Четвер, 28.03.2024, 18:50















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 326 327 328 329 330 ... 351 352 »

На щопонеділковій нараді працівників управління освіти РДА, методичного центру, керівників позашкільних навчальних закладів району начальник управління освіти Василь Швець розповів про основні питання та рішення колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, яка відбулась минулого тижня. Василь Григорович доповів, що у довідках до колегії звучали схвальні відгуки про систему роботи навчальних закладів району з питань екологічної освіти, дошкільного навчання та фізичного виховання.

Василь Григорович доповів присутнім, що працівники методичного центру управління освіти, централізованої бухгалтерії, ДЮСШ, БТДЮ та ЦТКСЕУМ взяли активну участь у зборі коштів на підтримку Збройних Сил України, всього зібравши 7420 гривень (одноденний заробіток) для потреб ЗСУ. Райком профспілки перечислив 12500 гривень для Збройних Сил України. Також керівник закцентував на тому, що дана акція-безстрокова і кожен свідомий громадянин може долучитись до неї. Василь Григорович запевнив, що всі педагоги району беруть участь у даній акції та просив навчальні заклади інформувати управління про зроблені внески.

Начальник управління освіти нагадав про громадські слухання з організації харчування у навчальних закладах, ініціював залучити до вивчення громадської думки з приводу стану харчування психологічну службу району,  затвердив розроблені психологами анкети, які буде використано для даного питання.

Керівник освітян повідомив присутнім про зменшення бюджету галузі та наголосив на необхідності жорсткої економії енергоресурсів. Водночас, Василь Григорович запевнив, що ці зміни не вплинуть на заробітні плати педагогічних працівників та в жодному випадку не призведуть до скорочення працівників системи освіти району.

Вкотре акцентовано увагу на основних питаннях: завершення навчального року, ДПА, ЗНО, благоустрій, озеленення пришкільних територій.

Заступник начальника Цуркан Інна Юріївна доповіла, що у п`ятницю, 11 квітня відбудеться колегія управління освіти та озвучила порядок денний колегії.

Про хід виконання доручення начальника управління освіти щодо посилення патріотичного виховання учнівської молоді та заходи, проведені в школах з вшанування Небесної Сотні, доповідала головний спеціаліст управління освіти Рєпіна Олена Мірчівна.

Директор ЦТКСЕУМ Дудка А.П. доповів про успіхи гуртківців у етнографічній експедиції «Історія міст і сіл України». Також керівник центру туризму розповів про хід реалізації ініціативи центру з проведення спільного літнього наметового табору на базі Райдуга для буковинських учнів та дітей з Луганщини.  Керівник БТДЮ повідомила про перемогу (ІІІ місце) команди Глибоцького ліцею в обласному конкурсі екологічних агітбригад. Директор ДЮСШ Стрельчук Прокіп Григорович доповів про проведені зональні змагання з баскетболу та перемогу (ІІІ місце) команди дівчат (Глибоцька ЗОШ)  у цих змаганнях.

На завершення наради начальник привітав присутніх зі святом Благовіщення та побажав усім гарних новин.

 

Проглядів матеріалу: 615 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

  4 квітня найменші учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1-А і 1-Б класу) разом зі своїми класоводами Алексейчук Іриною Михайлівною і Яреміїк Галиною Василівною святкували свою першу перемогу, адже прочитали першу в своєму житті книгу - "Буквар". На це свято запросили своїх батьків, учнів початкової школи, а також всім відомих казкових героїв Мальвіну і Буратіно. А розповіли вони історію про те, як Буратіно продав свій "Букварик" і Мальвіна не могла навчити його читати, тому й прийшла попросити учнів 1-х класів допомогти їй знайти "Букварик". Мудра Черепаха Тортіла розповіла Буратіно, що Золотий ключик знаходиться у "Букварику" і він дістанеться тому, хто прочитає цю книгу до самісінького кінця. Буратіно дуже засоромився, що він не вміє читати, але першокласники попросили його залишитися на святі і пообіцяли йому допомогти. А далі справа була за "Букварем", він хотів переконатися, що дітки знають всі букви. Першокласники старалися з усіх сил показати, що вони й справді вже всіють читати, а головне - хороші і розумні дітки. Наприкінці свята "Букварик" познайомив учнів зі своїми друзями-помічниками, які будуть далі навчати дітей.

