П'ятниця, 29.03.2024, 13:42















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 351 352 »

   Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 3-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Мої друзі»

Спілкуємося й шукаємо спільне. Це завдання допоможе дитині більше дізнатися про своїх співрозмовників і співрозмовниць, розвинути комунікативні навички. Дитині пропонується опитати своїх однокласників (одногрупників), а потім виявити серед них людей з відповідними інтересами.

Формуємо дружнє оточення. Це завдання допоможе дитині навчитися якісніше вибирати своє оточення, відстежувати ознаки дружньої і недружньої поведінки, розвинути емоційний інтелект.

Моє ім’я: аналізуємо звуко-буквений склад слова. Це завдання сприятиме розвитку уваги, аналітичного мислення, фонематичного слуху, навички письма, збагаченню словникового запасу учнів і учениць. Виконуючи завдання, дитина розвине навички звуко-буквеного аналізу.

Створюємо комікси №2. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить два малюнки, на яких зображено початок та завершення історії про безпритульного собаку. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 2 малюнки, а потім розмалювати їх.

Створюємо комікси №5. Це завдання містить малюнок, на якому зображено початок історії про хлопчика, що шукає друзів. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 3 малюнки, а потім розмалювати їх.

Створюємо комікси №7. Це завдання містить малюнок, на якому зображено початок історії про хлопця та дівчину. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 3 малюнки, а потім розмалювати їх.

Вивчаємо емоції за виразом обличчя. Цей комплект завдань допоможе дитині поміркувати над тим, як позначаються на виразі обличчя емоції, які відчуває людина, навчитися зображати їх і зчитувати як елемент невербального спілкування, отже, сприятиме розвитку емоційного інтелекту.

Рахуємо склади й вчимося читати. Цей комплект завдань допоможе дитині відпрацювати навички читання, зрозуміти, що таке «склад», і навчитися виділяти склади в словах. Дитині потрібно розглянути малюнки, прочитати слова й порахувати склади в них, а потім біля кожного малюнка розмалювати стільки квіточок, скільки складів містить його назва.

Рахуємо склади у назвах малюнків. Завдання допоможе попрактикуватися у поділі слів на склади, сприятиме збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується розглянути малюнки, порахувати склади у назвах цих малюнків і розмалювати кружечки біля відповідних цифр.

Розмірковуємо, що означає бути справжніми друзями. Це завдання допоможе дитині осмислити поняття «дружба». Дитині потрібно прочитати й поміркувати над значенням тверджень, що характеризують поняття «дружба», а також оцінити свою готовність бути справжнім другом/справжньою подругою, поставивши позначки у відповідних комірках.

Розповідаємо про себе за допомогою різних кольорів. Це ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 276 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Комментарії (0)

     У МОН розробили закон «Про освіту дорослих». Нормами законопроекту передбачені гнучкі механізми здобуття формальної, неформальної та інформальної освіти дорослих, визнання кваліфікацій, здобутих шляхом неформальної та інформальної освіти.

У рюкзаку школяра має бути щонайменше дві маски. За інформацією Центру громадського здоров'я у рюкзаку школяра має бути щонайменше дві захисні маски, кишеньковий антисептик для шкіри з вмістом спирту не менше 60% та паперові хустинки.

МОН зацікавлено у підвищенні соціальних стандартів освітян. У Міносвіти наголошують, що відомство зацікавлене у введенні в дію постанови КМУ № 822 оскільки нею підвищуються соціальні стандарти та гарантії, спрямовані на зростання рівня життя освітян.

Після карантину звичне шкільне харчування відновлять, - Мандзій. За словами заступника міністра, в умовах пандемії організація харчування потребує інших підходів, але після скасування карантинних обмежень школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування дітей.

COVID-19: у ВР пропонують доплатити освітянам. У Верховній Раді зареєстрований проект постанови, яким передбачено звернення до Кабінету Міністрів щодо вжиття заходів для забезпечення безпечного навчального процесу і якісної освіти в умовах карантину.

