15 травня в Черепковецькому ДНЗ завершився цикл колективних переглядів в яких педагоги показували свою майстерність та набуті знання вихованців.
Вихователь Чорней Д.В. провела інтегроване заняття «Подорож до піскової феї» (розвиток мови + природа + образотворча діяльність) в ході якого присутні педагоги мали можливість подорожувати чарівною хустиною з найменшими вихованцями ДНЗ. Найбільшого захоплення у дошкільнят викликало малювання на піску, подарунка для феї. Присутні педагоги відмітили майстерність вихователя в активізації дітей під час заняття.
Вихователь-методист Чорней Н.І.
![](/99999/20180515_101532.jpg)
![](/99999/20180515_100531.jpg)
|