«Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому , щоб розкривати сили і можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці…»
В.О. Сухомлинський
З 25 лютого по 1 березня 2019 року в школі був проведений Тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення фізики, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.
Заплановані заходи проводилися у доступній ігровій формі.
Відкриття предметного тижня розпочалося лінійкою, у ході якої учасників освітнього процесу школи ознайомлено з планом проведення заходів, а учні 7-Б класу розповіли про історію розвитку фізики як науки, підкреслили її значимість у нашому житті.
У рамках тижня відбулася виставка дитячих робіт (проектні роботи, стінгазети, явища природи в малюнках і фотографіях) «Що я знаю про фізику?». Були представлені кросворди для розгадування. У кабінеті фізики оформлено виставку висловів видатних людей.
Учням 7-х та 8-х класів було запропоновано цікаві задачі з конкурсу «Левеня» для їх самостійного опрацювання. Учні 9-х класів ознайомилися з розділом «Атомна і ядерна фізика». Вони ж запропонували організувати флешмоб «Природа – це життя», а основою життя є кисень.
Також відбувся конкурс творчих робіт серед учнів 10-го класу на тему «Видатні фізики». Цікаву роботу представила Косташ Аделіна, яка підготувала пізнавальну розповідь про видатного фізика Альберта Ейнштейна, його життя та творчу діяльність. Було продемонстровано фотографії. Учні 8-х класів (команда дівчат «Неон» та команда хлопців «Ерудит») взяли участь у «Брейн-рингу», на якому продемонстрували свої вміння та навички у різних галузях фізики. Учасники команд показали не лише свої знання предмету, а й вміння працювати у команді. Восьмикласники були активними учасниками пізнавальних і веселих конкурсів.
Завершився тиждень заходом, організованим учнем 11-Б класу Павловичем Іоаном на тему « Творці фізичної науки» та ученицею 11-А класу Молдован Мариною на тему «Внесок українських фізиків у розвиток науки». У своїй розповіді Марина звернула увагу школярів та познайомила їх з біографією і науковими досягненнями українського та австро-угорського фізика, електротехніка, винахідника, основоположника вчення про рентгенівське проміння, організатора науки, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча Івана Пулюя, чий день народження відзначався 2 лютого.
В ході проведення заходів протягом тижня учні проявили зацікавленість, допитливість, вміння шукати та узагальнювати інформацію, творчо підходити до справи.
|