«Пишучи будь-що, довше чи коротше,
я лише одно мала на душі -
Україну, ту велику, пишну,
Пригноблену, сковану, її одну й
нічого більше».
(Ольга Кобилянська)
27 листопада учні 5 класу на уроці української літератури попрямували до Буковини, де народилися багато талантів, горде жіноцтво, серед якого і була жінка-борець Ольга Кобилянська. Ознайомившись з життям і творчістю письменниці, її творами й світоглядом, п’ятикласники спробували проникнути в глибини душі Ольги. Кожна з груп підготували міні-проекти, а саме:
І – Родина. Дитинство;
ІІ – «Читання книги-отрута?»
Наприкінці уроку учні виготовили лепбук – «Троянда в саду української літератури». Вчитель української мови та літератури підсумувала урок такими словами: - «Ні, Великі люди не вмирають зовсім, вони перетворюються на легенду, залишаючи по собі свої красиві твори й історія великого кохання.»
Метою уроку було розвинути творчу мислячу особистість, виховувати гідних, чесних людей.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78608804_128358085274561_7396927350165733376_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=z8_cAjW9HM4AQkr0bnkr1IeARivdEaG9_-Lw9cKlLMGLUdTsob5emdX9A&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=e7ee89e487e7fc5bccc0c0dc9c75095a&oe=5E7D8D36)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78704862_128358201941216_1118331401372958720_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=plKp3W2JynwAQkQfNLmwq86t1Cyij1XcG4oLUHVBuVJRK_DWJp0JmdcLg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=cfd5f4ad853f21db4cbcc059bb02e341&oe=5E7FE5B1)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78281705_128358288607874_9042072907420794880_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=7EHxbxSCAeIAQm0ZkJ436L6uz1RwcM2DAwQb3lMcui_AiVuhtt-_-NMWw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=c47e4fe6765c72b145c1f37e70ab18b3&oe=5E736775)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78104409_128358328607870_2905368500400816128_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=DEVYm7twbwsAQk4XnDLTNLmYVN8ksMvcZZqt69Z9z3RNRyXtsRV9sbaNw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=c907cfdebc54e0aea3c5fd5e4c757f1f&oe=5E7BBC46)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78247088_128358508607852_4168731219258769408_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=raHob6hfJmAAQkJA60chpBOPZF7w_gESa_42ftUPFIK_XIXfXb2E4wCJA&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=9377cd3a2af55c58749839c67f96a948&oe=5E877621) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/77142646_128358061941230_1492249789578870784_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=0a2gY14oLKUAQkqpIngWdIXdOsucxmOUcXVcVl0SzWaSnmgIWi_ETbxFw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=fe5f90aa19651a72f910617df6df540b&oe=5E7945AE)
|