П'ятниця, 29.03.2024, 16:17















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 334 335 336 337 338 ... 351 352 »

"Щовесни, коли тануть сніги,

 І на рясті засяє веселка,

 Повні сил і живої снаги

 Ми вшановуєм  память Шевченка…"

У ці весняні дні все людство схиляє голову перед світлою памяттю поета, художника, генія українського народу. «Іду з дитинства до Тараса», - під такою назвою відчинила двері літературно-мистецька вітальня у Петричанському навчально-виховному комплексі.

            Учні 4-го класу майстерно декламували рядки Великого Кобзаря. Намагалися, по-дитячому щиро, донести до маленьких глядачів красу милої серцю України, її неповторні картини природи, палку любов до жінки-матері,

непохитну віру у світле майбутнє. Шевченкове слово, незламність духу поета і через 200 років не втратили своєї значущості та міцності.

             Павло Карлійчук в образі сільського хлопчини показав нестримне бажання  малювати, що допомагало долати труднощі, вело тернистою дорогою до здійснення заповітної мрії. Цікавою була екскурсія за малюнками до творів славетного митця «Перо і пензель – дві великі долі, які навіки у одній злились.»

              Першокласники із класоводом С.М. Шелепюк ознайомилися з постаттю Тараса Шевченка. Дівчатка прочитали вірш «Зацвіла в долині червона калина», Ткачук Роман – «Червоний місяць аж горить».

               А.М. Піцул з вихованцями 2-го класу перегорнули літературний вісник «Тарасове слово через століття»: читали поезії, розгадували кросворд.

               Школярі 3-ього класу під керівництвом класовода Л.А. Воробець оформили виставку до творів відомого поета, талановитого художника.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 589 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

     На традиційний районний турнір команд „Молодь обирає здоровя” зібрались команди з 7 закладів освіти Глибоцького району: Глибоцький ліцей, Глибоцька ЗОШ, Коровійська ЗОШ, Чагорська ЗОШ, Багринівська ЗОШ, Турятський НВК, Димківсьий НВК.

Змагання проводились з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді, організації змістовного дозвілля школярів. Команди взяли участь у трьох конкурсах: конкурсі фоторобіт, конкурсі плакатів, конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій. Учасники конкурсу продемонстрували авторську та виконавчу майстерність, артистизм, оригінальність. Переможцями стали команди Глибоцького ліцею - 1місце, Глибоцької ЗОШ -2місце, Коровійської ЗОШ - 3 місце. Всі учасники були нагороджені грамотами та подарунками.




 












Проглядів матеріалу: 1211 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

   Шановні жінки – освітяни!


З почуттям шани та глибокої поваги вітаємо вас з найпрекраснішим днем весни, святом  відродження природи, торжества жіночої краси і ніжності – Днем 8-го Березня!

Все найдорожче, що є в житті людини – щастя, радість, надія, кохання - пов'язане з жінками, які дарують життя людині, плекають майбутні покоління нашої незалежної держави, щедро віддаючи свої знання, теплоту сердець, ніжність  і ласку. Своєю подвижницькою самовідданою працею роблять людей добрішими, а світ – кращим.

Бажаємо, щоб кожний день ви зустрічали з посмішкою, з відчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Хай сонце заходить з весною у ваш дім, хай з снігом розтануть і біль ваш і гнів хай білий підсніжник любов принесе і хай вам завжди весело буде!

 

Начальник управління освіти

Глибоцької РДА.                                         В.Г. Швець

 

 

Голова районного комітету

 профспілки працівників освіти               С.І. Лазурко

 

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 689 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

   Днями, серед школярів Глибоцького ліцею  був проведений турнір « Кубик Рубіка ».