      

Проглядів матеріалу: 898 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

    Під час весняних канікул учні Станівецького НВК, які є гуртківцями творчого об’єднання «Юні туристи» Глибоцького центру туризму, мали змогу побувати на краєзнавчій екскурсії.

Наша екскурсія розпочалася з Чернівецького музею народної архітектури та побуту, який знаходиться на мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, поблизу річки Прут. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців. Ми наче потрапили в минуле наших предків. А розпочали нашу «подорож в минуле» від старої різьбленої брами, яка разом з хатою започаткували музей гуцульського мистецтва. Наступним об'єктом нашого огляду стали напівземлянки стовпової конструкції, типове житло слов'янських поселень. Попереду нас зустріли два красені вітряки – свідки нелегкої хліборобської праці і мудрості народних майстрів. За вітряками, трохи подалі під горою причаїлась «бринзарня», немовби очікуючи на своїх господарів, що погнали овець на пасовище. Крокуючи далі повз мальовничі луки, ми потрапили в бессарабське село, де побачили садибу, типову для Буковинського Поділля.  На подвір’ї знаходилися ще й господарські споруди: кошниця, ложниця, куча (хлів для свиней), курник та голубник.

Поруч гордовито стояла сільська корчма. Такий собі «чоловічий клуб», - тому що жінкам вхід у корчму був заборонений. Деякі «найзавзятіші» відвідувачі пропивали тут весь свій статок, тому у народі корчму прозвали «жіночими сльозами».

Звертаємо з дороги і потрапляємо до кузні 20-х років ХХ ст. Там ніби відчувається запах розжареного металу, чуються звуки ковальського молота.

На другій музейній вулиці ми побачили не менш цікаві зразки народної архітектури та побуту селян Західного Подністров’я. Завершився наш маршрут біля комплексу культових споруд – Миколаївської церкви (1810р.) та дзвіниці (1786р.).

Так ми пройшли дорогами і стежками музею. Але це ще не кінець, адже, попереду нас чекала ще більш захоплююча мандрівка Хотинською фортецею.

До фортеці ми потрапили, перейшовши дерев’яний міст, і одразу побачили пам’ятки оборонної архітектури. Суворий і грізний вигляд мають оборонні стіни фортеці-замка. А особливо здивував і вразив колодязь, пробитий в скелі на глибину 65 метрів, який досі функціонує. Воду з нього беруть за допомогою великого дерев’яного колеса. Побачили також комендантський палац, а під ним два величезні підвали, в яких раніше зберігалися зброя і провіант.

У підземеллях  замку мордували повстанців, а потім скидали їх ще живими зі стін фортеці.

Вище фортечних стін, крім північної, здіймаються ще чотири башти: в’їзна, надбрамна східна, комендантська і південно-західна. У них також  знаходилась важка артилерійська зброя. З башти є виходи на бойові майданчики, під час ворожого штурму на них розміщувались воїни, які через щілини між зубцями стріляли, кидали каміння, лили окріп та розтоплену смолу. Таким чином, захищали вхід у фортецю.

Фортеця справила на всіх незабутнє враження. Недаремно її вважають одним з семи чудес України.

Ця екскурсія  відбулася за сприяння директора Станівецького НВК Яценюка Г.Д. та методиста Глибоцького центру туризму Меленко О.В. Дякуємо, за підтримку!

Юрій Чоботару,    вчитель фізичного виховання Станівецького НВК,

керівник гуртка «Юні туристи» Глибоцького ЦТКСЕУМ.

Проглядів матеріалу: 630 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

     7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. Щороку для Всесвітнього дня здоров'я вибирається тема, що відображає ту або іншу пріоритетну проблему суспільної охорони здоров'я. Цього року темою Всесвітнього дня здоров'я обрано «Трансмісивні хвороби». Тому його девіз: «Маленький укус – джерело великої небезпеки». Актуальною проблемою сьогодення є збереження  здоров'я дітей, позитивна мотивація на здоровий спосіб життя як цінності в учнів та їхніх батьків, учителів. У Кам’янській ЗОШ  також відзначався день здоров’я, де був створений стенд з інформацією про трансмісивні хвороби.( підготувала медична сестра школи: Біла М.І.), також про весняну депресію та шляхи боротьби з нею   ( підготувала практичний психолог: Телегуз Т.Д.)