МОЗ закликає вакцинувати дітей незважаючи на пандемію. Мінохорониздоров'я закликає вакцинувати дітей за національним Календарем щеплень, незважаючи на пандемію. За словами міністра Максима Степанова, в Україні безкоштовно можна вакцинуватися від 10 інфекційних захворювань.

Тестувати вчителів на COVID варто за кошти держави, - омбудсмен. Сергій Горбачов наполягає на тому, що вчителі мають отримати можливість пройти тест на коронавірус за державний кошт. Він також наголошує, що вчителі знаходяться у зоні ризику, а найдешевший тест коштує 600 грн.

Виші не можуть просто видавати дипломи, - секретар РНБО. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, аналіз системи вищої освіти дозволяє говорити про наявність системної кризи, що формує потенційні та реальні загрози державній та національній безпеці України.

У Держслужбі якості освіти обіцяють захищати безпеку учнів. У Службі наголосили, що батьки, громадськість, педагогічні працівники, керівництво закладів освіти спільно мають усебічно захищати права учнів на безпечне освітнє середовище перед засновниками шкіл.

Мовний омбудсмен перевірить перехід шкіл на українську. Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови здійснюватиме моніторинг дотримання мовного законодавства, в тому числі щодо переходу російських шкіл на українську мову навчання.

Уряд скасував самоізоляцію для студентів з ОРДЛО. Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скасування 14-денної самоізоляції при перетині КПВВ для абітурієнтів та здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, які планують або вже навчаються на підконтрольній уряду території.

Усі студентські олімпіади і турніри перенесено через COVID-19. Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про перенесення усіх студентських змагань в Україні. Пауза у проведенні заходів триватиме на період загальнонаціонального карантину.

ВР може підтримати виділення коштів на допомогу школам. Верховна Рада може підтримати проект постанови, яким передбачено вжиття заходів для забезпечення безпечного навчального процесу в умовах карантину. Про це повідомила автор документа, народний депутат з фракції «Голос» Наталія Піпа.

Школам з «червоної» зони нагадали про відповідальність. У Міністерстві освіти нагадують адміністраціям закладів освіти, що розташовані у «червоній» карантинній зоні, про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання зобов’язання про закриття шкіл.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 272 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 274 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.09.2020 | Комментарії (0)

     Відповідно до рекомендацій МОН України перший урок 2020/2021 н.р.  був спрямований на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19. Так, як Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. розпочала навчальний рік дистанційно (перебуваючи в червоній карантинній зоні), то відповідно й перший урок 2020/2021 н.р. відбувся онлайн. Наші педагоги з професіоналізмом поставилися до організації першого уроку, використовуючи різноманітні програми та додатки.

Проте, який би онлайн урок не був цікавим та насиченим, живого спілкування він не зможе замінити ніколи.

      

Проглядів матеріалу: 287 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2020 | Комментарії (0)

Перший дзвоник у нашій школі пролунав дистанційно.

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо орієнтири на все життя.

Зі святом усіх!

 

 

Проглядів матеріалу: 252 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2020 | Комментарії (0)

  МОЗ розробить нові норми організації харчування учнів. Міністерство охорони здоров’я розробить та винесе на затвердження Кабінету Міністрів нові норми й порядок організації харчування учнів у закладах освіти. Нові норми враховуватимуть рекомендації дієтологів та технологів.

Понад 2500 шкіл необхідно підключити до інтернету. Про це заявив заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку інфраструктури Олександр Шелест під час брифінгу щодо підключення українських шкіл до якісного інтернету. Для підключення усіх 2531 школи за підрахунками Мінцифри необхідно до 720 млн грн.

Як діяти, якщо учень або вчитель має ознаки COVID-19. Оприлюднено алгоритм дій керівника закладу загальної середньої освіти у разі виявлення у здобувача освіти та/або працівника закладу загальної середньої освіти ознак гострого респіраторного захворювання.

