Субота, 20.04.2024, 09:23Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2015 » Січень » 23

    Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки на 2015 рік, з метою розвитку інтересу учнів до поглибленого вивчення космічного простору, обміну знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ та екології Космосу 22 січня 2015р. на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений Фінал обласного конкурсу «Мирний космос».

Фінал обласного конкурсу проводився у вигляді очного захисту науково-дослідницьких робіт, які пройшли відбірковий етап заочного туру.

Писарук Ірина – учениця 11 класу Глибоцької ЗОШ І–ІІІ ст. у номінації „Роботи в космосі” (кер. Романюк В.М.)  захистила роботу на тему «Використання роботів у космонавтиці» і зайняла І місце

 Трафенчук Микола – учень 11 класу Глибоцького ліцею у номінації „Радіотелескопи” (кер. Трафенчук В.І.) захистив роботу на тему «Дослідження космосу за допомогою наземних радіотелескопів» і зайняв ІІмісце.

         Вітаємо знавців Космосу та їх керівників з перемогою!

Проглядів матеріалу: 629 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2015 | Комментарії (0)

        Зимові канікули для вихованців Глибоцького Центру туризму та краєзнавства традиційно пройшли жваво та захоплююче. Юні туристи та краєзнавці відвідували музеї навчальних закладів нашого району з метою проведення пошуково-дослідницької роботи та збору матеріалів з етнографічного краєзнавства. Здійснили цікаві екскурсії у місті Чернівці, завітали на новорічне свято для вихованців позашкільних закладів області у палаці «Юність Буковини», побували на виставі у драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. З 8 по16 січня група туристів провела лижний спортивний похід у Карпатах. А на закінчення канікул туристи-спортсмени змагалися у традиційному Кубку Глибоцького ЦТКСЕУМ з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

Вже декілька років поспіль Кубок проводиться у спортивному залі Черепковецької ЗОШ І-ІІІ ст., де є відповідні умови для наведення різноманітних етапів з пішохідного туризму. За що юні туристи виносять подяку директору школи Столярчуку Юрію Васильовичу т вчителю фізичного виховання Баланюку Михайлу . Слід відмітити позитивну тенденцію щодо постійного збільшення кількості спортсменів, які беруть участь у зазначених змаганнях. Цього року учасниками змагань були 84 вихованці з 18 гурткових об’єднань Глибоцького центру туризму і краєзнавства, які працюють на базі 13 ЗНЗ І-ІІІ ст. та 4 ЗНЗ І-ІІ ст.

Учасникам змагань були запропоновані дистанції різної складності: клас «А» та клас «Б». Старші учні проходили складнішу дистанцію з подоланням вертикального підйому (елемент спелеологічного туризму) та вертикального спуску (як у гірському туризмі), самонаведенням гірського траверсу, тощо. На цій дистанції змагалися вихованці Центру туризму, які є членами збірної команди району і брали участь у Чемпіонатах Чернівецької області та України. Кращі результати серед хлопців показали Тулюлюк Андрій та Грабовецький Дмитро з Луковицької ЗОШ І-ІІІ ст., а перемогу здобув Максимюк Андрій – учень Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Серед дівчат перше місце належить Ткачук Олександрі (Глибоцька ЗОШ), срібним призером стала Судакова Кароліна (випускниця Луковицької ЗОШ), бронзовим – Писарук Ірина, учениця Глибоцької ЗОШ.

Для молодших учасників організатори підготувати дистанцію, яка відповідала рівню їхньої підготовки. Учні проходили навісну переправу, траверс схилу, купини, долали умовну канаву за допомогою вертикального маятника та паралельних мотузок. Окремим був етап «В’язання туристських вузлів».

Так як на цій дистанції змагалися учні різного віку, то результати підводились серед старшої та молодшої групи окремо серед юнаків та дівчат.

Найсильнішими спортсменами серед юнаків у молодшій групі стали Ткач Дмитро (Глибоцький ліцей), Сегедин Микола (Луковицька ЗОШ) та Зеленько Микола (Димківський НВК). У старшій групі кращі результати показали Садагурський Іван (Кам’янська ЗОШ), Пенюк Сергій (Глибоцький ліцей) та Сташишин Михайло (Михайлівський НВК).

Серед дівчат молодшої групи на п’єдестал піднялися Коломейчук Тетяна (Глибоцький ліцей), Пепеля Аліна (Луковицька ЗОШ) та Качуляк Олександра (Старововчинецький ліцей). Серед старих дівчаток найвищий рівень підготовки за Гушуляк Катериною (Луковицька ЗОШ), Кольцюк Елізою (Димківський НВК) та Постевкою Лілією (Опришенська ЗОШ).

