Неділя, 22.10.2017, 22:55















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна           Склад управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації          Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2017-2018
Олімпіади 2018
Закон "Про освіту"
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів

Склад управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації

 

 

Барарюк Василь Іванович

Начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації
Освіта – вища, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2007 р.
Фах: історик

Цуркан Інна Юріївна

Заступник начальника – начальник відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів управління освіти.
Освіта – вища, Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: історик, викладач.
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

 
 

Намака Олеся Сидорівна


Завідувач  методичного центру управління освіти глибоцької РДА
Освіта – вища, педагогічний факультет Чернівецького національного університету
ім. Юрія Федьковича    
Фах: вчитель початкових класів та українознавства.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Міхай Домніка Мірчевна

Головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів.
Освіта – вища, Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель румунської мови та літератури (румунської та світової)
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

 
 

Дячук  Юлія Дмитрівна

Головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи, позашкільної освіти, молоді та спорту.
Освіта – вища, Чернівецький національний
університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель історії

Нестерюк Сергій Борисович

Головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи, позашкільної освіти, молоді та спорту.
Освіта – вища, Чернівецький національний
університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель історії

 
 

Колесник Вадим Вадимович


Юрист управління освіти Глибоцької РДА
Освіта – вища, Чернівецький національний
університет ім. Ю. Федьковича
Фах: юрист

Микитюк Тетяна Олексіївна


Методист початкових класів шкіл з українською мовою навчання .
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель початкових класів, українознавства.
Спеціаліст вищої категорії , старший вчитель.

 
 

Леонтій Емілія Миколаївна


Методист початкових класів шкіл з румунською мовою навчання
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель початкових класів, вчитель французької мови.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Петрик Лариса Василівна


Методист з дошкільного виховання
Освіта – вища, Івано-Франківський педагогічний інститут ім. В.Стефаника
Фах: музичний керівник, вчитель музики.
Спеціаліст вищої категорії.

 
 

Колесник Альона Іванівна


Керівник психологічної служби управління освіти, методист-психолог
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: практична психологія та соціальна педагогіка
Спеціаліст вищої категорії

Лазурко Світлана Іллівна


Методист  з географії та економіки.
Освіта – вища, Вінницький педінститут
ім. М.Островського, природничо-географічний факультет, спеціальність – вчитель географії та біології.
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

 
 

Блисенко Ольга Василівна


Методист з хімії, біології, екології та природознавства
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель хімії.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Трошина Ніна Василівна


Методист з математики, фізики, астрономії, трудового навчання, бібфондів.
Освіта – вища, Чернівецький національний університет
 ім. Ю. Федьковича.
Фах: вчитель математики.
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

 
 

Митранюк Надія Арсенівна


Методист Глибоцького районного методичного центру .
Освіта – вища, Білоруський державний університет.
Фах: вчитель географії.
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Пенюк Людмила Степанівна


Методист з української мови та літератури.
Освіта – вища, філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

 
 

Заяц Віра Петрівна


Методист з іноземних мов
Освіта – вища, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Фах: вчитель англійської мови.
Спеціаліст вищої категорії.

Лях Микола Георгійович


Методист РМЦ з фізичного виховання
Освіта – вища, Івано-Франківський технікум фізичної культури, Тернопільська академія народного господарства
Фах: викладач фізичної культури, тренер-викладач.
Спеціаліст вищої категорії.

 
 

Швець Василь Григорович


Методист з історії, правознавства, етики, предмету «Захист Вітчизни»
Освіта – вища, Кам’янець-Подільський педагогічний інститут ім. В. Затонського.
Фах: вчитель історії та суспільствознавства.
Спеціаліст вищої категорії.

Марчук Андрій Іванович


Головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу та інспектування навчальних закладів управління освіти.
Освіта - вища, Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка.
Фах: вчитель історії.

 
 

Лазурко Віра Миколаївна


Бібліотекар РМЦ
Освіта – середня-спеціальна, Кам’янець-Подільський коледж культури
Фах: бібліотекар, бібліограф.

 

Copyright MyCorp © 2017