Вівторок, 20.11.2018, 23:57















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 [91]
Методична робота [204]
Дошкільна освіта [72]
Позашкільна освіта [33]
Виховна робота [106]
Психологічна служба [74]
Державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів [24]
Атестаційна експертиза закладів освіти району [13]
Атестація педагогічних кадрів [20]
Підготовка до нового навчального року та до осінньо-зимового періоду [45]
Всеукраїнські олімпіади [311]
Юна еліта Глибоччини. Робота з обдарованими дітьми [75]
Оздоровленя учнів, проведення екскурсій, навчальної практики [28]
Кадрова робота [18]
Інформатизація та компютеризація освітніх закладів [40]
Охорона праці та безпека життєдіяльності, дитячий травматизм [25]
Організація підвозу учасників навчально-виховного процесу [10]
Цивільний захист [5]
Педагогічна скарбничка, майстерня новаторства [56]
Психолого-медико-педагогічна консультація [15]
Діяльність освітніх округів [8]
Профілактика злочинності та насильства в сім’ї [9]
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". [4]
Заходи щодо вшанування в 2014 році ювілею Т.Г. Шевченка
2016 рік в Україні Рік англійської мови [3]
2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови
Стратегія виховання особистості в системі освіти Глибоцького району на 2016-2025 роки [3]
Олімпіади 2018 [15]
Вчитель року - 2018 [6]
Закон України "Про освіту" [6]
Фінансова діяльність управління [11]
Літній мовний табір [12]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли » Напрямки роботи » Олімпіади 2018

Вітаємо з перемогою!
26.02.2018, 16:30

04 січня стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Вже проведено олімпіади з російської мови та літератури, правознавства, екології, трудового навчання, фізики, української мови і літератури, англійської мови, економіки, французької мови, математики, біології, астрономії, зарубіжної літератури, історії, інформатики, німецької мови, географії, румунської мови і літератури, ІКТ, хімії, конкурс з українознавства.

Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

 

з російської мови:

Козачук Олена, Глибоцький ліцей- І місце;

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей -ІІ місце;

 

з англійської мови:

Карп Крістіна, Глибоцький ліцей- ІІІ місце;

Мокан Руслан, Коровійська ЗОШ-ІІ місце

 

з трудового навчання ( обслуговуюча праця):

Карлійчук Юстина, Кам'янська ЗОШ -ІІІ місце;

Зеленівська Олександра, Кам'янська ЗОШ -І місце;

 

з трудового навчання ( технічна праця):

Харюк Вячеслав, Багринівська ЗОШ - ІІІ місце;

 

з екології:

Назаришин Олександр, Глибоцький ліцей- І місце;

Гаврилюк Вікторія, Глибоцький ліцей-ІІІ місце;

Влад Валерія, Глибоцька гімназія- ІІІ місце;

 

з правознавства:

Шородок Олександра, Глибоцький ліцей- ІІІ місце;

 

з української мови та літератури:

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей -ІІІ місце;

Мінтянська Альона, Глибоцька гімназія- ІІІ місце;

 

з французької мови:

Мороз Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ І-ІІ ст.- ІІ місце;

Лукинюк Анна -Марія, Карапчівський ліцей- ІІІ місце;

 

з економіки:

 

Чубрей Анастасія, Глибоцький ліцей- І місце;

Діклевич Олександр, Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце;

Безушко Меліса, Глибоцький ліцей- І місце;

Спіндяк Анна, Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце;

з біології:

Луцик Яна, Глибоцький ліцей- ІІІ місце;

Козак Віктор, Глибоцький ліцей- ІІІ місце;

Куляк Аліна, Старововчинецький ліцей-ІІІ місце;

Мінтянська Альона, Глибоцька гімназія-ІІІ місце;

з зарубіжної літератури:

Галіп Оксана, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

Рокоча Оксана, Старововчинецький ліцей- ІІІ місце;

Куляк Аліна, Старововчинецький ліцей- ІІІ місце;

з історії:

Куляк Аліна, Старововчинецький ліцей- ІІ місце;

Славік Анастасія, Корчівецька ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце;

Галак Анастасія, Молодійська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце;

з румунської мови і літератури:

Опаєць Мар'яна, Карапчівський ліцей- І місце;

Костинян Андріяна, Карапчівський ліцей- І місце;

Мороз Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ І-ІІ ст. №2- ІІ місце;

Єремко Крістіна, Карапчівський ліцей- ІІ місце;

з ІКТ:

Ніколаєску Іван, Сучевенська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце;

Костинян Андріана, Карапчівський ліцей-ІІІ місце;
Тарица Олександр, Купський НВК- ІІІ місце;

з географії:

Мінтянська Альона, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

Безушко Меліса, Глибоцький ліцей- ІІ місце;

Ніколаєску Іван, Сучевенська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце;

Чимчинська Віталіна, Коровійська ЗОШ- ІІІ місце;

Янчук Аліна, Глибоцький ліцей-ІІІ місце;

Прокоп'юк Анастасія, Корчівецька ЗОШ- ІІІ місце;

з хімії:

Мінтянська Альона, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

Ніколаєску Іван, Сучевенська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце;

 

конкурс з українознавства:

Григорчук Любов, Глибоцький ліцей- І місце;

Стратой Марія, Кам'янська ЗОШ -ІІІ місце;

Коваль Ольга, Глибоцька гімназія- І місце;

Лазаренко Олександра, Кам'янська ЗОШ -ІІ місце;

Алангулесе Анна-Марія, Глибоцький ліцей- ІІІ місце.

 

Вітаємо учнів- переможців, їхніх вчителів-наставників та методистів-кураторів.

 

Категорія: Олімпіади 2018 | Додав: Ulia_RMC
Переглядів: 69 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2018