Пам’ять – це один з найбільших скарбів, якими володіє людство. Пам’ятаючи про минуле, суспільство будує майбутнє. З кожним роком все менше залишається тих, хто визволяв світ від нацизму. Ветеранів, учасників бойових дій, у нашому районі залишилося тільки 13 чоловік. Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, учні 7 – Б та 9 – В класів Кам'янської ЗОШ, спільно з кл. керівниками Федорюк Н.В. та Зеленівською Ю.В., з працівниками будинку культури, відвідали ветерана Другої світової війни Мицака Івана Дмитровича. Побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, а також подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59793619_564442950744683_6883420510500159488_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=7a0f873666355db63f79441a075220c5&oe=5D2D2A84)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59762178_564443007411344_2600332780508282880_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=c33caaec0a9c2d74f00b7f1169400629&oe=5D2C2448)
|