П'ятниця, 13.12.2024, 23:13















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 349 350 351 352 »

     Школа формує особистість дитини, вчитель  відкриває перед дитиною увесь світ. Світ прекрасного поетичного слова дарують учням вчителі-словесники. Традиційно, у січні  буковинська інтелігенція вшановує майстра слова, величного поета Міхая Емінеску, якого називають Світочем у царстві художнього слова. Поезія Міхая Емінеску хвилює, надихає,  радує і бентежить.

Педагоги Глибоцького району вміло і успішно прививають любов учнів до мистецтва живого слова Емінеску. Щорічний конкурс читців поезії М.Емінеску відбувся сьогодні у приміщенні актової зали Глибоцького ліцею. На захід головний спеціаліст управління освіти Домніка Міхай запросила усіх, хто відчув на собі силу поетичного таланту митця: у конкурсі взяли участь всі 16 шкіл з румунською мовою навчання. Виконавська майстерність школярів була настільки високою, слова лились настільки щиро і натхненно, що по завершенні конкурсу члени журі – завідувач методцентру Олеся Намака та методист РМЦ Емілія Леонтій внесли пропозицію до голови журі про реорганізацію конкурсу в районний фестиваль читців та шанувальників творчості Міхая Емінеску. Педагоги, учні та батьки, присутні в залі, підтримали цю ідею та запропонували запрошувати на фестиваль учнів та вчителів і зі шкіл з українською мовою навчання.

Підсумовуючи творчий конкурс, журі визначило переможців у трьох вікових категоріях. Серед кращих відзначено 11-класницю з Карапчівського ліцею Кирчу Марінелу, Грезлюк Марію з Волоківської ЗОШ, Мустяцу Кармелію з Йорданешт у старшій віковій категорії. Серед молодших читців найкраще продемонструвала свій талант Сандуляк Аделіна з Димківського НВК, у середній віковій категорії високу виконавську майстерність показала Плеван Мірабелла з Купського НВК. Театральний колектив Волоківської ЗОШ  (керівник М.Мінтенко) підготував постановку «Лучафер». Юні актори Вадим Раду, Патрісія Гинку та Чіпріян Лупашку  вразили всіх сценічною майстерністю та вишуканими костюмами. Батьки акторів підготували гарні декорації, тож вистава отримала оплески від глядачів.

Слово Емінеску, його ідеї, почуття і мрії актуальні і сьогодні та близькі нашим учням. Тож свято поезії і краси рідного слова продовжуватиметься на кожному уроці літератури, а вчителі сіятимуть мудре і вічне у серця своїх вихованців.








































... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 28384 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.01.2014 | Комментарії (4)

     З метою розвитку життєвих навичок молоді та запобігання поширення ВІЛ/СНІДу за допомогою рухливих ігор з елементами футболу розпочав свою роботу проект «Чесна гра». Проект розрахований на 1,5 місяці. У кожному класі пройде 1 заняття на тиждень. Всього 7 занять. Тренерами проекту є соціальний педагог Гімчинська Марина, вчителі фізкультури Блуй Михайло та Дудуц Іван. Учасники проекту учні 7-11 класів.

     З 13   по 17 січня пройшли перші заняття, на яких учні ознайомилися з метою проекту, правилами чесної гри, провели тренувальні вправи та анкетування (фото додаються).






 

Проглядів матеріалу: 28496 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.01.2014 | Комментарії (0)

  Бібліотека районного методичного центру – ресурсний центр навчальної, методичної, художньої літератури та фахової періодики. Ініціатором започаткування та створення бібліотеки методичного центру  управління освіти 7 років тому виступив начальник управління освіти Василь Григорович Швець. За цей період вона щорічно поповнюється новими надходженнями. Сьогодні бібліотечний фонд налічує понад 1300  екземплярів. Серед літератури бібліотеки: підручники з педагогіки, психології, довідники, словники,енциклопедії, навчальні програми, шкільні підручники, художня література.

