Четвер, 25.04.2024, 15:38















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 340 341 342 343 344 ... 351 352 »

       Коли востаннє ви говорили зі своїми дітьми про правила дорожнього руху? Чи охоче вони дослухаються до повчань дорослих? Як правило, діти та підлітки схильні пропускати повз вуха такі настанови, навіть якщо вони стосуються найдорожчого – життя. Та все міняється, коли безпеку руху пропагують ровесники.

        13 Лютого вже у вісімнадцяте стартували зональні змагання КВК-ЮІР –  Юних Інспекторів Руху. Глибоцький район змагався із Вижницьким, Путильським та Сторожинецьким на сцені Вижницького будинку культури. Глибоччину цьогоріч представляла команда Кам`янської ЗОШ із промовистою назвою - «IN-СПЕКТОР». Її 13 учасників – Баланюк Олександра,  Баланюк Юлія, Білійчук Михайло, Герасимюк Павло, Зеленівський Іван, Кузик Андріана, Кузик Дмитро, Куделько Софія, Лазурко Олександр, Панцир Олександр, Панцир Ольга, Семенюк Анастасія на чолі з капітаном команди, Президентом учнівського парламенту – Мар`яною Мицак  - мовою дотепів та жартів, в ритмі танцю та змістовних куплетів закликали ровесників до поваги  професії працівника ДАІ та дотримання неповнолітніми правил дорожнього руху.

  І захоплений сміх аудиторії, і аплодисменти суперників, і схвальні відгуки журі – наслідок кропіткої праці заступника з виховної роботи – Юрія Семеновича Кирстюка, педагога-організатора – Чижемської Домніки Василівни, вчителя музичного мистецтва – Кирстюка Івана Петровича, хореографа  Глибоцького будинку творчості  – Шови Домніки Лазарівни та учнівського колективу, а також плідної  співпраці школи з управлінням освіти РДА. Результатом об’єднаних зусиль став черговий трофей у скарбничку досягнень нашого району – призове, ІІІ місце команди.

      Не лише жарти, але й змістовні повчальні висновки, на яких акцентувала команда «IN-СПЕКТОР», викликали цікавість у присутніх на заході працівників ЗМІ.  Один із таких було проголошено лейтмотивом зустрічі: «Правила етикету – збережуть дружбу, правила моралі – збережуть сім`ю, правила дорожнього руху збережуть життя!»

 Вітаємо переможців:  «Команда «IN-СПЕКТОР»! Увесь спектр гарного настрою від команди з Кам`янки!»

                Головний спеціаліст управління освіти РДА – Олена Рєпіна.

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 1134 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2014 | Комментарії (3)

     В Турятському НВК з 10 по 14 лютого для учнів 7-11 класів  було проведено п'яте заняття з циклу «Чесна гра» -  «Уникай ризиків!»

    Метою було сформувати навички оцінки ризиків для здоров'я учнів з точки зору інфікування ВІЛ та іншими соціально -  небезпечними захворюваннями,  сприяти усвідомленню наслідків епідемії  ВІЛ для окремої людини та її оточення.

    Наприкінці заняття учні одержали  уявлення про ризики інфікування ВІЛ, уміння пояснити наслідки інфікування ВІЛ для людини, оточення та суспільства.



Проглядів матеріалу: 952 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (2)

     До 200-річчя Тараса Шевченка у чернівецькому видавництві «Букрек» побачила світ книга «Пісенна Шевченкіана». Її упорядкувала Оксана Івасюк, передмову написала Софія Майданська. Як зазначають видавці, це перше подібне видання, яке містить в такому обсязі відомі та маловідомі музичні твори на слова Тараса Шевченка. В анотації видавці зазначають, що поезія Тараса Шевченка залишається невичерпним джерелом натхнення для українських композиторів і народної музичної творчості, а пісенна Шевченкіана вражає своєю свіжістю і різнобарвністю.

