День пам’яті і примирення, а також 73-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Луковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли в рамках декади оборонно-масової роботи проведенням урочистих зустрічей з воїнами АТО – випускниками школи, години пам’яті мітингу – реквієму «Ніколи знову», брейн - рингом «Воїн крізь віки» серед учнів 8-9 класів, оформленням книжково-ілюстративної виставки «Документи розповідають».
![](/000000/image-0-02-04-1a7e2ba9f124aa2865f22c03da756813dc2c.jpg)
![](/000000/image-0-02-04-80c2f8d5fa6ee01f443087ae794bddde3ac7.jpg)
![](/000000/image-0-02-04-be0c2dbff9d5b4cdbacc83cf63549d9d9078.jpg)
![](/000000/image-0-02-05-345ae5b56d6b0041721ed83a2c57ecb5298b.jpg)
|