Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.Також цього дня учні 6 класу підготували свято «У вишивках та піснях - душа народу». По завершенню свята учні та вчителі школи зробили загальну світлину, де створили справжню “вишиванкову” хвилю!
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60394008_831763093863145_7256702629365940224_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=6cac2bee4843e15859a4b93d812ac856&oe=5D5EDF33)
![](/2019-3/IMG_20190516_140327_HDR-1-.jpg)
![](/2019-3/IMG_20190516_140751_HDR-2-.jpg)
|