Сьогодні, 22 січня у Купському НВК № 2 проводився виховний захід присвячений Дню Соборності України, з метою виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
ЗДВР Скутарь В.І.
![](/2011/novyj_risunok-gshdshhshzshhshz1.png)
![](/2011/nozzzkhzkhvyj_risunok-2.png)
|