УКРАЇНА
ГЛИБОЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
60400, смт.Глибока, Чернівецької області, вул.Шевченка,1 тел.: (03734) 2-13-63
НАКАЗ
03 квітня 2014 року смт.Глибока № 233
«Про підсумки І (районного) туру
Всеукраїнської історико-географічної
експедиції учнівської молоді «Історія
міст і сіл України»» 2013-2014 н.р.
Відповідно до положення про Всеукраїнську історико-географічну експедицію учнівської та студентської молоді «Історія міст і сіл України» (лист Міністерства освіти і науки № 47 від 24.03.2006 р.), листа Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (від 02.10.2006 р.) та критеріїв оцінювання (Лист Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді від 12.02.2007 р. №27), на виконання наказу управління освіти Глибоцької РДА № 55 від 29.01.2014 року Глибоцький центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді провів районний заочний тур експедиції «Історія міст і сіл України».
На конкурс було представлено 7 розробок туристсько-краєзнавчих маршрутів та 11 нарисів-описів про населені пункти Глибоцького району з 18 навчальних закладів.
На підставі висновків журі конкурсу експедиції «Історія міст і сіл України», відповідно до підсумкового протоколу
н а к а з у ю:
1. Інформацію про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України»» 2013-2014 н.р. взяти до відома (Додаток 1).
2.Затвердити підсумковий протокол конкурсу (додаток 2).
3.Нагородити грамотами управлння освіти переможців та призерів І етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»:
І місце
3.1. Експедиційний загін Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст. за нарис-опис «Січовий рух у селі Корчівці на початку ХХ століття», керівник Юрковська Наталія Сергіївна.
3.2. Експедиційний загін гуртка «Пішохідний туризм» Глибоцького центру туризму та краєзнавства на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., за розробку екскурсійного маршруту «Гончарні вироби в музеях Глибоччини», керівник Стрілак Надія Петрівна.
3.3. Експедиційний загін гуртка «Юні туристи» Глибоцького центру туризму та краєзнавства на базі Михайлівського НВК за нарис-опис «Глибина краєзнавчих досліджень Миколи Рубанця, керівник Гушул Василь Іванович.
3.4. Експедиційний загін гуртка «Юні музеєзнавці» Глибоцького центру туризму та краєзнавства на базі Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст. за розробку екскурсійного маршруту «Йдемо до правічних джерел», керівник Плеван Лілія Миколаївна.
ІІ місце
3.5. Пентелейчук Анастасію, ученицю Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., за нарис-опис «Цікава доля приміського села», керівник Безпалько Аліна Анатоліївна.
3.6. Бостан Тодоріку, ученицю Карапчівського ліцею, за нарис-опис «Історія однієї світлини», керівник Товарницький Іван Георгійович.
3.7. Славуту Богдана, учня Глибоцького ліцею за розробку екскурсійного маршруту «Літературно-мистецькі джерела Глибоччини», керівник Шевченко Ольга Василівна
3.8. Дучак Діану, ученицю Стерченської ЗОШ І-ІІІ ст. за розробку екскурсійного маршруту «Мандруємо музеями рідного краю», керівник Бежан Лілія Костянтинівна
ІІІ місце
3.9. Горащук Даніелу, ученицю Димківського НВК за розробку екскурсійного маршруту «Мезуй –автентичне джерело знань», керівник Ванзуряк Анна Іванівна.
3.10. Куляк Аліну, ученицю Староввчинецького ліцею, за нарис-опис «Як все починалося…», керівник Гуцуляк Т.І.
3.11. Експедиційний загін Чагорської ЗОШ І-ІІІ ст., за нарис-опис «Пам’ятки сакральної архітектури села Чагор», керівник Яловко Володимир Сергійович.
4.За значну і змістовну організаційну роботу з вивчення та дослідження історії рідного краю оголосити подяку наступним педагогічним працівникам:
- Фері Софії Михайлівні – методисту Глибоцького ЦТКСЕУМ
- Стрілак Надії Петрівні – керівнику гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі Кам’янської ЗОШ;
- Гушулу Василю Івановичу – вчителю Михайлівського НВК, керівнику гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ;
- Юрковській Наталії Сергіївні - вчителю Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Плеван Лілії Миколаївні – вчителю Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівнику гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ;
- Безпалько Аліні Анатоліївні – вчителю Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., керівнику гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ;
- Товарницькому Івану Георгійовичу – вчителю Карапчівського ліцею, керівнику гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ.
5. Методичному центру управління освіти (Намака О.С.)
5.1. Вивчити підсумки конкурсу, узагальнити і розповсюдити кращий педагогічний досвід роботи краєзнавців в навчальних закладах району.
5.2. Обговорити на методоб’єднаннях вчителів історії, географії, біології, українознавства, природознавства, філологів, семінарах заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів «Інформацію про підсумки І туру Всеукраїнської історико географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (додаток 2) та напрямки роботи шкільних пошукових загонів по реалізації експедиції, стан туристсько-краєзнавчої роботи в навчальних закладах району.
(повний текст наказу в прикріпленому файлі)
|