Субота, 13.04.2024, 09:32Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Сторінка для батьків          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Переглядів: 22447 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 16.10.2020 | Коментарі (0)

    Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 4-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Моє довкілля»

Турбуємося про природу: як правильно вчиняти? Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися турбуватися про довкілля, аналізувати причини екологічних проблем і шукати шляхи їхнього розв’язання. Дитині пропонується прочитати описи 8 ситуацій і визначити, якої шкоди було або може бути завдано довкіллю в кожній з них.

Повітряні кулі: рахуємо, фантазуємо й малюємо. Це інтегроване завдання сприятиме розвитку мовної та математичної компетентності дитини, уяви та фантазії. Завдання містить 2 сторінки, де дитині пропонується відповісти на запитання та намалювати власну повітряну кулю для мандрівок.

Кросворд у малюнках «Дерева». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити й краще засвоїти правопис назв різних дерев, тренуючи пам'ять, увагу та дрібну моторику. Розгадавши кросворд, дитина дізнається секретне слово, яке є назвою науки, що вивчає деревні рослини.

Живе – неживе: вивчаємо природу. Це завдання спрямовано на розвиток природничої компетентності молодших школярів. Виконуючи завдання, дитина вчитиметься розрізняти об’єкти живої й неживої природи. Дитині пропонується вибрати зі списку слів назви об’єктів живої природи й позначити їх.

Переглядів: 22317 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 18.09.2020 | Коментарі (0)

    Дитина пізнає світ, отримуючи певні знання і навички, а завдання батьків і педагогів — зробити цей процес цікавим і змістовним. Успішність дитини багато в чому залежить від рівня підготовки до навчання в школі. Вміння рахувати, писати цифри, самостійно складати речення та розповіді, розвинуті навички просторового орієнтування, слухового сприймання, читання, порівняння, послідовного рахунку є важливим етапом цієї підготовки.

Наприклад, дитина має вміти писати цифри від 0 до 9, розуміти їх значення, рахувати. Але запам’ятати цифри дитині зовсім не просто, оскільки цифри для неї - це щось абстрактне, не здатне викликати емоції, тому процес навчання має, в першу чергу, зацікавити дитину!

Провідний український інтернет-проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вихователям план підготовки із спеціально підібраними завданнями, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі підготуватися до школи.

Ця програма інтелектуального розвитку дитини допоможе вашій дитині в ігровій формі ознайомлюватись з навколишнім світом, розвивати логіко-математичну, комунікативну, емоційну компетентність, сприятиме розвитку уваги, пам’яті, самостійності і посидючості. Завдання підібрані таким чином, щоб відбувалось чергування різних видів діяльності – усних, практичних, творчих. Головне, не поспішати відповідати за дитину, а надати їй час для роздумів та обмірковувань.

Програма розроблена на 54 дні (9 тижнів). Кожен тиждень триває 6 днів і завершується улюбленим завданням для дітей – розмальовкою вихідного від навчання дня! Розпочати її виконання ви можете у будь який зручний для вас час, починаючи з першого дня першого тижня. Не перевантажуйте дитину, виконання завдань розраховано на 15-20 хвилин у день. Якщо дитина проявляє ознаки втоми, необхідно змінити вид діяльності, зробити перерву, а потім знову повернутися до роботи.

Переглядів: 22409 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 10.06.2020 | Коментарі (0)

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів п’ятдесят розвивальних завдань, розмальовок та головоломок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики тощо.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання у школі, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Хто швидше рахує: додавання. Бажаєте покращити математичні навички своєї дитини? Цей комплект завдань допоможе зробити це в ігровій формі. У завданні дитині пропонується за одну хвилину розв’язати якомога більше прикладів на додавання. Дитина може змагатись із собою, постійно вдосконалюючи власний результат, або зі своїми друзями.

Комплект завдань: графічні диктанти. Цей комплект, що містить 12 окремих завдань, є чудовою можливістю підготуватися до подальших навантажень у молодших класах та допомогти першокласникам адаптуватись до навчання. У кожному завданні комплекту дитині необхідно намалювати зображення за підказками, а потім розмалювати його у відповідні кольори.

Cклади історію: розвиваємо фантазію. Це завдання-гра допоможе дитині навчитися послідовно викладати свої думки в усній формі. Воно полягає в тому, щоб створити розповідь за ключовими словами. Завдання допоможе збагатити словниковий запас, розвинути уяву та фантазію.

«Бажання та потреби»: тренуємо інтелект. Це завдання допоможе дитині замислитись над тим, що дійсно важливе в житті. У завданні дитині пропонуються дванадцять картинок. Дитині треба подивитись на них і подумати, чим є кожна з них – бажанням чи потребою – та записати поруч.

Додай відсутню частину. Цей комплект завдань є відмінною можливістю для розвитку логічного, аналітичного та нестандартного мислення дитини, а також для розвитку її просторового сприйняття оточуючого світу.

Переглядів: 20858 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)

     Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей дошкільного та молодшого шкільного віку різноманітні практичні завдання новорічної тематики, що дозволять цікаво й з користю провести час у період зимових новорічних канікул.

