В рамках проведеного тижня права учні Привороцької ЗОШ ґрунтовно ознайомилися із правами дитини у презентаціях, правами і обов’язками дітей - на виховних годинах, з державними символами та Основним законом держави – «Україна – наша Батьківщина».
Протягом кількох днів учителем історії та права та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: гра-мандрівка «Правовий букварик» для учнів 1-4 класів; всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 5-9 класів.
Учні початкової школи та старшокласники стали учасниками флешмобів «Діти народжуються не для війни» та «Діти України за мир».
шкільній бібліотеці була організована виставка «Правова література».
В 1 - му класі був проведений урок – казка «Права та обов’язки дитини».
В 2 – му «Права дитини».
В 3 – му класі «Обов’ язки учнів . Правила поведінки в школі».
В 4 – му класі «Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай».
Життєвий досвід свідчить лиш про те, що лише правове виховання підростаючого покоління виробляє внутрішню потребу жити і діяти відповідно до норм права і неухильно дотримуватися правил людського співіснування та вимог українських законів.
У 5 - му класі було проведено усний журнал на тему: «Діти та їх права».
У 6 – му, 7- му класах – виховний захід «Наші символи – наші святині»
У 8 – му, 9 – му класах – конкурс – подорож на тему: «Конституція – основний закон держави».
У 9 класі 10 грудня було проведено урок «Права людини та громадянина України» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини- прийняття Конвенції ООН.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79599425_1416754318497839_998046465676804096_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=nQaF9CLdG98AQngClOY_yy3kd4abofv4H43B7fnmoYH_Be-1jyqg_tKCw&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=2d8687f5bc38cf4d39d95833d6575ed3&oe=5E71A782)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78947579_1416754341831170_6462910746563969024_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=Zo3JHdniSVkAQlCREPs8GNP-7viVTL898wV4H96kM4sBEPj5K0emPEwHQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f2e381155094b223af8a413c9ce0be15&oe=5E7763D6)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78183583_1416754408497830_3765560534649274368_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=Y2El6w18w_QAQl984uG332ulgfbJ-SE6fhufTz6y6FY_h1ICihfpH_XFA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3788a033d59b8a3b683da101ba5354e8&oe=5E7837E8)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78955669_1416754445164493_367962492632039424_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=lnpiG2OSX3wAQnaoCXc-_1X2N1kT7-5z5joPA3yLBq93yf2WIU9o8L6Pg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8993f691edb97d4a7fb093db4cdc94bc&oe=5E6783CF)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79745103_1416754498497821_888543839218827264_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=0QTkuG_zCu0AQllmeiM5swPyb17uJXufJKUQRInfT6MJJJk4nkjTgdXSw&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f48c6fa2411b354bde14cbd9ed92914b&oe=5E833A37)
...
Читати далі - тисни тут