Місцева влада має забезпечити безпечні умови в школах. Т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час прес-конференції щодо початку нового 2020/21 навчального року наголосив, що організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти – це повноваження місцевих органів влади та засновників навчальних закладів.

Зарахування на контракт розпочнеться 6 вересня. Надання рекомендацій до зарахування вступників, які вступають на контракт, розпочнеться 6 вересня. Абітурієнти, які отримають рекомендацію, мають виконати вимоги до зарахування відповідно до правил прийому закладу вищої освіти.

Як відбуватиметься інклюзивне навчання під час карантину. МОН розробило рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у школах на 2020/2021 навчальний рік. Освітній процес має бути організований з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях.

МОН пропонує зміни до формування переліку наукових видань. МОН сформулювало позицію щодо удосконалення механізму формування переліку наукових фахових видань. Установа пропонує усім причетним долучитися до громадського обговорення проєкту наказу.

Школи випадковим чином перевірятимуть на дотримання правил COVID-19. Міністерство розвитку громад та МОН спільно з Держпродспоживслужбою проводитимуть випадкові перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил. За результатами цієї перевірки Урядом можуть бути ухвалені, зокрема, і кадрові рішення.

У класах НУШ можна вести тільки електронний класний журнал. Починаючи з 2020/21 навчального року, заклади освіти зможуть вести класні журнали у 1-4 класах НУШ тільки в електронній формі. Про це йдеться у нових Методичних рекомендаціях щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів Нової української школи.

Школи трьох обласних центрів з 7 вересня на карантині. З 7 вересня міста Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ та ще 30 міст та районів України перебуватимуть у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, відповідно, у цих регіонах забороняється відвідування закладів освіти усіма здобувачами освіти.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 232 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.09.2020 | Комментарії (0)

   Молодість – найпрекрасніший період в житті людини. І гріх не використати цю найщасливішу пору з максимальним задоволенням! Краще, ніж подорожі, людство, мабуть, поки нічого не придумало. До того ж, будь-яка мандрівка в далекі або близькі краї дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. Подорожуючи рідним краєм, молода людина краще починає розуміти, чого вона хоче від життя. Під час подорожі формуються її життєві цінності, вигострюються навички виживання, з’являється бажання бути незалежним.

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод, а ще – яскравих вражень, творчості та пізнання світу. Цікаво провести  канікули літнього відпочинку змогли учні Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. та Слобідського НВК, здійснивши  спортивно-туристський похід ІІІ ступеня складності Буковинськими Карпатами. Група була сформована з вихованців Глибоцького ЦТКСЕУМ. Учасниками групи були керівники Нітушка Ю.Г.,  Пентелейчук А. В.  та 8 вихованців.

Наш похід розпочався в с. Яблуниця, що на Путильщині. Зустріла нас чудова погода. Побували на  Яблуницькій дериваційній міні-ГЕС (Охоплює території Верховинського району Івано-Франківської області та Путильського району Чернівецької області). Не менш цікавою була екскурсія до Яблуницького дендропарку. У дендропарку ростуть дерева  та рослини майже ста видів із усього світу, зокрема з Америки, Європи, Японії, Китаю. Є червонокнижні, є досить рідкісні.

Наступного дня, сонячна погода додала нам піднесеного насторою і ми вирушили до автоматичного гідрологічного посту на р.Білий Черемош в с. Яблуниця Івано-Франківської області. Наймальовничішим об’єктом нашої подорожі стало озеро «Буковинське Око». Мало хто знає, що це озеро утворилося 300 тисяч років тому, а його глибина досі залишається загадкою.

До речі, існує легенда про те, що той, хто омиється з ніг до голови водою з Буковинського Ока, матиме успіх у справах і щастя в житті.

         Швидко пролетіли шість днів нашого походу,всі ми з  позитивними враженнями, трішечки втомлені і  щасливі поверталися додому.

