У ці теплі, сонячні травневі дні, коли буяє квітом вся природа, відзначається чудове свято – День Сім’ї. Це свято дуже важливе, адже кожній людині, а особливо дитині, потрібна матуся, сім’я, домівка, де тебе завжди розуміють, підтримують, де завжди тепло і затишно…
Сім'я - це основний елемент суспільства, вона була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь.
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/3/s00308946.jpg)
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/3/s25923105.jpg)
![](http://molodia-school.ucoz.ru/_pu/3/s90561437.jpg)
|