Одне з пріоритетних завдань сьогодення в школі - виховання справжнього патріота своєї країни. Це процес включає виховання таких рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.
В рамках відзначення Дня Збройних Сил України 6 грудня 2019 р. серед учнів Валякузьминськоі ЗОШ I-II ст. проведено наступні заходи:
- урочиста лінійка « Герої сьогодення»;
- виставки малюнків: «Малюнок на фронт»
- тематичні години спілкування: «Минуле і сьогодення української армії»;
- виготовлення подарунків та привітання воїнів АТО, вітальний флешмоб «Слава, гордість, міць країни!»;
- святковий концерт присвячений Дню Збройних Сил України за участю учасника ООС Джуряка Олександра Костянтиновича.
Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Тому сьогодні ми запросили до нашої школи учасника ООС , старосту села Джуряка Олександра Костянтиновича , який тільки -но повернувся додому із зони АТО Донецької області. Сьогоднішня наша зустріч викликала у кожного гордість, за те, що є серед нашої місцевості такі мужні воїни , які забезпечують нам спокій та мир. Діти , вчителі мали змогу задавати різні питання Олександру Костянтиновичу про окуповану територію . Важко сприймати, що досі гинуть невинні люди , скільки людей залишились без власного житла, місце роботи та просто спокою...
Ми дякуємо кожному захиснику, волонтеру, капелану , медпрацівникам хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок. Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо.
Переконані , що Україна переможе.
СЛАВА УКРАЇНІ!
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69299185_477753606205506_97024737145782272_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=a_Z7k8lw3k0AQldj23HUWcumsUjWlfsuTbv5rgSUyARfHVXTYEGdJSL4w&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=4c9ee93a4457795d0ea4ffa4690ef7f3&oe=5E87DFD9)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74237632_477753639538836_3902090123285626880_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=nCxgkAxCqQIAQnJp5sYQAEpdntSGRq5_QnWDWRfEzfc0YpiFlY0X-NOCg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=ed555c6c3bdd63760779878fa3eb33e4&oe=5E6E46DF)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78534864_477753659538834_5499841742926512128_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=g1dTYiS9D9gAQmmL0wKiSKP-nNhgpXASYbKPzWfxQDyJTmzAnPlEkt7Lw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=4b2e2dd485a8056733c0d5b3b31984d5&oe=5E828A7C)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78472885_477753702872163_338721075380617216_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=ItmZ56wD4JMAQl5ZvM4O2R5xntQVdwQ0Lpw42obwSyNRHjRxVwV8pnuCw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=53e9fff4083fb52b9620d42f85a85d32&oe=5E6A7C8E)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78785792_477753976205469_335283439391473664_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=Fo3bgUm5QnYAQnTnCUu_yi5ft7Tdfz4YI4kHKGB0N08uPM99T8pEQlJOw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=bf7b0be40a11308d676379b7ba53215b&oe=5E6DBA88)
ГЕРОЯМ СЛАВА!
|