Медична сестра – вимірювала артеріальний тиск всім бажаючим та навчала як правильно його вимірювати і  коротко розповіла про дані хвороби.

Практичний психолог – надала поради щодо того як не «впасти у депресію», а також, які продукти харчування споживати для збагачення вітамінів у організмі та які допомагають швидше зарядитися позитивною енергією та легко «вийти з депресії».

 

Проглядів матеріалу: 566 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

      4 квітня 2014 року, у актовій залі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш спільний дім». Участь у екологічних змаганнях взяли 15 колективів: Кіцманського р-ну «Екос», Заставнівського р-ну «Еколог», Герцаївського р-ну «Гармонія», Глибоцького р-ну «Фенікс», Путильського р-ну «Екошанс», колектив Вижницького р-ну «Еко-ерудит», Сокирянського р-ну «Юні екологи землі», м. Новодністровськ «Веселка», Новоселицького р-ну «Еко-life», Кельменецького р-ну «Тера-плюс», Хотинського р-ну «Еко-шок», Сторожинецького р-ну «Екограй», КЗ ЧОЦЕНТУМ (Сторожинецька гімназія) «Екіпаж», м. Чернівці «Юні охоронці природи» «Екос».Вітаємо команду Глибоцького ліцею «Фенікс» з почесним ІІІ місцем ( на обласному рівні). Бажаємо успіхів й надалі.

Виступи та презентації екологічних агітбригад оцінювало журі на чолі з головним спеціалістом відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації  Оксаною Сакрієр.

Кожна команда проявила ерудицію, акторську майстерність та найголовніше – небайдужість до екологічних проблем сьогодення.

Всеукраїнський конкурс екологічних агітбригад започатковано ще у середині 90-х років, тому він вже давно став традиційним для Буковини. Цього року він проводиться тринадцятий раз. 

Мета конкурсу незмінна: активізація екологічного руху в області, формування екологічної культури учнівської молоді, привернення уваги влади, громадських та державних організацій до екологічних проблем. У виступах діти, як правило, порушують актуальні екологічні проблеми своїх регіонів, їх соціальне значення для регіону.

Сучасні екологічні проблеми можна розв’язати спільними зусиллями. Потік екологічної інформації повинен не лякати, а спонукати до дії. Сьогодні головне завдання екологічних бригад області підвести учнів, громадськість до правильної оцінки теперішнього екологічного становища, до розуміння необхідності бережливого і економного ставлення до ресурсів природи.

Ось чому саме екологічні агітбригади сприяють формуванню творчої особистості школяра, повноцінного громадянина України, здатного до самореалізації, і є надійним методом прищеплення вихованцям необхідних рис характеру для спілкування з природою. 

Знайти шлях до дитячих сердець, зародити в них повагу до безлічі істот, які живуть поряд з нами, побути наодинці зі світом рослин, тварин, комах, птахів – найголовніший стимул цих юних екологічних агітаторів.

Проглядів матеріалу: 641 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

             Як голосно стогне від болю земля,
             Болять душі неньок, печаль в їх очах.
             Сини України віддали життя
             Сумує країна, в родинах біда…

    У п’ятницю, 04 квітня 2014 року, педагогічний та учнівський колективи Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів організували та провели тематичні заходи – «Пам’яті Небесної сотні». Вчителем історії Габор Ганною Іванівною була проведена з учнями 6 – 10-х класів  година спілкування «Героям слава». Також, заступником директора з виховної роботи та педагогом-організатором був проведений загальношкільний урок пам’яті про загиблих. На ньому була вшанована пам'ять наших земляків Василя Аксеніна та Щербанюк Олександра з Чернівців та було складено список Героїв та обставини їх загибелі. Схиливши голови у жалобі, хвилиною мочання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє та свободу українського народу.

Початкові класи, під час проведення акції благоустрою, висадили ряд садженців самшиту в пам’яті Небесної сотні.

                                                           ЗДВР                Чупрун В.Л.

