучею Жанною Одинською.
Жанна Одинська розповідала нам чимало цікавих речей з  особистого життя та професійної діяльності.
Працюючи диктором потім ведучою програм, протягом 33 років вона мала змогу знайомитись з багатьма талановитими, цікавими, неординарними особистостями. Пані Жанна вирішила, що про цих  людей потрібно щоб всі дізналися. Таким чином, вона надрукувала  3-х томний збірник «На життєвих вертикалях». В цих нарисах про людей різного віку, різних професій, з різними характерами багато цікавого, нового, надзвичайного…

Ми з задоволенням слухали розповідь цієї талановитої та мудрої жінки та задавали ще безліч питань на які вона з задоволенням відповідала.

Присутніми на зустріч з Жанною Одинською були члени літстудії «Витоки», творчого об'єднання  «Родина», журналісти районної газети, працівники районної бібліотеки.
Члени літстудії прочитали власні вірші та оповідання.
Ми дуже вдячні невтомній Олександрі Возняк – керівнику «Витоків» за таку діяльність, за такі цікаві зустрічі та сподіваємось що їх буде чимало і у майбутньому.
                                                  

Моїм вчителям

(до Дня вчителя)

Вчителі мої хороші,

Ви порадники мої,

Щоб жили, як можна довше,

Й були завжди молоді.

 

У вас коси посивіли,

Як ті квіти запашні.

Ваші душі, що зболіли,

Відмолодли б навесні.

 

Бережу і пам’ятаю

Всі пророчії слова,

І як жити попри втрати,

Коли сили вже нема.

 

Вас замучили турботи,

Засмутило тягарі.

Так, здається, треба мало,

Щоби краще ви жили.

 

Мир й здоров’я щоби мали,

Гарний настрій в кожнім дні,

Щоб у хаті, як на святі ,-

Хліб і квіти на столі.

                                                                                    ЕЛЕОНОРА СКІПОР

Проглядів матеріалу: 623 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.10.2014 | Комментарії (0)

    Йорданештська ЗОШ №2- це одна зі шкіл, що завжди пишалася своїми результатами в туристсько - краєзнавчій роботі. Учні нашої школи завжди беруть участь у форумі "До оберегів відродження" у всіх напрямках та завжди повертаються з кількома призовими місцями серед  шкіл І-ІІ ст. та навіть серед шкіл І-ІІІ ст. У 2013 - 2014 н.р. учні школи під вдалим керівництвом вчителя географії - Кирчу С.Т., вчителя історії - Шородок М.Г., керівника гуртка "Юні туристи" - Бойку М.К., та педагога-організатора - Опаіць М.І. з чотирьох місць, повернулися з чотирма, те що доводить, що якщо ставитися з відповідальністю до роботи, то плоди успіху гарантовані.

         Цього року на високому рівні в школі пройшов тиждень туризму та екскурсій, згідно графіку. Завдяки  винахідливості керівника гуртка, "Юні туристи" - Бостан М.І., її колеги - Божеску Л.Г. - активної помічниці в усьому, Опаіць М.І. - педагога-організатора, яка активно долучилася до проведенні тижня і підготовці до зльоту, Кирчу О.Д. - заступника з НВР, яка постійно давала правильні вказівки дітям у підготовці до різних конкурсів, Товарницькому І.Г. - вчителя географії Карапчівського ліцею, якому хочемо подякувати за допомогу перед зльоту юних туристів, тиждень вдався на славу. Та про цю величезну роботу проведену з 22.09  по 25.09 свідчить і наш результат у районному Зльоті юних туристів - І місце серед шкіл І-ІІ ст. А діти розуміють, що їхні перемоги - це тяжкий труд  керівників, які підготували їх до цих конкурсів - Бостан М.І. та Опаіць М.І.  і неодноразово повторюють, що їхні перемоги - це перемоги їхніх керівників.

         Це ще раз доказує те, що в єдності, взаємодопомозі та взаєморозумінні  - сила, а туризм стає засобом виховання лише тоді, коли він улюблене заняття кожного і стає справою серця, коли її любити по справжньому.

Матеріал про турисько-краєвнавчу роботу школи:

Туризм - справа серця любителі- тисни тут! 

Туризм - родюча гілка з дерева під назвою школа-тисни тут!

