Субота, 04.07.2020, 08:25















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Склад відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів

Склад відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації

 

 

Барарюк Василь Іванович

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації
Освіта – вища, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2007 р.
Фах: історик

Цуркан Інна Юріївна

Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації.
Освіта – вища, Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: історик, викладач.
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

 
 

Намака Олеся Сидорівна


Завідувач  методичного центру відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької РДА
Освіта – вища, педагогічний факультет Чернівецького національного університету
ім. Юрія Федьковича    
Фах: вчитель початкових класів та українознавства.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Міхай Домніка Мірчевна

Головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів.
Освіта – вища, Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель румунської мови та літератури (румунської та світової)
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

 
     

Щур Руслан Васильович

Методист РМЦ з виховної роботи та художньо-естетичного циклу
Освіта – вища, Чернівецький національний
університет ім. Ю. Федьковича

 

 
   

Колесник Вадим Вадимович


Юрист відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької РДА
Освіта – вища, Чернівецький національний
університет ім. Ю. Федьковича
Фах: юрист

Микитюк Тетяна Олексіївна


Методист початкових класів шкіл з українською мовою навчання .
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель початкових класів, українознавства.
Спеціаліст вищої категорії , старший вчитель.

   
 

Леонтій Емілія Миколаївна


Методист початкових класів шкіл з румунською мовою навчання
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель початкових класів, вчитель французької мови.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Петрик Лариса Василівна


Методист з дошкільного виховання
Освіта – вища, Івано-Франківський педагогічний інститут ім. В.Стефаника
Фах: музичний керівник, вчитель музики.
Спеціаліст вищої категорії.

   
   

Колесник Альона Іванівна


Керівник психологічної служби, методист-психолог
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: практична психологія та соціальна педагогіка
Спеціаліст вищої категорії

Лазурко Світлана Іллівна


Методист  з географії та економіки.
Освіта – вища, Вінницький педінститут
ім. М.Островського, природничо-географічний факультет, спеціальність – вчитель географії та біології.
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

 
   

Блисенко Ольга Василівна


Методист з хімії, біології, екології та природознавства
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель хімії.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Трошина Ніна Василівна


Методист з математики, фізики, астрономії, трудового навчання, бібфондів.
Освіта – вища, Чернівецький національний університет
 ім. Ю. Федьковича.
Фах: вчитель математики.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

   
   

Митранюк Надія Арсенівна


Методист Глибоцького районного методичного центру .
Освіта – вища, Білоруський державний університет.
Фах: вчитель географії.
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Пенюк Людмила Степанівна


Методист з української мови та літератури.
Освіта – вища, філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

   
 

Заяц Віра Петрівна


Методист з іноземних мов
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель англійської мови.
Спеціаліст вищої категорії.

Лях Микола Георгійович


Методист РМЦ з фізичного виховання
Освіта – вища, Івано-Франківський технікум фізичної культури, Тернопільська академія народного господарства
Фах: викладач фізичної культури, тренер-викладач.
Спеціаліст вищої категорії.

 
   

Швець Василь Григорович


Методист з історії, правознавства, етики, предмету «Захист Вітчизни»
Освіта – вища, Кам’янець-Подільський педагогічний інститут ім. В. Затонського.
Фах: вчитель історії та суспільствознавства.
Спеціаліст вищої категорії.

Марчук Андрій Іванович


Методист РМЦ з інформатики та ІКТ
Освіта - вища, Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка.
Фах: вчитель історії.

 
 

Лазурко Віра Миколаївна


Бібліотекар РМЦ
Освіта – середня-спеціальна, Кам’янець-Подільський коледж культури
Фах: бібліотекар, бібліограф.

 

Copyright MyCorp © 2020