Проглядів матеріалу: 675 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

     Їх назвали Небесною сотнею. Вони – українці, які загинули у Києві на Майдані. Більшість з них полягло з 18 по 21 лютого під час акцій протесту в Україні. 

  Учні та педагоги Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.  залучились до заходів «Памяті Небесної сотні». Зокрема, було вшановано хвилиною мовчання загиблих на Майдані, біля школи висаджено алею «Памяті Небесної сотні», вчитель українознавства,  разом з учнівським самоврядуванням, провели інформаційні хвилинки по класах, класними керівниками проведено години спілкування «Вічна Вам пам'ять» , у шкільній бібліотеці оформлено інформаційно-тематичну виставку «Герої Небесної сотні» ( завідуюча бібліотекою Цуркан М.Н.), учнями школи було переглянуто відеоролик « Пам’яті Небесної сотні» , учні 9-11 класів відвідали захід, який був проведений у будинку культури, на якому була проведена зустріч з учасниками Майдану.

Проглядів матеріалу: 612 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

      По всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики у період з 7 по 27 квітня 2014 року проходитиме IX Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» допомоги дітям з вадами зору - «Я хочу бачити світ!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Акція відбуватиметься дев'ятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За восьмирічну діяльність фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 20 518 560 63 гри. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 4 347176, 17 гри., за рахунок яких 25 обласних дитячих лікарень отримали медичне обладнання для діагностики та лікування слуху хворих дітей, а також було закуплено 783 слухових апарати й передано у безкоштовне користування дітям з вадами слуху. Цього року, 35 дітей з вадами зору у Чернівецької області отримали у користування слухові апарати.
Ця акція завжди гуртувала учнівські колективи Глибоцького району навколо доброї справи. Сподіваємось, цього року учні разом з педагогами та батьками також зроблять свій внесок в скарбничку милосердя.

Проглядів матеріалу: 639 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 606 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

       На виконання наказу МОНУ від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу ДОНМС від 19.09.2013 №849 «Про затвердження Програми розвитку психологічної служби Чернівецької області на період до 2017 року» та рішення  Вченої ради ІППОЧО від 13.03.2014 , у конференц-залі  управління освіти Глибоцької РДА, 04.04.2014 відбувся  І етап реалізації Програми розвитку психологічної компетентності керівників ЗНЗ у формі семінару-практикуму.

  Відкрив семінар начальник управління освіти Глибоцької РДА – В.Г. Швець з доповіддю «Розвиток психологічної компетентності керівників навчальних закладів, педагогічних працівників», в якій наголосив що, професійна взаємодія психолога з директором ЗНЗ є однією з найважливіших умов успішності психологізації навчально-виховного процесу в тому числі розвитку психологічної компетентності педагогів.

Далі робочу зустріч  продовжила завідуюча РМЦ Глибоцької РДА -  О.С. Намака, яка відзначила  актуальність психологічної компетентності керівників навчальних закладів та педагогічних працівників.

Методист-психолог РМЦ – А.І. Колесник, продовжила роботу семінару-практикуму з презентації мети, завдань та очікуваних результатів реалізації Програми розвитку психологічної компетентності керівників навчальних закладів, а також   ознайомила всіх присутніх з основними функціями практичних психологів та соціальних педагогів в організації навчально-виховного процесу.  

 Наступним етапом семінару став діагностичний блок (анкетування, опитування, тестування) керівників ЗНЗ, а також вхідне анкетування щодо визначення рівня мотиваційної готовності особистості щодо застосування сучасних технологій практичної психології, який провели найдосвідченіші працівники психологічної служби району, а саме: В.В. Каменюк – соціальний педагог Старововчиецького ліцею, В.М. Колесник – психолог Гибоцького ліцею, Н.Г. Цуренко соціальний педагог Глибоцької ЗОШ, А.П. Москалюк – психолог Тарашанської ЗОШ, Г.В. Гребенщикова – психолог Волоцької ЗОШ, А.І. Унгурян – психолог Михайлівського НВК, Н.С. Юрковська соціальний педагог Корчівецької ЗОШ, А.В. Ванзуряк – психолог Купського НВК. Також, як  «домашнє завдання»,  директори мали можливість обрати за власним бажанням кілька діагностичних методик, які були їм запропоновані у комплекті діагностичних матеріалів для використання  під час реалізації даної програми та провести їх у навчальних закладах в яких працюють.

