Неділя, 03.03.2024, 13:51Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Планування роботи управління освіти [200]
Колегії управління освіти Глибоцької РДА [12]
Ліцензування [18]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли » Планування роботи, нормативно-правова база » Планування роботи управління освіти

Про проведення звітів і виборів у первинних профспілкових організаціях, підготовку до ХVІІ районної та до XX обласної звітно-виборних конфе
13.06.2014, 14:08

                                                    П Р Е З И Д І Я

                                                     ПОСТАНОВА

     31 березня 2014 року                смт.Глибока                                                                                      № П-30-3

 

Про проведення звітів і виборів у

первинних профспілкових організаціях,

підготовку до ХVІІ районної та  до XX

обласної звітно-виборних конференцій.

Керуючись постановою президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України від 25 березня 2014 року № П-27-2, постановою президії Чернівецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки від 28 березня 2014 року № 34-6 та у відповідності зі статтями 77.7, 77.11 Статуту Профспілки працівників освіти і науки України президія Глибоцького районного комітету Профспілки працівників освіти і науки

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Провести в Глибоцькій районній організації Профспілки працівників освіти і науки звітно-виборну кампанію згідно визначених Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки термінів:

1.1. Звітно-виборні збори у профгрупах,  усіх первинних профспілкових організаціях установ і закладів освіти протягом II-IV кварталів 2014 року.

1.2. Звітно-виборну конференцію районної організації Профспілки, протягом IV кварталу 2014 року – І кварталу 2015 року.

2. Профкомам первинних профспілкових організацій затвердити графіки проведення звітно-виборних зборів.   Графіки зборів, передбачених п. 1.1 та п. 1.2 даної постанови, надати в райком Профспілки не пізніше як за 15 днів до їх проведення.

3. Провести звіти ревізійних комісій усіх рівнів та вибори їх відповідних профорганів.

4. Профспілковим виборним органам усіх рівнів:

4.1. Використати період підготовки і проведення звітів та виборів для підвищення мотивації профспілкового членства та організаційного зміцнення всіх ланок Профспілки.

4.2. Забезпечити виконання завдань вищих профспілкових органів, власних рішень.

4.3. Заслухати звіти про роботу виборних керівних профспілкових органів, та згідно з нормами пункту 60 Статуту Профспілки обрати делегатів районних та обласної конференцій Профспілки за нормами представництва, визначеними відповідними комітетами Профспілки.

4.4. Обговорити проекти змін і доповнень до Положень про ці організації, Статуту Профспілки та направити їх вищим керівним профспілковим органам за призначенням.

4.5. Забезпечити інформування спілчан про діяльність галузевої Профспілки, її організаційних ланок за звітний період, акцентуючи увагу на питаннях забезпечення удосконалення колективно-договірної практики, захисту трудових, соціально-економічних прав, гарантій працівників,  організаційного зміцнення та забезпечення єдності, солідарних дій організаційних ланок і концентрації зусиль виборних органів всіх рівнів на формування позитивного іміджу Профспілки.

4.6. Вжити заходів для фінансового зміцнення Профспілки, підвищення виконавчої дисципліни, удосконалення стилю, форм та методів роботи виборних органів, розвитку соціального партнерства.

4.7. Забезпечити удосконалення кадрової роботи, спрямованої на підвищення професіоналізму кадрового складу шляхом висування до складу виборних органів представників з числа резерву, кращих профспілкових активістів та працівників з досвідом громадської роботи, які користуються авторитетом у колективах закладів та установ освіти, здатних відстоювати економічні, соціальні права та інтереси працівників, молоді, яка навчається.

4.8. Відповідно до пункту 15 Статуту Профспілки не допускати суміщення посад керівників виборних профспілкових органів будь-якого рівня з адміністративними посадами в органах управління освітою, навчальних закладах.

4.9. Оперативно реагувати на критичні зауваження, висловлені на профспілкових зборах, конференціях, забезпечити реалізацію внесених пропозицій.

4.10. Розробити програми та провести навчання новообраних профспілкових працівників, профспілкового активу.

4.11. Забезпечити належне оформлення та зберігання документів звітно-виборних зборів та конференцій.

4.12. Під час підготовки та проведення звітів і виборів керуватися Статутом Профспілки, інструктивно-методичними матеріалами та рішеннями відповідних керівних виборних органів, принципами демократії та гласності.

4.13. Забезпечити в організаційних ланках Профспілки складання та подання до вищого за ступенем керівного профспілкового органу звіту про підсумки звітно-ви борної кампанії за встановленою формою.

5. Організаційним ланкам районної організації Профспілки, президії райкому Профспілки:

5.1. Забезпечити в ході підготовки до проведення звітно-виборної кампанії в первинних профспілкових організаціях звіряння складу профспілкових організацій, перевірку правильності ведення обліково-звітної документації, наявності заяв членів Профспілки, профспілкових квитків та облікових карток.

5.2. Згідно з нормами ст. 60 пунктів 1, 2 Статуту прийняти рішення виконавчих органів про норму делегатів та представництва при прямому делегуванні до складу комітетів Профспілки.

5.3. Забезпечити проведення семінарів, інструктивних нарад з профспілковими кадрами та активом щодо звітів і виборів, практичних занять з метою вивчення організаційно–статутних положень, які регламентують порядок проведення звітів і виборів.

5.4. Забезпечити контроль за дотриманням статутних вимог щодо організації звітів і виборів, організувати участь в роботі зборів, конференцій представників вищих за ступенем профспілкових органів.

5.5. Президії райкому Профспілки адаптувати та поширити методичні матеріали та підбір інструктивних документів, розроблених обкомом Профспілки  в допомогу проведення звітів і виборів.

5.6. Висвітлювати хід проведення звітно-виборних зборів, конференцій у засобах масової інформації, власних web-ресурсах та сайтах.

5.7. Розглянути хід та підсумки проведення звітно-виборної кампанії на засіданнях президій.

6. Президії райкому Профспілки підготувати пропозиції щодо модусу делегатів XVІІ звітно-виборної конференції районної організації Профспілки та делегованих представників до складу районного комітету Профспілки, дати проведення конференції.

Голова Глибоцької районної організації

профспілки працівників освіти і науки                  Лазурко С.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Планування роботи управління освіти | Додав: Ulia_RMC
Переглядів: 958 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024