« Кубик Рубіка » (розмовний варіант Кубик - рубик ; спочатку був відомий як «Магічний кубик » , угор Bűvös Kocka . ) - Механічна головоломка , винайдена в 1974 році (і запатентована в 1975 році ) угорським скульптором і викладачем архітектури Ерне Рубік.
Головоломка представляє собою пластмасовий куб ( форм- фактор в первинному варіанті 3 × 3 × 3 ) . Його видимі елементи зовні виглядають як складові куб 27 кубиків і здатні обертатися навколо 3 внутрішніх осей куба. Кожна грань складається з дев'яти квадратів і пофарбована в один з шести кольорів , в одному з поширених варіантів забарвлення розташованих парами один навпроти одного : червоний - помаранчевий , білий - жовтий , синій - зелений ; але в різних варіантах Кубика Рубіка грані забарвлюються в різні кольори абсолютно різним чином. Повороти граней дозволяють переупорядкувати кольорові квадрати безліччю різних способів . Завдання гравця полягає в тому , щоб « зібрати кубик Рубіка » : повертаючи грані куба , повернути його в первісний стан , коли кожна з граней складається з квадратів одного кольору.

Турнір проводився в трьох номінаціях: піраміда, 3*3, 2*2. Позавершенню турніра  « Кубик Рубіка » журі підбило підсумки та директор Глибоцького ліцею  Д.І.Глобак  вручив грамоти переможцям.

 

Переможці номінацій:

Піраміда:  І-ше місце - Безушко Меліса (7-В) 

ІІ-ге місце - Кудрич Роман (8 біол.-хім.)

ІІІ-те місце - Каленчук Максим (6-Б)

3*3:

І-ше місце - Лопуляк Станіслав (7-В)

ІІ-ге місце - Трач Рома (8 біол.-хім.)

ІІІ-те місце - Кудрич Роман (8 біол.-хім.)

2*2:

І-ше місце - Лопуляк Станіслав (7-В)

ІІ-ге місце - Безушко Меліса (7-В)

Проглядів матеріалу: 637 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (0)

   3 березня у Старововчинецькому ліцеї вчителем Карпюк В.Г. був проведений відкритий урок з української літератури в 10 класі на тему: «Життя і творчість В. Стефаника. «Покутська трійця».
   
Дізнатись більше - Тисніть тут
Проглядів матеріалу: 616 | Завантажив: Жанет | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (1)

   У понеділок 3 березня соціальним педагогом Старововчинецького ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 3 класу на тему «Подорож у давнину». 
   
Дізнатись більше - Тисніть тут
Проглядів матеріалу: 685 | Завантажив: Жанет | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (1)

     Коли вранці у холодному ще повітрі вперше з`являється ледь вловимий запах талого снігу, коли горобці по-особливому весело цвірінчать під стріхою, а небо дарує вже не сніг, а перші несміливі краплини дощу, вулицями і провулками, стежками і дорогами, містами і селами крокує Весна. Вона у всьому: у повітрі, у думках, у краплинах дощу та оазах  снігу. Та головне- Весна - у  серцях жінок. Весна дарує жінкам квіти любові, поваги, кохання, визнання та захоплення.

Всі квіти світу на початку весни належать винятково їм - берегиням,  подругам,  колегам,  донечкам, матусям,  коханим жінкам.

Дорогі, милі, ніжні, найкращі жінки! Хай цьогорічна весна дарує всім  мир і затишок, успіхи і здоров`я, любов і злагоду. Хай  краса, тепло і палкі жіночі серця множать світом взаєморозуміння, милосердя і всеосяжну любов!

Олеся Намака.

Проглядів матеріалу: 628 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (0)



Увага!
Про затвердження критеріїв оцінювання діяльності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області-
Тисни тут!
Проглядів матеріалу: 552 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (0)

           Не дивлячись на  важкий період через, який ми проходимо, ніхто  в Україні не забуває, що цей рік ще є і роком великого українського Кобзаря.

   В школах, бібліотеках, будинках культури, приміщеннях товариств організовуються безліч заходів присвячені славетному сину української та світової літератури.

   У Купському НВК були організовані три виставки  творчості Шевченка: книги, буклети, журнали, реферати, фотографії, газети, журнали, енциклопедії, фотокопії тощо. Одна з них знаходиться  в приміщенні музею школи, друга в кабінеті української мови та літератури, третя в коридорі нашого навчального закладу. Також є ціла виставка малюнків наших учнів різного віку.