"Завзяті велосипедисти" Йорданештської ЗОШ №2- тисни тут!

Опаіць М.І. - педагог-організатор

 

Проглядів матеріалу: 611 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.10.2014 | Комментарії (0)

   4 жовтня – Міжнародний день захисту тварин. У Тереблеченський ЗОШ І-ІІІ ст.№1 для учнів  1 класу  було проведено годину спілкування «  Цей світ для тебе і для мене», переглянули фільм про тварин і мали змогу ознайомитись з енциклопедією про тварин .

Проглядів матеріалу: 605 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.10.2014 | Комментарії (0)

   Вже багато років поспіль за традицією – до Дня працівника освіти в Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить День учнівського самоврядування. Цікаво та весело в цей день у школі, адже учні 11-го класу спробували себе у ролі вчителів, директора, заступників.

Уроки вибирали за своїми здібностями та інтересами, ретельно до них готувалися зі своїми вчителями - предметниками. День сьогодні особливий: музичні перерви, вчителі у ролі учнів, розважальні програми. А урочиста лінійка з сюрпризом від учнів-вчителів була проведена під гаслом: «Наші вчителі – чудові люди!».

Учитель – то бджілка, а знання учнів – то мед, який сьогодні збирали одинадцятикласники , що відчули себе вчителями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Проглядів матеріалу: 627 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.10.2014 | Комментарії (1)

Учителю! Невже ти не стомився

У юні душі класти щось нове?

Для цього ти на світ народився –

У цьому є покликання твоє.

  Учитель … Таке ніжне світле  слово. Воно лунає так дзвінко як чисте джерельце, воно лине як та провідна зірка що осяює шлях. Воно ніжне як барвистий осінній листок , що падає додолу від найменшого подиху вітру.

Сьогодні в усіх школах відзначається День працівника освіти. Осторонь цього свята не лишилась і Йорданештська ЗОШ І – ІІІ ст. Учні 11 –го класу провели  День самоврядування і  вжилися в роль вчителів. «Сьогоднішні вчителі» зрозуміли нелегку працю вчителів і залишились задоволеними від сьогоднішнього дня.

Наприкінці свята вони привітали нас гарними словами від щирого серця:

Дорогі вчителі! Ми щиро вдячні вам за вашу натхненну працю , за ваше вміння долати життєві труднощі, за ваше невичерпне терпіння у спілкуванні з нами!

Спасибі вам, учителі!

Свята і благородна ваша справа:

Виховуєте ви на цій землі

Крилату юнь могутньої держави!

 

Проглядів матеріалу: 590 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.10.2014 | Комментарії (0)

Звик жовтень дарувать осінні квіти,

Це щедрий дар, бо вже не літній час…

Зі святом Вас, працівники освіти,

Вітаєм від усього серця Вас!

   Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

 Ось і вчора, 2 жовтня,  вся освітня  родина Глибоччини зібралась в приміщенні актового залу Глибоцького ліцею. Велику простору залу вщент заповнили працівники освіти з усього району — освітянська сім’я Глибоччини об’єднує вчителів, вихователів, керівників гуртків, бібліотекарів, тренерів, всіх тих, хто щодня поспішає в країну Знань.

  На свято були запрошені: Ванзуряк Григорій Степанович – голова Глибоцької районної ради;

Тіміш Григорій Іванович – в.о.голови Глибоцької районної державної адміністрації;

Сабран Ольга - начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

Цього святкового дня лунало чимало теплих, добрих слів для освітян, які вкладають свою душу у дітей – найдорожче, що є у нас. За сумлінну роботу, відданість справі та високий професіоналізм найкращих освітян Глибоччини було відзначено почесними грамотами та подяками управління освіти, райкому профспілки, Глибоцької районної ради та райдержадміністрації. Найкращому вчителю, керівнику, учню була вручена премія ім. Василя Товарницького.

Приємними подарунками для присутніх стали яскраві музичні номери у виконанні юних талантів Глибоцького району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 796 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.10.2014 | Комментарії (0)

 Дорогі освітяни!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти.
Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

 

Начальник управління освіти   Глибоцької РДА                                В.Г. Швець 

Голова райкому профспілки працівників освіти і науки                   С.І. Лазурко

Проглядів матеріалу: 1130 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.10.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1200 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.10.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024