Протягом тижня у нашому закладі було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
Педагогом-організатором Малицька Я.В. та вчителем фізичної культури та Захисту Вітчизни Лях М.Г. були організовані спортивні змагання між учнями 9 -11-их класів, на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. Для майбутніх захисників-воїнів, які готуються до служби у Збройних Силах України це є головним.
Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.
ЗДВР Скутарь В.І.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/79139541_1172319049629412_7058786481917132800_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=4d3tWwb_jAsAQl2ojQVfEGykvCIE-vrRFmy55BZLSgQRhKFYxYhkGv0Jw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=7b1c6565844bcffbaa47654f54bc222b&oe=5E7882F8)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78460022_1172319229629394_1892632804190060544_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=YMzv1bP-QeYAQl04K61On9DlYO3Cn7ZjovjF35dbNaD2IJdPqIiwUjsHA&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=a460ee35115d7f36d475a7f1815ec05c&oe=5E8CA2FF) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/79827904_1172319442962706_6581532194181742592_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=LnkTeMa-Cj8AQnPPr5uqvtH8jJ-w3s4SVHNTPDfdz1sK3QLsgfT_ZXFtg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=d8172b3044ba2cb86518f6a970dc2d5a&oe=5E6E66FA)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78677633_1172319476296036_7075712149166751744_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=8FgEgeM1Bm0AQlyEYBobXsGbjlggcqaZpxXEluk-1Dlp2gaA4lleKDZcA&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=9858cf3ddf0d13c25aa801eff894bf95&oe=5E830202)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78594360_1172318509629466_7832012210174951424_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=pQzGfah1twcAQk_bhP5iEBtY4ut9QA_qQbuoG0cyUOKG5pGNeLPfnVsQw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=8e0706f393ddebd59a5548f23f4fd839&oe=5E41C2DC)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/73262107_1172318049629512_2426206229278752768_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=DIeF2C6B9ggAQldT_Zp5QjIHe-mxuVs_DbVllO0kX2X6oKxUtXAJ7GGow&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=11e5ff594f6d3bdfca365bd6be600e74&oe=5E87F3E4) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78504324_1172318276296156_995692797828792320_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=saULrPFQUQkAQmFAV1s4NMJfYmh1V06k-OkMEppnRm57aOlzII2APxofQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=3a4531e435951395b62fc063151a055b&oe=5E6EA15F) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78256641_1172318299629487_1416407298561015808_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=lwQy3ZKJ0X8AQkas10vf1ZDeTflTTKkVYJYQBCyU7HtEYJAIFvjemP2Gg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=5337125e8e3bafa955afe866d76696d1&oe=5E7A82C8)
|