З метою формування екологічної культури особистості, активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, залучення учнівської молоді до роботи із покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну території навчального закладу з 14 до 16 травня 2019 р. в м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна». До участі у фінальному етапі були запрошені 18 команд-переможців відбіркового етапу. Втілити проекти до м. Києва приїхали 12 команд з Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Житомирської,Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей. Програмою Конкурсу було передбачено:
- виступ-презентація представлених на конкурс проектів з квітникарства, озеленення та ландшафтного дизайну територій закладів освіти;
- втілення презентованих проектів клумб та ландшафтних композицій.
Чернівецьку область на конкурсі представляла команда Молодійської ЗОШ у складі Павловича Іона, Андрусяк Анастасії, Куцака Дмитра, Чоботаря Олексія під керівництвом Куцак Олени Аврелівни з проектом «Зелена ініціатива»
Конкурс передбачав змагання між командами-учасниками, під час якого кожна окрема команда на виділеній їй території (2 кв. м) проектує та виконує всі роботи по створенню і художньому оформленню запланованих квітника чи ландшафтної композиції.
За підсумками журі конкурсу команду учнів 11 класу Молодійської ЗОШ посіла ІІ загальнокомандне місце та нагороджена відповідним дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Крім того, Павлович Іоан, Андрусяк Анастасія, Куцак Дмитро, Чоботар Олексій отримали іменні грамоти Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”.
Також, надано подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за підготовку та втілення проекту Куцак Олені Аврелівні, вчителю біології та хімії Молодійської ЗОШ, керівнику проекту «Зелена ініціатива».
Вітаємо переможців! Щиро вдячні за співпрацю!
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60768424_1238330276340245_2610522525993533440_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=2b04379dc1035b53c48ee4aa3eaaec05&oe=5D653FAD)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60731409_1238330326340240_7054874784617725952_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=277cdeb21786251f9502ac15e7e7a1ac&oe=5D9D5269)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61117677_1238330416340231_4840292636373811200_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=b032aa67de3b3907d44eecf794de00ce&oe=5D6A2896)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61279982_1238330466340226_7000863904423215104_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=12f04a49f60ee0b3a30f071092fd3f20&oe=5D597336)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60760556_1238330529673553_7991594881153761280_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=af8160fb9ed0d9551f5ea1543fcf5107&oe=5D60FCE4) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60811123_1238330563006883_6187090579629801472_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=78d1d812999bf754b2ca3110d72af698&oe=5D691873)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60857500_1238330603006879_6004523876497752064_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3dbcf5fd377eff551e7cbfd75551a62a&oe=5D6B0240)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60639154_1238330649673541_9215537342197006336_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=14d04ef7b6d469f1cc7f4792aaf47631&oe=5D6090B5)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60822287_1238330689673537_6154133972717666304_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=1002b28e135ba27aa7a8b9c53100fe4f&oe=5D51B7B7)
|