До ювілейноо видання увійшли ноти класиків українського музичного мистецтва і тексти пісень. Це ювілейне видання, Книга містить пісні, хорові твори на слова Тараса Шевченка, а також твори, присвячені Кобзареві.

Книга випущена на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України у рамках програми «Українська книга» накладом 1000 прим.

Чернівецька область отримала 400 примірників, які безоплатно будуть передані бібліотекам області.

Проглядів матеріалу: 865 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (1)

     Заняття за межами приміщення дитячого садочку – завжди викликає у дітей велике задоволення, адже вони дають можливість вийти зі стін приміщень на широкий простір.

 У холодний період  заняття з фізичного виховання фізінструктор Чорней Н.І. проводить наприкінці прогулянки, щоб по закінченні діти швидко зайшли в приміщення.

Зав. ДНЗ Чорней Н.В.







                                                          
Проглядів матеріалу: 2623 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (1)

"Війну в Афгані не забути,

Бо на негоду рани ниють.

Шлях караванний, їх маршрути…

І злі вітри в пустелі виють."

                 14 лютого 2014 року в Червонодібровському НВК до 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану проведено годину пам’яті «Герої завжди поміж нас…».

           Вшанувати пам'ять воїнів-афганців, зокрема, загиблого односельчанина Скуляка Миколу Івановича, ознайомити учнів з передумовами афганської війни, донести до школярів думку про те, що війна – це велика жорстокість, горе, смерть і біль – це основна мета даного заходу. Афганську війну ніколи і нікому не викреслити з календаря, ця подія і її герої незмінно житимуть в пам’яті людей – з таким переконанням сприйняли годину пам’яті школярі НВК.

           В рамках даного заходу відбулася зустріч з родиною загиблого воїна-афганця Скуляка Миколи Івановича. Його сестри згадували свого єдиного брата зі сльозами на очах, багато розповідали про його дитинство та юність. Школярі були глибоко вражені цією зустріччю.

         Члени учнівського самоврядування 5 класу в цьому навчальному році розпочали роботу над проектом «Герої поміж нас…», по завершенню  якого буде створено збірку матеріалів пам’яті  про нашого односельчанина, який загинув в Афганістані.

Проглядів матеріалу: 1136 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (0)

    Птахи не тільки прикрашають наше життя, вони перші помічники людини у боротьбі проти шкідливих комах та гризунів. Їх здавна називають санітарами лісу та полів. Тому люди також повинні дбати про пернатих. Найважче птахам приходиться взимку, коли падає білий лапатий сніг і віють холодні вітри. Ви вже , мабуть, знаєте,що деякі птахи відлітають у теплі краї, а інші, найсміливіші, залишаються зимувати.

17 лютого в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках екологічної акції відбувся захід «Зимуючі птахи».Його підготували вчителі біології  

Романюк М.І. та керівник екологічного гуртка Зеленівська Л.І.

Вчителі разом з учнями 5-6 класів входили в ролі пташок розповідали вірші,співали пісень.

Марія Іванівна Романюк наголосила,що вітер січе в обличчя. Намело снігу. Нам тепло в оселях, затишно. А як почувають себе пернаті друзі, що зимують у нас? Важкувато їм, бідним вижити у скрутні зимові місяці. І сьогодні ми зібралися для того, щоб більше дізнатись про зимуючих птахів тому, що велику користь приносять вони , знищуючи гризунів, шкідливих комах. 

 Отже, пташок треба охороняти і допомагати їм прогодуватися взимку .Перший закон про охорону птахів був виданий у 1328 році Людвігом Баварським, в якому говориться: "Тяжкий штраф чекає на того, хто впіймає синицю - кропіткого ловця комах.

Порушник закону повинен: 
-заплатити королівську подать у розмірі 60 шилінгів; 
-віддати красиву руду курку і 12 курчат, як відшкодування.'' 

Наприкінці свята, учні з радістю побігли підгодовувати «Зимуючих птахів».