 Днями бібліотека РМЦ поповнилася  новими надходженнями : комплект підручників для 3-х класів за новим Державним стандартом та серія  книг  української та світової художньої класики.

Пріоритетна роль бібліотеки полягає у допомозі  методистам   та вчителям району у підготовці до семінарів, засідань творчих груп, шкіл молодого вчителя, методичних об'єднань, тощо.

Бібліотека райметодцентру покликана бути потужним інформаційно - консультаційним осередком, спроможним сприяти якісному професійному зростанню педагогічної громади району. 







Проглядів матеріалу: 28931 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2014 | Комментарії (2)

       Під час зимових канікул учні Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст. разом з класними керівниками (Шапка Н.В., Шкробанець Л.М. , Меглей В.В., та Лукянюк Є.І.) мали змогу  відвідати  Краєзнавчий музей у смт.Глибока .У музеї працює експозиція "Історія однієї розкопки". Вона представляє археологічні знахідки різних культур на території району. Розділ "Етнографія рідного краю" презентує матеріал, який дає уявлення про життя та побут селян середини XVIII — початку XX ст. Відвідувачі можуть побачити чудові зразки національного вбрання, гончарні вироби та побутові речі.

Експозиція "Літературно-мистецька Глибоччина" присвячена життю та творчості місцевих поетів та співаків. Окремо представлені матеріали про періоди, коли територія району належала до Молдови, Австро-Угорщини та Румунії. Численні документи та фотографії, листи, грамоти, нагороди, особисті речі, зброя — усі ці експонати розповідають про події ІІ світової войни та участь в них жителів району.

 Також учні відвідали Етнографічний музеї м. Чернівці. В музеї представлено понад 35 архітектурних експонатів – характерних зразків народного зодчества другої половини ХVIII ХХ ст. Серед них - житлові та господарські споруди (хати, комори, кошниці, карники, курники, стайня, стодола тощо), виробничі та громадські споруди (вітряки, кузня, корчма, сільська управа, церква, дзвіниця). Архітектурні пам’ятки доповнені традиційними інтер’єрами. У музеї відтворено також напівземлянку VIII ст. (старослов’янське житло) – перший археологічний об’єкт.

Проглядів матеріалу: 29181 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.01.2014 | Комментарії (0)

Запрошуємо вчителів-предметників та адміністративний склад середніх шкіл взяти участь у спеціалізованих професійних веб-конференціях (вебінарах), присвячених різним аспектам сучасної педагогічної діяльності.

Вебіна́р (англ. webinar) — спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету.

На сьогоднішні без перебільшення можна сказати, що такий вид навчання вчителів є найбільш доступним і практичним.

Вебінари для вчителів»  це:

·                    просто  вам не потрібно встановлювати жодних додаткових програм;

·                    комфортно брати участь у семінарі можна просто на робочому місці або вдома;

·                    ефективно ви маєте можливість мінімізувати свої запізнення та пропуски занять;

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 29886 | Завантажив: Микола | Дата: 16.01.2014 | Комментарії (0)

Згідно плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА на І квартал 2014р., затвердженого 17.12.2013 р., Положення  про проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, затвердженим наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 17.03.2008р. №120 «Про проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів» (зареєстрованим Головним управлінням юстиції у Чернівецькій області від 14.04.2008р. №38/1993) та з метою виявлення обдарованих дітей та  молоді  у  різних видах мистецтва (художнє виконавство, циркове мистецтво, хореографічне мистецтво), сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті та  формуванні творчої еліти, в Глибоцькому районі протягом січня - лютого 2014 року буде проведено  районний етап обласного  фестивалю „Чисті роси” («Художнє виконавство», «Циркове мистецтво», «Хореографічне мистецтво»)

(текст наказу можна передивитись по наступному посиланню Тисни тут)

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 24883 | Завантажив: Микола | Дата: 16.01.2014 | Комментарії (0)


      14 січня 2014 року, у приміщенні бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», відбувся науково-практичний семінар «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України»: теорія і практика».

