З метою розширення знань дошкільнят про святкування Великодніх свят, відродження звичаїв та обрядів нашого народу, примноження його традицй, виховання почуття любові до свого народу вихователі середньої групи №3 Кам'янського ДНЗ Наталія Щербань та Яна Панцир провели цікаву розвагу « Загублений кошик».
Дошкільнята жваво ділились враженнями від святкування Великодня, пригадали складові великоднього кошика, грались з писанками, читали вірші, співали пісні, гаївки, водили Кривий танець. А на завершення – прикрасили власноруч виготовленими паперовими писанками деревце, що додало зворушливих позитивних емоцій та радісних посмішок на обличчях всіх присутніх.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59670202_1225413344298605_5691453428140605440_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=691b339bec18027d399d279f11d19336&oe=5D6F7F30)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59436823_1225413400965266_6550119284415135744_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=258b9d3fdba8e4392103b50010d4a832&oe=5D2FE68E)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59761305_1225413464298593_960085560439865344_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=436c23e201007feeaecc479c8a11210c&oe=5D2E5575)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60002340_1225413534298586_196912057109446656_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=912eac492d965eb149f1e7d445b53152&oe=5D2AB457)
|