 Педагог організатор                                                   Барарюк В.І.










Проглядів матеріалу: 981 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 826 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (0)

     З нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в Чагорській ЗОШ   було проведено ряд заходів. 11 лютого влаштовано перегляд фільму «Афганский излом» (9, 10 класи).   12 лютого організовано зустріч з воїнами – інтернаціоналістами. Серед запрошених були воїни-афганці Савчук В. В., Думитрович А.В., Котик Г.В. та учасник миротворчої місії у Югославії Лещук О. В.

Учні 1-5 класів виготовляли вітальні листівки для учасників бойових дій в Афганістані, які вручили під час зустрічі. 13 лютого було проведено  урок-лекцію в 11 класі на тему «Радянсько-афганська війна». У підсумок проведених заходів, 13 лютого  учениця 11 класу, Савчук В.В., презентувала пошуково-дослідницьку роботу «Долі обпалені війною» для 8-11 клсів.









Проглядів матеріалу: 813 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 793 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.02.2014 | Комментарії (0)

 Свято Стрітення, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор" відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового. До прийняття християнства в цей день слов'яни відзначали зустріч зими з весною. На Стрітення раніше освячували в церкві воду і напували нею хворих домочадців, окроплювали худобу, вози, пасіку.Християни східного обряду відзначають Стрітення Господнє як пам’ять про те, що Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після його народження, де відбулася зустріч зі старцем Симеоном. Богослови тлумачать цю зустріч дитини Христа із Симеоном як зустріч Старого і Нового Заповітів, зустріч даного єврейському народу Закону Божого і найвищого закону Божественної любові, принесеного у світ Ісусом Христом. На Стрітення в церквах України освячують воду, святять й свічки.

15 лютого учні Черепковецької ЗОШ разом з вчителями також відзначили Зустріч зими з весною. Було проведено захід підготовлений учнями 8-го класу на чолі з класним керівником Куляк М.І.Старшокласники дізналися багато цікавого про це свято,зокрема те що віряни в цей день обов'язково йдуть до церкви за свічкою – оберегом та свяченою водою. Свічка ввесь рік буде оберегом дому від вогню і блискавки, а вода буде мати цілющі властивості.
А також у цей день селяни з особливою ретельністю спостерігали за погодою, щоб зробити прогноз на цілий рік.

 Педагог організатор                                         Барарюк В.І.





Проглядів матеріалу: 968 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (1)

    З 10 по 17 лютого  в Глибоцькому ліцеї були проведені заходи пердбачені планом школи про відзначення 25-ї річниці виводу Радянських військ з Афганістану. 
Вчителем захисту вітчизни були проведені військово-історичні уроки, а також влаштував зустріч із воїнами-інтернаціоналістами. Час проведений на виховній годині переніс школярів в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині.
  Учні школи для своїх гостей та однокласників приготували тематичну замальовку про страшні роки афганської війни, яка забрала велику кількість і українських солдат. Зараз історики по різному оцінюють цей крок Радянського Союзу.  Для тих же , хто пройшов пекло Афганістану, це була не просто війна, це був інтернаціональний обов’язок,  допомога братньому народу. Як розповіли школярам гості,  воїни-інтернаціоналісти, вони не лише захищали простих афганців від маджахедів та душманів, а й допомагали їм розбудувати інфраструктуру країни, яка хотіла жити по новому, долаючи страшну бідність. 
Учні 9-11-х класів взяли учать у районному мітингу присвяченому  відзначення 25-ї річниці виводу Радянських військ з Афганістану, а також залучилися да покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям. 
Збір матеріалів про воїнів-інтернаціоналістів членами гуртка "Школа безпеки" керівник (Безпалько І.Р.).
 В приміщені актової зали учні 8-11-х класів переглянули фільм-пам'ять про війська Афганістану. 
А також, учень нашого ліцею Рубанець Денис (7-Б клас) став переможцем у обласному конкурсі "Афган - очима дітей", який побував на концерті в м.Чернівці та був нагороджений цінним подарунком в Юності Буковини.
Сьогодні учасники Афганської війни - це живі люди, які ходять нашими вулицями і яких треба також шанувати й пам’ятати, як і всіх героїв інших воєн.