    У роботі семінару взяли участь: директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер, Ірина Ісопенко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої,  позашкільної  освіти управління освіти і науки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; Марія Одинак, завідувач науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Ірина Гавриш, науковий керівник проекту, доктор педагогічних наук, професор ХНПУ імені Г. С. Сковороди; Людмила Булахова, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 169, учитель вищої категорії, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Початкова школа ХХІ ст.", заступник керівника проекту з якості; методисти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; керівники загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області, учителі початкових класів, які працюють за програмою проекту «Інтелект України».

      На науково-практичному семінарі «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України»: теорія і практика» була присутня делегація Глибоччини у складі завідувача РМЦ - Намаки О.С., методистів РМЦ- Леонтій Е.М., Микитюк Т,О.,заступників директорів з початкових класів Глибоцького та Карапчівського ліцею, Глибоцької та Кам'янської ЗОШ .

 Розпочав роботу семінару Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук, який привітав усіх присутніх із святом Василія Великого та зазначив: «Науково-педагогічний проект «Інтелект України» – це надзвичайно цікавий проект. В ньому бере участь 7 навчальних закладів Чернівецької області (11 класів). Досить, відрадно, що ми сьогодні можемо поспілкуватись з науковим керівником проекту Іриною Гавриш».

Продовжили роботу семінару вчителі, які працюють за цим проектом .

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 30681 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.01.2014 | Комментарії (0)


      Здавна українці відмічали свято Маланки колоритно, весело та масово. Це було свято, до якого ретельно готувались та виконували цілий ряд різноманітних обрядів. З метою вшанування багаторічних традицій нашого Буковинського краю кожного року на центральному майдані селища відбувається фестиваль Маланок.
  Глибоччина вітала делегації з Румунії на чолі з віце-примарем м.Сірет Крістіаном Мокреєм та примарем комуни Киндешть Костянтином Чорнодоля, Генерального консула Румунії в м.Чернівці Елеонору Молдован, делегації сусідніх областей, зокрема, Хмельницької, яку очолив міський голова Михало Сімашкович та Тернопільської, яку представляли представники Борщівської РДА. Серед гостей свята були гурти маланкарів з Герцаївського, Сторожинецького, Новоселицького і Хотинського районів. У фестивалі також взяли участь фольклорно-етнографічні колективи сіл району. Офіційну частину відкрили голови Глибоцької райдержадміністрації та районної ради Микола Загарюк і Валерій Ротар, які звернулися до присутніх з вітальними словами та найкращими побажаннями у Новому році. Почесними гостями свята був і голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру. Перед членами журі постало нелегке завдання: з-поміж 32 представлених колективів визначити найкращих.
У номінації «Коляда» І місце журі присудило колективу Глибоцького будинку творчості та дозвілля, 2-ге місце розділили колективи сіл Багринівка та Старий Вовчинець. 3-тє місце посіли дитячий колектив Глибоцького будинку творчості та дозвілля та колективи сіл Михайлівка та Карапчів.
У номінації «Маланка» І місце посів колектив села Станівці, ІІ – місце розділил колективи села Сучевени та наші гості - колектив села Тарнавка Герцаївського району. Третіми були колективи сіл Тарашани, Купки, Опришени, "Іроди" села Кам"янка та колектив села Ропча Сторожинецького району.
У номінації «Переберія» найкращими був гурт, який представив образи улюблених героїв мультфільму «Казкова Русь» з с.Чагор, ІІ місце посіли також Чагорські колективи - «Паровоз Сталіна»  та «Смурфіки», а третіми були «Молодійські терористи» та «Кіндери».
 Завдяки зусиллям, які доклали працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, РБТД, правоохоронних органів фестиваль проведено на належному рівні,  захід зібрав небувалу для нашого району кількість гостей.




















