Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. Слово «мати», «мамо», «матуся» завжди асоціюється у нас з любов'ю, добротою, ласкою. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю.
Тому 14 травня учні 2-Б класу провели свято з нагоди Дня матері. «Мама! Найдорожче слово в світі!» - такими словами учні розпочали свій захід. Безумовно, День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.
Під час свята учні щиро декламували вірші. Очі кожної мами світились радістю, особливо, коли діти виконували пісні «Мамин день», «Пташенята у гнізді», «Мамині руки». Не забули і про любих бабусь, які також є мамами і подарували їм запальний танок.
Завершальним етапом свята був танець з сердечками, який з радістю підготували учні для найдорожчих своїх мам. Діти любим матусям дарували найкращі квіти, найщиріші побажання, зроблені власними руками листівки та найніжніші поцілунки.
![](https://lh3.googleusercontent.com/TV9nlLdWb83i9tr624f5XBozhOwDWE6HcnGti2_bEGSCVx6kC4DHdileqDrJ5N2W2vHwa8-I_GMbIwoLc2VpBeKIp_5hF4GAA1buTZvVoRZ6umNtkHd-XvfWQ14lbHFU)
![](https://lh5.googleusercontent.com/Ogwr4ZpvlSTMjfFq0cEUZLGVCdhjMcj4DoglZKl38JF1AqcxqG7KGj2lO0N0kBoJiWuS_3R7OXgr4ugGVSfCBMrgqfL8QdX_QsO57csh0cym-y02xHaDrIR-wVrxuFx_)
![](https://lh5.googleusercontent.com/_ifYkUk7qhBy6BJsFt25VcLRyyoAxd0FlZy0bpoxdcvBhmOcECwmX2cczdiLKBlmgmxd3vNhhLsQd0CaUPCfwNvGFrx2znqzvIYwWP2MUJxep0_7uurUIHBNadvV8MGJ) ![](https://lh6.googleusercontent.com/0iO3xlnmPg1OZgqGEHliq0rkQQ6EzCiesETwfoGD3i4Wqvti9AADRVlui7DdzIOo0Emxd_X6qqf2LlZ5BDqapRuiLzoRi6CF2b9eOn__HCwXnU3LNeD7NChLwqNntCsb)
|