Проглядів матеріалу: 881 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (0)

      Сьогодні  в Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено науково-практичну учнівську конференцію, присвячену 450-річчю з дня народження італійського вченого Галілео Галілея. Учні 11 класу підготували доповіді  та буклети, в яких вони висвітлили яскраві моменти життя італійського вченого, мислителя, фізика, астронома, математика, поета і літературного критика Галілео  Галілея. Учні активно готувалися до сьогоднішньої події. Так, під керівництвом учителя фізики та астрономії Михайла Акатріні,  була проведена пошукова робота по виявленню фактів з життя та наукової діяльності генія епохи Відродження. Учні  перечитали багато науково-популярної літератури, користувалися даними з мережі Інтернет, обговорювали цікавинки про Галілео Галілея. Особливу активність у підготовці та проведенні конференції проявили Лазареску Сніжана, Патраш Анжеліка, Влад Валеріан. Також було переглянуто фільм про винаходи вченого. Захід дуже сподобався учням, вони вдячні вчителеві за організацію конференції.


  

  

Проглядів матеріалу: 1204 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (1)

«Життя – це не букет розмаю,
                    А вічний бій і суєта.
                    Любіть любов я вас благаю,

                    Вона велична і свята…»

  День Святого Валентина – одне із найприємніших свят всіх закоханих. В нашому ліцеї до дня Святого Валентина було проведено між 9-11-ми класами свято у формі пізнавально-розважальної програми «Об’єднаємо серця».
Метою заходу було виховувати інтерес до минулого, повагу до справжніх почуттів, уміння вирізняти своє єдине, половинку; любов до літератури, поезії, формувати цілісне ставлення до мистецтва та культури; розвивати почуття поваги до оточуючих. Тему заходу учні розкривали своїми талантами та описували традиції святкування Валентинового дня у різних країнах світу та про походження історії Дня Закоханих.
Усі конкурсанти отримали подарунки на згадку про свято. Наші пари довели, що кохати – це значить творити кохання. Тож творіть його, ідіть назустріч йому і зустрінете його, як дивовижну казку, як чарівну пісню, яка яка зробить ваші найпотаємніші бажання реальністю.
Ще раз вітаємо вас із Днем Святого Валентина, із Днем усіх закоханих! Бережіть своє кохання, бо воно – сонце людських почуттів!




Проглядів матеріалу: 815 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (0)

     З метою патріотичного виховання учнів та вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, з нагоди відзначення 25 річниці виводу Радянських військ з Афганістану, у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено ряд заходів: "Крізь пекло афганської війни" -урок патріотизму, був проведений у класних колективах, учні 9-11-х класів разом з вчителем військової підготовки Урсу В.М. вшанували пам'ять про минулі події біля пам’ятника воїнам – афганцям у селищі, в школі була також організована фотовиставка « Опалені долею», учнями 8 класів проведено урок-памяті «Ми пам’ятаємо Афганістан»., 14 лютого учні 9 класу (кл.керівник Білоус І.В) провели лінійку – реквієм « Ти – вічний біль, Афганістан»

Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи , істина залишається одна – незмінно житиме пам'ять про Афганістан.

 

Проглядів матеріалу: 793 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (0)

  У Купському НВК відбулася зустріч з ветераном афганських подій Дмитром Федорча. Колишній учасник бойових дій (знаходився у Афганістані 1 рік  і 8 місяців), а нині активіст, патріот та гарна людина. Розповів учням старших класів про події, які відбувалися на Афганський війні, про патріотичний та психологічний настрій тодішніх радянських воїнів.Учням дуже сподобалась розповідь, проявили зацікавленість до історичних подій та активно задавали питання. Також учні нашої школи відвідали ветерана афганських подій Бічера Костянтина.  