   Вчителька нашого НВК Тарица А.А. провела вікторину присвячену поетові. Вчительки  Овачук М.В. та Алергуш М.В. провели цікаві бесіди з учнями про життя та творчість національного поета України. Вчителька обслуговуючої праці Бічер В.І. вишивала образ поета на рушнику, який буде зберігатися в приміщені школи.

   Вчителька англійської мови, заступника директора з ВР Захарюк О.М. прочитала всім власний вірш «Кобзарю», який до речі надрукований у її книжці «Тепло души моєї», яка вийшла у світ у 2010 році.

   З допомогою вчителя інформатики  Плевана І.В. особисто я підготувала творчий проект «Тарас Шевченко у перекладі на румунську мову», який був надрукований в деяких засобах масової інформації.

   Цими днями я ознайомила всіх старшокласників нашої школи з перекладами румунського поета Іона Козмея віршами Т. Г. Шевченка.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 707 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (1)

"І мене в сім’ї великій,
В с
ім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

 Незлим тихим словом."

                                                                              

                  Т. Г. Шевченко

 

 Таким епіграфом розпочала тематичний урок «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття» учитель української мови та літератури Купського НВК № 2 Максимюк Наталя Іллівна.

Мета уроку:

-розширити і поглибити знання учнів про великого поета, художника, письменника Т.Г.Шевченка;

чити дітей наслідувати Тараса Шевченка та виконувати його заповіти; ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 649 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (2)

5 березня відбувся День відкритих дверей у Опришенській школі.  Відвідала заклад методист управління освіти Глибоцької РДА, методист Опришенської ЗОШ – Колесник Альона Іванівна.

 У цьому році у даному  навчальному закладі  атестуються чотири педагоги, серед яких:

 1. Пашута Ганна Радувна , вчитель французької мови, І категорії, провела відкритий урок на тему: «Розвиток усного мовлення. Навколишнє середовище. Проблеми навколишнього середовища».

 2. Аодаіца Маріанна Георгіївна, вчитель хімії, І категорії , провела відкритий урок у 8 класі на тему : « Характеристика хімічних елементів малих періодів за їх місцем у періодичній системі  та будовою атома ».

 3. Ротар Наташа Іванівна, вчитель української мови початкових класів, спеціаліст, провела відкритий урок у 4 - Б класі на тему:

«Т.Г. Шевченко – великий поет і художник українського народу ».

  4.Сенюк Анжела Іванівна , вчитель початкових класів, провела відкритий урок у 1-Б класі на тему: «Усна та письмова нумерація чисел від 11 до 20-ти ».

 Також відбулися контрольні моніторинги заміри з румунської мови у 7, 8, 9, та 10 класах (диктант та текстові завдання).











Проглядів матеріалу: 847 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (1)

     У рамках декади, присвяченої  200-річчю від дня народження  Т. Г. Шевченка , у  Глибоцькому ліцеї було проведено ряд запланованих заходів.  Зокрема 4 березня учні 5-11-х класів  переглянули документальний фільм «Вічний як народ», віртуально побувавши у рідних Кобзареві місцях – Моринцях, Кирилівці, біля Дніпра, на Черкащині; детальніше ознайомилися з родиною Тараса, прослухали пісні на вірші Шевченка. Перегляд фільму підготувала учитель української мови та літератури Н.М.Коврик.

  Також  протягом 5-6 уроку в цей день ліцеїсти брали участь у Всеукраїнській українознавчій  грі  «Соняшник - 2014», присвяченій життю та творчості Т.Шевченка. Цікаві, незвичайні, яскраві, мальовничі завдання, що є не тільки пізнавальним матеріалом, ілюстративним помічником, але й мотивацією  вивчення української мови та літератури, дуже сподобалися дітям, особливо коли вони ще й отримали невеликі сувеніри як учасники цієї гри.  Провела конкурс учитель української мови та літератури Т.М.Димчук.