        

Проглядів матеріалу: 236 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.09.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 239 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.09.2020 | Комментарії (0)

    Потребу шкіл в антисептиках і масках оцінили в 26 млрд. За розрахунками Міносвіти, мінімальна потреба шкіл в антисептиках, масках і дезінфекторах у 2021 році складе понад 26 млрд грн. Цього року МОН вже не зможе виділити кошти на антисептики, дезінфектори і маски.

Проект стандарту базової освіти відкликали через помилки. В.о. міністра освіти виключив політичну складову у відкликанні держстандарту освіти. Шкарлет запевняє, що проект нового державного стандарту базової освіти був відкликаний через орфографічні помилки.

МОЗ затвердив новий COVID-протокол для закладів освіти. Постановою головного санітарного лікаря затверджений новий перелік протиепідемічних заходів. Відповідальність за організацію та виконання заходів покладено на засновників та керівників закладів освіти.

У МОН розповіли, як реорганізувати методкабінети. Планується, що новостворені центри сприятимуть професійному розвитку педагогічних працівників, забезпечуватимуть психологічну підтримку та консультуватимуть вчителів з питань, пов’язаних з освітнім процесом.

ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників. Цього року вступниками, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, подано близько 1 млн заяв. Лідерами за кількістю поданих заяв є КНУ ім. Шевченка та ЛНУ ім. Франка. Третю сходинку посідає КПІ ім. Сікорського.

МОН розробило план популяризації природничих наук та математики. План включає у себе 9 пунктів, реалізація яких має сприяти популяризації природничих наук та математики в Україні. Громадське обговорення документа триватиме до 09 вересня 2020 року.

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Рішення Кабінету Міністрів ухвалено у зв'язку із різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Постанова уряду передбачає посилення низки обмежувальних заходів на території регіонів.

1 вересня підвищать посадові оклади бюджетників. Уряд ухвалив рішення щодо підвищення посадових окладів працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Рішення ухвалено у зв'язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати.

Профспілка пропонує захистити освітян на час COVID-19. Профспілка працівників освіти розраховує на вжиття державою заходів, що гарантуватимуть захист працівників закладів освіти, які здійснюють та забезпечують освітній процес в умовах оголошеного карантину.

Вступникам надані рекомендації на бюджет. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення та подати оригінали документів до вишів до 18.00 години 31 серпня.

Профспілка: школам потрібні не рекомендації, а документи. Голова Профспілки працівників освіти Георгій Труханов наголошує, що питання здоров’я і безпеки учасників освітнього процесу потребують не просто рекомендацій від освітніх відомств, а чітких документів, що регламентують роботу під час пандемії.

Школа в період карантину: умови, правила, рекомендації. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов презентував затверджені МОЗ правила та рекомендації щодо організації навчального процесу на період карантину у закладах середньої освіти.

Матеріали уроку про COVID-19 до 1-го вересня. Вчителі шкіл можуть скористатись матеріалами та планом інтерактивного уроку до 1 вересня щодо коронавірусної хвороби COVID-19 та правил безпечного навчання під час карантину.

Чернівці та Івано-Франківськ 1 вересня у «червоній» зоні. З 31 серпня міста Чернівці, Івано-Франківськ та ще 20 міст та районів України перебуватимуть у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, відповідно у цих регіонах забороняється відвідування закладів освіти усіма учнями та студентами.

Вступникам на бюджет необхідно подати документи. Вступника ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 306 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.08.2020 | Комментарії (0)

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Сердечно вітаємо всіх з початком нового навчального року і Днем знань! 1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоцінену роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.

Висловлюємо найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.

Прийміть найщиріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.