Проглядів матеріалу: 31019 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.01.2014 | Комментарії (2)

    Зазвичай музей асоціюється з тишею, акуратно розставленими експонатами, з табличкою «руками не чіпати». Чи не тому не так вже й часто молодь поспішає до музею? Зламати цей стереотип прагне директор Районного краєзнавчого музею – Жижиян  Анжела Констянтинівна -організовує тематичні експозиції, а також цікаві дійства.

      Ось і напередодні Старого нового року запросила пані Анжела школярів на маланкування. Спочатку – розповіла про історію свята, про традиції та символіку обрядів. А згоді дала можливість учням стати учасниками таких магічних дій. Дівчатка гадали, щедрували, а хлопці жартували, пробували себе у ролі учасника переберії. Та найбільше запам’яталось учням те, що вперше їм було дозволено доторкнутись до експонатів. Хлопчаки уважно вивчали будову костюма Кози, переписували тексти величальних пісень, щедрівок.

        Пані Анжела нагородила подяками найактивніших помічників музею (учні передали до фондів музею стародавні новорічні прикраси та листівки).

                                                      Репортаж підготувала Коваль О.




Проглядів матеріалу: 30868 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2014 | Комментарії (0)

      На порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготовлених у 2010-2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання.
Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua/) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього оцінювання. Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або просто роздрукувавши потрібну кількість варіантів.
Для контролю успішності на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання було допущено помилки, скільки балів набрав би учень на реальному тестуванні. За результатами такого оцінювання педагог може скорегувати процес підготування, приділяючи увагу питанням, засвоєним гірше.
Проглядів матеріалу: 31131 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2014 | Комментарії (0)

       12 січня 2014 учні 6-Б класу Глибоцького ліцею разом з класним керівником Балан З.С. та волонтером Корпусу Миру Олександрою Холуер відвідали університет ім. Ю.Федьковича в м.Чернівці. Вони також побували в палаці Діда Мороза. А найбільше їм сподобалась прем`єра вистави "Білосніжка та семеро гномів". Втомлені, але задоволені повернулися додому.




Проглядів матеріалу: 31388 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2014 | Комментарії (0)

     Немає меж для самовдосконалення. Тим паче ця істина стосується праці сучасного вчителя, який завжди у пошуку нових методів, форм, засобів для якісного навчання учнів. Тому 8 січня 2014р. у Глибоцькому ліцеї відбувся Університет педагогічних знань з теми « Сучасний урок ». Розглянувши систему методичної роботи закладу, успіхи за І семестр,  педагоги ще раз зупинилися на докладному вивченні алгоритму аналізу  і самоаналізу уроку як найголовнішої складової навчального процесу. Про це був змістовний виступ учителя-методиста В.М.Мушій. Доповідь ілюструвалася докладною презентацією.

     Працювати над проблемою якості навчання покликана і Школа молодого вчителя. Педагоги-наставники С.А.Верега, Л.О.Швед та В.В.Максимюк поділилися з колективом успіхами і проблемами роботи з молодими і малодосвідченими спеціалістами: Р.М.Тоненчуком, І.В.Янцаловською, Х.І.Кирстюк.

      Заняття пройшло у формі конструктивного діалогу початківців з майстрами педагогічної праці в атмосфері  взаємної зацікавленості щодо якісної організації навчального процесу.




Проглядів матеріалу: 31698 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2014 | Комментарії (0)

     Вже стало доброю традицією в Чернівецькій області  щорічно у січні місяці організовувати для дітей пільгової категорії казкові музичні вистави.  9 січня 2014 року в Чернівецькому обласному  центрі естетичного  виховання «Юність Буковини»  під патронатом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації М.Й.Бауера відбулася новорічно-різдвяна благодійна акція «Милосердя».  На новорічній шоу-програмі «Казки Оле-Лукойє» були присутні 120 дітей Глибоцького району. Розваги та святковий настрій маленьким глядачам забезпечували казкові герої, вихованці обласних позашкільних закладів. Учні не лише переглянули казкове дійство, а й мали можливість взяти участь у флешмобах, караоке, рухливих іграх. Кожна дитина отримала  солодкий подарунок та масу позитивних емоцій.

