    Цього ж дня учениця 10 філологічного класу Н. Кушнір  побувала разом зі своїм педагогом  О.Т.Мазуренко  на обласній учнівській науково-практичній конференції «Тарас Шевченко – голос душі українського народу», яка проходила в ОЦЕВ «Юність Буковини».  Надія підготувала доповідь та презентацію на тему «Образ жінки-матері в творчості Т.Г.Шевченка», адже в багатьох віршах, поемах, повістях оспівана поетом саме доля дівчини, жінки, матері.

    5 березня у стінах Глибоцького ліцею відбувся конкурс на кращого виконавця Шевченкової поезії. У ньому взяли участь учні  з 1-го по 11-й клас. І кожен з них своєю душею торкнувся думок українського Пророка, національного Генія – Т.Шевченка, адже його вірші завжди сучасні.  Конкурс проходив у два етапи, тому що бажаючих виявилося немало. Так представників молодшої ланки (1-4 класи) було – 14, а середньої та старшої (5-11 класи) – аж 30. Тому й журі було досить поважне: М.К.Труш, учитель  української мови та літератури, -  голова журі, вчителі-філологи – О.Т.Мазуренко, Н.М.Коврик; О.В.Шевченко - директор районного музею Д.С.Ботушанської, С.К. Довгань – поетеса, вишивальниця, В.П.Магалюк – зав. бібліотекою Глибоцького ліцею. Учні ж були настільки добре підготовлені, що важко довелося вибирати найкращих. Та все-таки перші місця здобули такі читці:

Проглядів матеріалу: 577 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.03.2014 | Комментарії (1)

4 березня 2014 року в Коровійській ЗОШ була проведена Всеукраїнська українознавча гра "СОНЯШНИК". В цьому році завдання гри були присвячені вшануванню пам 'яті Кобзаря, 200 - річний ювілей якого ми всі відзначаємо у 2014 році.
У грі брали участь 56  учнів 1-4 класів, більшість яких є постійними гравцями гри "Соняшник", яка традиційно проводиться у нашій школі. Усі діти з велики задоволенням пригадували вірші Т.Шевченка і його біографію, розгадували ребуси, доповнювали прислів'я.
Всі роботи і матеріали відправлені на перевірку. Ми з нетерпінням чекаємо результатів!
Проглядів матеріалу: 673 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (1)

         В Йорданештській ЗОШ І –ІІІ ст. відбулося свято «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття». Захід розпочався хвилиною молитви – вшанування пам’яті загиблим у Києві.
Ім’я  Т.Г.Шевченка для нас – джерело глибокого розуміння свого національного кредо. Сьогодні ім’я Великого Кобзаря  кличе до утвердження нашої незалежності, Шевченко – це Україна. Цими думками було пронизане свято. Гарно представили школярі літературну сторінку. Учні 6- 7 кл. підготували літературну вікторину. Декламатори 10 – 11 кл. представили власні вірші, присвячені Кобзарю. Також вони інсценували уривки поем Шевченка «Утоплена» та «Лілея». Залу прикрашали малюнки учнів до віршів Т.Г.Шевченка.


Проглядів матеріалу: 540 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (1)


     4 березня 2014 року на базі Волоківської ЗОШ І- ІІІст. відбувся районний семінар учителів   4-х класів з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом використання  інноваційних технологій». Роботу семінару очолила методист РМЦ –Леонтій Е. М., яка озвучила план роботи. На семінарі була присутня завідувач РМЦ  Намака О.C.

Представники освітянської родини – учасники районного семінару   розпочали роботу зі знайомства із навчальним закладом. Гостей супроводжувала адміністрія школи , яка гостинно і сердечно проводила екскурс по школі. Учні початкових класів зустрічали гостей у своїх класних кімнатах, у цікавій віршованій формі розповідали про себе, шкільне життя.

