Відповідно до плану роботи Купського НВК №2 в січні 2019 року відбулася методична студія «Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності вчителя».
Девізом цієї студії стали слова Сократа: «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе».
Засідання було покликане сприяти активізації творчого потенціалу, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, сприяли формуванню рівня комунікативних умінь, а також підвищення методичної грамотності педагогів.
Мета:
● Сприяти активізації творчого потенціалу кожного учасника.
● Стимулювати бажання підвищувати свій професіональний.
● Сприяти формуванню рівень, комунікативних умінь і навичок методичної діяльності.
Під час роботи студії актуалізовано пріоритетні завдання: забезпечення учасників студії знаннями про нові освітні методики; створення вміння командної взаємодії; допомогти в організації професійного самовдосконалення й самоосвіти.
Учасники обговорили перспективи діяльності НВК щодо створення умов для саморозвитку, самореалізації особистості, сприяння у професійному самовизначенні учнів.
Учителі стали учасниками вправ інтелектуальної розминки, продовження фрази, «джерело знань» (робота в групах), «Ієрархія», «Проблемні люди», «Портрет професіонала» (робота в групах).
Під час зустрічі заступник директора з НВР Кирстюк О.М. презентувала проект: «Самоаналіз уроку»
Заступник директора з НВР Кирстюк О.М.
![](/2011/49897945_2118135988517138_7676256123128643584_n.jpg)
![](/2011/49898019_395457167868220_189862100221296640_n.jpg)
![](/2011/50305662_626968587732852_6370881898197024768_n.jpg)