 Слід зазначити, що під час семінару – практикуму були застосовані як теоретичні так і практичні методи та форми роботи, адже основною метою реалізації даної програми є оволодіння керівниками ЗНЗ навичками та знаннями саме з практичної психології. Серед практичних форм роботи ми використали: роботу в групах, дискусії, мозковий штурм, такі вправи як «Очікування», «Функції», «Колесо життя», «Діамант», «Скринька сподівань», а також релаксаційну вправу «Занедбаний сад», яка надзвичайно сподобалася керівникам, як і ті, які зазначені вище.

 Керівники навчальних закладів мали також можливість ознайомитися з основними напрацюваннями та здобутками працівників психологічної служби, про які  їм розповіла та продемонструвала  психолог Михайлівського НВК – А.І. Унгурян, а соціальний педагог Глибоцької ЗОШ – Н.Г.Цуренко презентувала основні шляхи збереження психічного здоров’я особистості.

 Заключним етапом семінару-практикуму був зворотній зв'язок, вручення пам’яток  щодо способів збереження психічного здоров’я, а також вироблення стратегій роботи в подальших зустрічах.

 

 Методист-психолог РМЦ  управління освіти Глибоцької РДА             А.І. Колесник

Проглядів матеріалу: 1164 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 579 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2014 | Комментарії (0)

“Це дивляться з темних небес
 загиблі поети й герої –
 всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє”.


      Минуло майже три місяці від початку протестів і уже, мабуть, ні в кого немає сумнівів, хто ці герої -  Небесна Сотня. Ті, хто віддали життя за кожного з нас, ті котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх в цій країні.
Учні Йорданештської  ЗОШ I-IIIст., яким небайдужа доля нашої держави приєдналися до вшанування пам’яті загиблих під час акції протесту на Майдані,переглянули фільм “Зима что нас изменила”. Класні керівники провели  бесіди на різні теми про ці події. Учнями школи була висаджена алея  присвячена загиблим  на Майдані.
Ці люди – справжні  герої. Ми мусимо зробити все, щоби таке більше ніколи не могло повторитися і ніхто не вмирав, щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а трудилися і жили на радість рідним та близьким, мирно й щасливо!

               
                                                                                                                                                          

Проглядів матеріалу: 658 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2014 | Комментарії (0)

      Навчання у школі – це новий і надзвичайно складний етап у житті 6-7 річних дітей та їх батьків. Напевно, перед кожним з учасників цієї події стоїть безліч питань, на які вони активно шукають відповідь. 3-го квітня в нашій школі відбулися збори батьків майбутніх першокласників, які  допомогли батькам знайти відповіді на  всі питання.
Директор школи Панчук О.І.  ознайомила присутніх з роботою школи, матеріально-технічною базою, умовами та  можливостями для розвитку дітей.
Перша вчителька, Унгурян М.І. запропонувала батькам презентацію  «Готовність дитини до школи» в якій зазначила, що прихід 6- річної дитини до школи збігається з психологічною кризою, пов’язаною з необхідністю навчання у школі і необхідністю взяти на свої маленькі плечі ряд обов’язків, які раніше виконували дорослі. Не так важливо, чи вміє дитина читати і писати! Важливим є те, чи психологічно готова дитина до навчання, чи сформовані у неї мисленнєві операції, чи готова дитина сприймати і слухати вчителя, чи готова до навчальних навантажень.
Також вчителька запропонувала батькам тест «Чи готові вони віддати дитину до школи», розповіла про зону найближчого розвитку дитини, надала практичні рекомендації, що необхідно першокласнику до школи та, які документи необхідні для вступу. Батьки ознайомилися  з новим Державним стандартом початкової освіти.

    

 

Проглядів матеріалу: 617 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2014 | Комментарії (0)

       1 квітня пам’ять загиблих в 1941 році буковинців вшанували траурним мітингом-реквіємом та панахидою поблизу села Біла Криниця в урочищі Варниця на Глибоччині. Щороку на цьому узліссі збираються представники влади, мешканці навколишніх сіл, активісти румунських національно-культурних товариств, аби вшанувати пам'ять розстріляних земляків. Також вшанували пам'ять загиблих вихованці гуртка "Юні краєзнавці" з керівником Шевченко О.В., хвилиною мовчання, до меморіалу загиблим поклали квіти.