Учасники семінару відвідали відкритий урок з української мови в 3 класі (вчитель Ватаманюк Т. П.) за темою «Слово. Значення слова. Слова із прямим і переносним значенням» та  румунської мови в 4 класі (вчитель Раду А. М.) - за темою « Головні члени речення». На уроках вчителі  використовували різні нові форми та методи  навчання, сучасне мультимедійне обладнання, наочно-ілюстративний матеріал, як засіб підвищення пізнавальної , творчої активності учнів та виховання активної особистості. Інтересно проводили усний журнал « Сторінками творчості Т. Г Шевченка»

 Досвідом роботи поділився  керівник районної МО Оленюк В. О., який запропонував присутнім презентацію з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом використання  інноваційних технологій».

На засіданні «круглого столу» своїми яскравими враженнями та побажаннями успіху поділилися  гості , підсумки семінару підвела методист РМЦ, яка відзначила високий науково-практичний та організаційний рівень проведення семінару. Ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА в 4 класі. Учасники семінару залишали Волоківську школу з гарним настроєм, з бажанням працювати та творити.








Проглядів матеріалу: 723 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (2)

        Успіх у вихованні та навчанні дітей з особливими потребами здебільшого визначається системністю роботи школи, сім`ї  та суспільства. Ця співпраця має бути наравлена на розвиток особистісних якостей дитини, формування в них матеріального світогляду, оволодіння дітьми базовими компетенціями, знаннями з основ наук, навичками майбутньої професії. Основним середовищем навчання особливих дітей є родина. Сім`я- це мікросередовище, якому належить визначальна роль у формуванні особистості. Атмосфера любові, розуміння, доброти в родині сприяє  повноцінному всебічному  розвитку. Це є надзвичайно важливим для дитини з порушеннями розвитку. Допомога близьких, підтримка, здоровий психологічний мікроклімат у розині є запорукою гармонійного розвитку та розкриття потенційних можливостей.

Однією з найважливіших життєвих потреб особистості є потреба у спілкуванні, в обміні думками, досвідом з ровесниками. Дану потребу  особливих дітей задовольняє інклюзивне навчання, індивідуальна форма навчання, відвідування навчально-реабілітаційних центрів.

Сьогодні у Глибоцькому районі працюють фахівці обласної психолого-медико-педагогічної консультації, під керівництвом завідувача ОПМПК Ісанчук Надії Володимирівни,  які проводять обстеження дітей з особливими потребами, консультування батьків та педагогів з визначення форми навчання для дитини, вибору навчальних програм.

Основне завдання психолого-медико-педагогічних консультацій- раннє виявлення дітей з особливими потребами, забезпечення психолого-педагогічного супроводу таких дітей та їх родин, навчально-методичне забезпечення педагогів, що працюють з особливими учнями.





Проглядів матеріалу: 602 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (0)

    4 березня 2014р. в спортивному залі Глибоцької ДЮСШ відбулась відкрита першість з волейболу серед дівчат присвячена святкуванню "Міжнародного жіночого дня 8 березня” та перегляд талановитих спортсменок для відбору у збірну команду Глибоцького району, яка буде приймати участь в зональних змаганнях 7 березня в м.Кіцман.

На наші змагання завітали кращі команди школярів нашого району, які змагались за коловою системою.

Вперта боротьба точилась у всіх зустрічах,  про що свідчить те, що всі призери набрали рівну кількість очок і для визначення всіх місць суддівській колегії довелось підраховувати кількість виграних партій.
В підсумку призові місця розподілились наступним чином:
І-місце  Карапчівський ліцей (вчитель Савчук Г.І.)
ІІ-місце Купський НВК (вчитель Марку П.П.) 
ІІІ-місце збірна команда школярів Глибоччини (тренер Сидоряк О.І.)

ІV-місце  Корчівецька ЗОШ (вчитель Куницький Д.В.)

  Всі учасники та призери змагань були нагороджені дипломами управління освіти Глибоцької РДА та Глибоцької ДЮСШ.