Райком профспілки працівників освіти і науки

Відділ освіти, культури,  молоді та спорту

Глибоцький навчально-методичний центр

Проглядів матеріалу: 305 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.08.2020 | Комментарії (0)

   Серпнева конференція педагогів Глибоччини в он-лайн режимі об'єднала всіх учасників освітнього процесу і керівництво району та громад довкола важливої та актуальної для кожного сьогодні теми: "Освіта Глибоччини: сучасні виклики, стратегічні завдання".
Керівники району Іван Веклич, Петро Панчук, керівники ОТГ Григорій Ванзуряк, Георгий Коблюк, Валентин Глопіна, Валерий Сака, директори освітніх закладів, Управління державної служби якості освіти в Чернівецькій області ( Сергій Білоус), профспілка працівників освіти ( Світлана Лазурко), Глибоцький навчально-методичний центр, Василь Барарюк- перший заступник голови РДА, куратор галузі, провели дискусію після доповіді в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Домніка Міхай.
Відзначено позитивні тенденції розвитку освітнього простору Глибоччини завдяки успішній співпраці та взаємодії на рівні територіальних громад та району, окреслено пріоритети в діяльності, обговорено форми, шляхи та напрямки діяльності галузі в умовах викликів.
З Богом розпочинаємо 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.
 
 
 
 
... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 294 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 295 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2020 | Комментарії (0)

    Програма Президента України #ВеликеБудівництво в дії.
Погляньте лишень, як за декілька місяців голі стіни перетворилися у просторий та сучасний клас, який вже чекає на учнів села Кам’янка.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 302 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2020 | Комментарії (0)

З нагоди Дня Незалежності України Володимир Зеленський присвоїв почесне звання «Заслужений працівник освіти» глибочанину Василю Швецю.

Щиро вітаємо Василя Григоровича із присвоєнням почесного звання та бажаємо невичерпних сил, нових здобутків у професійній діяльності, успішного вирішення всіх справ в ім'я процвітання Глибоччини!

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2020 | Комментарії (0)

   Розпочалась реєстрація на додаткову сесію ЄВІ. Участь у іспиті можуть взяти вступники у магістратуру, які мають бажання перескласти єдиний вступний іспит до магістратури з іноземної мови. Вартість складання іспиту становить 510 грн.

Школи мають виконувати рекомендації МОЗ. За словами Максима Степанова, питання епідеміологічної безпеки дітей лежить в компетенції керівників закладів освіти. Рекомендації з організації протиепідемічних заходів мають на меті зробити навчання дітей безпечним.

Режим роботи закладів профосвіти визначать на місцях. У Міністерстві освіти зазначають, що заклади професійної освіти, залежно від рівня поширення COVID-19 в регіоні, зможуть розпочати навчальний рік у звичному режимі, з елементами змішаного навчання або дистанційно.

МОН: залишки субвенції можна витратити на дистанційну освіту. Залишки коштів освітньої субвенції, що знаходяться на рахунках місцевих бюджетів, у разі потреби можуть бути використані на організацію дистанційного навчання. Станом на 01 липня  залишки субвенції становили 7 млрд 776 млн грн.

МОН розроблений Порядок про позапланові перевірки закладів освіти. Документ визначає механізм проведення позапланових перевірок закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої, вищої щодо дотримання ними вимог законодавства у сфері освіти.

Міносвіти планує збільшити вагу атестата при вступі. За словами в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, збільшення ваги атестату при вступі до закладів вищої освіти позитивно вплине на вмотивованість учнів до навчання в середній школі.

МОЗ розгляне доцільність тестування учнів та вчителів. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що МОН можливо перегляне рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти, зокрема у частині необхідності тестування вчителів та учнів.

Вчителям дозволять проводити уроки без маски. За словами Віктора Ляшка, Міністерство охорони здоров'я змінить норму своїх рекомендацій щодо обов'язкового носіння маски вчителями під час проведення уроку і дозволить спілкуватись з учнями під час уроку без масок.

Маємо гарні приклади, як школи отримують засоби дезінфекції, - Мандзій. Заступник міністра освіти вкотре наголосила, що обов'язок щодо забезпечення шкіл засобами дезінфекції та індивідуального захисту покладений на засновників закладів освіти.