«Новорічні» завдання у веселій та невимушеній формі розвиватимуть дитячу спостережливість, увагу, дрібну моторику та фантазію. Виконання запропонованих завдань покращить зорово-моторну координацію, тренуватиме пам’ять, сприятиме розвитку логічного, просторового та творчого мислення, вихованню всебічно розвиненої особистості.

Збери Санту в дорогу: тренуємо логіку й арифметичні навички. Це завдання сприятиме формуванню математичної компетентності, удосконаленню вміння здійснювати обчислення зручним способом у навчальних ситуаціях, зокрема під час гри, переконуватися у достовірності обчислення, здійснивши перевірку.

Шукаємо предмет без пари: ялинки. Завдання допоможе дитині розвинути логічне мислення, увагу й кмітливість, творчі здібності. Дитині пропонується знайти й обвести ялинку, у якої немає пари. Пару для знайденого предмета можна домалювати.

Домалюй малюнок за зразком: сніговик. Завдання допоможе дитині розвинути творчі здібності, увагу, логічне мислення, цілеспрямованість, зорово-моторну координацію, просторове сприйняття. Дитині пропонується домалювати за зразком сніговика.

Рахуємо, скільки ялинок для подарунків не вистачає. Це завдання допоможе дитині розвинути логічне й математичне мислення. Пропонована задача містить малюнок, на якому зображено новорічні подарунки й ялинку. Дитині пропонується порахувати подарунки на малюнку й покласти певну кількість під ялинку відповідно до умови.

Переглядів: 20690 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)

    Малюємо сузір’я: тренуємо уважність і дрібну моторику. Цей комплект завдань покликаний розширити знання дитини про Всесвіт і містить малюнки 16-ти сузір’їв. У кожному з 11-ти завдань є одне або два повні зображення сузір’їв, а поряд – малюнки цих самих сузір’їв без з’єднувальних ліній. Дитині пропонується розглянути сузір’я й відтворити зображення, з’єднавши зірки в правильній послідовності.

Вивчаємо порядок планет Сонячної системи. Це завдання допоможе дитині запам’ятати назви й порядок планет у Сонячній системі. Завдання складається з двох сторінок. Дитині потрібно прочитати інформацію про планети, вирізати малюнки, наклеїти на відповідні орбіти й підписати та дати відповіді на питання.

Збираємо валізу в космос. Це завдання допоможе дитині навчитися розставляти пріоритети в списку особистих речей і визначати, які з них потрібно взяти в космос. У завданні є малюнок порожньої валізи. Дитині пропонується намалювати у валізі п’ять речей, які вона візьме в космос.

Загадковий космос: планети, зірки. Це завдання допоможе дитині формувати елементарні уявлення про Всесвіт, розвивати пізнавальний інтерес до природи космосу. Завдання складається з двох сторінок. Дитині пропонується розглянути розташування планет на малюнку, прочитати, звідки прилетіли герої, знайти відповідну планету та записати її назву, вирізати кожного героя та приклеїти біля планети, з якої він прилетів.

Кросворд «Сонячна система». Цей кросворд допоможе дитині повторити астрономічні поняття, що безпосередньо пов’язані з нашою Сонячною системою, а також потренувати пам’ять, увагу, кмітливість і логічне мислення. Кросворд побудований за класичним принципом.

Розмальовуємо приховані зображення: зоряне небо. Це завдання-розмальовка допоможе дитині розвинути зорове сприйняття й дрібну моторику, вдосконалити навички розмальовування. Дитині пропонується розмалювати малюнок, зашифрований цифрами, кожній з яких відповідає певний колір.

Учимось малювати симетрично. Це завдання допоможе дитині краще зрозуміти поняття «симетрія» та навчитись малювати за його законами. У завданні запропонована лише половина малюнка (половина ракети), дитині необхідно намалювати її дзеркальне відображення відносно вертикальної лінії, щоб отримати цілісне зображення.

Математична піраміда: рівень 1. Це завдання надає можливість поєднати розвиток логічного мислення й уваги дитини із тренуванням навичок усного рахунку, додавання та віднімання. Ознайомившись із принципом, за яким побудовані математичні піраміди, дитина має зробити обчислення та заповнити всі кружечки кожної з них.

Головоломка №1: додавання та віднімання. Це завдання покликано вдосконалити вміння дитини виконувати такі математичні операції, як додавання та віднімання, і з легкістю оперувати цілими числами. Щоб досягти цієї мети, завдання побудоване у формі головоломки, що містить різні рівняння, розв’язуючи які, дитина залучатиме увагу, аналітичне та логічне мислення.

Комплект завдань: вчимося віднімати. Цей комплект завдань надає відмінну можливість навчити дитину такої важливої математичної операції, як віднімання. У кожному завданні комплекту дитині необхідно розв’язати запропоновані приклади на віднімання та записати отримані відповіді двома способами: цифрами та кружечками різного кольору.

Розмальовуємо приховані зображення: політ у ракеті. Це завдання-розмальовка допоможе дитині розвинути зорове сприйняття й дрібну моторику, вдосконалити навички розмальовування. Дитині пропонується розмалювати малюнок, зашифрований цифрами, кожній з яких відповідає певний колір. Комплект сприятиме розвитку уваги й посидючості.

Переглядів: 20716 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 8 9 »

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024