Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.
Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.
Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Учні Глибоцького ліцею є активними учасниками та глядачами сьогоднішнього концерту, який відбувся в РБТД до Дня захисту дітей.
Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! ![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/xCdP-cXIeg-vSiokkGBLDA/aHR0cDovL2ZyZWVtYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1rNnE3dTlkTVBFMnkxTGF2YWE5dEFXSDZWSVotZWM3cFUxVkplcjdLSXhHdGRTMUswTXZXdWJVLXFLV0ZZM1QwOVhOdFJiS016cnpFbU9sMWFyQlBHMlhLMnlkMGU4ZUtjVHJNM3AwZWxlNk9oN00tb2xBPQ?orig_uri=http://freemail.ukr.net/api/public/message_read?a=k6q7u9dMPE2y1Lavaa9tAWH6VIZ-ec7pU1VJer7KIxGtdS1K0MvWubU-qKWFY3T09XNtRbKMzrzEmOl1arBPG2XK2yd0e8eKcTrM3p0ele6Oh7M-olA=)
![](/Muko/Gorbivti/DSC05261.jpg)
![](/Muko/GlubokaZOS/DSC05264.jpg)