 В школі була організована виставка на тему «25 років від дня виведення військ з Афганістану». На виставці представлені дані про виведення військ с Афганістану, про воїнів з Буковини, які воювали, які померлі на Афганській війні. Окремо висвітлені пам'ятники на Буковинській землі , які вшановують доблесть і честь наших воїнів-інтернаціоналістів. Також були представлені книги авторів з Буковини про події у Афганській війні. Зокрема була представлена книга Бойовими дорогами Афгану (упорядник Ярослав Лижник).

Також проведена робота класними керівниками. 8 клас – керівник Плеван І.В. провели урок-пам'ять «Наші земляки – учасники бойових дій на території Афганістану». 11 клас – керівник Дущак Л. В. провели  диспут на тему «Правда Афганської війни».






Проглядів матеріалу: 738 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (0)

     Афганістан… Воїнам-інтернаціоналістам  і тепер сняться афганські сни. Життя не завжди закінчується смертю,якщо залишаються на землі друзі… Шкода, що неможливо зупинити час і повернути все назад,щоб виправити помилки. Ось уже промайнуло 25 років, як закінчилась для наших солдат «Афганська війна». Сльози в очах матерів, спогади про тих, хто пройшов пекло війни і вижив, і сьогодні не залишають нас байдужими. Спілкуючись з воїнами-афганцями, ми мимоволі поринаємо у вир тих подій, переживаємо разом з ними, намагаємось зрозуміти стан душі тих, хто пройшов війну, і тих, хто втратив на війні своїх друзів і близьких. Ця війна не обминула і Камянку. Пятнадцять юнаків із нашого села проходили службу в Афганістані. Один із них -Сергій Лазоренко - загинув.

Доброю традицією у нашій школі стало проведення у ці дні зустрічі воїнів-афганців з учнями школи. На днях відбулось військово-спортивне свято «Вічна память героям», присвячене памяті воїна-інтернаціоналіста Сергія Лазоренка. З цього приводу відбулись військово-спортивні змагання «Нумо, хлопці», які підготував вчитель предмета «Захист Вітчизни» Доготар Дмитро Петрович. У змаганнях  взяли учать шість команд з числа 10-11 класів. На святі були присутні воїни-афганці, наші земляки, представники прикордонного відділку «Черепківка».

   Переможцем змагань стала команда 11-В класу, відповідно команда 11-Б класу посіла друге місце,а команда 10-А класу зайняла третє місце. Вони були нагороджені грамотами та цінними призами управління освіти.

 

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 795 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.02.2014 | Комментарії (0)

            Сьогодні, 16 лютого, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбулося урочисте відкриття обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства з метою залучення учнівської молоді до пізнання України через індивідуально-пошукові форми, пропаганди сучасних досягнень науки про Україну та український народ; виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові та поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу в ЗНЗ області.
До всіх присутніх з вітальним словом у ошатній актовій залі звернувся Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області: «Нехай у кожному серці панує любов до Шевченка, до всього українського. Успіхів та перемог!»
Також зі вітальними словами звернулися представники журі: Кожолянко Г.К., - голова журі, доктор історичних наук, професор, етнолог ЧНУ ім. Федьковича; Мафтин Л.В, - заступник голови журі, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти ЧНУ імені Ю.Федьковича; І.М.Дерда, заслужений артист України. 
Григорій Іванович, позитивно відзначив роботу оргкомітету та методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Петра Старовойта, Тамару Мінченко, Ольгу Осовську, Юрія Коноплянка), адміністрації та викладацького складу Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (Савелія Одайського, Галини Писаревської, Оксани Ганжелюк) у якісному забезпеченні проведення даного заходу. 
Також у святковій залі була представлена концертна програма. Глибоцький район представила учениця 9 класу Тарашанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Паскар Каріна, яка читала вірш «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття».
В конкурсі взяли участь 52 учні, переможці районних конкурсів з українознавства.









