В Глибоцькому ліцеї з 2 по 8 листопада проводився предметний тиждень з правознавства. В рамках тижня в 1 – 11 класах проводились години спілкування на правову тематику.
Вчителями історії та правознавства було проведено тематичні уроки, а саме в 9 філологічному класі «Права і свободи людини.», вчитель Сиротюк А. К. та в 10 філологічному класі «Поняття і загальна характеристика права.», вчитель Марчук К. І.
Проводились брейн-ринги «Закон. Конституція – Основний закон держави.» (9 класи) «В гості до Феміди» (10 класи) з метою розширити знання учнів із права, прищеплення інтересу до знань і виконання законів Конституції України, звернути увагу на необхідність знань законів, без яких не може жити людина в суспільстві; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати відповідальність за виконання законів, постійно підвищувати рівень знань із правознавства.
З учнями початкової школи проводилась гра-мандрівка «Права у моєму житті»:
1-В (Класовод Банилівська Світлана Миколаївна)
3-Б (Класовод Тернавcька Оксана В’ячеславівна)
![тиждень права в Глибоцькому ліцеї тиждень права в Глибоцькому ліцеї](http://www.glib-licey.com/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448374774_img_0175.jpg) ![тиждень права в Глибоцькому ліцеї тиждень права в Глибоцькому ліцеї](http://www.glib-licey.com/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448374592_img_0134.jpg)
|