"Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,
самоврядування - без конституційності, конституційності
- без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу."
Клінтон Россистор - американський політолог
Уже стало доброю традицiєю в нашiй державi, в груднi, коли добiгають до кiнця справи, намiченi на рiк, вiдзначати професiйне святo - День мiсцевого самоврядування.
Це свято широкого суспiльного значення.
Самодостатне мiсцеве самоврядування - показник сили краiни, непохитностi державних основ.
З нагоди професiйного свята у Волокiвську сiльску Раду з професійним святом завiтaв привітати заступник директора з навчально-виховноi роботи Валякузьминської загальноосвiтньої школи I-II ст. , який у своїх виступах наголосив на надзвичайно важливій ролі місцевих громад у системі державного управління, висловив сільському головi, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажав всім мiцного здоров'я, наснаги, витримки, оптимiзму, благополуччя та успіхів, а також вручив подарунки.
Талановитi учнi школи привітали гостей святковими вiршами.
Слова вiтання також висловив бiблiотекар села, привітав присутнiх зі святом, подякував їм за патріотизм і мужність, за самовіддану працю на благо громади, який також вручив подарунки.
Заступник директора з НВР Токар I.Б.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/76779568_488286862038347_6131895160339955712_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=8AXLyKiQo-QAQkCRwCOlVfpaPy-ZJAgCnU1Z-R-auD9LAmr1GUJdGvoDQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=8826369a2bcd82b0c1c09ab75f74b71d&oe=5E6BDC39)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78947585_488286985371668_1861761884936470528_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=ttm9uYTBLnUAQl_U_LLPYrlkKi6-5FcMO_O8HjWrr8vagtbHkkkd1uNTA&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=b0dc13242822f9a257f6cfe6fee63550&oe=5E85E009)
|