Як добре, що є у світі волонтер –
Це той, хто у душі байдужість стер,
Хто помагає іншим без оплати,
У лікарняні харч несе палати,
Потрібні ліки, усмішки лежачим
Дарує без усякої віддачі.
Хто дух упалий вгору підіймає,
Вірші читає, танцює і співає
Для хворих, сиріт, воїнів на фронті
Малює сонце їм на горизонті.
Хто не боїться час, тепло віддати,
На благо інших вміє працювати,
Хто кошт збере, взуття, одежу, книгу
І тому дасть, кого скувала крига,
Хто нині без костюма і краватки,
Кого обсіли болі та нестатки.
Це той, хто нашу армію підтримав,
У кого «на» до «дай» – добірна рима.
5 грудня по всьому світі відзначається Міжнародний День волонтера . Ці люди цілком безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Волонтерство – це не робота, а покликання.
У Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. також є учні, які є волонтерами . Ці учні систематично організовують різноманітні заходи , акції для людей , дітей, хто потребує допомоги . До цього дня учні- волонтери запропонували провести чергову акцію- милосердя для людей похилого віку , зібравши різноманітні продукти харчування , які будуть передані цим людям .
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78790853_477181449596055_1924968646594002944_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=faQ1y1j394cAQkycmD3FWYuAGKF6XP43MZiu5Gj7gWLDg-scvKF-efJOQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=b8f4c36e8d3150f24c3f009e9ed47527&oe=5E7FEAB3)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/76751738_477181486262718_751577426638667776_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=9v_6o19MveoAQkeK7CLu9Iiyb1wxjAYmbxCgGOkQeFGoEcwqSAWDPdAkg&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=ab5a9b7b8098acac8bdf675bcc36ca2b&oe=5E6FDC26)
|