Нагадаємо, 1 квітня 1941 року група громадян румунської національності з Верхніх і Нижніх Петрівців, Купки, Широкої Поляни, Просіки і Карапчева після остаточної відмови дати дозвіл на виїзд до Румунії, пішли з райцентру у напрямку кордону на Білу Криницю. Колону намагалися зупинити, зробили кілька попереджувальних пострілів, але даремно. Коли підійшли до урочища Варниця, їх зустріли радянські військові з кулеметами.

У результаті розстрілу загинули ні в чому не винні мирні люди, серед яких були і діти. Точну кількість жертв не встановлено досі, дослідники говорять, що близько двох тисяч.
У 2010 році на місці трагедії було встановлено пам'ятник, щороку біля нього проводиться траурна панахида. 

Проглядів матеріалу: 650 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2014 | Комментарії (0)

     Питання формування, збереження, зміцнення здоров’я дітей – пріоритетне у діяльності дошкільного підрозділу Купського НВК. За роки роботи  в даному напрямку склалася чітка система фізкультурно – спортивної роботи в поєднанні з профілактичними, медико-оздоровчими заходами, яка забезпечує можливість набуття дитиною фізичних навичок і якостей та надання знань щодо  здорового способу життя. Створено необхідні умови для якісного проведення заходів з фізичної культури та оздоровлення дітей, укомплектована матеріально-технічна база. Впровадження інноваційних освітніх технологій щодо фізичного виховання та зміцнення дитячого здоров’я визначає нестандартність підходів до організації роботи всього колективу закладу.

 Педколектив набув певних знань, сформував досвід роботи, яким мав можливість поділитися в ході методичного об'єднання вихователів району 2 квітня 2014 року, тема якого була "Забезпечення рухової активності в повсякденному житті дошкільника.".

         В плані роботи семінару  пройшли заняття за технологією М.Єфіменка «Театр фізичного виховання і оздоровлення дітей дошкільного віку»: в  середній групі "Подорож до чарівного лісу" (вихователі Скіпор М.М., Гарага Ю.В.);  пластичний балет "Зоряні грації"  в молодшій групі (Опаєць М.І. та Березовська А.Г.). Вихователі старшої групи Дущак М.Г. та Голунга Л.Г. провели спортивне свято "Боцман та юнги".

         Також змістовними були і форми роботи з кадрами : "Круглий стіл" «Керування самостійною рухливою дяльністю дітей, організація активного відпочинку в літній період», проведений з педколективом закладу за авторською  розробкою Дуган М.В.  та майстер-клас "Нетрадиційні оздоровчі технології", проведений медичною сестрою Березовською С.А з учасниками семінару.

Директор НВК М.І.Лазурка проінформувала присутніх про   діяльність педагогів закладу та результативніть їх праці.

Проглядів матеріалу: 658 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2014 | Комментарії (0)

   Чи є на світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки?! Напевно, ні. У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами або чарівником. Кожен хоче мати чарівну паличку, мати богатирську силу або казкову вроду. В казки ми вчимося, як на світі жити, тому що казка – це глибокий колодязь мудрості, який неможливо вичерпати, він завжди сповнений розуму, доброти.
Учні Йорданештської  ЗОШ I-IIIст.  сьогодні відправились  в «Чарівний світ казок». Під керівництвом класоводів Костинян М.І., та Опаєць О.К. учні провели цікавий захід, на якому співали пісні, танцювали та декламували вірші. Учні інсценували уривки з різних казок. Присутні лишились враженими від побаченого на цьому заході, адже мали змогу на декілька хвилин побувати у світі дитинства та казок!
Педагог організатор: Кирчу Оксана Георгіївна

Проглядів матеріалу: 646 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2014 | Комментарії (0)

     Сьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.
    З метою вшанування пам’яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні 4 квітня 2014 року вчителі та учні нашого ліцею провели години спілкування та інформаційні хвилини, схиливши голови у жалобі, хвилиною мочання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє та свободу українського народу. Також під час годин спілкування учні переглянули відеоматеріали.
У шкільній бібліотеці оформлено інформаційно-тематичну виставку на тему « Герої Небесної сотні».