Такі змагання є невід’ємною та важливою формою організації гурткової роботи у об’єднаннях Центру туризму. Адже завдяки підготовці до змагань та участі у Кубку забезпечується безперервний тренувальний процес та підвищення рівня спортсменів - пішохідників.

Отже, новий календарний рік педагоги та вихованці Глибоцького центру туризму і краєзнавства розпочали успішно. Попереду нас чекають нові старти на різноманітних змаганнях, змістовні екскурсійні поїздки та нові маршрути.

 

Оксана Меленко,

методист Глибоцького ЦТКСЕУМ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2015 | Комментарії (0)

      День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Володимиром Винниченком був підписаний Акт злуки українських земель. В цьому акті проголошувалося: " Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини Єдиної України - Західна Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України."

 Саме на цю дату 22 січня у 10-В класі припав урок на тему: " Проголошення ЗУНР. Злука УНР і ЗУНР ". Учні підготували повідомлення за даною темою. З великою цікавістю слухали про події, які відбувалися в той час і порівнювали з тим, що відбувається в наші дні. Урок був дуже цікавим.

Проглядів матеріалу: 519 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2015 | Комментарії (0)

      З метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, 22 січня у Купському НВК № 2 відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Соборності України.

   Урочиста лінійка відкрилася виконанням Гімну України. Слово для привітання надалось директору школи Богданюку К. В., який наголосив на важливості цього свята для нашого народу, особливо у цей неспокійний час.

  Учениці  11 класу Фенік Каріна та Дуган Аліса презентували реферати з історії. Учні почули цікаву інформацію про знаменну для України дату - 22 січня. Учні 5-7 класів декламували вірші.  Цей день залишиться надовго у пам’яті наших школярів.

«Зустрічайте Воскресіння день! Віднині
Навік-віки Україні вільній бути!».
Зашумів відвічний Київ прапорами,
Розлилась народу повідь по Подолі,
На майдані, на Софійськім, з корогвами
Зустрічала Україна свято волі.
Україно, нездоланна вища Мати
Володимира, Богдана і Тараса.
Бог тобі призначив жити, не вмирати,
Бути світові як захист і окраса.  

   В.Переяславець

   ЗДВР              Скутарь В.І.

Проглядів матеріалу: 483 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2015 | Комментарії (0)

    Мир... Свобода... Єдність...   Це ті слова, які щоденно шепоче кожен з нас і які тривожать серця. Зі струмка тривоги здається напилися всі, навіть діти, бо ситуація в якій опинилась країна не лишає нікого байдужим. Саме слова надії на мир, свободу та єдність пролунали 22 січня з вуст учнів Йорданештської ЗОШ №2, які не могли не згадати  події 1919 року коли наші предки домоглися єдності. День соборності України в школі був особливим - вишиті українські сорочки, символічні стрічки синьо-жовтих кольорів, стрічки підкріплені до серця в тих же тонах. Діти підготувалися до заходу так, щоб кожен присутній на святі усвідомив, що в кожному живе патріотичний дух тих прадідів, які майже сотню років назад домоглися свого. Всі побажання для своєї неньки України діти об'єднали в один букет соняшників. І як сказала дівчина - україночка є багато квітів є у світі, але найпрекрасніші ті, що ростуть на рідній землі. А подарований "україночці" віночок   - це символ надії на квітуче майбутнє країни. А після всіх слів побажання, діти взялися за руки і об'єдналися, як тоді, в 1919 році наші предки. Закінчився захід молитвою до Бога та Матінкою Святою за мир на нашій рідній землі.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети.

Опаіць М.І. - педагог-організатор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 445 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2015 | Комментарії (0)

     22.01.2015 року в  Стерченській ЗОШ І-ІІІст. відбулася урочиста лінійка «Соборна, незалежна, єдина Україна», присвячена Дню Соборності України. Всі шкільні заходи приурочені Дню Соборності пройшли під гаслом «Єдина і неподільна Україна». Учні школи виступили з повідомленням про події далекого 1918 року та пов'язали їх з сьогоденням України. Порівняно молоде свято нашої країни знайшло відгук у серцях молодого покоління.  День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Такі заходи дуже важливі для виховання національної свідомості молоді, патріотизму, гордості за свій народ, свою культуру, свою незалежність.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 535 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024