Проглядів матеріалу: 31919 | Завантажив: Оксана | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

   8 січня учні  7-х класів із своїми класними керівниками: Радкевич Оленою Олександрівною, Димчук Тетяною Мирославівною, Трафенечук Вірою Іванівною побували на екскурсії в м. Чернівці.

   Цікавою подією для 7-х класів виявилась поїздка до Чернівецького музично-драматичного театру імені О.Кобилянської. У фойє театру дітей зустріла святково прибрана ялинка. З новорічними привітаннями звернувся Дід Мороз із Снігурочкою. Всі разом співали новорічних пісень та колядували.   

  А потім, розпочалася музична вистава «Снігова королева». Всі глядачі із захопленням спостерігали за майстерною грою акторів, вболівали за героїв казки і радо аплодували, коли все щасливо закінчилось.По завершенні вистави всі разом відвідали пі церію, де смачно пообідали.     А на завершення вирушили до Новорічної ялинки, яка знаходиться на Соборній площі.

    Додому повернулися задоволені побаченим, обмінювалися враженнями, а також колядували, адже різдвяні свята продовжуються.

 
Проглядів матеріалу: 32614 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

  З нагоди новорічних канікул дев’ятикласники Глибоцького ліцею продовжили гарну традицію: організовувати змістовне дозвілля.  Відвідали пишну красуню-ялинку столичного міста, а також Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, переглянули виставу за мотивами повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом».
    Ледве ми переступили поріг закладу, як потрапили у справжню різдвяну казку. Новорічна ялинка у центрі холу вигравала усіма кольорами веселки, яскраві вогні гірлянд, розвішаних по всьому приміщенню, причарували глядачів своєю кількістю і фантастичними формами. 
      Нас приємно вразила багатоголоса коляда акторів театру «Нова радість стала»,  «По всьому світі стала новина»,  «Пречиста Діва», «Добрий вечір тобі, пане господарю» і віршовані вітання з Різдвом, щирі побажання акторів налаштували глядачів на приємний перегляд дійства, зробили кожного з нас повноправним учасником його.
 Колоритні декорації, барвисті національні костюми, рідне українське слово схвально приймалося залом, супроводжувалося теплими аплодисментами.Учням і вчителям надзвичайно сподобалася майстерна гра акторів, особливо тих, які виконували роль Миколи Васильовича Гоголя, Оксани, Вакули, Пацюка, старости, нечистого.
  Сподіваємося, такі  ж гарні враження і спогади залишаться у нашого волонтера з Англії пані Олександри. Спільний культпохід став першою сходинкою у налагодженні майбутньої співпраці з нею.
     Ми вдячні за допомогу в організації поїздки адміністрації ліцею та головному спеціалістові районного управління освіти Оксані Костянтинівні Стрільчук.  
  
       
Проглядів матеріалу: 32277 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

         Добра традиція існує в  Глибоцькому ліцеї   подорожувати під час канікул. Четвертого січня учні 5 класів з  класними керівниками та екскурсоводом вирушили вулицями  м.Чернівці , щоб познайомитися з красотами природи, архітектури, культурою, традиціями та мистецтвом Буковини, а також просто відпочити.

        Це була дуже цікава поїздка в чудове місто із багатим історичним минулим. Нас зачарував  унікальний архітектурний ансамбль колишньої  Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, де тепер розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Учні побували в Мармуровій та Блакитній залах, загадали бажання, дивлячись у венеціанські джерела Червоної зали, у багатьох дітей  виникло бажання знову повернутись сюди, але вже в якості студентів ЧНУ.

      В музично-драматичному театрі ми із задоволенням подивились мюзикл "Ще раз про Червону Шапочку” – такий собі сучасний мікс із Червоної Шапочки, Снігової Королеви, Івана-царевича з Василиною Прекрасною і Бабою Ягою, Бармалієм з лікарем Айболитом, а також деяких сучасних реалій у вигляді мобільного зв’язку та ноутбука.

