16 травня 2019 року учні та вчителі Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.
Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
![](/2019-3/20190516_115542.jpg)
![](/2019-3/20190516_115055.jpg)
![](/2019-3/20190516_112011.jpg)
![](/2019-3/20190516_111655.jpg)
![](/2019-3/20190516_110020.jpg)
![](/2019-3/20190516_105202.jpg)
![](/2019-3/20190516_104853.jpg)
![](/2019-3/20190516_104024.jpg)
![](/2019-3/20190516_095529.jpg)
![](/2019-3/20190516_095429.jpg)
|