8–9 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні потрібно нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.
Згідно плану роботи Глибоцької гімназії напередодні цих важливих дат було проведено тиждень «». В рамках цього тижня було проведено ряд заходів: покладання квітів до пам’ятника загиблим у селищному парку учнями 5-х класів, виставка малюнків « Гомін далеких воєнних років» під керівництвом вчителя історії Скибінської Л.С. було проведено учнями 6-х класів, учні 7-х класів переглянули виставку « Подвиг не має забуття » організовану бібліотекарем Панцир Т.В. Учні 10-х класів під керівництвом вчителя історії Ткачук Т.М. провели для учнів гімназії інформаційні хвилинки.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59780394_1131677670347744_4318355982791999488_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=b906193a11dc759b114e3fa200315046&oe=5D5F8028)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60030425_1131677817014396_7828660881553620992_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=e7b3759031b23113c40babcb66ce1479&oe=5D69973F)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60094581_1131677160347795_3716929045158428672_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=9fc310128e5c77ac1959b0f2664ed4e4&oe=5D584497)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59742704_1131677293681115_5878295938719547392_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=948f6528340de828c13f62be77b0ca76&oe=5D6AE83C)
|