     Оскільки поїздка відбувалась під час Новорічних свят, ми помилувались головною ялинкою області, а також кожен п’ятикласник зміг «торкнутись» казки, побувавши в будиночку Діда Мороза, де гарно проколядувавши, всі отримали солодкий сувенір, а також малюнок на щічку.

     Від поїздки залишились море гарних вражень та веселий настрій!

Проглядів матеріалу: 32257 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

  "Сходинки до інформатики"-навчальний предмет, введений в Україні відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти у 2013-2014 навчальному році для другокласників.

Основним завданням курсу є опанування молодшими школярами практичних навичок сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, з метою розв'язування життєвих та навчальних завдань. Курс «Сходинки до інформатики» є пропедевтичним.

Життя маленького школяра стає цікавішим, а нові яскраві сучасні підручники не тільки допомагатимуть у навчанні, а й створюватимуть гарний настрій. Працювати з підручником легко і цікаво.

У Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів діти навчаються за підручником О.В.Коршунова в україномовному класі, а у румуномовному –Г.В.Ламаковська, Й.Я. Рівкінд, Ф.М. Рівкінд, Г.О. Проценко.

Структура уроку відрізняється від традиційних уроків у початковій школі. Перша частина - теоретична. Проводиться у формі бесіди, гри, обговорення ситуацій. Друга частина - це ознайомлення з новою комп'ютерною програмою, її демонстрація, робота учнів за комп'ютерами. Третя частина уроку - це цікавинки , завдання з логічним навантаженням, для розвитку пам'яті, кмітливості, ерудиції «Для розумників та розумниць». Всі частини уроку відображені у підручнику. Використання комп'ютерних технологій і програм на уроках у початковій школі є те, що за монітором дитина повинна перебувати не більше 15 хвилин. Тому учитель на уроці роботу з комп'ютером повинен поєднувати з іншими формами діяльності, які пов'язані з тематикою уроку. Вчитель повинен пам'ятати про обов'язкове виконання релаксаційних вправ (рухливі ігри , гімнастика, фізкультхвилинки).

Щоб урок пройшов вдало вчителі використовують програму «Скарбниця знань», клавіатурний тренажер та різні комп’ютерні програми, для розвитку комп’ютерної компетентності і для набуття практичних навичок.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 32206 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (3)

    У грудні до вихованців Коровійського ДНЗ завітав Дід Мороз та Снігуронька, веселі гноми з Білосніжкою, східні красуні зі своїм Султаном , ніжні Сніжиночки. Лунали веселі вірші, пісні, хороводи.

    Малеча продемонструвала свої здібності в танцях та іграх, за що добрий Дід Мороз подарував їм гарні подарунки та пообіцяв виконати їхні заповітні мрії.




Проглядів матеріалу: 32017 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (0)

 У нічний казковий час 
Рік Новий прийшов до нас, 
Він приніс свої вітання 
І найкращі побажання - 
І людині, і родині, 
І матусі-Україні! 

   Протягом  грудня у Глибоцькому ліцеї відбулися новорічно-різдвяні ранки та шоу-програми для учнів школи. Свята пройшли на славу, задоволеними залишилися не тільки діти, а й батьки, які побували на розважальних програмах. 

   Центром виховної роботи було підготовлено новорічну святково-розважальну програму для учнів 1-8-х класів, під час якої діти мали змогу стати свідками неймовірних пригод улюблених казкових героїв, Діда Мороза та Снігуроньки, а школярі 1-4-х класів отримали ще й солодкі подарунки.

 

   

Проглядів матеріалу: 31783 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (0)

     Канікули - це завжди цікава поря для відпочинку та пізнання чогось нового. Так учні 6-А класу  Глибоцької ЗОШ разом з класним керівником Герман Антоніною Василівною під час зимових канікул відвідали виставу у обласному театрі ім. О.Кобилянської. Зустріч з театральним мистецтвом - це завжди цікаво. Тому і вражень від вистави у юних відвідувачів залишилось багато.
Проглядів матеріалу: 31670 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024