П'ятниця, 22.01.2021, 06:35















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Грудень » 9 » «Засяяли зірочки Буковини 2020»
10:25
«Засяяли зірочки Буковини 2020»
     З 2 по 4 грудня в онлайн форматі відбувався 21 обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька 2020», в якому взяли участь 29 талановитих дітей нашого краю. 
Фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька» охоплює всебічно обдарованих дітей і є унікальним в Україні, адже за умовами, діти віком від 9 до 17 років демонструють свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.
За рішенням журі, у складі якого були митці Буковини, педагоги, артисти театру, хореографи, було визначено найяскравіші «Буковинські зіроньки 2020», а саме: 
 Гран-прі фестивалю-конкурсу здобула Лисюк Ірина, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37;  
І місце – Кушнір Елізабет, вихованка Хотинського будинку дітей та учнівської молоді; 
І місце – Паук Анна, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;
І місце – Киверо Олександр, учень Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Путильського району;
ІІ місце – Чебан Софія, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;
ІІ місце – Ілаш Аліса, учениця  комунального дошкільного навчального закладу – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Навчально-виховний комплекс «Берегиня»»;
ІІ місце – Рошка Наталія, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради;
ІІ місце – Міська Анастасія, учениця Шипинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманської об’єднаної територіальної громади;
ІІ місце – Григорович Катерина, вихованка Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце – Грищук Світлана, вихованка КЗ «Глибоцький районний будинок творчості дітей та юнацтва», учениця Глибоцького ліцею;
ІІ місце – Ілаш Лєна, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;
ІІІ місце – Довга Олена, учениця Чуньківського навчально-виховного комплексу Заставнівського району;
ІІІ місце – Корчинська Анастасія, вихованка Сокирянського районного центру дітей та юнацтва, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м. Сокиряни №1;
ІІІ місце –  Довга Анна, учениця Чуньківського навчально-виховного комплексу Заставнівського району;
ІІІ місце – Банарь Дмитро, учень Колінковецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Хотинського району.
Переглядів: 553 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021