Вівторок, 28.05.2024, 15:15Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Каталог сайтів          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Каталог сайтів » Освітянські сайти

Сайти управління освітою [6]
Реалізація освітянських проектів [7]

У розділі сайтів: 13
Показано сайтів: 1-13

Сайти управління освітою | Переходів: 39838 | Дата: 05.06.2020

Сайт вчителя образотворчого мистецтва Глибоцького ліцею Поліщук Наталії

Сайти управління освітою | Переходів: 62847 | Додав: Поліщук Наталія | Дата: 17.02.2015

Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

Сайти управління освітою | Переходів: 936 | Дата: 02.01.2014

 Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області

Реалізація освітянських проектів | Переходів: 581 | Додав: Історико-краєзнавчий портрет Чернів | Дата: 02.01.2014

 

Для шкіл
 «Мої знання» - це інтернет-портал для управління навчальним закладом і поліпшення якості навчального процесу, а також інструмент для покращення взаємодії між вчителями, учнями та батьками. 
Сайт «Мої знання» складеться з таких модулів: «Стіна», «Журнал», «Розклад», «Довідники».  Вони несуть в собі всю інформацію стосовно організації навчального процесу в сучасній школі.
В модулі «Довідники» знаходяться розділи:  «Учні», «Персонал» , які дозволяють легко управляти відповідними даними по школі. 
В модулі «Розклад» є можливість переглядати розклад уроків по класам. 
Модуль «Журнал» призначений для ведення електронного журналу, а в модулі «Стіна» відображаються всі новини навчального закладу.

Для вчителів
Якщо вам не подобаються педагогічні наради на перервах та після уроків, ви не полюбляєте нудну паперову роботу – ми пропонуємо інший, сучасний шлях. Цей сайт для тих, хто цінує свій час, адже в сучасному світі кожна хвилина – безцінна!
 «Мої знання» - це система для ведення електронних журналів, зручний інструмент для заповнення, редагування та аналізу оцінок і відвідуваності.
«Журнал вчителя» - це аналог паперового журналу.  В цьому модулі легко здійснюється навігація між класами та уроками, можна дивитися попередні та наступні сторінки. В ньому виставляються оцінки, вказуються теми уроків та домашні завдання для учнів. Якщо журнал з оцінками заповнюється не коректно, то поле підсвічується червоним, при правильному заповненню поля підсвічуються зеленим. Після вводу домашніх завдань в розділ «Зміст уроків та домашні завдання», ці завдання відразу відобразяться в щоденниках учнів.
Модуль «Журнал вчителя» легко заповнювати за допомогою персонального комп’ютера або зі свого мобільного телефону. Це досить зручно в нашому інформаційному суспільстві.
За допомогою «Стіни» вчителі зможуть швидко дізнаватися про всі новини школи (медогляд,  дата проведення чергового відкритого уроку і т.ін.), а також бути впевненими, що інформація про факультативи, семінари та інші важливі заходи не залишиться без уваги.

Для учнів
Скільки раз на тиждень ти чуєш такі питання: «А у нас сьогодні самостійна є? Що нам задавали по математиці?» А чи не набридає тобі дізнаватися у всіх своїх однокласників домашнє завдання, якщо ти пропустив день в школі або забув записати, що було задано додому (і частіше за все  більшість опитаних не пам’ятають, не записали, також були відсутні :))?..  Сайт mz.com.ua допоможе тобі позбутися всіх цих проблем.
 «Мої знання» - це швидкий та зручний спосіб отримання домашніх завдань та оцінок через Інтернет. Для цього вам треба лише зайти в цю інформаційну мережу і отримувати необхідні дані, при наявності відповідних прав.
Модуль «Щоденник» - це аналог паперового щоденника, в якому знаходиться найактуальніша інформація для себе. В ньому ви маєте можливість миттєво отримувати інформацію про домашні знання, а також інформацію про оцінки, які отримали на уроках. Домашні завдання ви може відредагувати, клацнувши на тексті у віконці домашнього завдання.
В модулі «Розклад» знаходиться інформація про розклад уроків, вчителів та кабінети, в якому уроки будуть проводиться. Модуль «Журнал» представляє собою повній звіт за місяць по усіх уроках, а при наведенні на оцінки учень може отримати додаткову підказку по уроку та даті виставлення оцінки. 
Навчання в школі може і повинно бути зручним та цікавим! Зроби так, щоб навчатися тобі стало здорово!

Для батьків
Дуже пощастило батькам, діти яких розповідають їм все відверто… Але нажаль такі далеко не всі… А якщо питання торкається навчання, то таких нажаль ще менше. Система «Мої знання» допоможе всім батькам стати ближчим до процесу навчання своєї дитини, а саме дозволить миттєво, через Інтернет (за наявності прав перегляду) знайти відомості про вашу дитину, яка навчається в школі. Вона дозволить перенести відносини між вами та вашими дітьми на абсолютно новий рівень.
Модулі «Щоденник» та «Журнал» легко допоможуть перевірити задані домашні завдання, виставлені оцінки та наявність вашої дитини на уроках. Щоденник можна відобразити трьома варіантами: «класичний», «розгорнутий» та «один день на сторінці». Журнал представляє собою повний звіт про оцінки учнів та їх дату виставлення, присутність учнів на уроках за місяць.
В модулі «Розклад» ви можете подивитися інформацію про розклад уроків, вчителів та кабінети, в якому проводяться уроки для їх дітей. Він легкий для сприйняття і має можливість бути роздрукованим при натисканні відповідної кнопки.
Дорогі батьки, будьте максимально інформовані про процес навчання вашої дитини за допомогою нашого порталу mz.com.ua.

 

 Готуються нові модулі, які будуть доступні користувачам найближчим часом:

  • Переписка між батьками, вчителями, учнями
  • Конструктор сайтів для навчальних закладів
  • Модуль тестування та перевірки знань учнів
Реалізація освітянських проектів | Переходів: 417 | Дата: 02.01.2014

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Реалізація освітянських проектів | Переходів: 384 | Додав: Всеукраїнська безкоштовна шкільна о | Дата: 02.01.2014

Реалізація освітянських проектів | Переходів: 412 | Дата: 02.01.2014


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024