Левчук Аліна Георгіївна – педагог – організатор Карапчівського ліцею

Проглядів матеріалу: 671 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.04.2014 | Комментарії (0)

     Згідно рішення Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА  (02.042014) про домінантне значення патріотичного виховання учнівської молоді та за дорученням начальника управління освіти Глибоцької РДА  - Швеця В.Г.  у п’ятницю 4.04.2014 в  Купському  НВК №2,  було  проведено годину  спілкування  - "Пам`яті Небесної сотні".
   Використали  відеоматеріал, який був підготовлений  та схвалений у програмі фестивалю працівників освіти та науки «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Година  спілкування  розпочалася  хвилиною  мовчання…

   Заступник  директора  з  ВР      Унгурян  І.М.

  

Проглядів матеріалу: 655 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.04.2014 | Комментарії (0)

Консалтинговий центр «Перспектива» та Видавнича група «Основа» презентують новий проект «ВЧИТЕЛЬ: все для роботи!»

Це комплекс інформаційних та освітніх послуг для вчителів та інформаційна й рекламна підтримка інноваційних проектів в освітянській галузі.

Запрошують вчителів-предметників та адміністративний склад середніх шкіл взяти участь у спеціалізованих професійних веб-конференціях (вебінарах), присвячених різним аспектам сучасної педагогічної діяльності.

Вебіна́р (англ. webinar) — спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету.

На сьогоднішні без перебільшення можна сказати, що такий вид навчання вчителів є найбільш доступним і практичним.

Вебінари для вчителів від КЦ «Перспектива» — це:

​ просто — вам не потрібно встановлювати жодних додаткових програм;

​ комфортно — брати участь у семінарі можна просто на робочому місці або вдома;

​ ефективно — ви маєте можливість мінімізувати свої запізнення та пропуски занять;

​ зручно — немає необхідності витрачати сили і час на виснажливі переїзди;

​ економно — заняття проводять безкоштовно, і вам не доведеться витрачати гроші навіть на дорогу.

Для участі у віртуальному семінарі вчителю достатньо зареєструватися на нашому сайті та перебувати в призначений час біля свого комп'ютера в режимі онлайн.

Теми заходів додаються. Тисни тут

Ми пропонуємо:

​ інтерактивне спілкування з доповідачем в режимі реального часу;

​ безкоштовну участь у лекціях;

​ сертифікат та презентацію (за бажанням учасників);

 

Тривалість – 30 хвилин

Початок: за розкладом, о 14.30

Вартість участі: безкоштовно

Реєстрацiя на сайтi: http://perspektiva.osnova.com.ua/

Колективнi заявки просимо надсилати за адресою: perspektiva@osnova.com.ua

Довідкова інформація за тел.: (066) 18 00 115 или (067) 540 14 11

 

Ми розширимо для вас всі професійні кордони і допоможемо вашому педагогічному зростанню!

Проглядів матеріалу: 1923 | Завантажив: Микола | Дата: 04.04.2014 | Комментарії (0)

    30  квітня  2014  року  відбулися  традиційні загальні збори батьків майбутніх  першокласників. Високий рівень явки свідчить про зацікавленість батьків.

Батьки ознайомилися з особливостями навчання дітей 6-річного віку за новими Державними стандартами початкової освіти.

Гості переглянули презентацію – візитку Купського НВК №2 (заступник директора з НВР Кирстюк О.М.).

Надзвичайний інтерес викликали психологічну готовність дитини та її батьків до навчання в 1 – му класі (Презентація та буклет – соціальний психолог Ванзуряк А.В. ).

Виступала вчителька початкових класів Богданюк Марія Радулівна розповіла про посібники, обладнання для 1 класу, про те, якими вони мають бути.

На завершення зборів батьки мали можливість одержати відповіді на свої питання – директор Купського НВК №2 Богданюк К.В.

                 Заступник директора з НВР                                        Кирстюк О.М.

Проглядів матеріалу: 693 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.04.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024