Проглядів матеріалу: 732 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.02.2014 | Комментарії (0)

     16 лютого, кращі знавці історії змагаються за право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Урочисте відкриття ІІІ етапу олімпіади відбулося в актовому залі Чернівецького вищого професійного училища №8 під головуванням Любові Тарангул, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації. «Знання історії, уміння логічно та послідовно викладати та аналізувати факти, проводити паралелі між хронологічними подіями вимагає неабияких зусиль, самовіддачі та відданості. Тому бажаю всім перемоги, віри у власні сили та високих результатів», – зазначила Любов Миколаївна під час вступного слова.
Оцінювати роботи буде компетентне журі на чолі з Олександром Добржанським, доктором історичних наук, професором, деканом факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету. Олександр Володимирович висловив щире бажання бачити учасників олімпіади студентами свого факультету та побажав перемоги найкращим.
Впродовж олімпіадного дня з учнями працюватиме організаційний комітет на чолі з Віктором Немешем, головним спеціалістом відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства, яким ознайомив учасників з організаційними моментами. До складу комітету входять: Тамара Богачик, заступник директора Інституту після дипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Василь Федорак, методист з історії ІППО ЧО, Оксана Сакрієр, головний спеціаліст управління освіти і науки та Оксана Сохацька, головний спеціаліст.
 Комфортними аудиторіями та гарячим обідом учасників заходу забезпечив колектив училища під керівництвом Романа Цвірінька, директора закладу.







Проглядів матеріалу: 966 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.02.2014 | Комментарії (0)

   Сьогодні, 16 лютого 2014 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер взяв участь у відкритті ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із світової літератури. Олімпіада проходить на базі вищого професійно-технічного училища №3.

«Ви повинні розуміти, що ми не маємо права опустити планку на державному рівні. Адже вже два роки поспіль Чернівецька область, за результатами участі в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, займає 5 місце. Ми повинні говорити про це, гордитися такими результатами. Сьогодні, чомусь, в навчальних закладах немає культу олімпіад. Вчителі повинні розповідати учням про переваги участі в олімпіадах.

Запорукою такого успіху на державному рівні є те, що ми повність виключили суб’єктивний фактор з проведення конкурсів. Роботи оцінюються чесно та об’єктивно», – наголосив Михайло Йозефович учасникам олімпіади.

Директор Департаменту також відзначив, що всю відповідальність за проведення олімпіади несе, визначений заздалегідь, працівник Департаменту, який, ні в якому разі, не має права порушувати умови дорожньої карти.

Михайло Бауер повідомив, що в понеділок, 17 лютого, з 9 до 10 години в Інституті післядипломної педагогічної освіти (вул..І.Франка, 20)  буде працювати апеляційна комісія. В разі якщо учень не згідний з результатами, він  особисто може подати на  апеляцію.

В олімпіаді із світової літератури беруть участь учні 8-11 класів навчальних закладів краю. До участі зареєструвалося 56 учасників, з’явилося – 53.









Проглядів матеріалу: 927 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.02.2014 | Комментарії (0)

      Цікаво і активно пройшли заходи до дня Святого Валентина у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учні 11 класу разом з прес-центром школи підготували вітальні листівки для учнів всіх класів та скриньку  для  того, щоб всі бажаючі залишили у ній вітальні сердечки.

Масу задоволення приніс всім захід підготовлений девятикласниками разом з класним керівником Павлюк М. Г.  З старшокласниками 8-11 класів вони провели свято «Романтична пара» у вигляді конкурсів для пар. Ведучі Мандюк Лілія та Мінтіоан Марія розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких пари показали свої таланти та винахідливість. Свято пройшло цікаво і весело.

                                                                           ЗДВР    Чупрун В.Л.




Проглядів матеріалу: 747 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.02.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024