Медогляд школярів перед 1 вересня необов’язковий. Міністерство охорони здоров’я у сьогоднішніх умовах рекомендує проводити щорічні медичні огляди школярів ближче до дня народження дитини і не приурочувати їх до початку навчального року.

Телеуроки будуть продовжені, - в.о. міністра освіти. Сергій Шкарлет повідомив, що проведення телеуроків в рамках проекту «Всеукраїнська школа онлайн» у новому навчальному році буде продовжено. Зараз триває робота над тим, щоб охопити проектом набагато більшу аудиторію школярів.

Директорів шкіл закликали впровадити двозмінне навчання. Голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак наголошує, що запровадження навчання у дві зміни надасть можливість школам вирішити багато питань, що пов'язані з організацією освітнього процесу в умовах пандемії.

Освіта потребує коштів для подолання епідемії, - омбудсмен. За словами Сергія Горбачова, додаткові кошти критично необхідні для оплати додаткової роботи педагогів, забезпечення шкіл необхідним обладнанням для проведення дистанційного та/або змішаного навчання, для закупівлі достатньої кількості дезінфікуючих та захисних засобів тощо.

Розроблена Концепція відновлення студентських гуртожитків. Міносвіти розроблений проект Концепції програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків. Наразі до 90% ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 289 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2020 | Комментарії (0)

   Дорогі друзі! Шановні колеги! Від усього серця вітаємо вас з головним державним святом – Днем Незалежності України!

День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна, народ якої став нарешті господарем своєї землі й творцем власної долі.

Двадцять дев'ять років, які сплили з того дня, були для України та її громадян багатими на події. Чимало з них були щасливими і радісними, інші вимагали терпіння та мужності. Випробуванням нашої любові до Батьківщини стали останні роки, коли кращі сини і доньки нашої країни стали на її захист, а тисячі з них за її волю та незалежність віддали своє життя. Тож поняття незалежності та єдності України набуло для нас особливого змісту. А дух патріотизму об’єднав людей різних національностей в єдину сучасну політичну націю. Націю, яка зможе вистояти у будь-яку негоду – і переможе!

Нинішній рік – це рік великих змін. Пора сподівань і надій. Час, коли ми будуємо плани на майбутнє. Нехай же всі вони справдяться, і над нашою державою засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра. Так буде, якщо всі ми докладемо спільних зусиль для збереження та розбудови нашої рідної України! Кожному з вас  бажаємо незламної віри в її щасливу долю!
Зі святом вас!

 

Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 2718 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.08.2020 | Комментарії (0)

    Зважаючи на ситуацію зі світовою пандемією коронавірусної хвороби, то варто нагадати учням про карантинні вимоги та шляхи запобігання інфікування коронавірусом. Рекомендуємо провести Перший урок під гаслом «Здоровим бути модно!», оскільки саме здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері можливостям чогось прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, реалізувати і розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього.
Орієнтовними темами Першого уроку для учнів 1-4 класів  «Здоров’я дитини – багатство країни»,  для учнів  5-11 класів  «Бути здоровим – бути успішним!».
Скористайтеся корисними посилання:
Чудова пісня "Молодь обирає силу і здоров'я!" (сл. Наталії Харибіної) https://www.youtube.com/watch?v=GiFhrT4ORZ0.
Мультики про здоров’я. Освіта дитини XXI століття. MagneticOne Org 
Факти про здоров'я. Секрет довголіття https://www.youtube.com/watch?v=7DbRvy7M6MM
Як вберегтись від коронавірусної інфекції: поради Всесвітньої організації охорони здоров’я https://www.youtube.com/watch?v=2n-JJy_hJ84
7 квітня — Всесвітній день здоров'я https://www.youtube.com/watch?v=6UxOog2DMs8
Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.08.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024