16 травня 2019 року вся наша дошкільна родина відзначила День вишиванки - свято національної єдності. День, коли українці всього світу одягають вишиванку, тим самим закликають зберігати українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення загалом.
Вишиванка – це не просто одяг, це наша національна гордість. Всім відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси. Вона є оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
В цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти молодшої групи за допомогою аплікації створили гарні вишиваночки ,а вихованці старшої групи малювали нетрадиційним методом пластиліном « Казковий візерунок» для вишиваночки.
Проведення Дня вишиванки продемонструвало, що вихованці нашого садочка відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60543946_396430601205767_2960130463001214976_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=1135074f722d6aa22c0f830854f701db&oe=5D55C69B)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60581718_396993471149480_2381041899382243328_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=291ddb9e3a641c6b6fd7ba02bf6f6290&oe=5D6DE576)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60543592_396993647816129_1888575185376772096_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=b03fdeab317997b86e9898d5dac99fb0&oe=5D6573BA)
|