 

Заступник директора

з навч./тренув. роботи                                                    П.Ю. Дутчак

Глибоцької ДЮСШ

Проглядів матеріалу: 580 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (0)

Театр – один із найяскравіших емоційних засобів, що формують смак дитини. Театр діє на уяву дитини різними засобами: словом, дією, образотворчим мистецтвом, музикою. Саме тому ми змалечку залучаємо дошкільників до чарівного світу театру.

Театралізована діяльність у Грушівському НВК є ефективним засобом педагогічного впливу на розвиток особистості дошкільника, специфічним видом дитячої активності, одним із найулюбленіших видів творчості. Через театр діти реалізують свою потребу у самовираженні, спілкуванні, самопізнанні шляхом відтворення різноманітних образів.

Тематика і зміст театралізованої діяльності мають моральну спрямованість, яка є в кожній казці, оповіданні, пісні. Це – дружба, доброта, чесність, сміливість. Улюблені герої стають зразками для наслідування.

У закладі наявні такі види театру:

 -театр ляльок;

-театр рукавичок;

- настільний театр.

У рамках Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва у Грушівському НВК в лютому проведено фестивальний тиждень театралізованої діяльності. В огляді-конкурсі взяли участь діти молодшої та старшої дошкільних груп, які порадували своїх родичів та друзів цікавими виступами – інсценівками казок. У рамках фестивального тижня театралізованої діяльності були проведені наступні заходи: «Світ театру» - ознайомлення дошкільнят з театральним мистецтвом (загальна інформація), настільний театр – казки «Колобок», «Коза і троє козенят» та інсценізація румунської сценки « ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 714 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (1)

"А ти віддав всю душу й серце пісні,
 
І через пісню ти страждав не раз.
Хоч ти полинув, наче дивний птах, у вічність,
Та твоя пісня буде завжди поміж нас".

Володимир Івасюк належить до тих небагатьох безмежно обдарованих Богом особистостей, присутність яких в українській культурі не вимірюється і не обмежується їхнім життям чи смертю. Вона безконечна, як вічна українська пісня. Його твори звучать так, ніби вони написані сьогодні. І досі не знайти в Україні композитора, пісні якого б перевершили   драматичною глибиною, дивовижною мелодійністю і енергетичною потугою.

Авторові 107 пісень, музики до кількох театральних вистав у Львові та Дрогобичі, 53 інструментальних творів, п’єс для скрипки й фортепіано, варіацій для камерного оркестру доля відвела земний шлях всього в 30 років. 

Буковинська земля гідно вшановує свого улюбленця. Вже традиційним є вшанування імені Володимира Івасюка у Чагорській  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4 березня  з  учнями 7-8 класів під керівництвом вчителів  Козачок Н.С.,

Бурлаку Д.Г. був проведений виховний захід ,присвячений 65-річниці з Дня народження Володимира Івасюка «Життя – як пісня ».

Гості виховного заходу ( учні школи, вчителі ) мали змогу при допомозі розповідей учнів, відеофільмів, презентацій полинути у ті часи, коли жив і творив Буковинський Орфей. По-особливому зазвучала сьогодні пісня «Балада про мальви»,вона викликала сльози і у дітей і в дорослих, ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 800 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (1)

     " Гідно зустрінемо наших пернатих друзів"-під таким гаслом відбувся конкурс на кращу шпаківню в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. В ньому взяли участь учні 6-8 класів під керівництвом Безверхого Василя Вікторовича. На протязі лютого на уроках трудового навчання і в позаурочний час хлопчики майстрували хатинки для наших пернатих друзів. І ось наприкінці лютого підвели підсумки. Кращими визнали шпаківні таких учнів, як: Фролова Івана ( 7-А клас), Ватаманюка Владислава ( 6-Б клас), Скурту Валентина ( 6-А клас), Топала Григорія ( 8-А клас), Стрельчука Олександра ( 7-В клас). Виготовлені шпаківні розмістили в парку, біля школи та біля своїх будинків.

З нетерпінням чекаємо наших пернатих друзів!

Проглядів матеріалу: 637 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2014 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024