8 травня в Україні, так само як у світі, відзначають День пам’яті та примирення.
Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
Незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової війни, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл, вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи.
Сьогодні, у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. також була вшанована пам'ять жертв ІІ світової війни через різні виховні заходи патріотичного спрямування. Темою дня став вислів : «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!!!»
Вчителем трудового навчання у 8-х та 6-х класах був проведений майстер клас «Зроби мак пам’яті», під час якого учні разом з вчителем власноруч створили прекрасні червоні квіти: маки – символ пам’яті загиблим у Другій світовій війні.
Був проведений конкурс плакатів «Діти проти війни». У 10-11-х класах працівниками сільської ради був проведений перегляд документальних фільмів про ІІ світову війну. Також, варто зазначити, що були проведені акція – спомин «Ваша пам'ять у наших серцях», Урок –реквієм, присвячений захисникам рідної землі, а також, флешмоб: «Квітка пам’яті», вчителем історії був проведений урок про події часів ІІ світової війни, про історію українського війська т.і.
Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.
Пам’ятаємо! Перемагаємо!
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59783214_1226947034145236_3227828301317799936_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=abceb275f0b6c59fa83073e7baac7348&oe=5D668036)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60125309_1226947094145230_2233551038810423296_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=d1f18cfd30e056b33bfc8030540a19d8&oe=5D5BDEDC)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60197922_1226947190811887_8522722747569143808_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=799aee44c4ff0657ec90e66abae7faec&oe=5D63E469)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60048526_1226947300811876_6029519473763942400_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=c6297b8821a743374cd83e2f31415a40&oe=5D58BF03)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60285759_1226947350811871_6251958179370893312_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=e0d20688f5b2aec640ec4df92f3d3d65&oe=5D2F21AD)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60000215_1226947627478510_2196836683406639104_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=48fc275467d6b262e4b840ae5979383e&oe=5D2F8D87)
|