Архів записів
Головна » 2014 » Березень » 3 » “ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ГЛИБОЧЧИНИ”
12:12
“ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ГЛИБОЧЧИНИ”

28 лютого та 1 березня 2014р.  в спортивних залах Глибоцького ліцею та Глибоцької ДЮСШ  відбувся чемпіонат області з волейболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (дівчата 1999-2000р.н).

В змаганнях взяли участь 15 команд області.За підсумками жеребкування наша команда потрапила до групи В, в якій зустрічалась з командами Кельменецької ДЮСШ та Герцаївської ДЮСШ. В обох зустрічах наші волейболістки здобули впевнено перемоги з рахунком 2:0, що дало змогу потрапити до фінальних змагань.

До фінальної частини змагань також потрапили команди: Чернівецької обласної ДЮСШ, Чернівецької ДЮСШ № 4, Заставнівської ДЮСШ.
Наші спортсменки у фінальних змаганнях поступились тільки спортсменкам Чернівецької обласної ДЮСШ і у підсумку посіли

ІІ місце.

Слід відмітити наших юних вихованок на яких ми покладаємо великі надії: Магалюк Юлія, Чиботар Альона, Круліковська Аня - Глибоцький ліцей; Зеленівська Діана, Круліковська Марія, Русу Жанна – Глибоцька ЗОШ; Іоняк Алевтина, Сандуляк Марія, Дущак Олена –Димківський НВК; Білик Дарія - Коровійська ЗОШ.

Хотілося б відзначити плідну роботу тренера-викладача Глибоцької ДЮСШ з волейболу Сидоряк О.І., яка за 2 роки своєї роботи підготувала ряд спортсменів, які показують гарні результати на районних та обласних змаганнях, адже це не поодинокий успіх, так як юнаки відділення були в складі збірної команди району яка захищала честь Глибоцького району на обласних змаганнях в залік 69-ї обласної спартакіади школярів в м.Новоселиці де вибороли ІІІ-місце.