Учні та вчителі Черепковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, 21 травня відзначили день «Вишиванки». По всій школі розлилася палітра кольорів і нехай не вимушено,але всі зрозуміли,що проста «вишиванка» може піднести настрій і зробити свято на кілька днів,або й тижнів.
Свято придумали чернівецькі студенти ще кілька років тому. Після того, коли одного дня у вишитих сорочках вони прийшли на заняття – В цьому році акцію підтримала громадськість всієї України . Вишиванки одягнули в дитсадках та школах, на заводах та підприємствах. Таксисти, водії маршруток та тролейбусів теж підтримали ініціативу молоді.
Зрадити традиціям учні Черепковецької школи не дозволили собі й цьогоріч.
![](http://oblosvita.com/uploads/posts/2015-05/1432293042_img_6308.jpg)
![](http://oblosvita.com/uploads/posts/2015-05/1432292994_img_6320.jpg)
|